Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Guga mnie nie przestraszysz :D bo sama tak mialam tyle razy.. Dzidzi bije serducho :))))) uffff... w koncu moge sie nie denerwowac, przynjamniej przez pare dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brawo dla Maluszka!!!!!! Niech rośnie zdrowo i nieuciążliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie @@ od wczoraj a nocka była koszmarna Iga budziła się z płaczem co chwile od północy nie wiem o co chodziło, ale jestem megaaa niewyspana jak co pół roku w Adwent i Wielki Post będziemy pościć słodyczowo więc jestem pewna, że się zmobilizuję do powrotu na siłownię i jakoś się znowu wkręcę :) W weekend jestem w szkole, a dziś mamy imprezkę, którą uczelnia organizuje będą u mnie spać 2 koleżanki więc rano sie jakoś do szkoły doczłapiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze jest Post i Adwent ! :) wlasnie wrabalam 3 ogorki kiszone i kapuste.. :D poczulam sie wyjatkowo ;D ehhe;) wyjezdzam na weekenda a w poniedzialek mam kolejna kontrole.. :) waga poki co bez zmian, ale juz powoli musze uwazac co jem, bo zdrowych rzeczy to mi sie chce malo :( buziaki i milego weekendu dziewczeta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie :) Badzia to cudownie, że dzidzia ok :) Trzymam kciuki :) Guga- Fajnie, że na dobre tory wracasz. Ja z kolei mam +ponad 2kg i nie wiem czemu. Okres mi się zbliża i wypiłam ost kilka drinków więc może przez to. Zdołowałam się natomiast tym bardzo. Dodatkowo zmieniam pracę i ja i mój mąż- pracujemy w jednej firmie, która się kończy powoli. Ja właściwie już nie pracuję. Do tego musimy się przeprowadzić szybko, a nie mogę znaleźć chaty- same doły.. :( Ale Wam wysłyłam buziaki i uściski :* :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek ja ogarnięta już po imprezce i szkole następny zjazd za 3 tygodnie :) ufff ogarnęłam dietę też od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki Gugu :) oby tak dalej - do przoduuuuu Szczupla - masakraaaaa...musi byc Ci ciezko teraz.. wczoraj bylam znow na kontroli - Maluch zaslanial sie raczkami, bo swiecilo mu usg :) komiczne to bylo :) no i lekarz wysnul hipoteze ze Dziewczynka ;) powiedzial ze moze sie mylic, bo to dopiero 11 tydzien, ale chyba Laska bedzie :) takze zbieram ankiete dot. imienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, hey! Badzia- super, że dzidzia ma się dobrze :) Trzymam kciuki cały czas ;) Zdrówka duuużo życzę. Guga- fajnie, że jesteś ;) U mnie bez zmian, wszystko w normie. Chociaż w andrzejki zaimprezowałam ostro :P Ale tak fajnie było, że nie żałuję. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale milo Was slyszec :) Gugaaaa adwent dobra rzecz :) ja juz coraz lepiej jem, wiec stwierdzilam ze po 18tej juz nie bede jadac - wracam do dobrego zwyczaju i mysle, ze w ten sposob przytyje tylko ile potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej no dobra dobra od razu czuję się zdrowsza! jeszcze tylko muszę popracować nad ostatnim posiłkiem bo za dużo węgli na noc zjadam aż żałuję, że adwent taki krótki w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak idzie?? my czekamy na kolejna kontrole ale dopiero we wtorek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie rewolucja! od stycznia idę do pracy na 3/4 etatu kolega, z którym pracowałam w mojej obecnej firmie zaproponował mi stanowisko koordynatora działu handlowego! Iga od 17-go grudnia idzie do żłobka!!!!!!!!!! o Matko!!!!!!!!!!!!!!!! w grudniu idzie na tzw. adaptacje po 2h dziennie a od stycznia już od 8-16 jak o tym pomyślę to normalnie wariuję ale nie mogę odpuścić takiej szansy. Słodyczowo świetnie, kolacja jeszcze nie ogarnięta no i ruch mnie woła, ruch a ja udaje, że nie słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że nie wracam do mojej obecnej firmy bo wyszło, że tak ;) On ma firmę - też branża kosmetyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu gratulacje :) no niezle! faktycznie rewolucja! ciekawe jak tam Iga w zlobku bedzie sie czula.. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Super Aga, w takim razie życzymy Igusi miłych pań i nie płakania za mamą. Sprawdź dobrze ten żłobek kochana, bo moje dziecko przez 2 wredne baby ma traumę do dziś. :( Jak nie spał nigdy w innym łóżku niż swoje, nigdy się nie budził tak od czasu przedszkola CO NOC w pewnym momencie się budzi i albo trzeba z nim posiedzieć, albo wziąć go do nas. A minęło kilka msc... Kiedy tam szedł- z własnej inicjatywy- był odważnych chłopcem, zostawał bez problemu nawet z nowo poznanymi ludźmi! Tak teraz pilnuje mnie jak moje psy- krok w krok i oprócz taty i opikunki którą długo zna i kocha nie zostanie z nikim i nigdzie nawet na 30min. Może walnij jakiś podłuch ;) Powodzenia w każdym razie. Badziu tobie i maleńśtwu również. Buziaki i przytulaki dla was wszystkich :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła! Nawet nie strasz! i tak sram po gaciach tyle ostatnio było afer żłobkowych to miejsce sprawdziłam w necie i pytałam koleżanki jednej córka tam chodzi będę Igusię dokładnie obserwować czy się coś z nią nie dzieje na pewno za wszelka cenę nie będę jej tam pchać i jak tylko coś zauważę to zrezygnuję z pracy Badziu oby do wtorku! wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle do wtorku... :D Guga, jesli amsz podejscie,ze nic na sile i w razie czego zrezygnujesz - to mysle,ze nie ma czego sie obawiac :) ja moje wyslalam na zajecia i mowilo tylko PAPA MAMA i koniec, po czym po paru zajeciach nagle juz nie chciala ( cos sie musialao wydarzyc..) i juz nie zostaje :D kazde dziecko inne, kazdy czas.. zobaczysz :) katar i kaszel sie mnie trzyma jak.. grr.. ale juz coraz wiecje wcinam uuuu trza sie pilnowac juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowe dzień dobry! Mam kombinezon dla Igi, mam sanki z oparciem więc dziś nic innego jak truchcik z dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Badziu co się nie odzywasz? Wszystko ok? Ja po weekendzie w szkole, wszystko zaliczone jestem na zero :D słodycze, dieta? ehhh bez komentarza.... Jutro żłobek :O trzymać kciuki za Mamę i Igę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla duchem w pomaranczy
Trzymamy, trzymamy kciuki! :) Badzia ja tez mam nadzieje, ze wszystko ok. Do mnie jutro przylatuja goscie na Swieta, daaawno niewidziani i napeno jeszcze rzadziej bede tu zagladac. Dlatego tez zycze Wam juz teraz kochane Wesolych Swiat i Bozego blogoslawienstwa przez reszte tego i caly kolejny rok :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Iga w żłobku bardzo dobrze, nie zapłakała ani razu ale emocji musiało być sporo, zwłaszcza tyle nowych osób i dzieci w nocy była niespokojna i dostała gorączki trzymała ją jeszcze cały następny dzień Myślałam, ze cos złapała ale wczoraj cały dzień było ok obserwowałam ją noc i dzisiejszy ranek też dobrze, więc zaraz znowu ją zawożę na 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryyytttytttryyytyytt
szczupla duchem dowalas komus ze zablokowali ci haslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie martwicie o mnie - milo :D WSZYSTKO DOBRZE :) Chwala Panu ! Zaczelam wlasnie drugi trymestr, Dzidzia ma 10cm ;) i jest piekna na USG :P brzuch mam wielki :) hehe :) jak w 6 miesiacu z pierwszym dzieckiem - mam wrazenie ;) juz mi wrocily moje 2kg ktore schudlam, wiec trza uwazac :D no ale trzymam sie zeby nie jesc po 18tej chociaz :D a zaraz podaje na obiad lasagne:P Guga - ciesze sie ze Iga sie dobrze czuje w zlobku! a goraczka na pewno z emocji...! no i Gugo, Karolina, Szczupla - WESOLYCH SWIAT!!!!! :) Coby Pan Bog narodzil sie w Waszych sercach i przepelnil Was Radoscia i Miloscia ! BUZIAKI BUZIAKI i dzieki za troske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×