Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

hejka wrócilam z wizyty wszystko w jak najlepszym porządku dzidzia rośnie ma się dobrze straszny rozrabiaka bo nie daj obejrzeć co mam miedzy nóżkami :( zdjęcia też nie mam bo za bardzo sie ruszał i romazane by było wiec nie brałam nastepna wizyta za 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
hej, tez wróciłam z wizyty:) wszystko jest dobrze, nawet główkę mi pokazała, rączki i różki i widziałam jak bierze palce do buźki :) mam zdjęcie ale nie mam skanera:( małe ma 8 cm od główki do pupy :) teraz usg będę miała ponoć dopiero po 20 tyg, to chyba za 2 miesiące się dopiero dowiem co mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effi31 tak przypadkowo wtrafilam i zobaczylam... boze jakie malenkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis chcialam na youtube obejrzec rozwoj dziecka a tam poronione 17 tyg dzieci :( ale nie ogladalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
dzięki:) ja tez staram się nie ogladac takich filmikow szkoda nerwow , a olciasie tak przejelam ze mialam caly dzien rozwolnienie i serce mi bilo jak szalone, boze co ona musi przezywac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
cisze sie z wami,ze wasze malenstwa maja sie dobrze,ja mam w piatek usg tzw obowiazkowe,mój malzonek bardzo chce iśc ze mną;)tez chciałabym poznac juz plec dziecka ,zeby pomalutku robic zakupy tez nie spałam cala noc..w ogole mam ciezkie noce ostatnio,budze sie czesto bo siku no i jakies koszmary sie pojawiaja a wszystko przez nadmierne myslenie wiecie co?kiedys nie robiło sie tylu badan ani usg i jakos spokojniej bylo zniesc te ciąże,tak mnie sie przynajmniej wydaje a teraz chyba nakrecam sie niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z innej beczki, nie moge sobie miejsca znaleźć, tak sie głupia stresuje meczem ;C ;/;/ dziewczyny super wieści , gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax dlaczego to oglądasz? Mi się ciśnienie podniosło, ja takich rzeczy nie mogę oglądac, to dla mnie za smutne :( Dziewczynki to super wieści, byle tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdiłka ja juz zdrowaski zaczełam odmawiac, normalnie, chyba cisnieniomierz wyjme, bo aż mi goraco ;C:C:C mąz mówi, zebym juz spac poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej effi spokojnie , ja się staram nie denerwować ale takie emocje że ciśnienie to mi znowu podskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie ogladam to i stresu nie mam :) ponawiam pytanie. ktora z was robila pasztet z cukinii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro, wróc sie kilka stron, robiła go dziewczyna, która wstawiala linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kibicuje :) nerwowo okropnie, wielka szkoda tej jednej bramki ale cała druga połowa przed nami, mamy szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz nawet boje sie ogladac bo mnie podbrzusze boli, jakby mi cos tam latalo i mnie kopalo.... ale to chyba nie jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko i córko
czytam od czasu do czasu ten temat, ale Miax skutecznie sprawia że odechciewa się tu zaglądać (i nie chodzi tylko o jej ostatni link do filmu na YT, ale o całokształt - czytając jej wypowiedzi czuję jak głupota uderza z ekranu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ze mnie wyreczylyscie hehe :) lenistwo wzielo gore i nie chcialo mi sie szukac :) Madzia powiedz mi jak smakuje ten pasztet? jeszgo na zimno na chleb czy na cieplo z jakimis dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagosa, jakby to byl chłopak, to może może drugi Lewandowski juz by cwiczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge krzyczec, bo mój sie bulwersuje , jezu jeszcze pół h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy remis :) Przed chwilą w spontanie powiedziałam że jak wygramy to chłopiec będzie Przemek :) Jak Tytoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, powiem wam, ze chyba tylko Rosja w nas wierzyła jak słuchałam reportaży pięknie, Milagrosa Przemysława tez jest , heheh :)):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×