Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JuTu86

ProArgi 9 Plus ??? Słyszeliście ???

Polecane posty

Gość mstyszka
krystyna Nie obchodzi mnie twoje zdanie. Licze ze zdaniem lekarzy - a nie szarlatanow. Co do kwasu foliowego to wplywa on na "mnozenie sie"komorek -niestety nie dziala wybiorczo......-mnoza sie rowniez komorki nowotworowe... Powinnas o tym wiedziec (google sie klania) -zamiast pisac bzdury.... Mam guzki...-pod zadnym pozorem nie moge suplementowac kwasu foliowego... NIE KPIJ ZATEM Z CHORYCH LUDZI I APELUJE DO cIEBIE -NIE PISZ GLUPOT NIEODPOWIEDZIALNA OSOBO......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mstyszka
jeszcze cos... krystyna o produkcie proargi9+ piszesz "te produkty zostaly nagrodzone nagroda Nobla" Jestes cyniczna klamliwa osoba.....to nie produkt zostal nagrodzony bo jest do doopy.....odkrycie l argininy zostalo nagrodzone -a nie produktu proargi... ALE Z cIEBIE KLAMCZUCHA....widac ze produkt nie sprzedaje sie dobrze i rzesze akwizytorow musza ubiegac sie do klamstw zeby go sprzedac.....zalosne...doprawdy zalosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna43
Witam Cię MSTYSZKA! Wiesz, nie zamierzam się z Tobą kłócić i Tobie tu na forum ubliżać, to nie jest w moim stylu, powiem tylko tyle, że Tobie też się google kłaniają poczytaj sobie dokładnie o znaczeniu kwasu foliowego w organizmie, a już tym bardziej osób chorych...ja też brałam chemie i nie wyobrażam sobie jak by wygladało moje leczenie ( nawet nie wiem czy dotrwało by do końca) gdybym nie łykała kwsu foliowego i jadła wszystko to, co go zawiera, niestety bez tego nie da się przetrwać leczenia bo płytki krwi bardzo spadają i można po prostu się wykończyć... A o produktach SYNERGY radzę też sobie poczytaj, ja znam mnóstwo ludzi, którzy je stosują, moja koleżanka podaje 5-letniej córeczce, która ma cukrzycę, dzieciak przyjmuje te suplementy od listopada, na dzień dzisiejszy Majka pozbyła się Alergii, nie choruje bo jak jej mama mówi, że na taką porę roku, to Majka powinna być już conajmniej 4 razy na antybiotyku, a Majka jest zdrowa, ma również zmniejszona dawkę insuliny, no i oczywiście jest pod kontrolą lekarza. A zresztą znam lekarzy, którzy sami to stosują i jak najbardziej zalecają swoim pacjentom, teraz 2 lutego rozmawiałam z pania doktor specjalistą chorób płuc z Warszawy, która powiedziała, że od lat zajmuje się suplementacją i te prześwietliła na wylot i nie znalazła lepszych, które byłyby tak potwierdzone naukowo medycznie, chemicznie i biologicznie, po prostu my wiemy, że one działaja i pomagają, ja jestem też tego przykładem i co tu dużo gadać...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mstyszka
krystyna -naprawde zycze ci zdrowia.Nie rozumiem tylko dlaczego piszesz ze u chorych na nowotwory pomocny jest kwas foliowy.....nie pojmuje... Powszechnie wiadomo ze kwas foliowy "namnaza" komorki, w tym nowotworowe..nie dziala wybiorczo....dlatego osoby z nowotworem nie powinny go suplementowac ... To forum czytaja ludzie czesto chorzy...chorzy na raka....-polecanie im kwasu foliowego jest godne potepienia...tak nie wolno...krystyna -sa rzeczy wazniejsze od pieniedzy... .....ale widac dla niektorych pieniadze sa wazniejsze...to smutne... Skoro pomogl ci kwas foliowy w walce z nowotworem to jestes ewenementem, podobnie jak inne osoby na ktore sie powolujesz....Moi lekarze maja odmienne zdanie niz ty.... ZEGNAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mstyszka
Midnight Flower-pisze ze kwas foliowy JEST Krystyna-potwierdza, zreszta "bardzo wazni medycy"przeswietlili produkt... ojejej -calkiem co innego pisze, ze kwasu foliowego produkt nie zawiera... x KOMEDIA z wami :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany......
rozmowa niemowy z głuchym o tym, co widział ślepy... wypociny krytyka filmowego, który filmu - przedmiotu krytyki nie oglądał nie oglądał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna43
Witam Cię MSTYSZKA! Sorry, ale źle mnie zrozumiałeś(łaś) nie pisałam, że kwas foliowy jest pomocny na raka, tylko UWAGA!!! Napisałam, że przy moim leczeniu musiałam go łykać i jeść wszystko co zawiera kwas foliowy, ponieważ leki, które brałam powodowały spustoszenia w moim organiźmie i bardzo spadały mi płytki krwi , co oznaczało, że mam niedobór kwasu foliowego, który wspomaga produkcję płytek!!! I żeby nie przerwać leczenia ze wszystkich sił starałam się jeść wszystko i pić np. sok z buraka czerwonego, który zawiera między innymi właśnie kwas foliowy. Mam nadzieję, że wyraziłam się jasno! Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz
Dzien dobry wszystkim Z natura nie wygramy wszystkiego powinno byc po rowno, jezeli czegos jest za duzo lub za malo organizm daje nam znac, tylko My o tym nie wiemy, medycyna idzie do przodu tylko lekarze za nia nia nadazaja. pozdrawiam serdecznie Dariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxasna
Marzenka, za 100 złotych, to kiedy się spełni wiele, wiele warunków.... Napisz coś o tym, OK? Aha, i ile trzeba zakupić sztuk, żeby mieć w tej cenie? 6? 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifelifelifelife
Kyni NitroFX jako zródło NO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifelifelifelife
Kyani NitroFX jako zródło NO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnii
"jak kupujemy trzy produkty kazdy inny wychodzi po okoklo jedyne 108zl " dobra, dobra, tu nikt nie pytał o 3 RÓŻNE produkty, tylko o SAMO proargi. co mam robić z tymi trzema innymi? w handlarę się zamienic?? z tego, co widze, proargi można kupic bez problemu samo ale w pakiecie 2 sztuk po 175 za puszkę i 150 kiedy sie kupi 4 sztuki. inne opcje no naciaganie na "współpracę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczycielka jedna
.."...my nie jestesmy od sprzedawania, to firma sprzedaje produkty my je tylko polecamy i spozywamy.." Dariusz bredzisz jak potluczony :P ,guzik kogo obchodzi co spozywasz ,ale nie chrzan ze polecasz samemu nic z tego nie majac...klamczuchu! Wczesniej byly tu zamieszczone linki ze str. Synergy -JAK ZARABIAC PRZEZ INTERNET-polecajac tytulowy produkt...Wiec zarabiasz na polecaniu tego produktu ,przestan chrzanic! :P natretny arogancie.. Oczywiscie nie ma nic zlego w tym ze zarabiasz polecajac te produkty,ale nie bredz ze robisz to za friko.... bay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczycielka jedna
.."...my nie jestesmy od sprzedawania, to firma sprzedaje produkty my je tylko polecamy i spozywamy.." Dariusz bredzisz jak potluczony :P ,guzik kogo obchodzi co spozywasz ,ale nie chrzan ze polecasz samemu nic z tego nie majac...klamczuchu! Wczesniej byly tu zamieszczone linki ze str. Synergy -JAK ZARABIAC PRZEZ INTERNET-polecajac tytulowy produkt...Wiec zarabiasz na polecaniu tego produktu ,przestan chrzanic! :P natretny arogancie.. Oczywiscie nie ma nic zlego w tym ze zarabiasz polecajac te produkty,ale nie bredz ze robisz to za friko.... bay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jedyny suplement który ma same pozytywne opinie w dodatku złoty środek na prawie wszystkie dolegliwości..,aż dziw bierze że nikt tego produktu Nie neguje. Trochę kosztuje,ale ponieważ mam nadciśnienie cisne żonę na zakup dwóch puszek,ale chętnie poczytam jeszcze wypowiedzi ludzi którzy to stosują jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczycielka jedna
Brawo Dariuszu,nie wiem tylko dlaczego inne osoby polecajace ten produkt nie chcialy przyznac ze wiaze sie to z zarabianiem..-czy to cos zlego? -przeciez nie! Naprawde Dariuszu jestes wyjatkiem... jesli mialabym kupic ten produkt zamowilabym od Ciebie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz
Dziekuje bardzo za pozytyw ostatnio przekazalem produkty Synergy nieodpłatnie na nagrody dla MTB mazowia Zimowa jazda rowerem trasa byla w mojej miejscowosci sa zdjecia zapraszam do ogladania wyscig odbył sie 23 03 2013 sobota pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry produkt sam się obroni
dobre produkty bronia sie same i to niezaleznie od tego, ile i z jakich pobudek wyleja nie nie ludzie pomyj. ja uważam, że proargi jest bardzo dobrym produktem. moj ojciec - 76 lat - uzywa tego preparatu od półtora roku z naprawdę dobrymi efektami. tata ma od bardzo dawna problemy miażdżycowe, zwłaszcza w nogach no i nadcisnienie. proargi w znacznym stopniu zmniejsza dolegliwości, przede wszystkim bóle nóg. cisnienie też jest mniejsze o kilkanascie jednostek. tata jest zadowolony, a muszę dodać, ze nie jest człowiekiem, którego łatwo czymkolwiek zadowolić. sporo tu było postów straszących nieomal "śmiercią lub kalectwem" po stosowaniu argininy. uważam, ze to są posty osób, które tak naprawdę nie miały nigdy do czynienia z dobrymi preparatami tego typu, lub w ogóle nicze4go takiego nie stosowały. mój tato miał nieco problemów z nerkami. po proargi nie dzieje się z nimi nic złego, nawet jakby pobolewania są mniejsze. tata robił teraz badanie moczu i równiez tam nic złego nie wyszło. piszę o tym dlatego, ze jakies "mądrale" wypisują, że arginina szkodzi na nerki!! ostatnio przeczytałem tez, że... niszczy watrobę.. więc donoszę, że mojemu ojcu watroba nie dolega, choć pije proargi od kilkunastu miesiecy. na koniec: proponuję wszystkim dyskutantom, żeby opierali się na własnych, obiektywnych spostrzeżeniach i doswiadczeniach a nie powielali ploty krążące po internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróby na Allegro!
UWAGA NA PODRÓBKI PROARGI 9 NA ALLEGRO! Ostatnio jest sporo aukcji z Proargi 9 a "atrakcyjnych cenach". Firma Synergy Worldwide zakazuje dystrybucji swoich produktów przez portale aukcyjne. Oferowane na Allegro Proargi 9 są więc najprawdopodobniej podróbkami (jakich niemało na świecie). Jeśli się chce mieć pewność, że produkt jest oryginalny, należy go zamówić u dystrybutora Synergy, wówczas otrzymacie Państwo fakturę od firmy Synergy Worldwide, a przesyłka przyjdzie kurierem bezpośrednio z magazynu Synergy w Warszawie. Dystrybutorów można znaleźć np. w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannooki
ja miałem inna przygodę z allegro. kupiłem sobie tam proargi, które okazało sie otwierane tzn. nie było oryginalnie zamkniete taką nalepka firmową, tylko jakimś kawałkiem papieru. oczywiście "sprzedawca" twierdził, że wszystko jest oryginalne i nieuzywane... od tamtej pory zamawiam tylko na http://synergyclub.pl i nie ma żadnych takich problemów. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać mało osób stosuje ten specyfik...pewnie gowno warty....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasperski.
A skąd ten wniosek, że mało osób stosuje? Z tego, co wiem, sprzedaje się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ktoś potrzebował kompleksowej informacji natemat ProAgri 9 Plus oraz innych produktòw prozdrowotnych ( oczyszczanie, odkwaszanie, odbudowa, odmładzanie) Synergy, proszę o kontakt adrristar@gmail.com pozdrawiam, Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krosnowska
"opatentowane połączenie L-Argininy z mentolem sprawia, iż Alura® wielokrotnie zwiększa wytwarzanie tlenku azotu w organizmie ", Hahahah, dawno się tak nie uśmiałam! arginina wzmocniona mentolem, nie mogę!!! :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław Bednarz
Bronisław Bednarz Wpływ długotrwałego podawania L-argininy na przebieg zawału serca z uniesieniem odcinka ST Rozprawa habilitacyjna Effect of long term treatment with L-arginine on the clinical course of acute myocardial infraction with ST segment elevation Szpital Grochowski, Klinika Kardiologii CMKP Streszczenie Wstęp: W ostrym zawale serca dochodzi do długotrwałego upośledzenia funkcji śródbłonka tętnic wieńcowych. Konsekwencją tego zjawiska jest, między innymi, ograniczenie wytwarzania i wydzielania przez komórki śródbłonka tlenku azotu (NO) substancji mającej kluczowe znaczenie dla zachowania przepływu krwi przez tętnice wieńcowe. W ustroju NO powstaje w wyniku przemian aminokwasu L-argininy. L-arginina nie była dotychczas stosowana u chorych ze świeżym zawałem serca. Cel: Celem badań była ocena wpływu długotrwałego podawania L-argininy – substratu dla produkcji NO – na przebieg kliniczny zawału serca z uniesieniem odcinka ST (STEMI). Metodyka: Badanie było prospektywnym, wieloośrodkowym studium przeprowadzonym metodą podwójnie ślepej próby. Do badania kwalifikowano chorych w wieku powyżej 21 lat z STEMI, przybywających do szpitala w ciągu 24 godzin od początku objawów zawału. Chorych randomizowano do leczenia L-argininą (3×3,0 g na dobę przez 30 dni) lub placebo. Wszyscy chorzy byli ponadto leczeni rutynowo, włącznie z terapią fibrynolityczną, gdy istniały do niej wskazania. Wyniki: Do badania włączono 792 chorych (średni wiek 64 lata, 550 mężczyzn). 394 chorych otrzymało L-argininę, a 398 placebo. Powikłania składające się na złożony punkt końcowy (zgon sercowo-naczyniowy, ponowny zawał serca, nawrót spoczynkowego niedokrwienia, skuteczna reanimacja, wstrząs/obrzęk płuc) wystąpiły w ciągu 30 dni u 93 (24%) chorych otrzymujących L-argininę i 104 (27%) chorych otrzymujących placebo (OR 0,63, 95% CI 0,39-1,02, p=0,06). W podgrupie chorych z hipercholesterolemią (n=226) powikłania te wystąpiły istotnie statystycznie rzadziej w grupie otrzymującej L-arnininę niż w grupie otrzymującej placebo (odpowiednio n=19 i n=31 , p<0,05). W podgrupie chorych z przebytym w przeszłości zawałem serca podanie L-argininy statystycznie znamiennie zmniejszyło częstość zgonów z powodów sercowo-naczyniowych w trakcie 6-cio miesięcznej obserwacji (zmarło 5 chorych w grupie argininy i 14 w grupie placebo, p=0,03). Wnioski: Wyniki badania, będącego pierwszą próbą podania L-argininy w STEMI wskazują na dobrą tolerancję tej substancji. L-arginina stosowana w dawce 9,0 g na dobę przez 30 dni, ogranicza powikłania STEMI u chorych z hipercholesterolemią i zmniejsza śmiertelność z powodów sercowo-naczyniowych u chorych po przebytym w przeszłości zawale serca. Słowa kluczowe: L-arginina, zawał serca, hiperlipidemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaM
Przy obecności argininy, komórki śródbłonka tętnic wytwarzają tlenek azotu. Tlenek azotu jest niezbędny mięśniom gładkim do prawidłowego rozkurczania się. A co się dzieje u człowieka z miażdżycą? Zaczynają przeważać czynniki skurczowe bo nie są dostatecznie równoważone rozkurczem. I w takich właśnie przypadkach, przy bolesnych skurczach naczyń wieńcowych czyli bólach za mostkiem ludzie używają nitrat (nitroglicerynę). Nitrogliceryna używana pod język w przypadku kłopotów sercowych, ma za zadanie uzupełnienie tlenku azotu. Dopóki wszystko przebiega sprawnie, dopóki nasz organizm ma pod dostatkiem L-argininy, z której wytwarza się tlenek azotu, nie musimy się obawiać stresu, nagłego przestraszenia czy podwyższonego poziomu adrenaliny – a w takich właśnie przypadkach kilkakrotnie wzrasta zapotrzebowanie na tlenek azotu. Reakcje produkcji tlenku azotu zaczyna przebiegać znacznie szybciej niż normalnie, wraz z przyspieszonym tętnem organizm wpada w rodzaj paniki, a zwiększona produkcja tlenku azotu pozwala na szybsze wyjście ze stanu stresowego, tętno się uspokaja, ciśnienie krwi opada i wszystko ulega zrównoważeniu. Ludziom, którzy mają za mały poziom argininy, czyli mają upośledzony mechanizm produkcji NO, może się zdarzyć że utracą przytomność albo popadną w większe problemy związane z sercem. Kluczem do sukcesu jest utrzymanie prawidłowej równowagi w mechanizmie skurczowo-rozkurczowym pracującego przez całe życie i bez przerwy układu krwionośnego. A do tego potrzebny jest właśnie tlenek azotu wyprodukowany z L-argininy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postix
Produkty żywnościowe Rank zawartości argininy w g/100 g jadalnej części 1 Nasiona, mąka sezamu, o niskiej zawartości tłuszczu 7,44 2 nasiona bawełny mąki, o niskiej zawartości tłuszczu (bezdławnicowa) 6,73 3 białka sojowego, izolat białek TECHNOLOGIES INTERNATIONAL, SUPRO 6,70 4 białka sojowego, izolat potasu typ 6,67 5 białka sojowego, izolat potasu typu ropy podstawie białka 6,67 6 białka sojowego izolować 6,67 7 Nasiona, mączki z nasion bawełny, częściowo odtłuszczone (bezdławnicowa) 6,63 8 żelatyny, suchy proszek, niesłodzone 6,62 9 białka sojowego, izolat białek TECHNOLOGIES INTERNATIONAL, ProPlus 6,50 10 Peanut mąki, odtłuszczone 6,24 11 Nasiona sezamu mąka, częściowo odtłuszczone 5,98 12 nasiona bawełny mąki, częściowo odtłuszczone (bezdławnicowa) 5,53 13 nasiona dyni i squash jądra nasion, palone, bez soli 5,42 14 nasiona dyni i squash jądra nasion, palona, z dodatkiem soli 5,42 15 nasion, mąki ziarno słonecznika częściowo odtłuszczone 5,07 16 mięczaki, trądzik, nieokreślone, gotowane, wilgotne ciepło 4.94 17 Nasiona arbuza jądra nasion, suszone 4,90 18 Orzechy, butternuts, suszone 4,86 19 Przekąski, skórki wieprzowe, zwykły 4,84 20 jaj, biały, suszone, proszku, glukozy obniżone 4,81 Tylko to wszystko jest ciężkostrawne albo i tuczące, dlatego chyba lepiej suplementować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRRath
Wyjątkowo ciekawa dyskusja, nie tylko o L – argininie, ale szerzej, o suplementacji. Jestem pod wrażeniem sporej wiedzy osób wypowiadających się w sprawie. Bystrość umysłów pozwala wychwycić wszędobylską manipulację, która zazwyczaj pochodzi od sprzymierzeńców potężnych koncernów farmaceutycznych, które żerują na naszym zdrowiu, a raczej na naszych chorobach. To, co nie można opatentować i czerpać horrendalnych zysków, to fe… a suplementy takie „fe” właśnie dla nich są. Jestem Ambasadorem Zdrowia Medycyny Komórkowej Dr Rath. Jego Instytut chyba jako jedyny zrozumiał, że zdrowie tkwi w suplementacji, ale mądrej. To znaczy takiej, która powoduje efekty synergii i jest ze sobą skojarzona w odpowiednich proporcjach. Na przykład Vitamina C z Lizyną i bioflawonoidami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macoolm
Nie kupujecie tego na allegro!! tam sprzedają podróbki albo towary przeterminowane, przechowywane byle jak i byle gdzie miesiącami. a to wszystko w "okazyjnej cenie". Firma nie pozwala na legalną sprzedaż przez portale aukcyjne właśnie z uwagi na bardzo liczne nadużycia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×