Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Hej :) Alex , podziwiam za to twoje wytrwale kijkowanie, do tego bieg, super!! Guga, chleb ze smalcem udalo sie ominac szerokim lukiem? Ja wczoraj rowerek meczylam, 70 min. Poszlismy tez do pubu ze znajomym (w zasadzie pojechalismy autem, bo nie bylam jeszcze do konca zdrowa), a dzisiaj zasmarkana chodze... Staram sie podleczyc, zeby jutro jechac na spotkanie z trenerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) pisałam z tel ze szkoły ale widzę, że nie ma wpisu facet puścił nas szybciej :) Karola nie wczoraj nie dałam się kanapkom ze smalcem ale śniły mi się :D zjadłam 2 na śniadanie, pyyyyyycha zagryzłam pomidorem ;) na obiad poszliśmy do chińczyka zjadłam kurczaka z warzywami na ostro z surówką teraz piję kawusię i zaraz przekąsze jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr. Cookie
Witamy, Ruszamy z nowym projektem w którym udział może wziąć każdy! Chcemy stworzyć społeczność ludzi którzy chcą zacząć prowadzić zdrowy lifestyle, ale nie wiedzą gdzie? co?...i jak? wesoły ...czyli pomożemy przy doborze diety, suplementów, ćwiczeń, wyborze klubów fitness, siłowni, akcesoriów do ćwiczeń itp. Wszystko jest jest oczywiście jak najbardziej DARMOWE!!! Zapraszamy na nasza stronę na facebook'u - http://www.facebook.com/COOKIE.DR oraz o kontakt na mail: dr.cookie@wp.pl Pozdrawiamy, Ekipa Dr. Cookie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje - melduje sie :) i narazie to wszystko co uda mi sie napisac! Karolina - milego swietowania jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola najlepszego! Oby jak najwięcej szczęśliwych rocznic Czekam na dekarzy, mają być o 8 z dietką ok, ale przez weekend nie było ruchu dziś basen, jutro trening :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Laski, ja mam rocznice za miesiac, pewnie sie pomylilam gdzies i zla date napisalam :D Ale dziekuje bardzo, juz na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy poranek Dzięki bardzo za miłe słówka kierowane do mnie tu na forum :) To jest bardzo motywujące. Wczoraj dietkowo było w miarę no i ruchu też nie brakowało jak to w pracy, padłam spać znów o 22 no i teraz jestem naprawdę wyspana i otwartymi oczami patrzę na świat. Dziś mam sporo spraw do pozałatwiania, sterta prasowania i na noc do pracy trzeba iść także żadnych dodatkowych zajęć nie będzie, dopiero na środę planujemy tenis, a na czwartek kijki. Nic tylko dietkę trzeba podkręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, hey :) Ja dziś pracuję na popołudnie yeah! Guga- miłego roku ci życzę :) Samych zdanych egzaminów ;) A co studiujesz? Karolina- to ja też co życzę kolejnych 100 lat razem ;) za wczasu :) Alex- no motywacje robią pozytwne kometrze :) Ja przypadkiem znalazłam się na małej imprezce w sobotę i na 9 kolesi którzy tam byli ( z czego 1 to nich to mój brat) 8 słodziło mi do tego stopnia, że się niektórych dziewczyny poobrażały. Jedna zupełnie wyszła wrzęszcząc, że to nie fair, że jej chłopak prawi przez pół godz komplementy innej lasce :D hehe Masakra, ale mi było miło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wyrabiam
jaki z ciebie pustak ...... szczupła .......... MEGA PUSTAK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz takich rzeczy !!
Szczuplej w ogole nie obchodzi co ty piszesz! Jej syn mowi ze ma swietna dupe, tesc ze jest sexowna, podrywaja ja faceci na basenie, slodza jej wszyscy faceci na imprezach, sasiedzi, po co taka piekna fantastyczna kobieta mialaby sie przejmowac co pisza jacys zazdrosnicy z internetu! Tobie pewnie nikt dzis nie powiedzial jaka jestes piekna i sexy co i zazdroscisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie zazdroszczę
ja po prostu TO WIEM i zdanie otoczenia nie jest dla mnie wyrocznią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz takich rzeczy !!
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie zazdroszczę
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo nie pisz już do siebie ;) Swoją drogą, jakim no life-em musisz być, skoro wiesz, że gdzieś tam 20 str temu pisałam co mój syn mówił... No chyba, że jesteś jedną z piszących tu osób.. Ja WIEM że jestem sexy, nie mam wątpilwości co do tego. A zdanie otoczenia tylko mnie w tym przekonaniu utwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby TO było sexy
12:15 [zgłoś do usunięcia] Szczupła duchem Aktualne moje wymiary biust- 120 pod biustem- 95 talia- 91 biodra- 115 udo w najgr. miejscu- 67 łydka - 45 kostka- 25 Od 8/08/2012- 26/09/2012 biceps -4cm biust -6cm talia -17,5cm biodra -8cm udo -8,5cm Jest dobrze, będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz takich rzeczy !!
No oczywiscie. Nie mam meza, nie mam dzieci, nie mam pracy, nie mam znajomych, nie mam zycia, tylko siedze przy komputerze. Bo to ze mam zycie, mam meza, mam prace, mam dzieci, a w wolnych chwilach tak jak Ty czytam jakis temat na kafeterii (i nawet pamietam co ktos kiedys napisal) jest niemozliwe. Tak potrafi tylko sczupla duchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz takich rzeczy !!
'Jest z tobą gorzej niż myśłałam... ' Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcduchijokjfdkdfr
Kafeteria z tego slynie ze wszyscy sobie jada nie przejmuj sie szczupla. Gratuluje spadkow i miej to w 4 literach co pisza zawistne baby. Mowie to jako facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa gdzie pisze
szczupla duchem jeszcze na ktorym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa gdzie pisze
widzial ktos jej foty?Jest ladna czy tylko sobie wmawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NAPISZĘ POD CZARNYM
Bo czarnego nie posiadam. Czytam ostatnio ten topik i inne na tym forum. Zaobserwowałam, że wystarczy odnieść jakiś mały sukces, być pozytywnym a od razu pojawia się ktoś ktoś kto będzie pisał nieprzychlne komentarze. To przykre, że ludzie zamiast widzieć pozytywy zawsze szukają czegoś do czego można się przyczepić. Podoba mi się podjeście do życia i sposób pisania szczupłej duchem. Uśmiecham się czytając jej posty. Zauważcie, że zawsze jest serdeczna w przeciwieńswie do osoby piszącej wyżej. Nie przejmuj się szczupła i oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ten top upada
bo juz tylko pomarncze tu pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agha910
Szczupla wlasnie mi przyslala swoje zdjecia ... jest nie tylko ladna jest KLASYCZNIE PIEKNA I SEKSOWNA. Duze oczy, maly ksztaltny nosek, duze bardzo ladnie wykrojone usta ... nie ma dziewczyna czego sobie zarzucic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja obiad zjadlam jakis czas temu, teraz sie szykuje na silownie. Nie wiem dlaczego, ale sie denerwuje, jakbym pierwszy raz sie tam wybierala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! nie komentuję wpisów powyżej! Szczupła studiuję Zarządzanie Karola powodzenia na treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gugajnaa i karolina83
wiecie jak wyglada szczupla duchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gugajnaa i karolina83
pewnie brzydka jest i dlatego nie powiesz,a agha to pewnie sama szczupła sobie reklame robi,że niby piękna taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×