Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

viixien gratki za silna wole ! :) Ja tez na @ czekam i srednio sie czuje, jakby mi sie z 5 litrow wody w organizmie zatrzymalo.. Apropo tej hydrokolonoterapii, to to nie jest tak, ze tzreab te zabiegi co jakis czas powtarzac? Bo w sumie ciagle nam beda jakies resztki zalegaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam wlasnie na necie, ze trzeba dobry gabinet do tego wybrac, bo jakis nieuk moze rozwalic jelito. Jakbyscie chcialy tabletki oczyszczajace kupic, to ja polecam Denoxinal, jest bardzo dobry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) czytałam, że hydro można powtarzać co kilka lat taką serię ok 3 zabiegów... bo znów się to świństwo zbiera. Są to przyschłe do jelita złogi i przez to, że zabieg wykonywany jest pod ciśnieniem odpowiednim odrywa się to i przez rurkę jest usuwane. Nie chciałabym wąchać Podobno przez te poprzyklejane złogi organiz ma problemy z przyswajaniem zdrowych składników naszych diet i pochłania toksyny zatruwając powoli organizm. Jak tam Wasze samopoczucie?? Trzymacie się planów?? bez żadnych grzeszków na kącie ;) hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez grzeszków i dumna z siebie jestem, bo dostalsimy od tesciow slodycze, leza na wierzchu i ich nie rusza. Ale chyba je schowam do szafy, to bez sensu zeby kusily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko jestem z Ciebie dumna :) tak to fakt jak coś leży na wierzchu to bardziej łapka korci aby sięgnąć- jednym słowem schowaj jak najgłębiej!!! Kurczę chciałabym już środę aby sprawdzić czy waga drgnęła w dół... Boicie się świąt?? moja teściowa rewelacyjnie gotuje, ma swoją firmę kateringową i od zawsze uwielbiam wszelkie okazę kiedy można usiąść do stołu... teraz chyba się to zmieni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie jakos nie boje :) Podchodze do tego zdecydowanie spokojniej niz kiedys. Kiedys to sie zaklinalam, ze tego czy owego nie rusze. Dzis wiem, ze mama zrobi placek, sprobuje lyzeczke zeby jej przylrosci nie robic i na tym koniec. To samo u tesciowej. Nie dam sie namowic na jedzenie czegos, czego normalnie bym nie zjadla ze wzgledu na diete. Zreszta zauwazylam, ze u nas na swieta nie ma zadnych tlustych rzeczy ( jest bigos na schabie, schab pieczony, piers pieczona, galat, kiełbaska ze świniobicia, jaja). Mysle, ze takie menu jest ok, ghorzej u tesciowej, ona wszystko na wielkim tluszczu robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dopiero klapłam o 9 jak kładłam małą przyjechał mój ojciec bez zapowiedzi o 10 wyszłam na spacer 3h potem wrócił Tomek wcześniej i smażyłam placki ziemniaczane po 15 znowu spacer 2h dziś już nie ćwiczę ja do mamy zabieram wagę kuchenną, żeby mniej więcej ogarnąć kalorie, na pewno bez obsesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gugajna ile w ciągu dnia śpi Twoja Córeczka?? jeśli mogę tak nie na temat :) mój mały coś sie ostatnio zepsuł :/ marudzi całymi dniami a do tej pory był bardzo grzeczny i gdzie go położyłam tam spokojnie sobie gruchał... cięzko mi teraz nawet przy nim poćwiczyć. A próbowałaś kiedyś razem z mała robić jakieś brzuszki czy jakieś inne?? Mój nie ma jeszcze na tyle stabilnej główki. Karolinko masz dziecko?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viixen ja się cieszę, że możemy pogadać tez o dzieciach :D pytaj śmiało o co chcesz :D Moja śpi zazwyczaj 3 razy ale nie jest to reguła dziś tylko 2 razy ale solidne bo na spacerze a zauważyłam, że lubi chłodek na buzi :) Czasem śpi ciągiem 2,5 h czasem 20 min totalnie nie wiem od czego to zależy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ćwiczę tylko wieczorem więc już bez Niej oczywiście jak się turlamy czy wygłupiamy to ją wożę nad sobą i czuję brzuch, ale to nie to co ćwiczenia po rozgrzewce i aż do bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chcialam Wam zyczyc Spokojnych i Rodzinnych Swiat :) Odezwe sie w poniedzialek, bo wtedy wroce, teraz juz jedna noga za drzwiami jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek od rana do poludnia to tak kima max po 30 min ze dwa do trzech razy, dopiero na spacerze pada nawet na 4-4.5 godz a pozniej staram sie go zabawiac do kapieli aby pozniej pospal do conajmniej drugiej w nocy (kapiemy go ok 20) zastanawiam sie czy moze juz mu zabki nie ida... Kiedy u Twojej Malej pokazal sie pierwszy?? Kurcze on jest taki slodki bez zabkow :D Ja rowniez zycze Wam smacznego Jajeczka, a przede wszystkim rodzinnych Swiat Wielkiej Nocy. Dla mnie te swieta to nie lada egzamin:) bede sie trzymac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 4 miesiącu już mieliśmy 2 ząbki, bo szły jej równocześnie 2 dolne jedynki :) dziś mamy 7 zębów i wiele nocy ciężkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj to szybko te dwa ząbki... Bardzo marudziła?? Mały zaczął troszkę się ślinić ale nie wiem jak rozpoznać rozpulchnione dziąsła. Karmiłaś piersią jak już miała ząbki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudziła, tylko się śliniła rozpulchnione dziąsła rozpoznasz od razu, więc jeszcze u Was nie są płacz się u nas zaczął dopiero przy górnych dwójkach makowiec mi nie wyszedł hahahah karmiłam jeszcze jak szły jej te 2 ząbki ale już nie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe harpie ze starego
topa się zlatują:D Joasia1974 to asienia34, pamiętasz ją gugajnaa? napewno pamięta ją kawa69:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe harpie ze starego
zresztą karolina tez z topu kawy69:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny pytacie jaka jest moja historia wiec tak.. odchudzam się od zawsze raz mi to idzie lepiej raz gorzej kilka lat temu udało mi sie schudnąc 15 kg z 89 na 74 niestety chyba za bardzo uwierzyłam w swój sukces i kilogramy wróciły zaczynam od nowa tym razem chcę schudnąć powoli lecz trwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny pytacie jaka jest moja historia wiec tak.. odchudzam się od zawsze raz mi to idzie lepiej raz gorzej kilka lat temu udało mi sie schudnąc 15 kg z 89 na 74 niestety chyba za bardzo uwierzyłam w swój sukces i kilogramy wróciły zaczynam od nowa tym razem chcę schudnąć powoli lecz trwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, długo po stracie wagi wróciłaś do poprzedniej?? Dziewczyny jak święta?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Viixen trwalo to rok niestety uwielbiam słodycze i to mnie zgubiło ale chlebkiem też nie gardzę:classic_cool: w ogóle jestem "węglowodanowa" a to jak wiadomo nie sprzyja chudnięciu teraz stawiam na zdrowe żywienie i trochę ruchu rowerek stacjonarny już przywlekłam do domu jeszcze troche diety i powinno być ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. słodycze to również i moja zmora ;/ ale postanowiłam zacisnąć zęby i nie dać się :) co środę się ważymy:) Trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienia34 vel joasia1974
hahahahah Ty grubasie zawsze byłaś i będziesz tłusta krowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja juz w domu, swieta super, jestem zadowolona z siebie, wino polwytrawne wypilam, sprobowalam tylko 2 lyzeczki ciasta. Zle nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my już też w domu powiem WRESZCIE w domu :) nie ma to jak u siebie pościel Małej cała w fajach a przecież u nas w sypialni nikt nie palił :O zasadniczo wszystko do prania ale ogólnie u mamy miło i smacznie dziś spacer wzdłuż morza i jedna rzecz dla mnie bardzo ważna!!!!!!!! nie miałam kompulsu mimo, że wiadomo świąteczna micha była nie taka jak zwykle, było tłuściej, było więcej zjadłam i kilka krówek (kocham) i kawałeczek ciasta powiem tak: nie jadłam ponad 40 dni i szału nie było po cukrze od razu zrobiłam się senna i ociężała dla mnie nie ma żadnego znaczenia kto kiedyś gdzie pisał ja tez miałam topik kilka lat i tez nadal jestem gruba utrzymanie wagi jest najtrudniejsze ze wszystkich elementów jakby to było proste to rzeczywiście nie byłoby tu już nikogo a jak widać tematy się mnożą i tworzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×