Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

vixien, ja mam teraz @, takze sie waga pokazuje o 1 kg wiecej, ale jestem strasznie obrzmiala... Pomaranczo, widze, ze zyjesz kafe i starymi informacjami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vixien, ja mam teraz @, takze sie waga pokazuje o 1 kg wiecej, ale jestem strasznie obrzmiala... Pomaranczo, widze, ze zyjesz kafe i starymi informacjami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się i ja czyli kolejny grubas ze spaceru wrócił :D Binga i Binia to ta sama osoba chyba Bingę pamiętam doskonale urodziła już, to chyba stara stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gugajnaaa.. masz racje,, staRA stopka.. cos mi haslo nie wchodzilo, toi na drugi nick i dalej nic.. mysle.. potem napisze a teraz patrze wszystkie wpisy weszły// a stopke zaraz zmienie.. i bede pisac z nicku binga..jesli haslo wchodzi.. :) takze dzidziusia nie oczekuje.. moje maja 4,5 i 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już jestem :D Po wczorajszych biegach bolą mnie udka... dziś przerwa ale jutro znów truchtanie:) Dziewczyny próbowałyście kiedyś przepisów z programu "rewolucje na talerzu" z TVN Style??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gugajnaa jakie pierwsze smakołyki przygotowywałaś dla swojej małej?? już niedługo zacznę małemu wprowadzać nowe produkty i się zastanawiam czy najpierw zacząć od marchewki czy jabłuszko czy mam to zag esczać kleikiem ryżowym lub kukurydzianym czy nie... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viixen ja robiłam wiele dań z tego programu ciasta były ble ;) co do rozszerzania dietki to zaczęłam od startego jabłuszka marchewkę jadła tylko ze słoiczka starta w domu nie jej smakowała oni dosładzają te produkty ze słoika bankowo obiadki gotuję jej sama najpierw marchewka z ziemniakiem 70% marchwi, 30% ziemniaka i potem dodawałam stopniowo, pietruszkę, brokuły, burak, cukinię, indyka, żółtko, porę oczywiście nie wszystko na raz :D i zawsze króluje marchewka czasem zagęszczam kleikiem kukurydzianym ale to jak nie daję ziemniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze jakaś pomarańczka mnie tutaj uwielbia ja tez cie lubię:-D i do twojej wiadomosci nigdy nigdzie nie mieszałam owszem pisałam na róznych topikach ale nie mam w zwyczaju pluc na ludzi czy są grubi czy chudzi ale z jednym masz racje znikałam kiedy zaczynałam jeść i może to mój błąd ale pamiętaj też gruby może schudnąć ale głupota jest nieuleczalna oczywiście dziewczyny jesli nie macie ochoty żebym tu pisała to po prostu napiszcie cześc Binga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy znika jak je przecież to jest nasz problem a jak wiadomo każdy nałóg czy choroba jest ukrywana prawda inteligent z pomarańczy to raczej nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moim zdaniem fajnie nam sie tu gada i wspiera:) nie ma co zwracac uwage na zaczepki. Poprostu robmy swoje:) Asiu nie znikaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) dziś po spacerze idziemy z koleżankami i naszymi dzieciakami do baśniowego gaju jest to taki plac zabaw dla dzieci w każdym wieku dla niemowląt mają osobny placyk zabaw :D bardzo się cieszę bo córcia potrzebuje kontaktu z dziećmi uwielbia je i widzę, że od zeszłego czwartku (byłyśmy wtedy 1 raz) mocno się rozwinęła ja wczoraj już prawie wróciłam na dobre tory prawie bo nie ćwiczyłam, był tylko spacer 2h o 21 poszłam spać :O dziś to już na pewno będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzis kazda z nas bedzie miala uroczy dzien:) Karolinko milej podrozy:) Gugajnaa dzieciaczki w wieku Twojej corci swietnie reaguja na inne dzieciaczki:) zaczynaja chyba juz lapac ze soba "kontakt":) My z mlodym dzis do zoo idziemy oczywiscie jesli deszcz nie lunie, wciaz mam nadzieje ze sloneczko jeszcze wyjdzie:) utrzymuje kontakt z dziewczyna ze szpitala, ma synka o dzien starszego od mojego;) Dzis w planach wieczorny truchcik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HhHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAA
GUGAJNA ŻEBY TA TWOJA CÓRA NIE NABRAŁA TWOICH GABARYTÓW OD TEGO "JEDZONKA" CO JEJ SERWUJESZ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Viixen to wspaniałe patrzeć jak córa się bawi z rówieśnikami :D fajnie, że macie kontakt, ja niestety nie mam ale tu na osiedlu mam 5 koleżanek wózkowych które mają dzieci w wieku 11 mc, 10 mc, 7mc, 7,5mc, 4mc tak więc to samo przedszkole będzie :D Lecę na spacer i oczywiście do KFC nakarmić córkę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 3h spacerowania pogoda super! teraz zielona herbatka a potem kawka :) gdzie się podziewacie? Karolina pojechała na imprezę i będzie jutro buuuu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny🖐️ ja się trzymam diety dodatkowo codziennie wieczorem kiedy leci mój ulubiony serial wskakuje na rowerek stacjonarny i sobie 'pedałuję' ważenie miało byc wczoraj żadna sie nie ważyła ? ja kiedy tu pierwszy raz napisałam miałam na liczniku 89:-( waga na dziś 88,2 oby ta tendencja spadkowa sie utrzymała u mnie dzis leje i nie zanosi się na to żeby przestało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, My juz wrocilismy z zoo:) bylo super!! Nalazilam sie co nie miara... A maly oczywiscie przespal wycieczke, obudzil sie tylko na papu... Ja nadal dietke trzymam, zobaczymy za tydzien z jakim efektem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ważenie było wczoraj ;) ale oczywiście gratuluję spadku!!! Viixen super, że udał się spacer po zoo :D my też się wybierzemy ale w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo co to za cisza? My na nóżkach od 5, och gdzie te czasy gdy się spało do 9??? już nawet 7 godzina wydaje się luksusem ;) kawę polewam, komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny no Gugajnaa poranny z ciebie ptaszek:-D ja te czasy mam za sobą mój syn ma 14 lat patrzeć tylko aż zacznie mi panny przyprowadzać do domu:classic_cool: a le też wcześnie wstaję 5.50 bo jeszcze psa trzeba wyprowadzić potem budzenie syna chwila na kawę i komputer i do roboty:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ASIENIA TY Z KAŻDYM PODEJŚCIEM DO ODCHUDZANIA JESTEŚ CORAZ GRUBSZA:D [zgłoś do usunięcia] asienia34 jestem jestem z kawką w ręce sorki dziewczyny za nieobecność ale remontuję pokój synowi i latam po mieście za detalami jak poparzona na szczęście już prawie koniec dziś idę sobie kupić orbitreka namówiłam mojego m i mi fundnie skoro on sobie może kupić wzmacniacz za 2500 to czemu ja nie mogę orbitreka? 27.12.2008-----168/89 10.01.2010------walka od nowa 82,00 dieta warzywno-owocowa 01.08.2010---waga 80,6 1 tydzień-07.08.2010---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Cię opętało człowieku kosza Ci dała ta Asia, czy może nadal chudsza od Ciebie i Cię szlak trafia??? Od rana siedzisz na forum dla odchudzających się szczupła damo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja już wczoraj nie dałam rady wjsc na kafe bo miałam gości wieczorkiem i oczywiście z biegania nici... :/ ale chociaż czas miło spędzony :D Gugajnaa zapraszam do warszawskiego zoo :) jestem zauroczona rekinarium... My budzimy sie między 5-6, ale zabieram małego do naszego łóżka i tak kwietniemy do 7, troche pogada to troche przyśnie:) jesli masz jeszcze kawkę to ja poproszę...ale inkę ;) miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa, w Szkocji byłam w takim rekinarium czy to w W-wie to też taki tunel? spadam na kawkę do koleżanki i na zakupy bo wczoraj na mojej grubej 150 kilowej dupie pękły mi dżinsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jest całkiem małe ale robi wrażenie i jest jeden rekin:) ale nawet z takim nie chciałabym się spotkać :/ My dziś na szczepienie idziemy...wrrr Udanych zakupów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa, w Szkocji byłam w takim rekinarium czy to w W-wie to też taki tunel? spadam na kawkę do koleżanki i na zakupy bo wczoraj na mojej grubej 150 kilowej dupie pękły mi dżinsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×