Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

dziekuje Wam;) Guga znasz OLBAS do inhalacji? ja jak tylko ma katar mala to kropne jej kropelke gdzies (byle daleko od oczu;) i ulatwia oddychanie.. my tez jeszcze prychamy i kaszlemy, ale mama nadzieje ze juz ku koncowi zmierza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbi fajnie że tu zaglądasz :) No i dzień cały minął, wyszłam po południu troszkę z domciu bo słoneczko się pokazało :) Dietkowo dzień też minął nawet nieźle, oby tak dalej to przynajmniej nie przytyję :) A jutro cały dzień w pracy także ruch brakować nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Jeżeli potrzebujecie jakiejkolwiek porady dietetycznej to polecam skorzystanie z rad osoby, dla której tematy diet i odchudzania są na porządku dziennym. Na stronie elavia.pl do waszej dyspozycji jest specjalista, który gotów jest odpowiedzieć na każde, nawet najtrudniejsze pytania z tej dziedziny (http://elavia.pl/klub). Więc śmiało piszcie! :) Pozdrawiam, Alicja eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski U mnie ost czasu brak. Badzia- GRATULACJE GRATULACJE! :) Dużo zdrowia dla was obojga :) Ja w drugiej ciazy czulam sie o 1000000000000x lepiej niż w pierwszej i przytylam tylko 14 kg, w poprzedniej ponad 30! No i pod koniec- ja chudlam, a dziecko roslo :) Było tak fajnie, że zaraz po chciałam kolejne dziecko ;) Pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieję, że wszyscy już zdrowi u gugi? U nas jeszcze choroba szaleje, ale trochę słabnie i zdecydowanie jest lepiej. Ja po sobotnim szaleńswie- bylam miescie z laskami i cala noc przetanczylam, % się lały... ;) - mam 2kg na + no ale warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja my niestety chorzy, my bo ja też :( mi się udało w ciąży nic nie przybrać powolutku sobie chudłam pływając dużo a Igusieńka rosła :) ciekawe czy w 2 ciąży też mi się to uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki :0 fajnie ze sie ze mna cieszycie ;) ginek nie pozwolil mi ciwczyc, ani aerobikuaqua, ani salsy poki co:( mam jesc 5x dziennie i diete cukrzycowa..wiec jutro bede czytac co i jak ;) wiec bede tu z wami walczyc :) i ufam ze tez nie przytyje za duzo.. no ale najwazniejsze zebby Dzidzia sie urodzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badziu Dzidzia jest najważniejsza najlepiej po prostu jeść zdrowo dla niej dzidzie nie potrzebują słodyczy, ciast i fast foodów nie jedząc tego na pewno nie przytyjesz więcej niż trzeba! a doktorka się słuchaj, skoro zabronił to zabronił! jak już będzie pewniej to basenik i będziesz plumkać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Badziu trzymamy kciuki, ale trzymaj się zaleceń ginekologa, dzidzia w tej chwili najważniejsza :) A ja wczoraj w pracy nieźle się nadeptałam, z jedzonkiem też uważałam a że jestem przed @ to czuję się ociężale, ale to minie za kilka dni. W nocy tradycyjnie lało, teraz pokazuje się słoneczko także jak się pogoda utrzyma wybiorę się na spacerek, zawsze to jakiś ruch:) trzeba też trochę się dotlenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam obie ciąże zagrożone guga. Badziu- uważaj na siebie, wszystko inne jest teraz na 2gim planie. Teraz dzidzia najważniejsza jest i tak jak pisze guga- jedz zdrowo, dużżżo owocó, surówek a nie przytyjesz na bank. Oszczędzaj się ile się da!;) Wszystko w rękach Pana Boga, ale wierzę, że będzie wszystko ok :* Pozdrawiam cieplutko! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bede tu zagladac bo tu mile slowa mozna poczytac ;) jedz zdrowo - no wlasnie. a Ktos cos wiecej wie o dicie cukrzycowej? bo w necie tyle tego jest i troche sprzeczne;/ Montignac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badziu powiem Ci o co chodzi w diecie cukrzycowej ale to takie minimum, czyli dieta taka lekkostrawna, bez smażenia, pieczenia, chude mięsko i najlepiej tylko gotowane,warzywka jak najbardziej, owoce - ostrożnie np jabłko najwyżej 1 sztuka na dwa dni. Owoce zawierają jednak sporo cukru. Zero słodyczy, napoi gazowanych, soków z kartonu, chipsów , paluszków bo niby nie są słodkie ale słone i też podnoszą znacznie poziom cukru, nie mówiąc o fast fudach. Unikać konserwantów. Nie przesadzać z mlekiem, no i pięć posiłków dziennie no i pieczywo tylko ciemne. To tak mniej więcej o to chodzi. Mam nadzieję że nie przestraszyłam :) ale prawdę mówiąc tak to my wszystkie powinniśmy się odżywiać,i pewnie nie byłoby problemu z kiloskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle :D wczoraj wlasnie bylam na kebabie ;P jesli ciaza bedzie przebiegac normalnie to niedlugo zaczna mi sie mdlosci, wtedy to w ogole malo chce sie jesc.. dieta taka brzmi rozsadnie.. postaramy sie, od dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chude mięsko i najlepiej tylko gotowane,warzywka jak najbardziej, owoce - ostrożnie np jabłko najwyżej 1 sztuka na dwa dni. Owoce zawierają jednak sporo cukru. Zero słodyczy, napoi gazowanych, soków z kartonu, chipsów , paluszków ALex opisałaś moją dietę :P Prawie, bo czasem piekę, czasem usmażę coś na min il. olivy. No tylko owoce jem normalnie, tzn 2-3 dziennie i tylko do południa. Badzia- będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byliśmy wczoraj u lekarza z Igą dostała lekarstwa i nocka była o niebo lepsza katar zgęstniał i łatwiej oczyścić noc oskrzela i płuca czyste zdrowiejemy! ja mam w ten weekend szkołę a w przyszły startuję w zawodach pływackich ;) w 4 miesięcznicę śmierci Mamy Mama była pływaczką w młodości, a na emeryturze kontynuowała tą pasję no i organizatorzy mnie poprosili żebym wystartowała muszę sprawdzić sobie czas, będzie siara jak będę ostatnia no ale w końcu ja nie jestem plywaczką a będę z takimi startować no nic trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że zdrowiejecie guga :) U nas mimo ostrej choroby nie poszliśmy do dr i poradziliśmy sobie sami dzięki Bogu :) No to trzymam kciuki za ciebie! Bardzo mi przykro z powodu twojej Mamy :( Mi się śniło kiedyś, że straciłam moją.. Tak bardzo płakałam, że aż mnie to obudziło. Nie wiedziałam, że to sen( czasem wiem) i wiem co bym czuła na twoim miejscu :( A dziś mi się śniło, że mi młodszego synka porwano :( Masakra... Co do twojego startu- Myślę, że istotne jest to, że to w ogóle robisz- to która będziesz już mniej :) No ale kciukasy trzymam :) Napisz koniecznie jak było! A jak waga, wymiary?> U mnie 1kg mniej, wróćiłam do stanu sprzed soboty ;) Zaraz się zmierzę jeszcze. Badzia- jak tam, jak samopoczucie? Miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta cukrzycowa brzmi ciekawie :D narazie staram sie wrocic do regularnosci posilkow ;) ale po 18tej nie jem ;) a samopoczucie - bardzo dobre dziekuje :) jade dzis na weekend na wies juz, wrocilam z roboty, jeszcze koncze rysunek, jade po Małą i po Mezucha i jedziemy :) Guga - jak dobrze, ze juz zdrowiejecie, my jeszcze co jakis czas kaszlniemy, ale tez juz lepiej.. :) a zawody plywackie - uuu! jakim stylem? 50m? Szczupla - gratulacje kolejnego kilograma mniej :) balbi - no wlasnie Ciebie kojarze z montignakiem :D musze poczytac wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta cukrzycowa brzmi ciekawie :D narazie staram sie wrocic do regularnosci posilkow ;) ale po 18tej nie jem ;) a samopoczucie - bardzo dobre dziekuje :) jade dzis na weekend na wies juz, wrocilam z roboty, jeszcze koncze rysunek, jade po Małą i po Mezucha i jedziemy :) Guga - jak dobrze, ze juz zdrowiejecie, my jeszcze co jakis czas kaszlniemy, ale tez juz lepiej.. :) a zawody plywackie - uuu! jakim stylem? 50m? Szczupla - gratulacje kolejnego kilograma mniej :) balbi - no wlasnie Ciebie kojarze z montignakiem :D musze poczytac wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta cukrzycowa brzmi ciekawie :D narazie staram sie wrocic do regularnosci posilkow ;) ale po 18tej nie jem ;) a samopoczucie - bardzo dobre dziekuje :) jade dzis na weekend na wies juz, wrocilam z roboty, jeszcze koncze rysunek, jade po Małą i po Mezucha i jedziemy :) Guga - jak dobrze, ze juz zdrowiejecie, my jeszcze co jakis czas kaszlniemy, ale tez juz lepiej.. :) a zawody plywackie - uuu! jakim stylem? 50m? Szczupla - gratulacje kolejnego kilograma mniej :) balbi - no wlasnie Ciebie kojarze z montignakiem :D musze poczytac wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta cukrzycowa brzmi ciekawie :D narazie staram sie wrocic do regularnosci posilkow ;) ale po 18tej nie jem ;) a samopoczucie - bardzo dobre dziekuje :) jade dzis na weekend na wies juz, wrocilam z roboty, jeszcze koncze rysunek, jade po Małą i po Mezucha i jedziemy :) Guga - jak dobrze, ze juz zdrowiejecie, my jeszcze co jakis czas kaszlniemy, ale tez juz lepiej.. :) a zawody plywackie - uuu! jakim stylem? 50m? Szczupla - gratulacje kolejnego kilograma mniej :) balbi - no wlasnie Ciebie kojarze z montignakiem :D musze poczytac wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie, najwyżej będę szósta :D haha Badziu 50m kraulem a Montiniaq jest najlepszą dietą bo nie jest to dieta eliminacyjna a odpowiedniego łączenia Balbi pięknie na tym schudła ja kiedyś też stosowałam i też były efekty Szczupła nie ważyłam się i nie mierzyłam powiem szczerze, że od 2 tygodni jem co chce i kiedy chce ruchu zerooooo więc może być tylko wszędzie na + szkoda, że zawsze tak kończę :( a Tobie gratki za kolejne -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angrypig
Hej dziewczyny:) Jestem tu nowa i marze o tym, żeby schudnac przynajmniej 30 kg. Mam 163 cm wzrostu i ważę...87 kg! Masakra jakaś:/ Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona i będziemy się wspierac wzajemnie:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej angryping pewnie, że przyjmiemy! im więcej tym raźniej no i wiadomo ruchliwiej jaki masz plan na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc angrypig :) Guguuu - zaraz znajdziesz swoja motywacje na nowo, tymrazem sie zmienilas przeciez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szczupła nie ważyłam się i nie mierzyłam powiem szczerze, że od 2 tygodni jem co chce i kiedy chce ruchu zerooooo więc może być tylko wszędzie na + szkoda, że zawsze tak kończę a Tobie gratki za kolejne -" No wiesz co.. Jako założycielka topicku powinnaś świecić przykładem! Ja mam wyrzuty sumienia w tej chwili, że kolejne cm mi spadły.. Jak uda mi się w końcu do PL zawitać to chyba cię odwiedzę żeby ci osobiście dać kopniaka w tyłek! :) Dawaj, uda ci się! Nie poddawaj się. Nie jest ci szkoda tego co już osiągnęłaś? Super wyglądasz już, a jak dojdziesz do 85 to już normalnie mrrrr! GUGAAAA! Dawaj, nie masz ochoty na basen? :) Przypomnij sobie jakie to fajne uczucie, a to kiedy widzisz spadające kg i cm... DASZ RADĘ, UDAAA SIĘĘĘĘ!!!!!! Ja mam tak, że jak mnie bolało ramię to ćwiczyłam na dolne partie. W tej chwili kontuzję, znów- tylko tym razem nie ramię heh, ale kostka lewej nogi. Nie mogę ćwiczyć na dolne partie- robię brzuszki, na siedząco macham ciężarkami :) No nie mogę przestać! Dzień bez ćwiczeń dniem starconym. Dziś mam też nadzieję na basen- tak delikatnie, oszczędzając nogę. Ty jeśli dobrze się czujesz to tymbardziej powinnaś ruszyć swoją piękną doopę ;) Dawja, dawaj! Badzia- jak tam? Jakieś nudnośći? ;) Ja miałam straszne! Zawsze banan i coś do przekąszenia miałam koło łóżka- wtedy ciut mniej się męczyłam, jeśli to zjadłam przed wstaniem. To było najgorsze w zw. z ciążą 4 me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×