Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JuTu86

ProArgi 9 Plus ??? Słyszeliście ???

Polecane posty

Gość gość
a ja nie rozumiem czego ta baba chce od tego linku http://www.synergyworldwide.com/PL-PL/Content /Produkty/ProArgi-9 ??? przecież to jest link do strony tej firmy co produkuje ten suplement a nie żadnej konkurencji no chyba że ta baba sam jest konkurencją i sprzedaje podróbę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilipMaliszewski
Dzień dobry. Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w leczeniu i rehabilitacji mojego syna Filipa. Filip to fajny dziewiętnastoletni chłopak, którego los niestety od urodzenia mocno doświadczył. Cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce i mimo że od 3 miesiąca życia jest rehabilitowany to jeszcze nie chodzi, porusza się na wózku inwalidzkim. Przez te dziewiętnaście lat osiągnął bardzo wiele, bo według prognoz lekarzy nie miał mówić, siedzieć, myśleć. Jak to oni wtedy określili miał być warzywkiem a jednak mówi, siedzi, myśli, coraz dłuższe dystanse robi przy balkoniku lub o kulach,jest uczniem technikum o profilu Technik Cyfrowych Procesów Graficznych i bardzo dobrze się uczy, I klasę ukończył z najlepszą średnią 4,66, II klasę ukończył ze średnią 4.0 mimo, że w drugim półroczu bardzo dużo opuścił godzin bo w lutym rozpoczeliśmy pierwszy etap podawania komórek macierzystych, który trwał do lipca 2017 r. 9 maja 2016 r. odniósł swój pierwszy zawodowy sukces. Jego praca pt. Związki Gdańska z morzem znalazła się wśród 13 wyróżnionych przez Urząd Miasta i Pałac Młodzieży w Gdańsku. Nagrodą dla zwycięskiej trzynastki był tygodniowy rejs GDAŃSKIEJ JEDNOSTKI FLAGOWEJ STS "GENERAŁ ZARUSKI" DO BREMY! Niestety Filipowi ze względu na niepełnosprawność bezpardonowo zabrano tą nagrodę. Było to bardzo przykre doświadczenie nie tylko dla Filipa. Dodatkowo od prawie 2 lat trenuję koszykówkę na wózkach oraz ćwiczy na siłowni. Wracając jednak do leczenia i rehabilitacji 2 grudnia 2016 otrzymaliśmy pisemną zgodę z Komisji Bioetycznej na pobranie komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego. Iniekcja Komórek odbywa się w Centrum Medycznym Klara w Częstochowie. Cały proces terapii trwać będzie ok półtora roku i jest podzielony na 2 etapy. Pierwszy etap to 5 zastrzyków dożylnych lub dolędźwiowych (w zależności od reakcji organizmu Filipa), pół roku przerwy i kolejne 5 zastrzyków. Pierwszy zastrzyk był dożylny – koszt 19000,00 zł (dziewiętnaście tysięcy zł), drugi dolędźwiowy – koszt 14200,00 (czternaście tysięcy dwieście zł)pozostałe trzy jak już wcześniej zaznaczyłam w zależności od reakcji organizmu Filipa. W pierwszej serii były 3 iniekcje dolędźwiowe i 2 dożylne. Niestety druga seria, którą rozpoczniemy w lutym 2018 r. będzie tylko dożylna ponieważ po każdym podaniu dolędźwiowym Filip był bardzo osłabiony i długo dochodził do siebie. Dlatego też po obserwacjach i konsultacji zapadła decyzja o podawaniu komórek dożylnie. Koszt jednego podania to 21500 zł (dwadzieścia jeden tysięcy pięćset złotych) łączny koszt 2 serii to 106000 zł (sto sześć tysięcy złotych) Dlatego też ośmielam się błagać Państwa o pomoc. Na ten cel zbieramy plastikowe nakrętki PP, puszki, makulaturę, baterie. Od 8 stycznia 2017 r. prowadzona jest również zbiórka na: https://pomagam.pl/FilipMaliszewski Zrobię wszystko co w mojej mocy aby Filip mógł kontynuować tą terapię, jest to ogromne wyzwanie, ale nadzieja umiera ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożesz Ty mój
Czytając tą dyskusję to widzę tu 3 spamujące nicki pt: 1. ludze nie czytajcie bzdetów 2. Rekamowy bełkot 3. etyczny marketing szeptany Proszę redakcję o usuwanie takich postów, gdyż ta dyskusja zrobiła się jednym wielkim spamem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Maliszewski
Dzień dobry. Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w leczeniu i rehabilitacji mojego syna Filipa. Filip to fajny dziewiętnastoletni chłopak, którego los niestety od urodzenia mocno doświadczył. Cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce i mimo że od 3 miesiąca życia jest rehabilitowany to jeszcze nie chodzi, porusza się na wózku inwalidzkim. Przez te dziewiętnaście lat osiągnął bardzo wiele, bo według prognoz lekarzy nie miał mówić, siedzieć, myśleć. Jak to oni wtedy określili miał być warzywkiem a jednak mówi, siedzi, myśli, coraz dłuższe dystanse robi przy balkoniku lub o kulach,jest uczniem technikum o profilu Technik Cyfrowych Procesów Graficznych i bardzo dobrze się uczy, I klasę ukończył z najlepszą średnią 4,66, II klasę ukończył ze średnią 4.0 mimo, że w drugim półroczu bardzo dużo opuścił godzin bo w lutym rozpoczeliśmy pierwszy etap podawania komórek macierzystych, który trwał do lipca 2017 r. 9 maja 2016 r. odniósł swój pierwszy zawodowy sukces. Jego praca pt. Związki Gdańska z morzem znalazła się wśród 13 wyróżnionych przez Urząd Miasta i Pałac Młodzieży w Gdańsku. Nagrodą dla zwycięskiej trzynastki był tygodniowy rejs GDAŃSKIEJ JEDNOSTKI FLAGOWEJ STS "GENERAŁ ZARUSKI" DO BREMY! Niestety Filipowi ze względu na niepełnosprawność bezpardonowo zabrano tą nagrodę. Było to bardzo przykre doświadczenie nie tylko dla Filipa. Dodatkowo od prawie 2 lat trenuję koszykówkę na wózkach oraz ćwiczy na siłowni. Wracając jednak do leczenia i rehabilitacji 2 grudnia 2016 otrzymaliśmy pisemną zgodę z Komisji Bioetycznej na pobranie komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego. Iniekcja Komórek odbywa się w Centrum Medycznym Klara w Częstochowie. Cały proces terapii trwać będzie ok półtora roku i jest podzielony na 2 etapy. Pierwszy etap to 5 zastrzyków dożylnych lub dolędźwiowych (w zależności od reakcji organizmu Filipa), pół roku przerwy i kolejne 5 zastrzyków. Pierwszy zastrzyk był dożylny – koszt 19000,00 zł (dziewiętnaście tysięcy zł), drugi dolędźwiowy – koszt 14200,00 (czternaście tysięcy dwieście zł)pozostałe trzy jak już wcześniej zaznaczyłam w zależności od reakcji organizmu Filipa. W pierwszej serii były 3 iniekcje dolędźwiowe i 2 dożylne. Niestety druga seria, którą rozpoczniemy w lutym 2018 r. będzie tylko dożylna ponieważ po każdym podaniu dolędźwiowym Filip był bardzo osłabiony i długo dochodził do siebie. Dlatego też po obserwacjach i konsultacji zapadła decyzja o podawaniu komórek dożylnie. Koszt jednego podania to 21500 zł (dwadzieścia jeden tysięcy pięćset złotych) łączny koszt 2 serii to 106000 zł (sto sześć tysięcy złotych) Dlatego też ośmielam się błagać Państwa o pomoc. Na ten cel zbieramy plastikowe nakrętki PP, puszki, makulaturę, baterie. Od 8 stycznia 2017 r. prowadzona jest również zbiórka na: https://pomagam.pl/FilipMaliszewski Zrobię wszystko co w mojej mocy aby Filip mógł kontynuować tą terapię, jest to ogromne wyzwanie, ale nadzieja umiera ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek google
Ludzie, jak chcecie informacji, to wujek google pomoże. Wpiszcie sobie tam "proargi 9 plus" i dowiecie się wszystkiego: co to jest, na co, poczytacie sobie opinie, obejrzycie stronę producenta i wreszcie sprawdzicie, gdzie i za ile można to kupić. A tutaj... cóż. Tutaj jest tylko marketing szeptany, nic więcej. A co to jest ten marketing szeptany i jak bardzo jest "etyczny", to możecie sobie też w google znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kubś
Mam doświadczenie w stosowaniu różnych suplementów od dłuższego czasu z różnych skutkiem, ale obiektywnie widzę że preparaty Synergy oddziałują w sposób odczuwalny i to w krótkim czasie. Stosuję Proargi i Mistify, i przyznaję że byłam zadziwiona tak szybką reakcją mojego organizmu, już pierwszego dnia po zażyciu PA odczułam jego działanie! Generalnie jestem niskociśnieniowcem i na „rozkręcenie się” po wstaniu z łóżka potrzebowałam dłuższej chwili, tymczasem, co ciekawe, po wypiciu PA , dostawałam pary do działania, a energii wystarczało na cały dzień i dłużej. Zwiększyła się moja wytrzymałość również w w ćwiczeniach wysiłkowych jako że stosuję plan odchudzający. Choć nie jestem na diecie, widzę że PA jest sprzymierzeńcem w utrzymaniu i kondycji i WAGI. Faktycznie jest pomocne w odchudzaniu. Więcej siły to więcej spalonych ilogramów ilepsza kondycja. Cóż więcej chcieć? Zauważyłam, że moje ciśnienie się podniosło i być może m.in. stąd ten przypływ energii , czuję też ale jeszcze wciąż obserwuję, że serce ma mniejsze problemy z arytmią, choć częstoskurcze się zdarzają, są jakby płytsze i krótkotrwałe, mam wrażenie że zanika ten problem, ale wymaga to obserwacji i konsultacji z lekarzem. Okazuuje się , że PA nie tylko umie obniżyć ciśnienie ale je i unormować o tych, którzy mają je za niskie jak ja. PA jest doskonałym preparatem na wspomożenie układu krążenia, doskonale reguluje ten układ i w zadziwiająco szybkim czasie przynosi poprawę. Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym preparatem, tak jakby regulował i dostrajał mój wewnętrzny zegar biologiczny dodając dużo dobrej energii i chęci do życia! Ponieważ podejrzewam że spektrum działania tych preparatów jest bardziej złożone, z ciekawością będę obserwowała swoje reakcje jak i osób które przyjmują je z mojego najbliższego otoczenia. W każdym razie z pewnością PA zdobyło moje zaufanie. Bardzo polecam szczególnie teraz by wejść w wiosnę z nową pozytywną energią:) Pozdrawiam Aleksandra Kubś Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris51
Znałem ten produkt jeszcze ze Stanów, kiedy był tylko w puszkach. Okazuje się, ze teraz jest też w saszetkach, co jest bardzo wygodne. Miałem w Stanach znajomych z problemami zdrowotnymi np. chorobami nerek, krążenia, którzy brali proargi9 od dłuższego czasu i byli naprawdę zadowoleni z rezultatów. W Polsce kupiłem go dla ojca, który ma niestety fatalną miażdżycę naczyń w nogach i bardzo słabo chodzi. I muszę powiedzieć, że bardzo ładnie zadziałało. Tata jest w stanie wyjść na spacer i przejść kilkaset metrów nim przysiądzie na ławce. Wcześniej nie mógł nawet wyjść z klatki schodowej. Zobaczymy, jak będzie na dłuższą metę, na razie to dopiero nieco przeszło dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargantua
ja chciałem się podzieleć z państwem wiedzą praktyczną - otóż zarówno u mnie jak i u mojego kolegi kilkumiesięczna suplementacja istotnie zwiększyła produkcję czerwonych krwinek. w moim przypadku jest to do górnej granicy normy (5,4), u kolegi nawet niewiele ponad normę (5,6 przy normie do 5,5). towarzyszy temu istotna poprawa ogólnego samopoczucia. lekarz powiedział, że takie przekroczenie normy nie jest groźne, zwłaszcza gdy nie towarzyszą temu inne objawy i wyniki badań charakterystyczne dla czerwienicy. ciśnienie skurczowe w spoczynku spadło mi o 10 jednostek a rozkurczowe o pięć. Polecam, to jest dobry suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Maliszewski
Dzień dobry. Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w leczeniu i rehabilitacji mojego syna Filipa. Filip to fajny dziewiętnastoletni chłopak, którego los niestety od urodzenia mocno doświadczył. Cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce i mimo że od 3 miesiąca życia jest rehabilitowany to jeszcze nie chodzi, porusza się na wózku inwalidzkim. Przez te dziewiętnaście lat osiągnął bardzo wiele, bo według prognoz lekarzy nie miał mówić, siedzieć, myśleć. Jak to oni wtedy określili miał być warzywkiem a jednak mówi, siedzi, myśli, coraz dłuższe dystanse robi przy balkoniku lub o kulach,jest uczniem technikum o profilu Technik Cyfrowych Procesów Graficznych i bardzo dobrze się uczy, I klasę ukończył z najlepszą średnią 4,66, II klasę ukończył ze średnią 4.0 mimo, że w drugim półroczu bardzo dużo opuścił godzin bo w lutym rozpoczeliśmy pierwszy etap podawania komórek macierzystych, który trwał do lipca 2017 r. 9 maja 2016 r. odniósł swój pierwszy zawodowy sukces. Jego praca pt. Związki Gdańska z morzem znalazła się wśród 13 wyróżnionych przez Urząd Miasta i Pałac Młodzieży w Gdańsku. Nagrodą dla zwycięskiej trzynastki był tygodniowy rejs GDAŃSKIEJ JEDNOSTKI FLAGOWEJ STS "GENERAŁ ZARUSKI" DO BREMY! Niestety Filipowi ze względu na niepełnosprawność bezpardonowo zabrano tą nagrodę. Było to bardzo przykre doświadczenie nie tylko dla Filipa. Dodatkowo od prawie 2 lat trenuję koszykówkę na wózkach oraz ćwiczy na siłowni. Wracając jednak do leczenia i rehabilitacji 2 grudnia 2016 otrzymaliśmy pisemną zgodę z Komisji Bioetycznej na pobranie komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego. Iniekcja Komórek odbywa się w Centrum Medycznym Klara w Częstochowie. Cały proces terapii trwać będzie ok półtora roku i jest podzielony na 2 etapy. Pierwszy etap to 5 zastrzyków dożylnych lub dolędźwiowych (w zależności od reakcji organizmu Filipa), pół roku przerwy i kolejne 5 zastrzyków. Pierwszy zastrzyk był dożylny – koszt 19000,00 zł (dziewiętnaście tysięcy zł), drugi dolędźwiowy – koszt 14200,00 (czternaście tysięcy dwieście zł)pozostałe trzy jak już wcześniej zaznaczyłam w zależności od reakcji organizmu Filipa. W pierwszej serii były 3 iniekcje dolędźwiowe i 2 dożylne. Niestety druga seria, którą rozpoczniemy w lutym 2018 r. będzie tylko dożylna ponieważ po każdym podaniu dolędźwiowym Filip był bardzo osłabiony i długo dochodził do siebie. Dlatego też po obserwacjach i konsultacji zapadła decyzja o podawaniu komórek dożylnie. Koszt jednego podania to 21500 zł (dwadzieścia jeden tysięcy pięćset złotych) łączny koszt 2 serii to 106000 zł (sto sześć tysięcy złotych) Dlatego też ośmielam się błagać Państwa o pomoc. Na ten cel zbieramy plastikowe nakrętki PP, puszki, makulaturę, baterie. Od 8 stycznia 2017 r. prowadzona jest również zbiórka na: https://pomagam.pl/FilipMaliszewski Zrobię wszystko co w mojej mocy aby Filip mógł kontynuować tą terapię, jest to ogromne wyzwanie, ale nadzieja umiera ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuchalska
Mam już 66 lat. Z preparatami Synergy spotkałam się prawie 2 lata temu i od tego czasu pije je systematycznie . Obserwuję jak mój organizm jak wraca do zdrowia. Już po tygodniu zauważyłam że zasypiam bez problemów zaś rano budzę się jakby bardziej wypoczęta. Nie mam też praktycznie zadyszki wchodząc po schodach ,a mieszkam aż na 5 piętrze. Mam też znacznie mniej problemów z astmą. Moje serduszko zaczęło bić spokojniej. Miałam też duże problemy z koncentracją i pamięcią . Po stosowaniu PA9 przez dłuższy czas niewątpliwie się zmnieszyły. Teraz mimo podeszłego wieku czuję się znacznie lepiej, jestem zdrowa wypoczęta i patrzę z optymizmem w przyszłość . Preparaty Synergy pomagają omijać apteki i żyć w zdrowiu bez wizyt u lekarza. A tak przy okazji chciałam jeszcze powiedzieć, że schudłam pijąc koktajl SLM Smart tej samej firmy , który zastępuje posiłek. Przez 2 miesiące schudłam prawie 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka lat 41
Preparaty firmy Synergy od początku stosowania są „trafione” dla mnie i mojej rodziny. Używamy ich od dawna. Z uwagi, iż mam „uczucie zimnych stóp, chciałam, żeby moje krążenie „ruszyło”, więc zaczęłam stosować ProArgi 9+. Po tygodniu stosowania, byłam tak naładowana energią, że chodziłam spać nawet o drugiej nad ranem, bo w ogóle nie myślałam o spaniu. Ale rozsądek nakazywał mi iść spać, gdyż następnego dnia musiałam iść do pracy, a po pracy drugi etat – dom. O dziwo, wstawałam wyspana! Na razie poprzestałam na dwóch opakowaniach, gdyż zauważyłam, że nie ma już tego uczucia zimna. Cudownie, że te produkty zaczęły być dostępne w naszym kraju. Szczerze zachęcam wszystkich do stosowania tych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badanie pa9
Oto kilka z ważniejszych wyników tego badania. Na początku należy zauważyć, że nie wszyscy pacjenci mieli poważne problemy z przepływem krwi obwodowej, ale średnia wszystkich pacjentów stanowiła wzrost o 16%. ciśnienie skurczowe – spadek o 13% ciśnienie rozkurczowe – spadek o 17% przepływ krwi w naczyniach obwodowych ( mierzony przy kostce ) wzrósł o 16% CASP ( ciśnienie skurczowe aorty środkowej ) zmalało o 6% witamina D – wzrost poziomu o 183% kreatynina – spadek o 40% białko c-reaktywne – spadek o 25% poziom glukozy – został zredukowany o 8% magnez – wzrost poziomu o 35% ( pomimo tego, że produkt nie posiada magnezu w składzie ). HDL ( dobry cholesterol ) – wzrost o 18% Trójglicerydy – spadek o 40% albumina – spadek o 70% poziom birbuliny diametralnie obniżył się spadła agregacja płytek krwi nadciśnienie płucne uległo znacznej poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudowna cząsteczka
L-arginina – „cudowna cząsteczka” W 1992 roku, Science Magazine ( publikowany przez stowarzyszenie naukowe ) który jest uważany za najlepszy magazyn naukowy na świecie, na podstawie wielu przeprowadzonych prac i badań, okrzyknął l-argininę cudowną cząsteczką. Od tamtego czasu, na temat l-argininy zostało opublikowanych tysiące publikacji i wciąż powstają na jej temat nowe artykuły. Wszechstronne właściwości l-argininy potwierdza obszerna liczba publikacji naukowych i badań klinicznych na stronie Pubmed.gov PubMed jest najbardziej znaną na świecie wyszukiwarką z zakresu nauk biologii i medycyny. Z wyszukiwarki tej, jako wiarygodnego źródła informacji – korzystają lekarze, naturopaci i wszyscy ci, którzy chcą odszukać sprawdzone informacje oparte na faktach. Znane i cenione czasopisma oraz portale informacyjne o tematyce zdrowia – w swoich artykułach, często wykorzystują informacje podając źródła do wyszukiwarki Pubmed. Większość osób, które interesują się działaniem l-argininy, wie o tym, że dzięki l-argininie, wytwarza się w organiźmie tlenek azotu, co poprawia odżywienie i dotlenienie organizmu. L-arginina posiada znacznie więcej korzyści, które pozytywnie wpływają na stan zdrowia całego ciała. Aby wykazać niezwykle wszechstronne właściwości, jakie oferuje l-arginina i tlenek azotu dla zdrowia całego organizmu, zamieszczona jest poniżej liczba artykułów, które odnajduje wyszukiwarka Pubmed: zestawienie z dnia 4.10.2017 Noni – 331 artykułów Grzybek reishi – 879 artykułów Astaksantyna – 1631 artykułów Aloes – 2902 artykułów Laminina – 23666 artykułów Omega 3 – 25759 artykułów Zielona herbata – 26852 artykułów Witamina C – 58743 artykułów Witamina D – 73614 artykułów L-arginina – 117739 artykułów Tlenek azotu – 154499 artykułów Na temat właściwości l-argininy i tlenku azotu znajdziemy ponad 270 tysięcy publikacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć ludzie
Cześć ludzie. Niedawno zainteresowałam się tematem argininy. Jeszcze 3 miesiące temu nie wiedziałam co to jest. Dopiero lekarz uświadomił mi, że arginina to niezbędny aminokwas potrzebny do prawidłowego funkcjonowania organizmu bla bla bla. Chodziło o to, że mam wrodzoną wadę serca i problemy z krążeniem. Lekarz powiedział, żebym pobrała suplementy z argininą. Miałam argininę z Calivity, ale ostatnio w necie pojawiło się takie coś jak ProArgi . Moje pytanie brzmi: czy ktoś słyszał o tym suplemencie, czy stosował? W sieci jest pełno stron amerykańskich. Znalazłam kilka polskich, nawet sporo informacji. Ale nie znam nikogo kto kupił. Proszę o konkrety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego SYNERGY ? Od początku istnienia działalności Synergy , głównym celem firmy jest produkować innowacyjne, sprawdzone naukowo produkty najwyższej jakości. W roku 2000 Synergy połączyło się z gigantem tej branży, firmą – Nature Sunshine Product ( NSP ), która rozpoczęła działalność w 1972 roku, i jako pierwsza firma na świecie rozpoczęła produkcję ziół w kapsułkach. Od tego czasu Nature Sunshine Product i cenny partner Synergy WorldWide tworzą jedną firmę spółkę, która jest notowana na giełdzie Nasdaq. Produkcja innowacyjnych produktów dla Synergy, odbywa się w zakładach produkcyjnych Nature’s Sunshine. Niezrównana jakość produktów Jakość i innowacyjność, to główne czynniki, które wyróżniają Synergy na tle konkurencji. Na rynku jest wiele firm, które sprzedają suplementy diety. Historia pokazuje, że wiele z tych firm, co jakiś czas otwiera swoją działalność i nagle znika z rynku. Dzięki połączeniu sił z Nature’s Sunshine, stabilność i przyszłość Synergy, jeszcze nigdy nie była tak jasna i przejrzysta! XXI wiek to czas, w którym konsumenci coraz częściej poszukują produktów – nie najtańszych, ale najwyższej jakości. Na oficjalnej stronie firmy http://synergyworldwide.com możemy przeczytać: „Produkty Synergy to najwyższej jakości suplementy na świecie — i jesteśmy gotowi to udowodnić. Uważamy, że producenci naturalnych suplementów powinni skupić się tylko na jednym:TWOIM ZDROWIU. Od początku do końca Synergy WorldWide kontroluje całość działań w zakresie opracowywania produktów, produkcji i testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka spraw a krótko: 1. Nikt nie szuka magicznej pigułki tak jak autor artykułu wcześniej wspomniał. Wiadomo, że arginina nie wyleczy wszystkiego, ale w dużym stopniu poprawia zdrowie, lub nawet leczy niektóre dolegliwości. 2. By zapewnić skuteczny efekt argininy musi być ona wspomagana L-cytrulina i przeciwutleniaczami. I jeszcze jedna wskazówka. Jeśli już zażywać argninine to w postaci płynnej, Ponieważ jest ona dużo szybciej wchłaniana przez organizm i przynosi dużo lepsze efekty niż arginina w tabletkach. 3. Podczas czytania artykułu ciągle spotykam się z określeniem „leczyć”. Nie mam pojęcia skąd się takie określenie wzięło, ponieważ leczenie odnosi się do tabletek farmaceutycznych. Tutaj mówimy o produkcie 100% naturalnym, bez jakiejkolwiek chemii, suplemencie diety, który nie ma leczyć ale wspomóc nasz organizm. 4. Tyle krytyki na temat naturalnego składniku którego, chcąc czy nie chcąc i tak nigdy nie unikniemy bo występuje on naturalnie w pożywieniu. Wiec o co tyle walki? Chodzi o to by w naturalny sposób wspomóc nasz organizm, ponieważ żyjemy w czasach gdzie wszystko jest tak bardzo zanieczyszczone. Niezależnie jak bardzo będziemy starać zdrowo odżywiać i tak zawsze będziemy mieć jakieś braki w organizmie i chorób będzie coraz więcej. 5. Osobiście stosowałam 4 różne rodzaje postaci argininy produkowane przez różne firmy i różnych producentów. TYLKO jeden z nich przyniósł oczekiwane, pozytywnie zaskakujące efekty w całej mojej rodzinie. Tak wiec arginia a arginia mogą się w BARDZO dużym stopniu różnić w zależności od producenta. 6. Szanowny Panie który napisałeś ten artykuł. Przeczytałam cały artykuł i zauważyłam, że jest on tak bardzo przepełniony negatywizmem i krytyka ze aż się słabo robi jak się to czyta. Nie ma żadnej wzmianki o badaniach które przyniosły niesamowicie pozytywne efekty a wręcz uratowały ludziom życie. Pan się skupia na samej krytyce. W ten sposób wiadomo ze ludzie będą się temu buntować, wchodzić na ten blog komentować i bronić argininy a Pan i Pana kolega będą na tym zbijać kasę (bo na takiej zasadzie działają blogi) 7. Ten kto sam przestudiował arginine i nie skupił się TYLKO na tym jednostronnym artykule powinien wiedzieć, że aby osiągnąć oczekiwane efekty arginia powinna być stosowana razem z przeciwutleniaczami i l-cytruliną (składniki również naturalnie występujące w pożywieniu). Ten kto czytał książkę Dr Louis Ignarro powinien wiedzieć. 8. Osobiście zbadałam temat arginy BARDZO dogłębnie zanim zaczęłam ją sama stosować (książki, gazety, artykuły, Internet, dyskusje z lekarzami, dietetykami i farmaceutami) tak wiec wiem o czym mówie. Prawda tak ze jak człowiek sam nie zacznie stosować to się nie przekona. Trzeba tylko uważać bo jest na rynku sporo „podrób” argininy – nawet a sklepach zdrowotnych. – sama stosowałam i efekt jest absolutnie zerowy! 9. Czy moja rodzina bierze arginine? TAK. Bez wyjątków wszyscy. Kuzynka całkowicie się pozbyła migreny, babcia przestała nosić aparaty słuchów, cioci całkowicie unormowało się ciśnienie (a miała tak wysokie ze pomimo zażywania tabletek na nadciśnienie lekarz już 2 razy chciał ja odesłać do szpitala!), u mnie skończyły się bole serca, wolniej się męczę i lepiej śpię. 10. Dla Pana który napisał artykuł: wzmianka tak o testach na szczurach -> że co proszę???? A co ma szczur do człowieka. Bo szczur inteligentny… ale człowiek a szczur to z leksza DUZA różnica! Na samym początku artykułu pisze Pan ze arginia to naturalna składnik pożywienia. Na samym końcu pisze Pan ze może to szkodzić. CO za bzdury. Ilości argininy które spożywamy stanowczo nie są wystarczające ponieważ wszystko niemal co jemy jest modyfikowane, gleba zanieczyszczona itp. Gdyby ilość argininy, którą spożywamy byłaby wystarczającą, to ludzie nie chorowaliby na nadciśnienie i choroby serca (za wyjątkiem chorób genetycznych). Tak pozatym nasz organizm naturalnie spowalnia produkcje tlenku azoty juz po 30tym roku życia dlatego tak ważne jest jego wsparcie. 11. Autor artykułu pewnie nigdy nie spróbował suplementacji arginina dobrej jakości. 12. Mogłabym pisać i pisać na temat tego artykułu. 13. Zachęcam WSZYSTKICH, którzy czytają ten blog by nie sugerować się jedną opinią. Sami przestudiujcie temat przez Internet, książki, znajomych, lekarzy (chociaż lekarze nie zawsze wiedzą o argininie). Sami przebadajcie temat i na tej podstawie twórzcie swoją opinię. 14. Jeśli macie jakieś pytania mogę wam wskazać i polecić różne strony internetowe, blogi, linki na you-tube, książki lekarzy, artykuły i nakierować na lekarzy którzy leczą pacjentów argininą itp. Jestem chętna pomóc każdemu kto chętny dowiedzieć się czegoś więcej i sam zbadać temat lub sam spróbować kuracji argininą. Mogę mu wskazać, które produkty spróbować (bo tak jak wspomniałam jest na rynku mnóstwo podrób i dlatego czasami ludzie mówią że nie poczuli żadnej różnicy). 15. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbi55
Badanie przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu w Albercie ujawnia, że arginina, aminokwas, który znajduje się głównie w czerwonym mięsie, ma pozwalać organizmowi znacznie lepiej walczyć z chorobami zakaźnymi. Doktor Richar Lamb wiedział już wcześniej, że arginina miała poważną rolę do odegrania, jeśli chodzi o skuteczność układu odpornościowego. Nie wiedział jednakże, że rola tego aminokwasu jest AŻ tak ważna. Richard Lamb oraz jego zespół badawczy wykonali całą serię testów laboratoryjnych na myszach. Te gryzonie, które otrzymały argininę były bardziej zdolne do skuteczniejszego zwalczania chorób zakaźnych. Doktor Richard Lamb podkreśla z całą stanowczością, że nawet jeśli jego badania są bardzo obiecujące, to jednakże są one w dalszym ciągu jedynie w stadium eksperymentalnym. Kolejny etap badania, według niego, ma polegać na realizacji testów na ludziach. Niektóre organizacje, takie jak Lekarze bez granic, spodziewają się, że to badanie wpłynie znacząco na poprawę jakości pomocy żywnościowej, jaka jest zapewniana populacjom cierpiącym z powodu głodu. Organizacja, która od lat walczy na rzecz zmian w protokołach międzynarodowej pomocy żywnościowej, bardzo się ucieszyła z odkrycia doktora Richarda Lamba. Aktualnie, międzynarodowa pomoc żywnościowa to głównie wzbogacone produkty mączne, które mają wypełnić żołądek, ale które nie zawierają dokładnie tych składników odżywczych, które są tak ważne z punktu widzenia ochrony przed infekcjami, wyjaśnia Gregory Vandendaelen, który jest attache prasowym organizacji Lekarze bez granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argininę stosowałem w ciągu ok 2,5lat z pewnymi przerwami (niezbyt dużymi ). Odżyłem! Ciśnienie wyrównało się, brałem niewielkie podtrzymujące dawki leków.Wzrosła odporność na wysiłek! Nie chorowałem. Lekarze stwierdzali, że jestem biologicznie znacznie młodszy,niż na to wskazuje mój wiek. Już po niecałym miesiącu od odstawienia argininy Lekarze powiększyli mi dwukronie dawkę leków a moje ciśnienie nie bardzo chciało na nie reagować. Stwierdziłem że mam coraz słabszą regenerację powysiłkową lub nie mam jej wcale, oporność na stres też do niczego! Katastrofa! porobiłem najprzeróżniejsze badania : EKG, Echo serca, USG i inneZastanawiam się nawet do dziś , co się stało: Brane podwójne dawki leków zaczęły dość gwałtownie atakować mnie swoimi skutkami ubocznymi. Podpowiedzi szukałem głównie w Internecie; w jednym z artykułów wyczytałem, że jeden z leków . które zażywam powoduje taki komleks skutów ubocznych, które uśmiercają pacjenta średnio po 56 miesiącach zażywania tego lekuCóż miałem do wyboru? Zmienłem lek (na własną prośbę,u kardiologa) na podobnie działający lecz prawie bez skutów ubocznych (lek niestandardowy- przypuszczam ,że wiem z jakich względów ,-wyszperany w Internecie) I oczywiście .Wróciłem do zażywania Argininy oraz Kreatyny (którą brałem i wcześniej , podobie jak argininę). Po ok miesiącu mam już powolny powrót do stanu sprzed pażdziernika ub. roku. Szanowny Panie Autorze powyższego opracowania: 1. Czy ten Pański artykuł jest naprawdę rzetelny i uczciwy, 2.Czy nie dał się pan skierowć na manowce wytyczone przez Przemysł farmaceutyczny (ten światowy). 3. Stosuję ok 5g proszku argininy na 1h przed snem oraz ok 3g proszku kreatyny na 0,5h przed kolacją(tj. ok godz 19 raczej przed). Chylę czoła i pozdrawiam Pana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam z Toronto usmiech.gif Jesli chodzi o PA, to moj lekarz zalecil mi to pol roku temu na nadcisnienie. Tzn. zalecil arginine medyczna, ale polecil wlasnie ten komplekser. Musze powiedziec ze czuje sie po nim dobrze, zaczelam nawet troche trenowac na cardio tzn. taki rowerze domowym. a kiedys go tylko kupilam i sie kurzyl, hihi. Teraz jakos nabralam ochoty po tym pa9. Cisnienie mam w normie - 130/75 a bylo juz duzo gorzej. Takze w sumie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itp itd itp
23 powody dla których warto stosować L-argininę 1. L-arginina jest tysiąc razy silniejszym antyoksydantem od dotychczas poznanych w naszym organiźmie. Właściwości antyoksydacyjne l-argininy wspierają różne systemu naszego ciała i mogą być ochroną przed schorzeniami serca, udarami, rakiem, cukrzycą, jak również spowalniać procesy starzenia. 2. Tlenek azotu, który jest produkowany w organiźmie z l-argininy oferuje szeroki zakres dla wsparcia całego układu sercowo-naczyniowego, kontrolując ciśnienie krwi i zapobiega odkładaniem się złogów. Tlenek azotu rozluźnia tętnice wobec czego ciśnienie krwi obniża się zapobiegając nadciśnieniu czy dławicy piersiowej. 3. Tlenek azotu poprawia pamięć w szczególności długotrwałą, może spowolnić efekty otępienia i być pomocny w chorobie Alzheimera. 4. Tlenek azotu może być pomocny w profilaktyce i leczeniu cukrzycy, ponieważ wiele powikłań związanych z tą chorobą powiązanych ze złym krążeniem czy ślepotą, ma charakter naczyniowy. Uważa się też, że l-arginina reguluje wytwarzanie insuliny w trzustce. 5. Tlenek azotu zwiększa komunikację międzykomórkową między nerwami, a mózgiem. 6. Tlenek azotu wspiera i przyczynia się do zwalczania infekcji bakteryjnych, wirusowych i pasożytniczych. 7. L-arginina zwiększa produkcję ludzkiego hormonu wzrostu ( HGH ), który jest hormonem młodości i działa antystarzeniowo. 8. Tlenek azotu pomaga w kontroli cholesterolu poprzez obniżanie poziomu złego cholesterolu LDL i jest pomocny w naprawie uszkodzeń śródbłonka spowodowanym złym cholesterolem ( LDL ). 10. L-arginina poprzez produkcję tlenku azotu jest skuteczna w zaburzeniach erekcji. Tlenek azotu rozszerzając naczynia krwionośne powoduje lepsze ukrwienie narządów, w związku z czym mężczyźni jak i kobiety odczuwają większą satysfakcję seksualną. 11. L-arginina obniża podwyższone ciśnienie krwi związane z ciążą, które jest czynnikiem zagrożenia dla przyszłej matki i dla nowo nienarodzonego dziecka. 12. L-arginina obniża wysokie ciśnienie krwi u kobiet ciężarnych, które jest zagrożeniem dla przyszłej matki i nienarodzonego dziecka. 13. Tlenek azotu może być pomocny w leczeniu astmy ponieważ udrażnia drogi oddechowe powodując łatwiejsze oddychanie. Może być też pomocny w leczeniu zaburzeń związanych z płucami. 14. Tlenek azotu poprawia procesy trawienne, poprawia tonus mięśni zwierających, chroni przed hemoroidami. 15. L-arginina dzięki produkcji tlenku azotu zwiększa gęstość kości, wpływa na zwiększenie masy mięśniowej i zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zwiększa tolerancję organizmu na obciążenia i polepsza sprawność sportową. Z tego powodu jest często stosowana przy odchudzaniu i ćwiczeniach siłowych. 16. Tlenek azotu może pomóc w złagodzeniu uszkodzeń układu sercowo-naczyniowego i płuc, które są spowodowane paleniem tytoniu, z tego względu, że tlenku azotu u palaczy jest o połowę niższy. 17. Tlenek azotu przyśpiesza gojenie się ran i rekonwalescencję po zabiegach chirurgicznych. 18. Tlenek azotu może zapobiec i prawdopodobnie odwrócić negatywne skutki osteoporozy przez pozytywne oddziaływanie na masę kostną. 19. L-arginina bierze udział w syntezie kolagenu, pozytywnie działa na masę kostną, może zapobiegać tworzeniu ubytków kostnych, względnie łagodzić postęp osteoporozy. 20. L-arginina i jej zdolność do produkcji tlenku azotu w organiźmie, była stosowana w leczeniu jelita drażliwego oraz w celu zmniejszenia występowania owrzodzeń, szczególnie tych związanych ze stresem, więc może się okazać pomocna w schorzeniach wrzodów żołądka. 21. L-arginina może poprawić funkcjonowanie nerek i spowolnić proces chorobotwórczy przy niewydolności chronicznej. Efekt ochronny argininy na nerki, może przynieść korzyści chorym na cukrzycę. 22. L-arginina poprzez produkcję tlenek azotu jest pomocna w poprawie funkcji prostaty. 23. Przeprowadzone badania wykazały pozytywne rezultaty w likwidacji skutków schorzeń systemu naczyniowego, nadciśnienia i podwyższonego cholesterolu, ataku serca, udaru, niewydolności serca i schorzeń naczyń krwionośnych. Niezwykły potencjał argininy umożliwia nie tylko działanie profilaktyczne, ale w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną, wpływa na likwidację bólów serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa12
W 1998 Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny odebrało trzech naukowców (Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro oraz Ferid Murad), którzy przeprowadzili badania nad aminokwasem l-argininą. Ich badania otworzyły drogę z kolei innym naukowcom, którzy wykorzystując dotychczasową wiedzę poszli znacznie dalej. Noblista Dr. Louis Ignarro napisał książkę pt: Nigdy więcej chorób serca która okazała się światowym bestsellerem i została sprzedana w milionach egzemplarzy. Opisuje w niej dobroczynny wpływ l-argininy i tlenku azotu na układ sercowo-naczyniowy. L-arginina jest najważniejszym spośród 20 aminokwasów w naszym organiźmie, gdyż właśnie z l-argininy organizm wytwarza tlenek azotu. Tlenek azotu poprzez swoje interaktywne działanie w systemie naczyniowym, immunologicznym i nerwowym uczestniczy prawie w każdym procesie odbywającym się w komórkach. Produkcja tlenku azotu zmniejsza się z wiekiem, również w wyniku schorzeń serca i cukrzycy. Obniżony poziom tlenku azotu może być także powodem stosowania preparatów antydepresyjnych, środków obniżających ciśnienie krwi, spożywaniem alkoholu, paleniem papierosów. Każdy komu zależy na lepszym funkcjonowaniu systemu sercowo-naczyniowego, będzie dbał o zwiększenie poziomu tlenku azotu w organiźmie. Uzyska to dzięki przyjmowanej l-argininie. W 1992 roku, Science Magazine, który jest uważany za najlepszy magazyn naukowy na świecie, publikowany przez stowarzyszenie naukowe – nazwał l-argininę jako „cudowną cząsteczkę”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistify też dobre
Co więc czyni, Mistify tak wyjątkowym ? Wiele firm na całym świecie, które zajmują się sprzedażą produktów odżywczych, dostrzegło wiele walorów zdrowotnych, które oferuje jagoda Acai, owoc noni, jagoda goji, czy mangostan, dlatego na rynku, możemy znaleźć wiele innych mieszanek produktowych, które bazują na tych owocach. Czy jest to więc kolejny produkt, na już nasyconym rynku ? Odpowiedź jest nie, Mistify to nie tylko kolejna mieszanka owoców. Mistify jest naprawdę potężną bombą witaminową, która może pomagać ludziom na wiele sposobów. Formuła Mistify została starannie zaprojektowana, aby pomóc wpłynąć na lepszy stan zdrowia, i wspomóc organizm, w zwalczaniu wolnych rodników. Porównując produkty konkurencyjnych firm, Mistify – jest produktem Nr. 1 ⇒ Renomowane, niezależne laboratorium badawcze, niezwiązane finansowo z firmą Synergy WorldWide, opublikowało badania, porównując Mistify ( w Stanach Zjednoczonych produkt nazywa się Mistica ), do innych wiodących produktów na rynku, które zawierają w swoim składzie takie owoce jak: Noni, Acai, Goji i Mangostan. Wyniki badań potwierdziły, że Mistify, jest bezkonkurencyjnym produktem pod względem najważniejszych wartości, tzn. Wartości ORAC, pod względem ilości antocyjanów, katechin i fenoli. Ponadto, badania kliniczne dowiodły, że produkt Mistify z brazylijską jagodą Acai – zmniejsza uszkodzenia wywołane przez wolne rodniki o ponad 43% !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ludzie nie kłóćmy się to jest forum dyskusyjne, każdy niech przedstawi swoje racje. Niech mądre głowy perła1 i inni z sekty wskażą nam wyniki jednego długoletniego badania na żywych osobnikach suplementujących argininę. To, że arginina jest niezbędna naszemu organizmowi to jest jasne jak słońce, tak samo jak jasne jest, to, że nasz organizm ją sam wytwarza, podobnie jak vit D i K. Pytanie zasadnicze brzmi skąd wiadomo, że nagle nasz organizm się zbuntował i przestał ją wytwarzać? Panowie, może jak im przestaje stawać? A panie? Jak zaczynają popuszczać? Dajcie nam jakąś wskazówkę, A co się dzieje z ludźmi którzy są jak te dzieci we mgle i nie zauważą, że już nie wytwarzają argininy? Czy to są właśnie ci zaginieni bez wieści, którzy znikają co roku na całym świecie? Może to jest kucz do zagadki. Dematerializacja jednostek niezdolnych do wytwarzania argininy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triton
Po prostu z wiekiem zdolność syntezowania l-argininy w organizmach spada. To proces naturalny. I suplementacja bywa wówczas wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepszy/tańszy jest Cardioargin? Zawiera w opakowaniu 110 gramów argininy , cytrulinę, acerolę, kwas foliowy i coś tam jeszcze. Kosztuje 120 zł. Czy ktoś może to używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka spraw a krótko: 1. Nikt nie szuka magicznej pigułki tak jak autor artykułu wcześniej wspomniał. Wiadomo, że arginina nie wyleczy wszystkiego, ale w dużym stopniu poprawia zdrowie, lub nawet leczy niektóre dolegliwości. 2. By zapewnić skuteczny efekt argininy musi być ona wspomagana L-cytrulina i przeciwutleniaczami. I jeszcze jedna wskazówka. Jeśli już zażywać argninine to w postaci płynnej, Ponieważ jest ona dużo szybciej wchłaniana przez organizm i przynosi dużo lepsze efekty niż arginina w tabletkach. 3. Podczas czytania artykułu ciągle spotykam się z określeniem „leczyć”. Nie mam pojęcia skąd się takie określenie wzięło, ponieważ leczenie odnosi się do tabletek farmaceutycznych. Tutaj mówimy o produkcie 100% naturalnym, bez jakiejkolwiek chemii, suplemencie diety, który nie ma leczyć ale wspomóc nasz organizm. 4. Tyle krytyki na temat naturalnego składniku którego, chcąc czy nie chcąc i tak nigdy nie unikniemy bo występuje on naturalnie w pożywieniu. Wiec o co tyle walki? Chodzi o to by w naturalny sposób wspomóc nasz organizm, ponieważ żyjemy w czasach gdzie wszystko jest tak bardzo zanieczyszczone. Niezależnie jak bardzo będziemy starać zdrowo odżywiać i tak zawsze będziemy mieć jakieś braki w organizmie i chorób będzie coraz więcej. 5. Osobiście stosowałam 4 różne rodzaje postaci argininy produkowane przez różne firmy i różnych producentów. TYLKO jeden z nich przyniósł oczekiwane, pozytywnie zaskakujące efekty w całej mojej rodzinie. Tak wiec arginia a arginia mogą się w BARDZO dużym stopniu różnić w zależności od producenta. 6. Szanowny Panie który napisałeś ten artykuł. Przeczytałam cały artykuł i zauważyłam, że jest on tak bardzo przepełniony negatywizmem i krytyka ze aż się słabo robi jak się to czyta. Nie ma żadnej wzmianki o badaniach które przyniosły niesamowicie pozytywne efekty a wręcz uratowały ludziom życie. Pan się skupia na samej krytyce. W ten sposób wiadomo ze ludzie będą się temu buntować, wchodzić na ten blog komentować i bronić argininy a Pan i Pana kolega będą na tym zbijać kasę (bo na takiej zasadzie działają blogi) 7. Ten kto sam przestudiował arginine i nie skupił się TYLKO na tym jednostronnym artykule powinien wiedzieć, że aby osiągnąć oczekiwane efekty arginia powinna być stosowana razem z przeciwutleniaczami i l-cytruliną (składniki również naturalnie występujące w pożywieniu). Ten kto czytał książkę Dr Louis Ignarro powinien wiedzieć. 8. Osobiście zbadałam temat arginy BARDZO dogłębnie zanim zaczęłam ją sama stosować (książki, gazety, artykuły, Internet, dyskusje z lekarzami, dietetykami i farmaceutami) tak wiec wiem o czym mówie. Prawda tak ze jak człowiek sam nie zacznie stosować to się nie przekona. Trzeba tylko uważać bo jest na rynku sporo „podrób” argininy – nawet a sklepach zdrowotnych. – sama stosowałam i efekt jest absolutnie zerowy! 9. Czy moja rodzina bierze arginine? TAK. Bez wyjątków wszyscy. Kuzynka całkowicie się pozbyła migreny, babcia przestała nosić aparaty słuchów, cioci całkowicie unormowało się ciśnienie (a miała tak wysokie ze pomimo zażywania tabletek na nadciśnienie lekarz już 2 razy chciał ja odesłać do szpitala!), u mnie skończyły się bole serca, wolniej się męczę i lepiej śpię. 10. Dla Pana który napisał artykuł: wzmianka tak o testach na szczurach -> że co proszę???? A co ma szczur do człowieka. Bo szczur inteligentny… ale człowiek a szczur to z leksza DUZA różnica! Na samym początku artykułu pisze Pan ze arginia to naturalna składnik pożywienia. Na samym końcu pisze Pan ze może to szkodzić. CO za bzdury. Ilości argininy które spożywamy stanowczo nie są wystarczające ponieważ wszystko niemal co jemy jest modyfikowane, gleba zanieczyszczona itp. Gdyby ilość argininy, którą spożywamy byłaby wystarczającą, to ludzie nie chorowaliby na nadciśnienie i choroby serca (za wyjątkiem chorób genetycznych). Tak pozatym nasz organizm naturalnie spowalnia produkcje tlenku azoty juz po 30tym roku życia dlatego tak ważne jest jego wsparcie. 11. Autor artykułu pewnie nigdy nie spróbował suplementacji arginina dobrej jakości. 12. Mogłabym pisać i pisać na temat tego artykułu. 13. Zachęcam WSZYSTKICH, którzy czytają ten blog by nie sugerować się jedną opinią. Sami przestudiujcie temat przez Internet, książki, znajomych, lekarzy (chociaż lekarze nie zawsze wiedzą o argininie). Sami przebadajcie temat i na tej podstawie twórzcie swoją opinię. 14. Jeśli macie jakieś pytania mogę wam wskazać i polecić różne strony internetowe, blogi, linki na you-tube, książki lekarzy, artykuły i nakierować na lekarzy którzy leczą pacjentów argininą itp. Jestem chętna pomóc każdemu kto chętny dowiedzieć się czegoś więcej i sam zbadać temat lub sam spróbować kuracji argininą. Mogę mu wskazać, które produkty spróbować (bo tak jak wspomniałam jest na rynku mnóstwo podrób i dlatego czasami ludzie mówią że nie poczuli żadnej różnicy). 15. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kubś
Mam doświadczenie w stosowaniu różnych suplementów od dłuższego czasu z różnych skutkiem, ale obiektywnie widzę że preparaty Synergy oddziałują w sposób odczuwalny i to w krótkim czasie. Stosuję PAi Mistify, i przyznaję że byłam zadziwiona tak szybką reakcją mojego organizmu, już pierwszego dnia po zażyciu PA odczułam jego działanie! Generalnie jestem niskociśnieniowcem i na „rozkręcenie się” po wstaniu z łóżka potrzebowałam dłuższej chwili, tymczasem, co ciekawe, po wypiciu PA , dostawałam pary do działania, a energii wystarczało na cały dzień i dłużej. Zwiększyła się moja wytrzymałość również w w ćwiczeniach wysiłkowych jako że stosuję plan odchudzający. Choć nie jestem na diecie, widzę że PA jest sprzymierzeńcem w utrzymaniu i kondycji i WAGI. Faktycznie jest pomocne w odchudzaniu. Więcej siły to więcej spalonych ilogramów ilepsza kondycja. Cóż więcej chcieć? Zauważyłam, że moje ciśnienie się podniosło i być może m.in. stąd ten przypływ energii , czuję też ale jeszcze wciąż obserwuję, że serce ma mniejsze problemy z arytmią, choć częstoskurcze się zdarzają, są jakby płytsze i krótkotrwałe, mam wrażenie że zanika ten problem, ale wymaga to obserwacji i konsultacji z lekarzem. Okazuuje się , że PA nie tylko umie obniżyć ciśnienie ale je i unormować o tych, którzy mają je za niskie jak ja. PA jest doskonałym preparatem na wspomożenie układu krążenia, doskonale reguluje ten układ i w zadziwiająco szybkim czasie przynosi poprawę. Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym preparatem, tak jakby regulował i dostrajał mój wewnętrzny zegar biologiczny dodając dużo dobrej energii i chęci do życia! Ponieważ podejrzewam że spektrum działania tych preparatów jest bardziej złożone, z ciekawością będę obserwowała swoje reakcje jak i osób które przyjmują je z mojego najbliższego otoczenia. W każdym razie z pewnością PA zdobyło moje zaufanie. Bardzo polecam szczególnie teraz by wejść w zimę z nową pozytywną :) Pozdrawiam Aleksandra Kubś Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna61
Szukam wiedzy na działanie argininy z cytryzyną przymuszony przez mego kardiologa do brania statyn, by kontrolować poziom cholesterolu. Wpierw przeczytałem wszystko co się dało na temat mitów i faktów wiążących zmiany sklerotyczne w naczyniach z wysokim poziomem lipidów-za tą korelację też był Nobel, a potem wyszło na to, że nie ma badań ten fakt potwierdzający. Potem przeczytałem wszystko co się dało, o skutkach ubocznych łykania statyn-wynik moich dociekań jest wprost odwrotny od wiedzy mego kardiologa, według którego już poziom powyżej 160 całkowitego cholesterolu nakazuje mu ordynować statyny- wyczytałem, że poniżej tego poziomu jest tylko 20% populacji. Znalazłem doniesienia o których piszą Państwo powyżej, dyskusja jest gorąca jak odwieczny spór postu z karnawałem. Jestem w rozterce po wstępie autora bloga, ale na szczęście mu nie wierzę, bo po moich doświadczeniach w kontakcie z medycyną akademicką jestem przeświadczony o tym, że jest to społeczność zawodowa będąca sprawną komórką marketingową przemysłu farmaceutycznego, którego budżet, o ile się nie mylą jest wyższy niż przemysłu paliw i zbrojeniowego. Nie wiem jeszcze co zrobię z moim nadciśnieniem i wysokim cholesterolem. Może zacznę od diety „mż” ( mniej żreć) już początki są obiecujące, w ciągu trzech miesięcy po zmianie nawyków żywieniowych moje trójglicerydy spadły z 295 na 150. Pozdrawiam i zdrowia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anton34
Witam chciałbym przedstawić moje spostrzeżenia odnośnie tlenku azotu. Ćwicze na siłowni od 5 miesięcy. Stosuje różnego rodzaju suplementy zawierające białka oraz l-arginine l-cytruline sole argininy oraz róznego rodzaju pochodne estry. Odżywki biore już około 4 miesiecy przyjmowałem końskie dawki białka i boosterów NO. Teraz śmiało moge stwierdzić ,że czuje się po prostu lepiej wcześniej byłem bardzo nerwowy nad pobudliwy obecnie odczuwam harmonię, spokój wewnętrzny nie trzeba żadnych pomiarów żeby stwierdzić że ciśnienie krwi obniżyło się, serce nie wali jak młot bez przyczyny, znacznie opadło uczucie rozdrażnienia odczuwam znaczną odporność na stres, przestałem pić redbulle i energy drinki mimo tego nie odczuwam jakiegoś braku kofeiny. Rano nie czuje zamulenia ani nie ziewam tak jak do tej pory.Produkty kupowałem amerykańskich producentów teraz zamierzam na chwile odstawić produkty ale czysto profilaktycznie zobaczyć czy nie powodują uzaleznienia, zrobie szereg badań krwi serca wątroby jestem ciekaw jak wypadną. Dodam że w reklamie jakiegoś produktu nie podam marki wyczytałem że Unia Europejska zakazała stosowania w suplementach l-cytruliny ciekawe dlaczego? Wydaje mi się ,że chcą zapobiec wydłużeniu się życia ludzi i przyśpieszyć Naszą umieralność. Suplementacje szczerze polecam w tym momencie czuje się naprawde dużo lepiej fizycznie i psychicznie. Mam wrażenie ,że artykuł jest sponsorowany przez ZUS, dla nich napewno jest to bardzo nie wygodne że ludzie używaja suplementów. Działanie ZUSu można przedstawić łatwo im więcej pieniedzy w Nim odłożyliśmy tym bardziej będzie pogorszało się nasze zdrowie. Oni chcą po prostu żebyśmy nie dożywali emerytury dlatego pojawiają się takie artykuły w których chcą zdyskredytować każdą suplementacje. Osobiście polecam suplementacje boosterami NO ja oprócz jakiegoś tam przypadkowego rozwolnienia czy mdłości nie uświadczyłem efektów nie porządanych. Natomiast nie podważalna jest zmiana mojego życia w którym nie jestem ciągle zmeczony i nerwowy lecz spokojny i gotowy do wszelakiego wysiłku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×