Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Hej dziewczynki:) Ja po raz pierwsszy dziko sie nie objadlam podczas swiat, u nas odwiedzamy nasze babcie i tesciow a wiec od stolu zasiadamy do stolu... Wrocilam do domu i czulam sie lekko, nawet zjadlam lekka kolacje.:) Wczoraj zmobilizowalam sie i wieczorem jak maly padl spac wyszlam pobiegac, czulam sie wysmienicie, tym bardziej ze zjadlam kawalek sernika;) musze powiedziec ze zumba poprawila troszke moja kondycje bo nie musialam zatrzymywac sie co chwile i odpoczywac :D dzis tez pobiegam... Do osoby zasmiecajacej nasz topik: Sprawia Ci radosc ublizanie?? Asi nadmiar kg kiedys zniknie twoja glupota nie! Z laski swojej znikaj stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nie ok, po swietach, tyle ze dostalam @ i czuje sie fatalnie. Nici z cwiczen z hantelkami dzisiaj, tylko rowerek wchodzi w gre :> Ciesze sie, ze dalyscie rade w swieta. Viixien bardzo bym chciala kiedys biegac, mam zamiar sprobowac jak bedzie odrobine cieplej. Z ta mysla tez robie cwiczenia power walk, zeby kondycji nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedzie cieplej to bedzie przyjemniej. Wczoraj bylo dos chlodno i jak juz ma sie ochotevpoodychac ustami to troche gardlo bolalo... Dlatego dlugo nie biegalam, ale dzis znow sie wybiore:) Jak sie zlapie bakcyla to jest fajnie, kiedys myslalam ze to nuda, ale zmienilam zdanie:) Dziewczyny z jakich miast jestescie?? Gugajna z nad morza... Ahh pozazdroscic moge, kocham nasze morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne mówisz to przez zazdrosc bo na palcach do pępka mi sięgasz!! moglabym cie łokciem w łeb walnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja z Warszawy... szkoda, że takie odległości nas dzielą :/ wzrost 190cm 99kg- teraz 80kg- będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kompleksów na punkcie mojego wzrostu, przy mężu zakładam czasem szpilki (i nadal jestem niższa) :) jakie dziś menu?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny🖐️ dzięki za obronę ale jej nie potrzebuję faktycznie jestem asienia 34 i nie zmieniałabym nicka gdyby nie to że zapomnialam hasła i fakt pomarańczko /wiem kim jesteś d...a prawda?/ przytyłam ale jak powiedziała Viixen ja schudnę a ty masz na sumieniu juz kilka fajnych topików więc komu powinno byc bardziej głupio? na pewno nie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej asienia, co tam u Ciebie? Ja caly czas zachodze w glowe, kto jest ta pomarancza, masz jakis typ? ;) Ja dzisiaj bez obiadu, cos podjadalam caly dzien, bo miesa dzisiaj nie mozna bylo kupic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karola u mnie po staremu ten sam syn ten sam mąż ten sam pies:classic_cool: co do diety to niestety dałam ciała ale wiem ze kilka osób z topiku jest na Vitalii i utrzymuje wage np Viki jesli chodzi o pomarańczę to owszem mam typ kiedys szukałam czegos na kafe i tylko kilka osób znało moje dane osobowe/ach to dawanie sobie namiarów na nk :-D/ niektóre osoby od razu odrzuciłam i wyszło jak 2+2=4 ale moge sie oczywiscie mylić/choć wątpię/ co do diety to przymierzam sie do w-o niestety dopadły mnie rózne dolegliwości/w końcu zbliżam sie do 40tki/ i chciałabym oczyścić organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój topik też rozwaliły pomarańcze i doszło do takiego absurdu, że każda się nawzajem podejrzewała i skłóciłyśmy się prawie wszystkie na koniec teraz już mnie to mało obchodzi jak ktoś mnie wyzywa znam swoją wartość i w pupie mam że ktoś mi wytknie że jestem taka czy owaka, taka jestem, zresztą po porodzie już nic tak nie boli ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehheheheeh
asienia34 ostatni topik to jak zwytkle była Twoja robota:D Na wszystkich topikach mieszałaś! Nawet kawa się na ciebie wypięła, jak pisałas do niej na kafe z "APELEM" o odezwanie się:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehheheheeh
macie u siebie kreta i tyle wam powiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) U mnie też się piękny dzień zapowiada :) o 11 z małym na spacerek polecimy... Jutro do Zoo jedziemy :D już tak dawno nie byłam. Ważyłyście się już?? Gugajnaa masz rację po ciąży jest inaczej :) ale to dobrze... Wiecie, jestem niedawno na kafe i za bardzo nie wiem o co chodzi z tym kretem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIXIENNNN CHODZI O TO
ŻE ASIENIA 34 KTORA JEST U WAS POD NOWYM NICKIEM NIE JEDEN JUŻ FAJNY TOPIK ROZWALIŁA:O DLATEGO NAPISANO TUTAJ O KRECIE, CZYLI KRETEM JEST ASIENIA, KTÓRA RYJE W SWOIM GNIAZDKU( CZYTAJ SRAW WAM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! moze i ja sie dołącze.. :) tylko nie wiem jak z pisaniem bedzie..ale sie postaram.. witaj gugajnaa, karolina, joasia.. :) oraz viixen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! moze i ja sie dołącze.. :) tylko nie wiem jak z pisaniem bedzie..ale sie postaram.. witaj gugajnaa, karolina, joasia.. :) oraz viixen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! moze i ja sie dołącze.. :) tylko nie wiem jak z pisaniem bedzie..ale sie postaram.. witaj gugajnaa, karolina, joasia.. :) oraz viixen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, binga, spodziewasz sie malenstwa? :> Pomaranczo, alenarazie Ty tutaj wprowadzasz zamet, nie wiem po co.. Daj nam spokoj, chcemy sie tu wspierac a nie wywolywac jakies jazdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Binga35 i Binia :) będzie nam miło ;) Binga35 gratulacje:) który tydzień?? Popieram Karolinę!!! Ważyłyście się już dziś?? :) Mi spadł niecały kilogram... hmm zawsze do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie binga35 i binia123. Binga35 gratulacje :) który tydzień?? Popieram Karolinę!! Koniec z rozwalaniem topiku Ważyłyście się?? Ja spadłam o niecały kilogram.. no cóz zawsze do przodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUAAAAAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAA
aśka ty schudniesz:D:D Jojo schudła 90 kilo, ale Ty coraz grubsza jesteś i jak żresz to znikasz z topiku:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×