Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość gość
Skoro robicie zakupy w internecie, to zapraszam na ww.sekupto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylidyli
Matko ciągle dziewczyny polecacie to www.mywishlist.pl więc pochwalę się, że teraz ja czekam na przesyłkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a gdzie zamawiacie okulary przeciwsłoneczne/ Bo znajoma polecała mi stronę Optilux.pl możecie coś powiedzieć na ich temat,warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja musze przyznac ze dużo książek, lubię czytać i gromadzić zbiory w mojej biblioteczce. Jestem stałym klientem inbook.pl i mam 10% zniżki, do tej pory nie zwracałem uwagi na inny asortyment. W sumie nie wiem czemu. Szukałem nowego zegarka i wyszukiwarka mnie przeniosła właśnie do inbooka, powiem wam, że przy zegarku zniżka wyszła niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaa
ja kupuje często rzeczy przez internet dużo na allegro ale ostatnio często zaglądam również na strony internetowe i znalazłam sklep butydlakobiet.pl super damskie obuwie bardzo wygodne stylowe i eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lineczkaq
My już tylko w internecie robimy zakupy , ostatnio na http://taniemoto.com/ zakupiliśmy hak holowniczy i bagażnik na nasze rowery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim sprawdzonym i godnym zaufania sklepem internetowym jest Moje-ezakupy.pl często zamawiam tam różne artykuły do domu,mają szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z małego miateczka i u mnie kupić cos fajnego to graniczy z cudem. Nie zawsze możemy się wybrać na zakupy do galerii gdzieś w mieście. DLayego wymyśliłam zakupy przez Internet. Od jakiegoś pół rok tak zamawiam ubrania dla calej rodziny i dzieci a czasem i dla koleżanek hurtowo w http://www.anstel.pl/dzieciece/odziez_dziewczeca/spodnice i wszyscy sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markowe ciuchy w niskich cenach można znaleźć w internetowych outletach, np. u nas :) Przeceny często sięgają nawet 80% co w połączeniu z dużym wyborem sprawia, że każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep * www.goldenlook.pl * z profesjonalnymi kosmetykami do ciała i włosów. Mają niskie ceny i tanią wysyłkę oraz dowożą zamówienie do domu!! Sprawdźcie czy wam też przywiozą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiśćie że robię, ostatnio nawet coraz cżęściej i wiecej kupuję :) w f-fashion zamówiłam np kilka podkoszulków nie mogę się doczekać jak przyjdą i je przymierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Euro-Zakupy.pl zamawiam tam chemie gospodarczą do domu i wszystko jest w porządku,do tego niższa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam kilka razy ciuchy przez internet,niby wszystko ok, ale jednak jestem fanką tradycyjnych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rukola34
a ja - wyobraźcie sobie - kupuję na selgros24. nie tylko rzeczy do biura, ale i zabawki dla córki, albo teraz sprzęt sportowy (buty narciarskie). wysyłka jest w ciągu 24 h i elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effffcia
Ogólnie ja to mam leniwą dup**e i kupuje tylko przez net. Ostatnio upolowałam depilator laserowy philipsa na niezłej okazji. Poszły całe oszczędności ale się opłaciło bo chłopak nie może się nachwalić jaka jestem gładka .. :) Kupiłam za niecałe 1300 a normalnie chodzą po 1600. Dla niego kupie na święta w tym samym sklepie ( tanioutlet.eu ) maszynke do golenia za grosze bo mu się nigdy golic twarzy nie chce i tłumaczy się że jdnorazówką nie wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często robię zakupy przez internet a ich największym plusem jest wygoda i niska cena,ostatnio np zamawialiśmy zestaw mebli do pokoju dla syna ze strony Lululaj.pl i wyszło nas to taniej a jakość naprawdę wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ambertic.pl śliczne produkty, profesjonalna obsługa, szybka wysyłka, ja osobiście uwielbiam bursztyn w nieco nowoczesnej formie i dlatego polecam ten a nie inny sklep, żeby pokazać że bursztyn to nie tylko babcine korale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmerry
@effffcia Polecam PHILIPS SENSOTOUCH RQ1155/16 - kupiłam dla męża w tanioutlet.eu i jest mega zadowolony ;) W końcu nie drapie mnie po udach zarostem ;p goli się teraz skubany prawie codziennie, a wydałam na to grosze w porównaniu do normalnej ceny sklepowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to czasem robię przez Internet – kupuję np. ciuchy albo buty. A tak, to raczej standardowo, wolę jechać i zobaczyć co tam biorę…Czasem nie chce mi się robić jednak spożywczych, więc jak mam zakupy drobne, proszę o pomoc http://www.ztp.pl/pl/uslugi i mam je na wyciągnięcie ręki. I też nie muszę z domu wychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet zamawiałam ostatnio zestaw garnków ze strony NozWidelec.pl i jestem zadowolona,szybka przesyłka i miła obsługa także polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.gs/4dTC 18+ lesbijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×