Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja___

dlaczego tak sobie chwalicie życie w UK?! Bo w Polsce byliście nikim?!

Polecane posty

Gość gość
Taa wygrywy buehhehehehehh:D zmywanie kibli angilom wam wyszło? :D :D bueahahehehehehe ale beka ze zmywoli :D wygrywy pracuja w PL i maja pyszne wiejskie jedzonko a wy fish and chips smiecie. Zawał serca bedziecie miec w woeku 50lat smiecie. W uka sie zyje krotko bo trujący kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bingol byl nikim dlatego wyjechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy jestem nikim .... albo mój mąż ... Ja link developer i copywriter, on digital designer ... zadowoleni z zycia, stać nas na co mamy ochotę - wiadomo że willi za gotowkę nie kupimy, ale ogólnie nieźle się nam powodzi, a mamy dziecko i zero dodatków na nie ze względu na wysokie dochody ... no ale w oczach takiego bingola kłamię i jestem nikim ... pozdrawiam - właśnie skończyłam śniadanie - domowe bułeczki graham robione wczoraj, z warzywami i gotowaną w domu szynką, do tego jogurt migdałowy z pestkami i borówkami oraz pyszna czarna kawa , świeżo mielona i zaparzona w maszynce ... i jedziemy tak za godiznę z mężem i dzieckiem na wycieczkę nieco dalej na północ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo to Bingol teraz wypisuje ze ma Meza! Web developers! Hahahaha! Udaje ze jest kobieta! (a moze nie udaje). W koncu widac od razu ze to on zalozyl temat, bo on jest jedynym wiesniakiem na tym swiecie ktory wiecznie sie rozoisuje o tym co zre, griluje i chleje herbaty jogurty kaszany. Ogarnij sie menelu. Udawanie zakompleksionej baby to chyba szczyt desperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby 11:50 wypraszam sobie ale to napisaałam ja, kobieta która mieszka w UK, napisałam 100% prawdę. juz tu kilka razy w innych tematach pisalam otym, co robię i ja, i mój mąż, i zwykle to wlaśnie bingol mnie wyśmiewał, nie wiwrzyl i wyskakiwał z tym że kłamię albo że na pewno nie stać mnie na dom za gotówkę :P (kto kupuje za gotowkę dom w UK? haha). pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol ma podstawowe niepelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie jestem zakompleksioną "babą" odpisuję czasem, jak tu wchodze, bingolowi w tym style, co powyżej, gdyż bawi mnie jak on się wkurza. choć jest żałosny i się bardzo potwarza, prostak, to trzeba mu czasem napisac, że tu się ludziom tez może coś udać. a że nie wierzy , to tylko o nim świadczy. Ty jak widać, też| nie wierzysz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żyję normalnie czyli zupełnie inaczej niż w PL. I to mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
96% Polaków zarabia dobrze. Tylko debile po wsbzdetach musza wyjezdzac do UK. Takie życie to ponura egzystencja. Byłem właśnie w UK i cieszę się że nie muszę tam mieszkać BUEHEHEEEEEEEE Wyjeżdżając z tego"raju" nie mam spuszczonej głowy. Wręcz odwrotnie. Cieszę się że mogę wrócić do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa byles w UK na google maps bueeehhheeehhheee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL nie ma niczego czego bym nie mógł mieć w UK. Ale odwrotnie to jest tak że straciłem wszelkie zaufanie dla PL. Jak jest w PL każdy dobrze wie. I to nie od wczoraj tylko od zawsze. Tylko prostak może pod niebiosa wychwalać kiełbasę i kaszankę. To nie o to chodzi w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to niestety prawda. Zgadza się. Tylko bingol polski osraniec ma inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL nie ma niczego czego bym nie mógł mieć w UK x Odwrotnie, w uk nie ma niczego czego bym nie mógł mieć w PL. Pochwal sie gdzie w uk kupisz pachnaca wedzona kiełbase swinio. Gdzie w uk skorzystasz z pieknych mazur. NIGDZIE:D Hahahha juz obaliłem twoje wyssane z doopy angielskiego kumpla twierdzenie HAHAHAHAHHAHAHAAAAAA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdzie skorzystasz z polskich mazur" najbardziej idiotyczne zdanie roku :D środowisko wuefistow (aka debili którym w życiu nie wyszło) musi byc w takim momencie dumne ze ma takiego durnia w swoich szeregach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*pięknych A tak w ogóle jeśli twoimi jedynymi argumentami są wyroby ze świń i dół wypełniony woda (jezioro) to chyba polska nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Cienko, oj cienko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa jedyne argumenty. No ale ten cymbal napisal ze wszystko w uk ma wiec czekamy na dowody ze WSZYSTKO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uk szmato lizaca jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu te obszczane i obsrane Mazury. 3 jeziora na krzyż napakowane alkoholikami, ktorzy wyją całą noc te swoje pijackie szanty. Ja tu mam człowieku Atlantyk. Nie ośmieszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwal sie gdzie w uk kupisz pachnaca wedzona kiełbase xxx W kazdym polskim sklepie, ktorych jest tu mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie klam!!! ja bingol byłem w uk i zadnych polskich sklepow nie widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 10 lat mieszkam w Londynie, i wedzonej polskiej kielbasy jeszcze w zdanym sklepie tutaj nie widzialem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To źle widziałeś jest w każdym polskim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
96% Polaków zarabia dobrze. Tylko debile po wsbzdetach musza wyjezdzac do UK. Takie życie to ponura egzystencja. Byłem właśnie w UK i cieszę się że nie muszę tam mieszkać BUEHEHEEEEEEEE Wyjeżdżając z tego"raju" nie mam spuszczonej głowy. Wręcz odwrotnie. Cieszę się że mogę wrócić do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×