Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

hej napiszę, żeby nie było, że tylko odpisuję ;) bardzo pracowity to był weekend napełniliśmy cały kontener różnymi śmieciami pobudowlanymi a jutro przyjedzie następny dziś rozbieraliśmy salon kalorii spalonych multum! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejho :) no to niezle zabiegany czas Gugu! u mnei tez czasu brak, bo staram sie korzystac, poki moge ;) odwiedzam znajomych, robie fuchy no i bawie sie z Corcia przygotowujac Ja na rodzenstwo ;) i tym milym akcentem .... DOBRANOC bo padam na cycki.. jak to moj kolega mawial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Korzystaj póki możesz potem sama wiesz, że bedzie różnie :D remont łazienki, a właściwie zrobienie jej od nowa dobiega końca! jeszcze tylko uchwyty pomocować i podłogę zafugować :D dziś rozdziewiczamy wannę, po koleji każdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga, nie zapomnijcie ochrzic jej jak statek, nadac imie i walnac butla z rumem :D Albo lepiej pusta butla, szkoda rumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejho :) a ja znow jade jutro :D heheheeh :) remont Maz mi juz skonczyl.. w dodatku duuuuzo pracy sie zebralo... i czas leci szybko szybko... :) Maly wazy juz 1200g - duzy chlopak :) pozdrawiam! do uslyszenia Babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas rotawirus :( jak na razie ja przechodzę go najgorzej dziś siostrę też wzięło ostro Iga już po, Ona jak zwykle najlepiej wsyztsko przechodzi ;) musiałam się urwać dziś ze szkoły jutro dietetyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj guga, mam nadzieje, ze juz lepiej sie czujesz..... Wiem, ze bylo ciezko, Twoja Sis mi pisala :( Zdrowka zycze, bo ostatnio to u Was szpital jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzięki Karola lepiej u mnie ale mdli mnie jeszcze, mam normalnie mdłości ;) apetytu brak ( co akurat dobre przed dietetykiem hehhe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wizyta bardzo bardzo konstruktywna od wczoraj mamy menu i sie go trzymamy planowany spadek wagi miesięcznie ok 4-5 kg jedzonko jest pyszne, ja jestem w tej chwili na 1800kcal za półtora tygodnia bedzie nowe menu, po zwazeniu itp stwierdzi czy trzeba mi obciać kcal jak ktoś chce mogę wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój entuzjazm ogólnie nie jest najwyższy bo ile to juz razy się za coś brałam motywacja jest mocna ale ileż można nie pić alkoholu ;) co do świąt to nie przerywamy planu, jedziemy z jadłospisem zgodnie z rozpiską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga i chyba dobrze, ze sie "napalilas" jak zawsze... Bo co tu duzo mowic, wtedy sie konczylo po miesiacu dwoch i jojo. Moze teraz bedziesz bardziej swiadoma i nie w goracej wodzie kompana:) ( To akurat napisalam ze swojego doswiadczenia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupła duchem w pomaranczy
Hey, hey :) Ja juz prawie nie zagladam na kafe i moze to dobrze. Mniej czasu zmarnowanego ;) Pozdrawiam was serdecznie i zycze wesolych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupła duchem w pomaranczy
Karolina- a co u ciebie? badzia- duzy chlopak- super :) guga mam nadzieje, ze juz wszystcy zdrowi, ja sie na ten jadlospis pisze :) Ciekawa jestem jak wyglada w porownaniu z moim menu :) Ja tez dziennie jadam ok 1700- 1800kcal. Jak mozesz to wyslij-Szczupla-duchem@wp.pl U mnie maly przestuj na wadze, ale cm nadal w dol- coraz wolniej, ale jednak ;) Jeszcze raz was pozdrawiam i zycze milego wypoczynku w wolne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupła duchem w pomaranczy
Karolina- a co u ciebie? badzia- duzy chlopak- super :) guga mam nadzieje, ze juz wszystcy zdrowi, ja sie na ten jadlospis pisze :) Ciekawa jestem jak wyglada w porownaniu z moim menu :) Ja tez dziennie jadam ok 1700- 1800kcal. Jak mozesz to wyslij-Szczupla-duchem@wp.pl U mnie maly przestuj na wadze, ale cm nadal w dol- coraz wolniej, ale jednak ;) Jeszcze raz was pozdrawiam i zycze milego wypoczynku w wolne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła to ile Ty już ważysz ? gratuluje Ci? masz już 7 z przodu???? dietę Ci wyślę zaraz nasze święta były w szpitalu z rotawirusem rezygnujemy ze żłobka od maja, Iga pójdzie tam jeszcze tylko od 15 kwietnia na tzw. chwilę ja też juz zaczęłam chudnąć ale szczegóły podam 9-go po kontroli udało nam się trzymać jadłospisu nawet w święta a że w szpitalu byłam prawie cały czas, z przerwami na gotowanie i kąpiel to było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć burzch
Zapraszam na bloga o diecie i ćwiczeniach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ masz problemy z odchudzaniem ? Z motywacją ? Zajrzyj koniecznie, na blogu opisuje swoja przygodę z odchudzaniem wspólnie ze swoją dziewczyna instruktorką fitness. Nie jest to blog opisujący jakąś dietę cud lub cud preparat. Staramy się pokazać , że można dobrze wyglądać, gubić zbędne kilogramy za pomocą aktywności fizycznej i zmiany przyzwyczajeń żywieniowych. Znajdziecie na blogu zdjęcia , filmy , ciekawostki, przepisy potraw i porady. Zapraszam każdego na pewno znajdziecie tu wiele ciekawych informacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little diet playbook
Witam Was :) Mam 27 lat, pierwszy raz odchudzałam się w wieku 14 ... nigdy nie miałam dużej nadwagi ale zawsze byłam jedną z grubszych w klasie. Miałam przez to straszne kompleksy, zawsze marzyłam o pięknej figurze. Teraz to się trochę zmieniło jeśli wprowadzam sobie jakąś dietę to tylko i wyłącznie dla siebie, swojego zdrowia i dobrego samopoczucie. Zapraszam na mojego bloga gdzie swoimi doświadczeniami staram się podzielić ze światem :) http://littledietplaybook.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic nie wiem odwołali nam kontrolę bo dziecko dietetyczki zachorowało mamy trzymać się dalej planu i w poniedziałek kontrola jestem ciut zła bo nie mogę już patrzeć na to menu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj guga, zawsze jakies klody pod nogi, norma :D Trzymam kciuki, dacie jakos rade na tym menu, dzielne babki z Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo! Schudłam 3 kg z czego 2 kg tłuszczu i 1 kilo mięśni w diecie dostałam teraz więcej białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gugajna
to ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważę 3 kilo mniej :D to menu które mamy teraz jest jeszcze lepsze! kurcze szok, że można tak smacznie jeść i chudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja po całym weekendzie na uczelni uff nastepny zjazd za miesiąc jutro kontrola u dietetyczki :D dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduję, że schudłam 1,5 kg, niestety tłuszczu tylko 600g znowu poleciało mi z mieśni no ale wszystko poprawimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj 1,5h xbox kinect!!!!!! dzisiaj rower i kolejne harce z xboxem :D jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie nadal łokej trzymam się zaleceń od dietetyczki i poznaję xboxa w środę go oddajemy więc trza wykorzystać na maxa miłego dzionka odchudzaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×