Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

a congee kojarzycie? sklep z wszelkimi imprezowymi gadżetami :) wszelkie stroje, ozdoby itd. można trafić u nich. fajna rzecz, zwłaszcza jak się nie ma do końca pomysłu na kinderbal czy imprezę komunijną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliacojefekalia
Czarne czółenka, idealne na każdą okazję, pasują do większości ubrań, wyśmienite dla niskich osób- rozmiar 35, jedynie 55 zł+ przesyłka! http://allegro.pl/czarne-czolenka-szpilki-na- platformie-r-35-i2295665738.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chałłwaa
Kod zniżkowy do sklepu www.nici.pl/ - 1ctak7w4 - kod na -10% , ważny do 26.04.2012 może się komuś przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantina
a ja ostatnio kupiłam sporo ekologicznych środków czystości w ekologicznym sklepie www.zielonaczapla.pl, mam straszną alergię na chemię, nie mogłam już sobie poradzić. Wpisałam w google ekologiczne środki czystości i pojawił mi się ten sklep. Umyłam już okna środkiem firmy planet blue i jestem zadowolona. polecam, wszystkim alergikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi 9033
Polecam sklep http://www.impresje24.pl/ kupowałam tam meble i wszystko było w jak najlepszym porządku. Solidnie i terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba84
ja też dosyć często robię zakupy w internecie ponieważ jest najtaniej i największy wybór , ostatnio odkryłam taką nową platformę zakupową kupuje.to i naprawdę mają wiele ciekawych rzeczy, przede wszytskim duży wybór biżuterii np. http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/39083

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAsiA 899
Ja mam taki samo podejście i także wybieram opcję zakupów w e-sklepach. To szybsze i dużo wygodniejsze. W szczególności polecam sklep www.ButyJana.pl to godna zaufania firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czelesta18
Nie ma co ukrywać zakupy w internecie, to wygodan i często oszczędnośc kasy. Do niedawna byłam fanką zakupów na allegro, szybko sprawnie, tylko dwa razy otrzymałam nie to co zamówiłam , więc myślę,że sukces. Chociaż jak chciałam się poradzić przed zakupem, to często był problem z dodzwonieniem się lub długo czekałam na odpowiedź na maila, dlatego teraz jak chcę sie dopytać i kupic coś bardziej specjalistycznego, to kupują w sklepach internetowych. Komunikacja jest dużo lepsz, ceny takie jak na allegro. Ostatnio chciałam wymienić starą patelnię i dokupić dwa garnki do kuchni i skorzystałam z pomocy sklepu www.goblet.pl Pani była bardzo miła, doradziała, wytłumaczyła, a następnego dnia byłm szczęśliwą posiadaczką nowej patelni ceramicznej, garnka do gotowania na parze i noża.Jeden garnke zamienił się w nóż, ale to wszystko wina mojego mężą :) . Używam i wszytko jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka90
ja preferuję allegro ale teraz jest coraz więcej sklepów online np Zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowa
jeśli chodzi o ciuchy, nie wiem czy kupujecie też w sieci, znalazłam fajny sklep - nife. teraz mają masę promocji, zwłaszcza na sukienki wszelkiej maści, choć spodnie również mają, także warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hummel
Ja oprócz jedzenie to chyba wszystko kupuje w internecie, nie dość, że wygodnie to jeszcze przywożą do domu :) ostatnio odkryłem serwis aukcyjny kupuje.to i właśnie się rozglądam za czymś fajnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodnie, tanio i bez problemu, internet jest mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupohoholiczka
dorzucam jeszcze krakvet. sklep zoologiczny, raczej znany i przez większość lubiany :) towar okej, duży wybór. no i szybciutka wysyłka - dla miłośników zwierzyny wszelkiej miejsce idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete87
ja coraz bardziej przekonuje się do zakupów w internecie, teraz można w necie można kupić naprawdę wszystko i to w całkiem dobrych cenach, ostatnio pojawiła się nowa platforma aukcyjna www.kupuje.to i tam można znaleźć naprawdę spoko produkty , a co ważne ,że to jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia84
Poza zakupami, w Internecie można parę fajnych rzeczy wygrać. Na przykład - By Dziubeka, producent biżuterii, ma na swoim Facebookowym profilu (http://www.facebook.com/bydziubeka) konkurs, gdzie można wygrać naprawdę fajne bransoletki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylove.pl
Sklep z okularami przeciwsłonecznymi i zerówkami http://www.brylove.pl/ Wszystkie modele 39 zł i wysyłka gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignessst 789
Zakupy w internecie to bardzo fajna sprawa,a jednym z lepszych i godnych zaufania sklepów jest www.VeroStilo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babasamba
a esselte kojarzycie? mają w ofercie wszelkie gadzety ułatwiające pracę biurową. od zszywaczy po pudła na płyty CD. fajna rzecz, zwłaszcza dla takich bałaganiarzy jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianka 9000
Tego sklepu akurat nie kojarzę,natomiast z doświadczenia własnego mogę polecić www.Dzieckolandia.pl maja szeroki wybór ubranek dal dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×