Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość Francoise
Kasia ja nie mogę zbożowej ,mdła jakaś ,nie lubię ale cóż..przynajmniej herbatkę mogę;?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francoise Wedlug mnei jestes w ciazy, nie wiem czy czytalas moj post ale ja powinnam okres miec w niedziele a test mi wyszedl dopiero w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi od odtstniej miesiączki wychodzi 8 tydz , a wg lekarza 6 zapisałam sie na 1 wizyte prywatnie , teraz 26 ide na NFZ , zeby mi dal skierowanie na różniste badania - glukoze, krew itp a moze któras grudniowa przyszła mamuska jest z Olsztyna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
mi jakoswcześnie ale ja podejrzewam,że mogę być ciut więcej w ciazy poprzedni cykl miałam dłuższy okres miałam spózniony o tydzień i dlatego teraz trudno mi to wszystko ogarnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
ja nie mam na nic ochoty;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja paluszki podjadam , ale tak od niechcenia ;C , ale chyba mam ochote na bułeczke z masłem i fajnym dżemem, ostatnio jadlam dobry z kiwi i limonka do tego kubek ciepłego mleka, tylko kto mi przyniesie ?? buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po badaniach, byłam u dermatologa ale nie dowiedziałam się od czego uczulenie jestem dalej przekonana ze od oliwki.... Poszlam do ginekologa dzisiaj ale innego poprosilam zeby mnie zbadala udalo mi sie wyblagac. Na usg jest pecherzyk zoltkowy no i malutkie cos w srodku. Powiedziala ze jak pojde za 2 tyg na wizyte to moze bd juz serduszko. Wg jej USG kjestem w 5tyg i 3dniu ja juz nie wiem tydzien temu jak bylam u lekarza to bylam miedzy 5a6 teraz dalej jestem w 5. Stanelo w miejscu... Doktor powiedziala ze to USG ktore ona ma nie jest za dobre takze nie wiem co myslec o tych tygodniach... Ja wstalam dzis o 4 jak zwykle i teraz jestem padnieta. Wczoraj zostalo mi troche miesa z obiadu to zaraz wstawie ziemniaki i zrobie mizerie. Pozniej poloze sie chyba przespac bo nie wytrzymam. Na tych badaniach jak byłam to chyba z 6 fiolek krwi mi pobrala.. A i dostalam wynik na czystosc pochwy tez mialyscie cos takiego robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
ja tak nie bardzo mogę te moje klientki porzucić bo gdzie one się podzieją (jestem fryzjerką). Bardzo lubię swoją pracę i mam nadzieję że będę mogła pracować do samego końca. Znalazłam tutaj na miejscu ginekologa(mieszkam w norwegii). jest to jakiś niemiec i bardzo go chwalą mam nadzieję że jest dobry:) Nie mam na razie pomysłu na imię ale ja czuję że to będzie dziewczynka;) mam już córeczkę Hanię, powiedziałam jej że mama ma dzidziusia w brzuszku to chodzi przytula mnie i pyta kiedy będzie ten dzidziuś bo się chce z nim bawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również nowe Mamusie :) Skąd energia że siedziałam do 2 w nocy. Chyba jestem typem sowy, mąż w łóżku, syn śpi i wówczas w świętym spokoju można coś w domu zrobić, czy w papierach czy na spokojnie pomyć podłogi czy nawet obejrzeć coś w Tv. Milagrosa miałas leżeć a nie łazić za jeżykami :) Ja do fb nie dołaczę bo na nk skończyłam portale społecznościowe. A propos apetytu. Jak wczoraj byłam w warzywniaku po te ogórki na mizerię, to wypatrzyłam i kupiłam piękny bukiet szczypiorku. I od wczoraj chodzi za mną jajecznica na kiełbasce ze szczypiorkiem :). Pomysł był na dzisiejsze śniadanie, ale niestety nie zrealizowany, bo szybciej było kanapkę zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnie zaskoczona to mam do Ciebie pytanko Jestem naturalnei bardzo bardzo ciemna brunetka od roku farbuje sie na platynowy blond Czy w ciązy moge rozjasniac wlosy? Dziewczynki czy któraś jeszcze chce przystapić do facebook? Założyłyśmy tam grupe aby tam wrzuca zdjecia usg i malenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princessa_33 Sklep mam 3 domy dalej ale jednak zostaje w lozku, wstalam tylko po parowki bo mi sie jesc zachcialo W szafce znalazlam herbatniki i goralki wiec moze pomoze, jeszcze jakas czekolada mleczna jest :) Poczekam na mezusia z tymi pieguskami. Moj maz ogolnie wogole nei byl gotowy na to ze zaskocze, on ogolnie boi ise dziecko wziasc na rece, ze cos mu zrobi. Mam nadzieje ze mu to przejdzie ale wczoraj naprawde na maxa spanikowal jak moja mamuska mnie go ginekolog zawiozla, chyba bardziej niz ja... Dzis co godzine dzowni i pyta jak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milagrosa i dobrze ;lez i odpoczywaj ;) ja wlasnie poszlam do sklepu po serek dla malego i wrocilam z lodami.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska, wszystko zależy od sprzętu , jak pisałam wyzej byłam na usg w 6tc i serduszko "słyszalam" mimo iz dr powiedziała, ze to troche mniej niz 6 tc wiadomo idziesz prywatnie maja lepsze sprzęty ;) (chociaż to nie reguła) możesz wydac ze 150zł i iśc nawet jutro serduszka posłuchac ;) jak prywatnie sie dostaniesz;) co do tyg to nie dojdziemy ;) bedac na USg mój zarodek maiał 3,7 mm ;) Twój ile ma ??? pozytywnie zakoczona- ojjjj troche sie naczytałam, i twoja praca jest troche szkodliwa poprzez amoniak w farbach, czesto bedziesz musiala przerwy robic, i najlepiej przy otwartym oknie , cyrkulacja powietrza konieczna ;) luska, tez chce iśc do fryzjera i wyczytałam, ze w 1 trymestrze jest to nie wskazane,chyba ze farba bez amoniaku, częste przerwy i świeże powietrze (otwarte okana, przepływ powietrza itp) takze najlepiej jakąs fryzjerke domowa zawołac ;) milagrosa tak kusisz tym Fb ze moze załoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMałpki mogłam Cię o pieguski poprosić :) Mój mężulek mówi że będzie po 17 w domu i pojedzie jeszcze po mój 3 wyniki beta. Ciekawe tylko czy mu wydadza. Jak nie to dopiero w sobote sama odbiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak urodzi się maluszek wrzuć męża na głęboką wodę niech od pierwszych chwil zajmuje się maleństwem. Piszę z doświadczenia, jak my możemy sobie poradzić to oni też muszą. Zero taryf ulgowych :). A tak pieguski nie jeżyki. A pod kątem obiadu jakbyście ja dziś seruję saszłyki z fileta indyka z cebulką i papryczką :) To tak na marginesie. Zmykam po mojego szkraba do przedszkola. Wczoraj odbiór bez niespodzianek, nawet mała pochwała, a co dziś...? zobaczymy Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safari27
Yhm... czyli jeszcze może z tydzień będzie ok :) narazie walcze z przeziebieniem wszystkimi mozliwymi domowymi sposobami. Zastanawiam sie w którym tyg najlepiej odwiedzic lekarza. Dopiero mam 4 tyg i 6 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.ja wlasnie szykuje sie do wizytu u Gina.jak wroce to zdam relacje jak i co.Cholera najgorsze ze nie rozumiem wszystkiego slownictwa medycznego w jezyku niemieckim az tak dobrze ale mam nadzieje ze zakumam wiekszosc.caluje mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójde na USG prywatnie za 2 tygodnie choc sama :( chcialam isc z narzeczonym zeby sobie tez popatrzyl na naszego dzidziusia a jakiej wielkosci byl to nawet nie pamietam :( ginka mowila ale mi zupelnie z glowy wylecialo. Ja juz po obiedzie zrobilam sobie surowke z pora i marchewki. Jestem pelna choc teraz mam ochote na cos slodkiego a nie chce mi sie isc do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
safarii , wiem , ze cięzko czekać (ja to bym co 2 dni najlepiej chodziła na usg ;) , ale za tydz w piatek jak pójdziesz to bedzie ok, serduszko juz bedzie i powinien lekarz dać ci skierowania na badania, popatrz lub zapytaj mamy czy byłas szczepiona na rózyczkę, mnie sie o to dr pytała , luska , ja zamierzam męża pługiem nawet zaciągnąć do gabinetu w 3 -cim m cy ciąży jak już będzie widać dzidzie , a najlepiej jak będzie dr mógł już określić płeć, chce żebyśmy razem się dowiedzieli ;) a nie dostałas zdjęcia z USG tam jest opisane ile mm ma maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
luska46 mieszkam bardzo blisko Oslo co do farbowania to najbardziej korzystnie wypada baleyage ponieważ nie ma on kontaktu ze skórą głowy, odradzam wszelkie farby silnie rozjaśniające które kładzie się na skórę głowy, natomiast farbowanie włosów ton w ton jest bardzo delikatne dlatego można działać bez obaw. Ale każdy robi jak uważa:) ja dbałam o siebie zawsze i teraz też mam taki zamiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×