Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość kasiaip83
Misia, serio?? u mnie teść był bardzo za Robertem, mówił, że to takie uniwersalne imię i wymieniał słynnych zagranicznych aktorów o tym imieniu, no i wszędzie pisze się tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 2 godziny mam wizytę i siedzę już jak na szpilkach. Ciekawe czy ten lekarz ma usg w gabinecie,czy będę musiała oddzielnie się umawiać na usg. Boję sie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia będzie dobrze, inaczej myśleć nie możesz. Jak wyjdziesz już od lekarza koniecznie napisz sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaip ja mam taki sam brzuszek jak ty dzisiaj mierzyłam a w którym jesteś tygodnia? Olcia to trzymam kciuki, mam nadzieje że lekarz okaże się świetnym specjalistą i z dzidzią wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki od kilku dni mam ochotę na chińską zupkę strasznie za mną chodzi, ale się boje jej jeśc bo ta co lubię jest strasznie ostra, przed ciążą może raz na trzy miesiące mi się zdarzyło, boje się bo wiem że w ciąży takich ostrych potraw nie powinno się jeśc a w dodatku to sama chemia, co mam zrobic nie wiem czym zastąpic sobie ten apetyt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
mati , zaczęłam 15 tydz i to moja druga ciąża , a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti ja dzis jadlam chinska zupke :D :D wkoncu doczekalam sie i znalazlam polski sklep nie daleko mnie :D i moj pojechal dzis na zakupy :D :D tylko ze ja jem pomidorowa albo barszcz czerwony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaip to moja w sumie druga bo pierwszą poroniłam, teraz jestem w połowie 13 tyg a więc mam jednak większy brzuch a już się cieszyłam że nie jestem sama, szybko mi ten brzusio rośnie mam nadzieje że nie będę się turlac w ostatnich tygodniach :) Miax no właśnie gdyby to byłą taka łagodna a ja mam apetyt na kuksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam ja tez chce salatke z ryzem :) Marcys zgadza sie. zaczynam 12 tydz :) mialam tylko 1 usg w 7 tyg, nastepne 19 czerwca :) wanienke polecam zwykla :) czesto uzywalam prysznica jak maly sie osral po szyje hehe :) wygodna jest tez umywalka zwlaszcza jak dziecko potrafi juz siedziec :) mi sie podobaja imiona Robert, Adam, Tomek, Dorian ale mojemu M nie wiec mam nadzieje ze bedzie dziewczynka :) a zupke chinska raz na jakis czas tez zjem :) nie uzywam za to magi a zamiast tego sos sojowy bo jest naturalny a magi to sama chemia :) zreszta chemia jest teraz prawie wszedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem zupki chinskie , kebaby , serki topione wszystko na co mi smak najdzie ;) A chemia rzeczywiscie jest wszedzie, chemi jest wiecej chyba w schabie niz w zupce chinskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki bo ja już myślałam że chyba tylko ja mam smaki na puste kalorie, też ostatnio jadłam kebab, koło 3 tyg temu zjadłam paczke chipsów ale mi było dobrze, boje się jeśc takich rzeczy bo szybko przybieram na wadzę ale co zrobic jak mam takiego smaka że śni mi się po nocach. Też wam się śni jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happypati też tak miałam 3 lata temu, też mi się śnił ślub i świrowałam czy wszystko będzie dobrze, najbardziej bałam się w kościele, bo ja łatwo się wzruszam i ryczę bez powodu i już sobie wyobrażałam jak ryczę podczas przysięgi ale jak weszliśmy do kościoła to tak jakby cały stres ze mnie zszedł i w kościele było super, cały czas się uśmiechałam, płakałam tylko podczas podziękowań dla rodziców, ja mam w środę 3 rocznicę i nie mam pojęcia co przygotować dla męża ... dziewczyny powiedzcie mi czy mogę użyć kremu na cellulit, mam taki expert slim ale nie pisze na nim czy można go stosować w ciąży czy nie i nie wiem czy mogę taki czy specjalnie mam kupić taki dla ciężarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja mam drugą rocznicę 3 lipca :) podziwiam cię bo na pewno się denerwujesz suknią, a masz szytą czy gotową. Napiszę ci szczerze że przeżyłabym to jeszcze raz. Długo planujecie ślub? Tak pytam bo moja bratowa z moim bratem długo planowali ślub jak ustalili datę po kilku tygodniach okazało się że jest w ciąży i zdążyła urodzic a suknie kupowała dopiero miesiąc przed ślubem masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdołka nie używaj tego, też chciałam zacząc coś stosowac ale trochę poczytałam i nic nie można w ciąży używac na celilit ewentualnie masuj się takimi rolkami przy kąpile lub stosuj na przemian ciepłom i zimnom wodę. Co do steru na ślubie to też się denerwowałam już dwa tygodnie przed była taka bieganina a w dzień ślubu luz totalny byłam najszczęśliwsza na świecie do dzisiaj tak jest bo mam wspaniałego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to odstawie to, wolę nie ryzykować, muszę jechać do rossmanna może są jakieś promocje dla ciężarówek jakieś balsamy czy cuś, bo smaruje się oliwką ale pod piersiami zrobiły mi się już małe rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lepiej odstaw, kup sobie take rolki do masażu i masuj się rano i wieczorem, dobrze by było do tego jakiś balsam ujędrniający ale co do tego nie jestem pewna czy można jeszcze o tym nie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdę, teraz to zaczęłam się martwić, wkładam sobie luteinkę i patrzę na palec, a tam troszkę takiej brązowej jakby wydzieliny, brzuch mnie nie bolał, tylko teraz chyba już z nerwów zaczął, zobaczymy co bedzie jutro, w czwartek mam lekarza ale jak będzie trzeba do jadę do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to od zadrapania, jak wkładasz ta luteine, ja bym nie panikowała , brzuch nie bolał, wydzielina brązowa, a już wcześniej pisałyśmy, ze często sie zdarza najczęściej w dniu ew miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti czyli jesteśmy na podobnym etapie ciąży (ja 12t4d) i obwody brzuszków też zbliżone no i ja też po stratach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effi staram się nie panikować, może to faktycznie nic nie groźnego miesiączka nie wchodzi w grę, bo powinnam dostać na początku miesiąca mam nadzieję, że to tylko fałszywy alarm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie snily slodycze w 1 ciazy prawie kazdej nocy :/ teraz narazie jeszcze nic :) ja mam 5 rocznice za tydzien 19 czerwca a sa to jednoczesnie urodziny mojego M. on sie mnie pyta co mu kupie a ja mu mowie ze w prezencie zabiore go ze soba na usg hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam 20 czerwca trzecią rocznice ;) i może bez prezentów , po prostu pójdziemy do restauracji na jakąś kolację , albo zrobię w domu (chociaż ja nie mam na nic ochoty , same myslenie o jedzeniu mnie muli , nawet teraz musiałam kilka głębszych wdechów wziąśc ) ale chyba bez kibelka sie nie obejdzie ;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
to ja tez się pochwalę, w sierpniu 6 lat nam stuknie :) miłej nocki dziewczyny idę juz spać i czekam na jutrzejsze wieczorne usg z niecierpliwością..buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi dziewczyny,ja was pewnie opuszczam. Jutro jeszcze dostanę potwierdzenie, ale lekarz powiedział,żebym sobie nadzieji nie robiła. Mózg mojego dzieciątka się nie rozwija, raczej nie ma dla niego żadnej szansy :( Życzę wam wszystkim szczęśliwego rozwiązania i żeby wszystko było jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
Olcia..bardzo przykra wiadomosć,nie ma słow na pocieszenie..bardzo mi przykro..ale nie trac nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×