Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Milagrosa Dokładnie, rzadko jest tak miło i przyjemnie jak piszesz, u mnie niby też nie jest źle ale.... może nie aż tak dobrze :) Pechowa Rozumie, wszystko jasne, Najważniejsze że wszystko ok. Nie można za bardzo stresować się i denerwować :) najważniejszy spokój i pozytywne myślenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem!stresuje sie przed jutrzejsza wizyta u pani doktor ale mam nadzieje ze bedzie dobrze i bede mogla widziec serduszko. zyze wam spokojnej nocy,i do juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochane właśnie wybieram się do lozka, jakoś dziś mi pierwszy raz nerwy puściły i poplakalam sobie praktycznie bez powodu... OJ te hormony:) brzuch jakoś mnie dziś mocniej pobolewa po obu stronach wiem wiem macica też tak macie :) mój M. Zaczął dziś już mówic do mnie w liczbie mnogiej he he i głaskać po brzuchu :) auto naprawione stówka poszła ponad ale na wizytę do dentysty i tak nie zdążyliśmy ech:-( Do jutra ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Za oknem tragedia, pochmurno jak diabli i gdzie to lato, że nie wspomnę o wiośnie. Milagrosa przykro mi że plamiłaś, ale miejmy nadzieję że poleżysz i wszystko szybciutko wróci do normy. Tego Ci życzę. Chyba jeszcze śpicie? Ja przed ciążą chodziałam spać standardowo o 2 w nocy, wstawałam o 7,30. Odkąd ktoś wyjnajął mój burzuszek godzina o której leżę już w łóżku to 22 - 22,30. Szok jak dla mnie, nie mówiąc już że budzę się o 4 w nocy, poprzewracam się z pół godziny i jeszcze godzinkę prześpię. Crazycocos - widzisz przykro że w ZUSie za nasze pieniądze pracują tacy idioci i mamy takie chore przepisy jakie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princessa skąd Ty bierzesz energię? Kłaść się spać o 2???? Ja od zawsze idę spać po 22:00, wstaję po 6:00. Na razie nic się nie zmienia, póki do pracy chodzę ;) Choć będę chyba musiała zacząć wstawać ciut wcześniej, żeby chociaż kromkę chleba zjeść, bo mi mdłości dokuczają od tygodnia. U nas piękne słonko dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) wstałyśmy z moją córcią dziś o 6-tej na mleczko i jeszcze do 8 się nam kimło ;) zadzwoniłam dziś do ośrodka zdrowia żeby się na jutro do gina zapisać i wiecie co się okazało że Pani doktor w piątki PRYWATNIE przyjmuje :) :) :) mało z krzesła nie spadłam jak to usłyszałam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam raniutko.dzis wolne od szkoly tak wiec polezalam troche dluzej.samopoczucie dobre za oknem sloneczko.dzis wybieram sie do mojej mamy w odwiedzinki a o 16.00 do lekarza.martwie sie bo praktycznie nie mam zadnych dolegliwosci,sutki mnie bola minimalnie a wczesniej bolaly mocno.brzuch mnie nie boli.nie czuje wogole ze w ciazy jestem.cala noc ie moglam dobrze spac bo ciagle myslalam ze cos moze byc nie w porzadku. zycze wam milego dnia. justys27 ty to tak jak ja widze placzesz bez powodu,wczoraj tez mnie dopadlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jakim cudem wy wstajecie o 6 ? Ja wstalam ledwo co 15 minut temu a raczej zostalam obudzona przez syna ! Jestem w s zkoku ze wstal tak wczas , ogolnie to 9.45 -10.30 jest optymalna dla niego zeby wstał , a co za tym idzie dla mnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka widzisz każda z nas inaczej przechodzi ciąże, jedne mają dolegliwości inne nie, z mojej strony to ja bym chciała aby mnie ten brzuch nie bolał, bo nie raz to mnie w takim momencie zakłuje, że mam minę jak ...... wiecie co :D :D także nie denerwuj się, wszystko jest napewno dobrze i czekamy na relację co i jak ja do lekarza idę dopiero za tydzień i mam nadzieje zobaczysz serduszko jeśli chodzi o spanie to idę tak ok 22.00-23.00 zależy a rano się budzę, bo mnie w sumie mąż budzi o 5.40 bo musi się pożegnać przed wyjściem do pracy, daje buziaka mi i brzuszkowi :D :D a póżniej śpimy jeszcze do 9.00 dziewczyny powiedźcie jakie macie autka bo my jesteśmy akurat na etapie szukania autka, musimy kupić coś, tylko nie wiemy co, nie chce zbyt małego ani zbyt dużego auta ale chce takie , aby było wygodne dla naszej trójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdołka ;) Ja mam peugeota 206 bardzo fajne autko ;) Mam ten VW transportera ale to firmowe moje wiec Cie wogole nie interesuje Teraz przymierzam sie do kupna 7 os VW Tourana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) no to moge dołączyc do was , mój TP to 7.12 po wielu staraniach, męza wyniki bardzo słabe tylko 1% prawidlowych plemników., udalo sie naturalnie ;) teraz to ok 6 tc jestem jakaś senna, ciągle mi zimn ;C, tez tak macie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamuski :* :D Przepraszam,ze wczoraj mnie nie bylo ale mialam duzo spraw do zalatwienia. Juz Wam opowiadam :) A wiec pojechalismy wczoraj z moim zrobic mu paszport :) bo do Polski lecimy 29maja :) i moj chcial zrobic tymczasowy za 104 funty ! drogo masakra ! ale okazalo sie ze czekal na niego w ambasasie 10letni paszport :D ktory 3lata temu moj M sobie wyrabial i zupelnie o odbiorze zapomnial haha :D i Pani z ambasady polskiej do niego mowi czy on naprawde nie pamieta ze 10letni paszport robil :D a on ze nie :D a taki polak z tylu sie odzywa i mowi '' no to niezla impreza musiala byc ze nie pamietasz '' hehe :D masakra ! :DDD i tak sie stalo ze za darmo ma paszport :D ktory jest wazny jeszcze 7 lat :)) :D fajowo :D nastepnie pojechalismy do Glasgow obejrzec nowe mieszkanko, i wiecie co ? SZOK !!!!!! na zdjeciach wszystko pieknie, sliczne mieszkanko a jak weszlismy tam to SYF JAK W OBORZE ! okropnie !!!!! nie wynajmujemy wiec... moj teraz wydzwania o domki z ogrodem mowi ze woli zaplacic teoche wiecej a miec ladnie niz zyc jak w chlewie !! ;/ oszukali nas ! bo zdjecia nam wyslali mieszkania naprawde pelen luksus !!! masakra ! :( moj od poniedzialku nowa prace zaczyna a my nie mamy jeszcze mieszkania !!! a tu gdzie mieszkamy teraz nie oplaca nam sie dalej mieszkac bo jego praca jest 2 godziny od tego mieszkania ! jakas masaakra :(( ale mam cos dla Was :** zrobilam dzis trzeci test z kolei hehe :))) tym razem cyfrowy :))) http://www.fotoszok.pl/show.php/995730_533431-198451773607955-100003294009605-325134-671776629-n.jpg.html prosze bardzo :* ciaza jak nic :) a ten numerek 3+ oznacza tygodnie :) ze ponad 3 tygodnie ciazy :) ale jestem w 5 tyg obliczalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Effi jesli chodzi o sennosc to u mnie wrecz przeciwnie ciagle jestem na pelnych obrotach,ale zimno mi jest praktycznie bez przerwy,w nocy tez z tego powodu sie budze,marzna mi stopy i dlonie choc na dworku juz nie jest zimno,i w domku tez ciagle mam zimne dlonie. gratuluje serdecznie i witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effi moje najszczersze gratulacje!!!! Mi też jest cały czas zimno niestety a okna w mieszkaniu mam pootwierane bo jak są zamknięte to jest mi słabo :( a jeśli chodzi o senność to może i owszem troszkę tak jest ale nie mam na to czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effi moje najszczersze gratulacje!!!! Mi też jest cały czas zimno niestety a okna w mieszkaniu mam pootwierane bo jak są zamknięte to jest mi słabo :( a jeśli chodzi o senność to może i owszem troszkę tak jest ale nie mam na to czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Ja dopiero co wstałam. Dziś czuje się lepiej, może już mi stres przeszedl poniewaz wiem, że nie mam ciazy pozamacicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzięki kochane, juz myslałam, ze cos jest nie tak ;C:C ciągle mam jakies obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
witam:) dawno się nie odzywałam ale jestem zakopana pracą Po powrocie do domu klientki napływają lawinowo:D a ja nie wiem w co mam ręce włożyć. Nie mam nadal żadnych dolegliwości ciążowych oprócz braku @ z czego cieszę się niesamowicie:) postaram się częściej do was zaglądać, nie nadrobię czytania więc bardzo proszę o wtajemniczenie mnie co i jak;) życzę wszystkim miłego dnia:) polecam wam film national geographic "w łonie matki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnie zaskoczona Ja widzialam ten film super jest . Ehhh ja tez zawalona praca tak ze robie wszystko zeby nie prwacowac..... heh Ale biore sie zA to bo awantura bd ze nawet nei zaczelam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a czy macie może facebook? Tak sobie pomyslałam że tam można założyć taki zamknięty klubik gdzie bedziemy mogly wrzucac zdjecia dzieci, brzuszkow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×