Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja___

dlaczego tak sobie chwalicie życie w UK?! Bo w Polsce byliście nikim?!

Polecane posty

Gość gość
Mieszkałam w londynie bród smród i ubóstwo dwa kurki w zlewie landlord nie umiał usunac grzyba z łazienki hahaha, jeszcze do tego jedna pralka na cały dom :D jak dobrze ze uciekłam z tego syfu, oto dowód https://www.youtube.com/watch?v=pB_tR8X_gzY :) oi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uitlr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże... ludzie ogarnijcie się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracacie do pl cwele, brexit dziala :D nfdlh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze w polsce jest trudno o prace za normalne pieniadze bo jak nawet sa normalne zarobki to na jakies stanowisko jest 400 podan i tak przyjmuja jakiego znajomego najczesciej. Sa tez prace gdzie mozna dostac zatrudnienie ale wtedy najczesciej pracodawcy trwia mentalnie gdzies w sredniowieczu z zarobkami. W anglii w sumie jedyna roznica jest taka ze sa dostepne prace w wielu miejscach ale ich zwyczajnie nikt normalny nie chce brac bo to jakies obozy pracy za to placa calkiem okej ze da sie zyc i oszczedzic troche. Jedyny minus ze najczesciej po kilku latach wykoncza ci calkowicie zdrowie. Druga sprawa bylejakosc zycia w uk niestety to powazny problem nawet majac srednie zarobki to wszystko w uk jest robione na odwal sie poczawszy od jedzenia skonczywszy na wiekszosci sprzetow i uslug juz nie mowiac o cenach ktore sa czasami wrecz kosmiczne w porownaniu z polskimi. W uk niestety z powoduprzyzywczajenia tego angi elskiego bydla do najgorszej tandety wiele produktow to jakis chinski chlam najgorszego sortu im wiecej imigrantow przyjezdza tym trudniej cos normalnego kupic. Wiec ogolnie ma sie pieniadze ale dostaje sie za nie jakiejs niskiej jakosci badziew w 3 razy wiekszej cenie niz nakazywalby rozsadek. Niestety etaka pracy polega tez glownie byle szybciej by jak najwiecej zarobic ogolnie straszna fuszerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujecie dziecka? No to moje najszczersze wyrazy wspolczucia :D zycie rozje/bane na jakies 20 lat a moze i dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To gdzie ty robisz zakupy ze tyle tandety i chlamu??? Na markecie? W Poundlandzie? W Aldi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk zakupy to tylko tesco aldi lidl i primark :D:D czyli CHŁAM najwiekszy:D w PL od groma rynków i bazarów i mamy wszystko. Gnij w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze byli nikim. Jak ktos cos umie to dostaje dobra prace w PL lub zaklada firme i zyje u siebie godnie. Nieudacznik co innego, musi uciekac na gotowe do krajów gdzie daja minimalna i zasiłek kazdemu murzynowi - bo tak łatwiej :D :D Watek ponadczasowy i prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe diablotko
I aż tak cie to piecze koobieto ? Co cie to obchodzi gdzie kto iddzie ? Zawistna jesteś i to bardzo , skoro tak wspaniale ci sie wiedzie pseudo kobieto sukcesu to czemu az tak plujesz na ludzi którzy ci nic nie robią ? Zawiść zawiść zawiść i nic więcej .Musisz mieć poważny problem z sobą ze aż musisz założyć temat o tym że ktoś tam sobie wyjechał do uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat założony przez zakompleksionego wyrzutka społecznego który nie ma własnego życia więc wpieprza się w cudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam dwie pary ktore z uk wrocily do pl z kupa dlugow bo za ciezko bylo sie za prace wziasc tylko o zasilki lazili zebrac. Za to druga para miala mistrza w rozplodzie i nie placeniu za wszystko.Kto chce W UK naprawde moze zarobic i miec normalne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk powiedział "polskosc to nienormalnosc". Niech przyjmie obywatelstwo niemieckie buahahahhahahhaha :D bfoqz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wyjechalam,pomimo bdb warunkow jakie mialam w PL a to z powodu swojego wieku! Mialam dosc tego,ze na kazdym kroku szefowie dawali do zrozumienia ze jestem za stara...no coz,rozumie,ze wola mlode do wiadomych celow/wg mnie tylko takie maja w PL prace!/. Jestem szanowanym informatykiem i tu pozostane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg ciebie wola młode do wiadomych celów? Zazdrość przez ciebie przemawia. Młodzi znają się lepiej na komputerach bo praktycznie się z nimi wychowali, więc naturalnie będą wiedzieć więcej. Ty zawsze będziesz w tej dziedzinie w tyle z powodu wieku właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 MILIONOW Polaków buduje kraj w PL i mają się dobrze. Umieli zalozyc firmy albo zaprezentowac sie na interwiew. Ukowskie osrusy tego nie umiały. Myslały ze manne im da ktos z nieba :D je!bane nieroby. Polacy są bogaci a wy zawistne emigranckie polaczki nie możecie tego strawić. Buehehehehe ale mam bekę z was nędzarze z dorzecza big bena. Gnijcie dalej w tej waszej obsranej UK na flatach zagzrybionych. Tutaj w PL nikt was nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to wogole ma znaczyc ze ktos jest nikim?tylko prymitywy tak sie wyrazaja o innym czlowieku.to,ze ktos nie bierze udzialu w wyscigu szczurow i nie jest gownojadem ,ktory by wlasne gowno zjadl zeby sie wybic lub zarobic to nie znaczy,ze jest nikm.Jezus tez nie byl milionerem i co?byl nikim?niektorzy wyznaja inne wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMmm
@ "Wg ciebie wola młode do wiadomych celów? Zazdrość przez ciebie przemawia. Młodzi znają się lepiej na komputerach bo praktycznie się z nimi wychowali, więc naturalnie będą wiedzieć więcej. Ty zawsze będziesz w tej dziedzinie w tyle z powodu wieku właśnie." - Twoj wypowiedz tylko swiadczy o Twojej glupocie i ignorancji. Podstawowa obsluga komputera czyt.maila, pejsbuka czy googla nie ma nic, obsolutnie nic wspolnego z informatyka. Odnosnie innych komentarzy to w Polsce mieli dobrze, sprzedawczyki kraju, pociotkowie komunistow cala tzw lewizna, kod czy inne nowoczesne twory. Mysle, ze nebawe to sie zmieni, juz sie zmienia na wasze nieszczescie. pozdrawiam srodkowym palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! cqozt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! ftrsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
is

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×