Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliwia_2415

W głowie mi się nie mieści, jak faceci mogą nie brzydzić się...

Polecane posty

ciekawe-mam nadzieje ze nie tylko w tej dosc specyficznej materii owa zgodnosc nasza wystepuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy to lubi
spróbowaliśmy z mężem - i o ile mi było jako tako przyjemnie, choć nie bylo to szczytem moich fantazji erotycznych, to mój mąż stwierdził, że nie dość, że to jest obrzydliwe (bo jak ktoś tu wcześniej pisał nie do tego służy dupa) to jeszcze poczuł się jak gej i nigdy więcej nie zamierza tego doświadczenia powtarzać. Zgadzam się więc z poglądami autorki, choć ja przynajmniej spróbowałam i wiem o czym piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ktory porownoje sex analny z swoja zona z gejostwem-to ja mu wspolczuje a jak mowisz jako tako bylo Ci dobrze....ja bym sie na miejscu meza cieszyl ze tak czulas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy to lubi
chodzi o to, że dupa służy do innych celów, jednak w podświadomości taki seks kojarzy mu się z facetami (w sumie mi chyba tez), a nie z kobietami. "Jako tako przyjemnie" nie oznacza, że chciałabym to powtórzyć - po prostu nie było to jakieś traumatyczne przeżycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dankman moze Tobie czasem wstyd ale za to maz pewnie dumny z Ciebie jest-tez bym byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka młoda jest i ma mały mózg dlatego jej się nie mieści to w głowie, jak dorośnie to z pewnością jej się zmieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi, że uwielbia...ale ja to jak prawdziwa baba, zawsze słucham tej durnej poświadomości, która szepce jakies durnoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 lat, ten wstyd czasowy, może bardziej jest zbudowany ogólną teorią jaka powinna być matrono-żona, niż wstydem przed mężem. Ogólnie przyjęte jest, że namiętność, pożądnie, wyuzdanie perwersja w związku małżeńskim nie jest wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Jak jeden drugiemu może lizać odbyt. Przecież to jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś mój kolega powiedział, że oglądanie dwóch kobietek jest boskie, ale dwóch misiów to kłóci sie wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz-lapie za posladki rozchylam i atakuje jezyczkiem to ciasne tam....tyleczek-jestem lekkim zbokiem jesli o to chodzi i nie pasuje do tego tematu :)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schw, a czeguż tu nie lubić, jak pieścić to każdy zakątek... :) NIe jesteś zbokiem, chyba bardziej osobą która wie czego oczekiwać w seksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×