Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja___

dlaczego tak sobie chwalicie życie w UK?! Bo w Polsce byliście nikim?!

Polecane posty

Gość gość
Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo. tn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
96% Polaków zarabia dobrze. Tylko debile po wsbzdetach musza wyjezdzac do UK. Takie życie to ponura egzystencja. Byłem właśnie w UK i cieszę się że nie muszę tam mieszkać BUEHEHEEEEEEEE Wyjeżdżając z tego"raju" nie mam spuszczonej głowy. Wręcz odwrotnie. Cieszę się że mogę wrócić do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wracaj i *uj z tobą. W mojej ukochanej GB nie mamy dla ciebie miejsca. Nie jesteś nam Brytyjczykom do szczęścia potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bylem nikim jak 99% ludzi, ty tez jestes nikim :D w UK tez jestesmy nikim. Kims sa sportowcy, aktorzy, muzycy, nawet politycy ale ci ostatni nie sa lubiani jak sportowcy, aktorzy czy muzycy. Niestety malo osob ma madrych rodzicow ktorzy musza dobrze bachorka pokierowac zeby ten pozniej zarabial tysiace np zl dziennie jak np pan Lewandowski i to za granie w pilke. Wiec zamknac mordy przyglupy, tez jestescie nikim i nawet w UK zarabiacie smieszne grosze w porownaniu z madrymi ludzmi :) ale to i tak nie ma znaczenia bo kazdy kiedys zdechnie wiec zycie to "jedno wielkie NIC" kG....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku lewego to setki tysiecy zl dziennie.......... Tyle ile zwykly szaraczek w kilka lat zarobi. I ludzie na takie gowno pozwalaja. Przyglupy totalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewandowski to gej, licza sie tylko ci co mieszkaja w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa ci w plu licza ale te grosze ktore zarabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytalam wszystkich wypowiedzi, ale jedno powiem, ze nie chcialabym miec z autorka tematu nic do czynienia.jak dla mnie to nie wstyd wyjechac na zarobek, ale wstyd sie tak chwalic i gardzic ludzmi ktorym sie tak swietnie nie uklada. wypowiedz podobna do krazacej to po kafe margo, ktora gardzi ludzmi po 30 i mowi o sobie ze jest fantastyczna podkreslajac swoja mlodosc i urode, chwalac sie i osmieszajac innych niz ona-inna sprawa ale podobny styl.duzo osob podobnie szczeka, a niech sprobuja sie nauczyc angielskiego, niemieckiego, szwedzkiego, zaleznie od lokalizacji i uzywac jezyka w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie debilka chwali sie bachorami i mezusiem BUEEEHHHEEEHHEEE :D z bachorami same problemy, z mezusiem na pewno tez, ktory to na pewno ja zdradzil, zdradza albo zdradzi. Zreszta jak juz nieraz pisalem, karma powraca i wystarczy smiac sie z kogos zeby kiedys za to zaplacic, wiem po sobie, zaplacilem za moj kazdy wybryk i dlatego sie zmienilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio powyżej, od razu widać, że nikt nie chce cię roochac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio powyzej wylizales juz dzisiaj jajca kumplom? Ostatnio sie chwaliles ze uwielbiasz to robic cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL wszystko jest trzykrotnie tańsze. Rozumiecie to idioci. Sram na was i wasze ukowskie życie. Mowię to Ja, facet, który, zarabiał tam ponad 2 tys funtów i był brygadzista. Według was team leaderem. Yebane nieudaczniki. Kocham cię PL. Srac na tych antypolskich skurfysynow emigracyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy jesteśmy bogaci. Więc nic dziwnego, że wy polaczki nam zazdrościcie. Ale na bogactwo trzeba sobie zasłużyć. Wam tego nie jest dane dostąpić (bogactwa). Ładnie to ujęłam nie? Przekonywująco. Zazdrość, zazdrość, Polska zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zyjesz w twoim zaszczanym uk, jak zyli w PL 100lat temu w dompodobnych ruderach. U mnie w mieście moi wszyscy znajomi mają piękne domy, samochody, jeżdżą na wczasy, żyją lepiej niż ty przegrany, emigracyjny osrusie. Pieknie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość, zazdrość, Polska prymitywna zazdrość wyssana z mlekiem matki. Tak jak antysemityzm. My Brytyjczycy nie jesteśmy antysemitami i nie zazdrościmy nikomu, bo jesteśmy bogaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechali tylko nieudacznicy co w PL sie nie uczyli. Typowe dla polaczka to uciec jak szczur gdzie indziej na gotowe. Nie widzialem tylu anglikow w PL co polaczkow w uk. W PL pensja przecietna teraz to 4000zł jak ktos sie uczył a nie zbijał baki na wyzszej szkole lansu i baunsu. Zaden z moich znajomych nie zarabia mniej a zycie trzykrotnie tansze niz w uk. I mieszkania palce lizac, nie to jukejowskie domopodobne rudery za kosmiczne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz obszczańcu. Zazdrość, zazdrość, Polska prymitywna zazdrość wyssana z mlekiem matki. Tak jak antysemityzm. My Brytyjczycy nie jesteśmy antysemitami i nie zazdrościmy nikomu, bo jesteśmy najbogatsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość prawdę pisze. Trafił w sedno sprawy. Polska zazdrość zżera was polaczki od wewnątrz ale wam nic nie pomoże. Jak była bieda tak dalej jest i będzie. Tak nam dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bingol pedale byles timliderem na smieciarce conajwyzej :D tepak od lat wkleja te same teksty i mysli ze ktos mu uwierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne zycie w uk i oszczcedzanie? To jest po prostu niemozliwe. W PL wszystko jest tansze wielokrotnie i jakos lepsza. W uk nawet kiebłasy wiejskiej nie mozna dostac. Wszedzie tylko budy z hamburgerami. Na ulicach syf, kebaby i ciapate. Na lotnisku anglicy nie wiedza co to jest strefa schengen :D w PL dzieci w liceum to wiedza, uk produkuje samych tłuków po oxfordzie. Po prostu gdyby nie ropa którą kradną szkotom i rabunkowe napady na kolonie to byliby drugim zanzibarem. Brawo Polska, za 50lat wyprzedzimy Małą Brytfanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz polski cwelu. I przytakuj sobie, bo to ci najlepiej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat wkleja te same teksty :D co gej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
96% Polaków zarabia dobrze. Tylko debile po wsbzdetach musza wyjezdzac do UK. Takie życie to ponura egzystencja. Byłem właśnie w UK i cieszę się że nie muszę tam mieszkać BUEHEHEEEEEEEE Wyjeżdżając z tego"raju" nie mam spuszczonej głowy. Wręcz odwrotnie. Cieszę się że mogę wrócić do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe dlaczego tyle osób wyjechało , bo taki dobrobyt? Ją w Polsce nie miałam szansy na zarobki 4 tys mimo studiów . Takie są realia w mieście kolo 50 tys mieszkańców . A jeszcze człowiek powinien się cieszyć z tego co ma bo gdyby go zwolnili to dostalby zasiłek 500 zł na pół roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL złotowki leżą na ulicy. Trzeba je tylko podnieść. Tak tanio jak jest w PL to w uk nigdy nie będzie. Bo PL to duma, bogactwo, kultura i setki lat tradycji a uk to rabowanie i napadanie. Wiec bedziemy ciagnac z uka bo nam sie nalezy:D A wy uki co macie? Takewaye? Cuchnące mieszkania? Buehehehhehe!!! beka z pasozytów na benefitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje polglowkuk w Polsce wszystko jest tanie, tanie jest zarcie c*****e, tanie jest twoje zycie, tylko za pochowek ksiezulo drogo bierze skretynialy poj***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
96% Polaków w PL zarabia dobrze. Tylko debile po wsbzdetach musza wyjezdzac do UK. Takie życie to ponura egzystencja. Byłem właśnie w UK i cieszę się że nie muszę tam mieszkać BUEHEHEEEEEEEE Wyjeżdżając z tego"raju" nie mam spuszczonej głowy. Wręcz odwrotnie. Cieszę się że mogę wrócić do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też się cieszymy, że już nie mieszkasz w naszej pięknej GB. Takich po/je/bów nie potrzebujemy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce oboje nie bylismy nikim, ale bylismy studentami dobrej panstwowej uczelni (uniwesytetu Wroclawskiego). po obronie - ja mgr chlopak (teraz maz) licencjat, wyjechalismy niby na pol roku- rok. po prostu taki mielismy plan, kaprys, mielismy gdzie sie zatrzymac - u brata. chcielismy przezyc przygode. plan byl taki ze potem na kolejne pol roku Norwegia, czy Szwecja. z tego roku w Anglii zrobilo sie 9 lat. najpierw zwykle prace za minimum choc maz szybko dostal lepiej platna prace, tez zwykla, ale za 8,30/godz (wtedy minimalna byla jakos 5,75 czy cos wiec roznica byla). oboje poszlismy sie uczyc tutaj w UK. oboje mamy odpowiedniki polskich licencjatow teraz. mi znalezienie pracy w zawodzie - podobnym zajelo 3 miesiace a mezowi - 6 miesiecy. teraz ja zarabiam (nie mieszkamy w Londynie!!) ok 23k rocznie, moj maz 28k. a w Norwegii i Szwecji juz bylismy - turystycznie. aha oczekujemy dziecka, mam termin za dwa miesiace. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×