Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

elo od 15 (bo Iga zasnęła dopiero) zrobiłam 1 fragment ogrodu, skopałam, wypieliłam, zgrabiłam jutro zasieję tam trawę na 18 mam trening, więc zajrzę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - musi tym razem byc lepiej. UDA SIE. Ty ponizej 93..ja ponizej 80..musi sie udac. Guga - podziwiam,ze w pierwszy dzien @@ tyle zrobilas.. SZOK! ja po krupniku i juz chyba bede pila tylko do konca dnia, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badziu mój pierwszy dzień @@ jest jak ostatni ;) jutro mnie zaleje wróciłam, nie czuje nóg, szacun dla mnie bo nie wierzę że dałam radę UDA SIĘ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZACUN SZACUN :) Gugaaaa!!!! ja dzis bez kijow... ale zaraz beda brzuchy :) :* dobranoc! PEWNIE ZE SIE UDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUGAJNA- szacun :) Odnosnie mojego wzrostu- całe 164cm... :P Dopiero mam chwilę, miałam dziś pecha. Tuż po powrocie z pracy ciachnęłam sobie kawałek palca, opuszek.. Krwi z pół litra wylałam ;) Masakra, ręką nie mogę poruszyć :( Będę miała przymusowe wolne jutro... Się napracowałam, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ;) nie mogłam spać z bólu nóg zawsze jak myślę, że już będzie lżej to jest ciężej na treningu :D szczupła skończyłas u lekarza z palcem? chyba nie pisałaś gdzie pracujesz ? :) ja dziś tylko porobie w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga, turbo dymo-men przy Tobie wysiada :D Ja dzisiaj mezowi-choruszkowi zrobilam sniadanie, bylam przedtem w sklepie kupilam mu co lubi, w tym Duplo, ktore tez uwielbiam, ale jest 1 szt i nie dla mnie ;) Szupla, dzieki, widzialam fote i odpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Piękne dziewoje :) Ja żebym poszła do lekarza to musiałabym palec cały odkroić :P W mniej drastycznych sytacjach sama sobie radzę :) Dałam radę, jest dużo lepiej dziś :) źle tylko, że nie będę w stanie ćwiczyć bo ręką niemogę ruszyć- wtedy boli bardzo, pojeżdżę na rowerze w takim razie interwałowo i przeczekam do jutra. A co u was>? Karolcia- odpisałam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Sis uśpiła me dziecie a ja w tym czasie wstawiłam pranie i obiad nie porobię w ogrodzie bo pada i dobrze heheh bo nie mam siły :) może po prostu odpocznę? :) szczupła to co robisz zawodowo bo zaczęłaś i nie skończyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga- odpocznij, należy ci się :) Już piszę co robię, zapomniłam o tym. A myślałam, że napisałam :) Pracuję jako security officer i wlepiam mandaty :D W czasie wakacji- call centre i w tej samej sprawie telefony odbieram od klientów, jak w biurze mają wszytskie zajęte. Mam biurowy tel w domu i pomagam im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty pracujesz z domu guga? Ja sporo czasu pracowałam w biurze poprostu, pomagałam mojemu facetowi prowadzić firmę. Taka praca w terenie, gdzie są emocje i adrenalina, a kasa niezła chyba najbradziej mi odpowiada. No i mogę pracować w jakiej porze chcę, sama decyduję gdzie dziś i czy w ogóle pracuję. I like it :) Idę z psem, potem obiad bo dziś późno wstałam. Mój syn sam się wybrał do szkoły :) (10lat) i obudził mnie tylko żeby mi pokazać co wybrał do ubrania i co na lunch wziął :) (mają dziń non uniform day) Budzika nie słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie pracuję zawodowo w tej chwili staram się o powrót do firmy, ale jeszcze trochę to potrwa moja firma jest w 2 miejscach, 3 min od domu i 1,5h od domu staram się wrócić oczywiście do tej bliższej siedziby dlatego muszę być cierpliwa :) próbowałam pracować w domu, ale Iga jest jeszcze zbyt absorbująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wczoraj przyjechał mojej mamy facet i spotkaliśmy się z nim na mieście, oczywiście u Sowy... oni jedli ciasta, torty, a ja zjadłam gałkę loda :D to był najlepszy lód w moim życiu ale ta porcja mi wystarczyła! Uda się!!!!!!!!!! jakie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga brawo!! Wczoraj tak dalam czadu na truchtaniu, ze jeszcze dzisiaj jestem zmeczona :D Chodzi za mna pizza od 3 tyg, zastanawiam sie, czy wlasnie dzisiaj na obiad sobie kawalka nie zjesc( bez sosow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho tu wróciłam z siłowni, robiłam godzinę kardio dobrze, że coś spaliłam bo koło 19 przyjeżdża do mnie koleżanka ostatnio widziałyśmy się rok temu i na pewno coś się poleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho tu wróciłam z siłowni, robiłam godzinę kardio dobrze, że coś spaliłam bo koło 19 przyjeżdża do mnie koleżanka ostatnio widziałyśmy się rok temu i na pewno coś się poleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam z pracy. Nie miałam dziś czasu na ćwiczenia jak dotąd. Wczoraj wypiłam trochę alko- wódkę konkretnie, prawie pół flaszki i nic nie poczułam! Nie wiem co się dzieje ze mną :/ Miaam lepszy humor przez chwile i finito. A ja tak dawno nie piłam, że wydawało mi się, że będę nieźle wstawiona. To z okazji naszej rocznicy tak zaszalałam. Tyle kcal i to na nic.. Teraz idziemy na jakąś imprezkę w parku, później rower-/albo jakiś trening na brzuch, a jutro airshow będzie niedaleko i też się wybieramy- tak odnośnie planów na weekend. Uciekam piękniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie koleżanka wystawiła ale to nic, nie wejdzie w biodra ;) oglądamy mam talent i piję 2 kieliszek wytrawnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!!!!!!!! Czy mnie jeszcze pamiętasz ??? To pytanie do starszych forumowiczek :) chyba córka marnotrawna ma ochotę powrócić na kafeterię ??? Z bagażem doświadczeń i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i hej Alex!!!! jasne, że pamiętam ja też córa marnotrawna tu wróciłam ;) co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj skończyłam na tych 2 kieliszkach więc nie było tak źle :) porobiłam w ogrodzie a jak Iga zaśnie to podokańczam co zaczęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×