Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Olcia o matko az mi serce staneło... a byłaś na konsultacji u innego lekarza???????? moze będzie jeszcze dobzre u Was?nadzieja umiera ostatnia... życzę duuuuuuuuuużo siły i wiary bo zapewne są i będą Ci niezbędne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia współczuję , nie ma słow na pocieszenie , ale nie powinnas skreslac babelka jeszcze , powinnas skonsultowac z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę do szpitala Bielańskiego, jeśłi oni potwierdzą, pojadę jeszcze do Doktora Roszkowskiego. To jest specjalista od tego typu badań. Diagnoza brzmi holoprosencefalia. Nie wiem co dalej. Jutro po rozmowach się zastanowimy. Najgorsze jest to,że na usg wygląda jak zdrowe dzieciątko, skacze, pływa, urosło już do 10,1cm. Czemu tak musi być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz bardziej boje sie o moje dziecko... niedawno safari poronila teraz z Olci dzidzia cos nie tak ;( naprawde przykro mi dziewczyny ;( ja nie wiem co bym zrobila jakbym od lekarza uslyszala '' twoje dziecko umarlo '' albo ze nie przezyje ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
holoprosencefalia to poważna wada mózgu tj brak podziału na 2 półkule..towarzyszą tej wadzie zazwyczaj jeszcze inne niestety.. smutne to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam,że jeśli nasze dzieciątko dostanie od lekarzy cień szanasy na przeżycie to odemnie dostanie jej jeszcze więcej i ja sie nie poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
olcia podziwiam cie za odwagę wiem ze je kochasz ale...przemysl to bardzo dokładnie i porozmawiaj z dobrym lekarzem który ci powie jak bedzie wygladało zycie twojego dziecka i twoje... dziecko bedzie mocno uposledzone,czesto temu schorzeniu towarzyszy slepota,porazenie mozgowe ,choroby serca....moze nie byc samodzielne..skazane na dozywotnia rehabilitacje i ciebie.. znam osobiscie rodzine z dzieckiem chorym na holoprosencefalie..ma 3 latka,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olci a no to trzymamy kciuki ;) moze jakos sie to pozytywnie rozegra . Sorki ze pytam ale dowiedzialas sie tego na prenatalnych czy normalnym usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny sprawdzajcie się u innych lekarzy. Ja miałam 2 tygodnie temu usg prenatalne i wszystko niby było w porzadku, oprócz tej przpukliny. Okazało się zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,że jesteście. Przepraszam,że u do was piszę,ale potrzebuję się komuś wyżalić. Tak bardzo nie wiem co mam ze sobą zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
jestesmy tu tez po to bys mogla sie wyzalic i wykrzyczec swoj ból,to przynosi czasem ulge..nie mozna zostawac samemu z cierpieniem Olcia wiem ,że to banalne co powiem ale całe zycie przezd tobą,nie zmienisz juz tego,co sie stało ale mozesz zmieniac to,co nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dobrze Olcia napisala ja pojde teraz na usg do mojego szpitala ale pojde tez prywatnie ! nie ma zartow ! przeciez jezeli u Olci to sie stalo to czemu niby u mnie mialoby sie tak nie stac :( przeciez z jej dzieckiem tez bylo wszystko dobrze,ruszalo nozkami raczkami wszystko niby OK bylo !!!! a teraz nagle dowiaduje sie takich rzeczy ;((( kurde boje sie o moje dziecko ;( ostatnie usg mialam prawie miesiac temu ;/ niech ten list od poloznej juz przychodzi bo bym chciala juz jechac na badania ;( Olcia nie wiem co ci napisac... to strasznie ogromny bol ! ;( pamietam jak pisalas nam tutaj o dzidziusiu ;( jak sie cieszylas ;( to wszystko jest niesprawiedliwe ;( tutaj moja znajoma na imprezy w ciazy chodzila pila alkohol i zdrowego syna ma ;( druga znajoma tak samo ciagle balety i balety i zdrowego synka ma ;( a my dbamy o siebie i zawsze cos musi sie stac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co sobie wkrecac ze z naszymi bablami tez jest cos nie tak . ja tak robilam w pierwszej ciazy etraz bedzie co ma byc i ja na to wplywu nei mam nestety . ALe dziwne ze na prenatalnych nie wykryli tego , przeciez sie kazdy organ dokladnie bada a tu takie jajo sie sie robi ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę Olcia ;C bardzo mi przykro :( jestem ciekawa jak wykryli tą wade skoro na prenatalnych nic nie było widać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś87
Olcia, współczuję Ci z całego serca... życzę siły. trzymaj się. jastro, ja dziś kończę 12 tydz. a jutro zaczynam 13... myślałam, że Ty dokładnie tak samo ale napisałaś, że zaczynasz 12... nie wiem czy wcześniej się źle zrozumiałyśmy czy teraz się pomyliłaś:) ja 20.06 mam wizytę i pewnie wtedy będę miała kolejne usg. czas spać... dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia strasznie mi przykro i trzymam kciuki zeby diagnoza sie nie potwierdzila :( Marcys pomylilam sie, dzis mam 11 t 6 d czyli koncze 12 tydz i zaczne 13 czyli tak jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie troche mnie nie bylo , 31 pojechalam do mojego w odwiedziny i wrocilismy w piatek ale w sobote musielismy drezwo zrobic a w niedziele kontynuacja dla mnie zostalo niestety doukladanie drzewa bo czesc est juz ulozona, a tak mi sie nie chce... Znowu zostalam sama w domu z psem dobrze ze niedlugo jade do rodzicow to troche odpoczne i milo spedze czas... Musze dokonczyc czytac wasze wpisy ale to chyba pozniej bo zaczelam ale jeszcze sporo mi zostalo... Brzuchol moj juz tez jest duzy ale zamowilam spodnie ciazowe na allegro uzywane wydalam 19 zl ale bd miala wygodne spodnie do chodzenia po domku... Jutro wizyta u lekarza i mam nadzieje ze umowi mnie na USG wczoraj zaczelam 14tc strasznie szybko czas zaczal leciec tak to sie dluzyl a teraz ucieka tydzien za tygodniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
olcia... trzymaj sie i oby diagnoza sie dzisiaj nie potwierdzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia daj znac czego sie dowiedzialas. Te dziecko mnie wykonczy ! Bez spania w dzien po ciezkiej nocy z łaska zasnal o 24...... a wstał o 5.30 ;) super czuje sie taka wypoczeta...... A niedługo do kuratorki mojej mamy musimy jechac , na powazna rozmowe w jej sprawie ehhh . 19 coraz blizej i usg !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia daj znac czego sie dowiedzialas. Te dziecko mnie wykonczy ! Bez spania w dzien po ciezkiej nocy z łaska zasnal o 24...... a wstał o 5.30 ;) super czuje sie taka wypoczeta...... A niedługo do kuratorki mojej mamy musimy jechac , na powazna rozmowe w jej sprawie ehhh . 19 coraz blizej i usg !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz jedziemy do szpitala. Dzięki dziewczyny,że tak mnie wpieracie :) Jastro czytałam o tych dzieciach jak tylko weszłam wczoraj do domu. Dlateg powiedziałam,że ja dam mojemu dzieciątku szanse. Nie potrafiłabym nawet tak poprostu pozbawić go życia Rozmawialiśmy z mężem całą noc i stwierdziliśmy,że jakoś podołamy. Musi lekarz dać tylko mały cień szansy,że może się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia trzymaj sie i nie poddawaj sprawdz wszystko dokladnie bo może lekrze się mylą czesto sie tak zdarza... mam taki przypadek u mojego siostrzenca mial miec niby powazna wade serca a nic mu nie jest Co do ślubu to planowalismy na przyszły rok na czerwiec ale ze bedzie dzidziuś to bedzie teraz :) suknie juz mam nowa z salonu kiedys tu wam wstawialam zdjecie tylko jeszcze nie jest dopasowana do mnie pod koniec czerwca jade zeby mi skrócili i ewentulanie cos w pasie zmienili ale ma gore sznurowana i raczej nie bedzie trzeba poszerzać czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja już dzis ide na usg na 17 zeby szybko te godziny zleciały bo juz chce zobaczyć dzidzie i usłyszeć że wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happypati doskonale rozumiem twoj stres, ja tez mam czarne mysli ale staram sie je od siebie odganiac. moje usg za tydzien. powodzenia o 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×