Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Gość qqqqqqqqa
cisza przed burzą :) hehe jak wam idzie schudlyscie cos? w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe może i przed burzą :) ja od 20 lutego 6 kilo i 13 cm w obwodach (talia, brzuch, pod biustem) no ale miałam kiepskie 2 tyg ostatnie bo przez ten kręgosłup tylko spacery i wpadło słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez spadly centymetry ok 13 w ciagu miesiaca. Strzelilo mi przed chwila w plecach, jestem zla jak nie wiem co, bo musze isc do lekarza i odstawic treningi silowe :/ Chociaz korci mnie, zeby dzisiaj jeszcze zrobic swoj trening, ale chyba cos mi na nerw uciska i lepiej nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! Jak tam zdrowy tryb życia? Ja już od razu bez bicia się przyznam, że ten weekend nie był dla mnie zbyt zdrowy! Bo i piwko było, i chipsy, i popcorn! 1900-2000 kcal lekką ręką! Ale ćwiczyłam skrupulatnie i ciężko, więc na wadze mniej ;) Jestem chyba jakąś anomalią, bo przy 1500 kcal miałam zastój, a jak zwiększyłam do 1800 i więcej, to od razu zaczęłam chudnąć! Bardzo dziwna sprawa no ale póki działa, to jest ok! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChceMiecSzczupleCialo wcale nie jestes anomalnia, a potwierdzeniem, ze zeby schudnac tzreba ciezko cwiczyc i JESC, a nie dziubac jak ptaszek ;) Mi wino wpadlo i chipsy, najgorsze te plecy, cięzarów nie śmiem w ogole podnosic, ale rowerek musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj ryzykuje - biore tabletke i postaram sie zrobic trening slowy, bo bez tego spadkow raczej nie bedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, zamiast siłowych zrób sobie Bum Bum z Brazil Butt Lift! Ja po tym normalnie umieram tak dają mi w tyłek! I uważaj przy ćwiczeniach - jak boli, to trzeba natychmiast przestać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie od wczoraj moja siostra więc nie miałam kiedy zaglądać ale widzę, że cisza nadal dajcie znać dziewczyny!!! mnie nastawił neurolog i od dzisiaj wracam do ćwiczeń do lekkich na początek ale wracam Karolina i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kiepsko :** my po długim spacerku a wieczorem zaczynam truchtać i porobię ćwiczenia na kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam to ja!!!!!!!! Jasne, że pamiętam :D Mieszkasz nadal w UK????? Jak dzieci? Ja się dorobiłam córci :D Karolina mam, zaraz powklejam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!!!!!! 👄 gratuluje 🌼 ile corcia ma juz latek? tak tak dalej w UK moje mlodsze juz 2 lata skonczylo ;) a pamietam jak mowilam wam ze odchodze bo jestem w ciazy jezu jak ten czas leci! u nas super kupilismy domek takze w koncu na swoim i jak widzisz probuje brnac w dol z waga hehe ale fajnie :) moge sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Adziam pisz z nami :D moja ma 8 miesięcy tak więc jeszcze bubu ;) ładnie trzymasz się z wagą, gratki u mnie to jak widzisz ;) walka i potem poluzowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) ciesze sie, ze sie zdecydowaliscie a pojechaliscie wtedy na te wakacje?? pamietam ze gdzies w cieple kraje mieliscie jechac ;) no ja mam to samo z waga troszke zaczne... i po 2 tyg bam :( klops jest dobrze, na dzien dzisiejszy mialam 68 ale niestety chcialabym byc troszke bardziej 'wymodelowana' a do tego tylko cwiczenia a tutaj... brak motywacji, checi, sily... buuuuuu ale moze sie jakos przy was zmobilizuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc adziam. Ja Twojego nicka kojarze, gdzies tam w zakamarkach pamieci teraz mi sie przypomnialo, ze widzialam nick u gugi na forum, jak podczytywalam, wieki temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina :D witaj taka mala reaktywacja nie ?:) no ja w drugiej ciazy przytylam ok 22 kg niby malo nie zostalo ale sylwetka czuje ze sie bardzo popsula :( juz nie mam takiego fajnego brzuszka jak po pierwszej ciazy i tych cwiczeniach trzeba sie doprowadzic do pozadku bo jak tak bede odkladac i odkladac to nigdy do tego nie dojde czlowiek robi sie coraz starszy i coraz bardziej leniwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiadomo ciąża to inne tycie troche ale jak patrze na Twoją stopkę to aż miło z 97 na 68 pięknie!!!!!!! można, można ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propozycja mężczyzny
widzę, że panują tu same czarne nicki, co świadczy o poważnej dyskusji wśród kobiet. Ja będąc mężczyzną wczułem się w Wasz problem i wklejam Wam 5 punktów dot. zdrowego trybu życia, z innego topiku. Myślę, że przyjmiecie to z powagą i rozpowszechnicie linki, by ograniczyć nie tylko otyłość ale i śmiertelność. Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ http://www.youtube.com/watch?v=sNcF_f5sdoo 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinekkkkkkkkk
Ogląnąłem owe filmiki i muszę stwierdzić, że nadają się owszem, ale dla osób zniedołężniałych/chorych. Dla osób zdrowych acz otyłych, moim zdaniem, musi być większe obciążenie fizyczne, częstość powtórzń, tak by się spocić, i w związku z tym, z własnego doświadczenia, najlepsze/najskuteczniejsze jest pływanie i zaraz po pływaniu na drugim miejscu rower górski na "ostrym trybie", oraz gumy parometrowe, szczegóły w t. "Hipokinezja" i "Obciążenia statyczne i dynamiczne w treningu" na vademecum zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinek ale nam chodzi o cwiczenia na kregoslup, jako uzupelnienie innych. to sa rehabilitacyjne cwiczenia, zeby sie pozbyć bolu i wzmocnic te miesnie :) Ja dzisiaj wracam do silowych, za chwile ide robic trening, bo pozniej musze popracowac i iogarnac troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinek potwierdzam to jest dla osób schorowanych czyli dla nas ;) jestem kilka dni po nastawieniu kręgosłupa to są tylko ćwiczenia na wzmocnienie nie służą mi do schudnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziennnn doooobryyyy! :) choc nie chcialo mi sie dzisiaj wstawac cholernie i leje za oknem strasznie to mam jakis ogromny optymizm w sobie :) wlasnie zaczelam prace 0.5l goracej miety pod reka i trzeba jechac z tym koksem wczoraj bylo zero cwiczen a jak :P z mezem zaczelismy ogladac serie Once upon a time i... po prostu wsiaknelismy w tv 4 odcinki i kurcze chcielismy wiecej ale juz za pozno bylo ;) dzisiaj pomyslalam sobie ze do jednego odcinku wsiade na rowerek akurat @ sie skonczyla wiec nie mam wymowek :D dziekujemy za linki i porady :) ja skupie sie na cwiczeniach ktore od zawsze u mnie procentuja czyli 8 mins abs, 8 mins arms, 15-30 mins hula hoop i 30 min rowerka oczywiscie nie wszystko na raz :D :classic_cool: zamiennie, zebym sie nie zniechecila jak tam u was dziewczeta? Gugajnaa jak bobo dzisiaj? :D jak ma na imie Niunia? opowiedz cos o niej:) blondyneczka ? ;) masz moze jeszcze jakis kontakt z aniaminka??? Karolina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjakka
Oczywiście ruch jest bardzo istotny dla zachowania zdrowia i dobrej kondycji. Dlatego warto wykonywać wybraną przez siebie aktywność sportową systematycznie, najlepiej co drugi dzień po około czterdzieści minut. Wówczas można nie tylko być w dobrym zdrowie, ale te można być szczuplejszym. To naprawdę działa. Ja polecam wam wszystkim sport marsze z kijkami nordic walking. Taki „sport jet bardzo dobry, szczególnie poleca si go na odchudzanie. Ale oprócz tego oczywiście zdrowe odżywianie, ale nie stosowanie jakichś drastycznych diet, które gwarantują szybkie efekty odchudzające, a przy okazji efekt jo jo. Warto jeść owoce i warzyw, a ponadto pełnoziarniste produkty spożywcze. No i nie wolno zapominać o niegazowanej wodzie mineralnej, i zielonej herbacie. A na temat odchudzania cenne wiadomości można znaleźć na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2012/01/30/spalanie-tluszczu-w-5-krokach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×