Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość gość
ja kupuję on line też kosmetyki i suplementy diety, głównie na http://wapteka.pl - mają szeroki asortyment i bardzo dobre ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szal_olaona
ja szukam przez domodi.pl - tam są najlepsze sklepy. ani razu się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossskowska
To prawda ze w internecie czasami znajdziecie takie super buty ze nieraz w sklepach stacjonarnych przebiją nas ceną. Wiec tutaj warto jest postawić na takie własnei obuwie jak na mivo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym i wartym polecenia sklepem internetowym jest danvera Sama kupuje w nim od dawna i nie zawiodłam się bardzo duży wybór sukienek i szybka dostawa to ich zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1970
Sezon szkolny, ja kupiłam podręczniki dzieciom w księgarni Legolas: http://www.legolas.pl/ Kupiłam sporo taniej niż w innych księgarniach internetowych, nie mówiąc juz o takich zwykłych. Przesyłka do paczkomatu tylko 7zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika78n
A może ktoś wie gdzie można kupić kilka worków pelletu do palenia w kominku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję kosmetyki i suplementy diety przez internet, wychodzi dużo taniej niż normalnie. kupuję najczęściej na wapteka pl :) jestem bardzo zadowolona, bo dostawa jest bardzo szybko i zawsze mają tam wszystko, czego potrzebuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sukienki to ja kupuję zawsze na danvera.pl nie ma możliwości gdzieś indziej. Ciekawe ceny mają za naprawdę fajne modele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila21s
mój ostatni zakup to rezerwacja miejsca w pensjonacie przez serwis relaximo na wypoczynek w górach na przełomie listopada i grudnia + zakupu ciuchowe przez stronę reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie Wapteka ma bardzo dobrze wyposażenie i dobre ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMia
Ja w necie kupuje kosmetyki i buty np. McKinley w www.esklep.intersport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam trochę ubrań na allegr, oprócz tego kilka książek, zarezerwowałam nocleg na sylwestra w górach przez http://relaximo.pl/ zrobiłam też kilka innych zakupów, ale to już w sklepach tradycyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha_Ms
zakupy w internecie to najprostszy sposób na kupowanie czegokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avery Zweckform
Szanowni Państwo, według sondażu przeprowadzonego przez Instytut Opinii Publicznej Infas Polacy coraz częściej kupują przez Internet. Co trzeci z 17 mln polskich internautów przyznaje, że zakupy w sieci robi przynajmniej raz w tygodniu. Rocznie w e-sklepach każdy z nich wydaje średnio około 1 600 zł. Dla klientów sklepów internetowych coraz większe znaczenie ma nie tylko to, co kupują, ale także interesuje ich, skąd pochodzi i jak powstaje dany produkt. Liczy się też jego unikalny wizerunek. W jaki sposób można zatem wyróżnić swoje wyroby i przyciągnąć uwagę kupujących? Na rynku mamy do wyboru rozwiązania, dzięki którym łatwo i szybko stworzymy profesjonalne opakowania oraz umieścimy na nich niezbędne informacje. Odpowiednie wykończenie można uzyskać dzięki etykietom przeznaczonym specjalnie do oklejania opakowań z produktami. Nadadzą one towarom pożądany wygląd i styl. Wybierać można spośród szerokiej gamy specjalnych etykiet wykonanych z papieru teksturowanego, recyklingowego czy satynowego. Co ważne, indywidualny wzór takiego nadruku stworzymy za pomocą bezpłatnej aplikacji dostępnej online. Internetowa działalność wiąże się także z wysyłką produktów, dlatego aby zaistnieć w pamięci kupującego warto do przesyłki dołączyć np. specjalną kartę z podziękowaniem. W ten sposób można podziękować za dokonanie zakupu i przypomnieć wizerunek, logo firmy i dane kontaktowe. To buduje więź z klientem. Zespół Avery Zweckform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie do mnie jesli lubicie robic zakupy w necie.Polece wam cos naprawde extra.Chodzi o to,ze uwolni to was od męki kupowania w marketach bo chodzi o towary jakie sa wlasnie w marketach takie jak proszki,płyny rozne,kosmetyki itp Dodam ,ze mozna jeszcze na tych zakupach zarabiac nie tylko kupowac i tracic kase.soglif3@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake_up
Ostatnio dużo się uczę, więc kupuję róźne kursy internetowe i jeżdźę na szkolenia. Ostatnio kupiłem ten kurs, kurs-online-angielski.pl jestem z niego bardzo zadowolony, nauczyłem się 376 słówek w tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzzzik polny
mam coraz gorsze doświadczenia z firmami kurierskimi, róznymi, nie z konkretną. Kiedyś dzwonilii przynajmneij wiedziałam, ze czeka na mnei paczka. Teraz po prostu idą pod wskazany adres i zostawiają awizo albo przewaznie smsa - ze pzresyłka jbedize do odbioru bo w domu nikogo nie ma (eureka! o 10 tej NIGDY ludzi pracujących nie ma w domu). Dzisiaj - kurier zostawił paczke... w innym domu... k... jego mac! dowiedziałam sie tego przypadkiem (ze sklepu w którym zamawiałam)poniwaz nie zadzwonił a pani z domu obok (nie znam jej , ona mnei tez nie!) powiedziała ze chetnie wezmie paczke. Zagotowałam sie...op... kuriera, op... firmę w któej zamawiałam ... szczyt wszytskiego! przesyłka zapacona, w ubcych ludzi... po prostu XXI wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×