Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajacy123456

dam prace dla dziennikarek. zachecam do dyskusji i krytyki

Polecane posty

Gość szukajacy123456

CO SADZICIE O TYM OGLOSZENIU. zacheam do dyskusji. Zatrudnię ambitne i waleczne studentki dziennikarki do nowej gazety powstającej we Wrocławiu z nową tezą racjonalizmu Boga. By wprowadzić tezę Boga w Polsce to trzeba wyegzekwować winę irracjonalnego, kłamliwego rozumu Lucypera w ludziach. Mam dowody racjonalne, iż obecna teza irracjonalna jest kłamstwem rozumu Lucypera. Doświadczyłem fizycznej transfiguracji, w której przeniosłem się na drugą stronę materii, czyli w anty materialny, racjonalny rozum Boga przed oblicze Absolutu Boga Ojca, który wykrył dla mnie winę irracjonalnego rozumu Lucypera, który otworzył zakazaną tajemnicę Boga Ojca, jaką był kuferek i został opętany diabelskim, irracjonalnym sprzeciwem dla racjonalnego rozumu Boga Ojca. I Lucyper stworzył człowieka dla swojej niewiary w nic, tylko w swój sprzeciw dla Boga Ojca. I dlatego irracjonalny sprzeciw Lucypera jest składany do ziemi w człowieka dla niewiary w nic, tylko w swój sprzeciw Nieba dla jednego piekła! I jego irracjonalny sprzeciw człowieka składany do ziemi nie wstaje z ziemi. Racjonalny, anty materialny rozum Boga, który jest w człowieku w transfiguracji przenosi się w anty materialny rozum przed oblicze Absolutu Boga Ojca. Trzeba wyegzekwować irracjonalny rozum Lucypera w ludziach i złożyć jego winę do ziemi, by nie było irracjonalnego okłamywania ludzi na ziemi, że „Bóg ich stworzył!?.. Bóg był i jest mową, którą utrwala się w pismo to jest Bóg. I wyższego rozumu od wiary w swój rozum już nie ma! Bo wyżej to jest już tylko irracjonalny rozum człowieka składany do ziemi dla Lucypera w nic, tylko dla przerwanej wiary jednego Nieba w drugie nie,bo to dla Lucypera i jego jednego piekła! Kontakt tel. 530.403.210. Tylko SMS-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
PONAWIAM APEL I ZAPRASZAM DO DYSKUSJI CIAG DALSZA OGLOSZENIA BRZMI: Irracjonalny, kościelny szatan człowieka opetany jest przez Lucypera irracjonalnym sprzeciwem dla racjonalnego, antymaterialnego rozumu Boga, ktory jest w każdym człowieku i podlega transfiguracji [przejścia przed oblicze racjonalnego rozumu ABSOLUTU BOGA OJCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Dla Kościoła nie wolno mi dawać wiary w swój racjonalny, anty materialny rozum Boga. Bo Kościół został założony przez człowieka opętanego szatańskim, irracjonalnym sprzeciwem dla swego racjonalnego rozumu Boga i życia. Tylko w siebie człowieka i w swoją śmierć dla Lucypera i jego jednego piekła! By zyskać racjonalną, boską wiarę w swój rozum Boga, to trzeba wydać z siebie irracjonalną winę wiary Lucypera w drugim człowieku. Ludzie Kościoła opętani są irracjonalnym, szatańskim sprzeciwem dla racjonalnego rozumu w siebie Boga, a posługują się tylko irracjonalnym sprzeciwem dla pierwotnego Absolutu Boga Ojca. Tylko wierzą w kłamstwo dla wtórnego Absolutu Lucypera i dają wiarę tylko w swój irracjonalny sprzeciw człowieka składany do ziemi dla przerwanej wiary jednego Nieba w drugie nie,bo i w służbie dla Lucypera i jego jednego piekła! Jestem człowiekiem inteligentnym i mnie nie można się bać, bo ja spełniam wolę pierwotnego Absolutu Boga Ojca. Boi się mnie tylko człowiek niewierzący w swój racjonalny rozum Boga dla Boga Ojca, a tylko w swój irracjonalny sprzeciw człowieka. Tak więc dziennikarki nie bójcie się mnie i zgłaszajcie się do mnie do pracy i współpracy w gazecie „Prawda „Absolutna, bo taka jest wola Boga Ojca, czyli Pana Boga. Boi się mnie tylko irracjonalna wiara w swój sprzeciw człowieka służąca tylko dla Lucypera. Dla zatrudnionych dziennikarek wszystko będę wykrywał do redagowania i wydawania gazety. Tak więc ambitne dziennikarki zgłaszajcie się! Za kilka dni wykryję adres strony, w treści której Lucyper otworzył zakazany tajemnicą kuferek Boga ojca w Niebie i przez ujrzenie jego zawartości nie mógł uwierzyć w swoje oczy dla jednego Nieba, bo w sercu miał przerwaną wiarę w drugie nie,bo w nim już było jedno piekło! Z winy irracjonalnej, diabelskiej wiary Lucypera nie ma w Polsce wolności słowa, które jest cenzurowane przez szatańskie organy Kościoła. Człowiek inwestujący w Kościół nie służy dla racjonalnej wiary w swój rozum Boga dla Pana Boga, tylko służy dla irracjonalnej wiary w siebie człowieka dla Lucypera do grobu i dla jednego piekła! Człowiek niewierzący w swój racjonalny rozum Boga dla Pana Boga na ziemi, wierzy tylko szatańską, irracjonalną wiarą w swój sprzeciw na ziemi i służy tylko dla Lucypera i jego jednego piekła. Dla dziennikarek zapewniam dużą stawkę, stałą pracę i komfortowe warunki pracy. Nie bójcie się wiary w swój rozum. Ja spełniam misję pierwotnego Absolutu Pana Boga i Wy w mojej gazecie też będziecie spełniały misję Pana Boga dla jednego Nieba na Ziemi. Niech żyje Polska i Prawda Absolutna! Polskie media opętane Lucypera sprzeciwem dla wolności słowa cenzurują moje ogłoszenia, by nie uwolnić Polski od szatańskich więzów irracjonalnego rozumu Lucypera. Trzeba wyegzekwować winę swego irracjonalnego rozumu człowieka i wtedy dostaniesz wiarę w swój racjonalny, czysty rozum Boga, który podlega transfiguracji. By odzyskać wiarę w swoje jedno Niebo, które cię uspokoi to musisz wydać swoje piekło, które cię dręczy o drugim człowieku. Szatan musi współpracować z Bogiem, bo wiara w słowo bez błędu wiary nie istnieje. Tak więc do pracy redaktorki!.. Niebo czeka Zgłaszajcie się dziennikarki do pracy w gazecie, bo będą duże zarobki na rzecz uwolnienia Polski od szatańskiego reżimu!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Mój ojciec za swego życia wykrył dla mnie treść apokalipsy i ja uwierzyłem w swój rozum i jej treść. A moja transfiguracja, podczas której przeniosłem się na drugą stronę materii w anty materialny rozum Absolutu Boga Ojca utwierdziło mnie w tym przekonaniu i wierze, że ja jestem wybranym człowiekiem do spełnienia apokalipsy Pana Boga na ziemi i muszę to uczynić! Pan Bóg miał w sobie nadwyżkę wiary przed swoje istnienie w nic, tylko w swój irracjonalny sprzeciw Nieba w swoje piekło. I tą nadwyżkę irracjonalnej wiary sprzeciwem wylał z siebie przez łzy do kufra, który był zakazaną tajemnicą w Niebie. Lucyper wbrew woli Pana Boga i z ciekawości otworzył kufer. I nie uwierzył w swoje oczy, w których nie miał łez, bo Pan Bóg wylał swoje łzy za całe Niebo. I Lucyper nie mógł uwierzyć w łzy swego Ojca, tylko musiał uwierzyć w swoje kłamstwo nalanej wody do kufra, bo w sercu miał już piekielny ogień. I Lucyper buntował aniołów przeciwko Panu Bogu kłamstwem wiary w nalaną wodę w kufrzeZbuntowani aniołowie z Lucyperem wystąpili zbrojnie przeciwko Panu Bogu, że nalał wody do kufra, bo zataił przed aniołami prawdę istnienia drugiego nieba przed Panem Bogiem nalał wody do kufra. Pan Bóg ze swoimi wiernymi aniołami pokonał Lucypera i jego zbuntowanych aniołów i wtrącił ich do prawdziwego piekła ogień wieczny, w którym nie ma już lania wody i kłamstwa Lucypera, że „Bóg stworzył człowiekaI ja nie daję wiary w kłamstwo Lucypera i Kościoła, że „Bóg mnie stworzył? I wzywam ludzi do wypowiedzenia wojny przeciwko kłamstwu Lucypera i jego Kościoła, że „Bóg stworzył człowieka. Wykryłem racjonalne dowody w moim doświadczeniu i nie ma w tym odrobiny kłamstwa, bo w grobie jest przerwana wiara Lucypera w drugie nie,bo dla wiecznego i jednego piekła! Trzeba wyegzekwować winę irracjonalnego rozumu drugiego człowieka i złożyć go w ziemi dla jednego piekła. I wtedy dostaniesz czysty rozum Boga, który podlega transfiguracji i pokieruje Tobą. By odzyskać wiarę w swoje jedno Niebo, które cię uspokoi to musisz wydać swoje piekło, które cię dręczy w drugim człowieku służącym dla Lucypera. Szatan musi współpracować z Bogiem, by nie było krzywdy Panu Bogu. Bo wiara w słowo bez błędu wiary nie istnieje. Tak więc do pracy redaktorki. Czekam na smsy i zgłoszenia do pracy w gazecie na rzecz prawdy absolutnej. Mam pieskie i złe życie. Mieszkam w fatalnych warunkach mieszkaniowych w domu zarządzanym przez irracjonalny rozum Lucypera i ludzi uzależnionych od wpływu Kościoła i skorumpowanego zarządu gminy pod Wrocławiem, która inwestuje w Kościół dla zakrycia swojej winy irracjonalnego rozumu Lucypera i jego zarządu. Jestem na rencie inwalidzkiej z powodu charakteropatii. I z winy irracjonalnego rozumu Lucypera zarządzającego moją osobą człowieka z różnicą wiary w Pana Boga. Nie wolno mi nigdzie pracować pod zarządem irracjonalnego rozumu Lucypera, bo mam pierwszą grupę inwalidzką. Mogę pracować jedynie w mojej prywatnej gazecie, której jeszcze nie stworzyłem, bo potrzebne są pieniądze na redakcję. A wysokość mojej renty 860 zł. starcza mi jedynie na skromne wyżywienie. A na inne opłaty administracyjne muszę zaciągać kredyt w banku Agrigola. Tak więc apeluję do ludzi, zwolenników wolności słowa i mojej tezy racjonalistycznej o wsparcie finansowe i na założenie mojej redakcji gazety. Z braku pieniędzy nie mam ruchu do działania. Wpłaty proszę kierować na numer mego konta Agrigole bank: 93 1940 1076 45728457 0000 0000 Trzeba być sobą i nie bójcie się ludzie, bo przecież Bóg was nie stworzył. I kontaktujcie się ze mną dla mojej obstawy przeciwko irracjonalnego rozumu Lucypera. Jestem rzetelny i podaję adres strony, którą obiecałem podać: prawdaabsolutna. pl Wszystkie szczegóły z mego życia będzie opisywała moja gazeta, która będzie wydawana na całą Polskę. Czekam na wasze inwestycje i smsy od chętnych do pracy dziennikarek. Ludzie z mego podwórka służący dla Lucypera irytują pod moim adresem, że ja nie mam pracy i ruchu i nie wydaję swojej gazety na rynek papierniczy. I nie mam obstawy redakcji dla swojej osoby! Wiara jest myśleniem o sobie. A niewiara w siebie jest tylko irracjonalnym myśleniem w swój sprzeciw dla swego racjonalnego rozumu Boga, który podlega transfiguracji przejścia do absolutnego, racjonalnego rozumu Pana Boga i jednego Nieba.! Bóg Ojciec przez swoje wylane łzy do tajemnicy odkupił całe Niebo i wszystkich aniołów od swojej wtórnej przeciw wiary. I ja na ziemi przez swoje wylane łzy do tajemnicy odkupiłem swoją ludzką wiarę w swój racjonalny rozum Boga dla różnicy wiary w Pana Boga na ziemi dla jednego Nieba. I ja swoją tajemnicę odkupienia wiary od przeciw wiary Lucypera zamieściłem na swoim blogu: [ www. Prawdaabsolutna. mblog. pl ] Niewiara w siebie jest niewiarą w swój racjonalny, anty materialny rozum Boga na ziemi, który podlega transfiguracji, jest tylko irracjonalną wiarą w nic, tylko w swój irracjonalny sprzeciw składany do ziemi bez transfiguracji dla jednego piekła ! Podałem nr swego konta bankowego do wpłaty na rzecz Prawdy Absolutnej i odkupienia swego racjonalnego rozumu Boga podlegającego transfiguracji od irracjonalnego sprzeciwu składanego do ziemi w proszek człowieka. bank Agrigole 93 19 4010 7645 7284 57 0000 0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Założenie Kościoła! .Życie na ziemi i w świecie materii zaistniało z irracjonalnego rozumu Lucypera opętanego irracjonalnym sprzeciwem dla racjonalnego, anty materialnego rozumu Boga Ojca. I Lucyper dla stworzonego człowieka założył Kościół dla niewiary w swój racjonalny rozum Boga dla Pana Boga na ziemi, tylko w swój irracjonalny sprzeciw człowieka dla człowieka składany do ziemi dla przerwanej wiary -w nic, tylko w sprzeciw Nieba dla jednego piekła! Kościół został założony dla niewiary w swoje racjonalne życie, tylko w swój irracjonalny sprzeciw Kościoła dla życia i bez przeczenia tylko w swoją irracjonalną i niewolniczą śmierć człowieka i Kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Religia XXI wieku Nowa Religia Bogiem jest każdy człowiek wierzący w swój racjonalny, anty materialny rozum Boga dla różnicy wiary w rozum Pana Boga. A nie wierzy się w swój irracjonalny sprzeciw dla Boga. Bo sprzeciw jest tylko irracjonalną wiarą człowieka w przeciw człowieka, który służy tylko dla szatańskiej wiary do ziemi w nic, tylko dla przerwanej wiary jednego Nieba w drugie nie,bo to dla Lucypera i jego jednego piekła! Lucyper w Niebie, gdy otworzył zakazaną tajemnicę wiary Pana Boga, w której była wtórna, przerwana wiara to w nic nie uwierzył, tylko w swój sprzeciw dla 1-ego i bez przeczenia w swoje jedno piekło. Bo lucyper został opętany demoniczną przeciw wiarą. Ja po moim doświadczeniu fizycznej transfiguracji przeniosłem się na drugą stronę materii, czyli w antymaterialny rozum Boga. I tam poznałem prawdziwą przyczynę stworzenia wtórnego świata materii i człowieka. I tam zostałem natchniony do założenia nowej religii dla podważenia :irracjonalnej przeciw wiary Lucypera, która służy tylko dla umarłych i dla Lucypera przeciw wiary w jednym piekle! Zapisy do religii: prawdaabsolutna@ wp. pl>Tel.530.403. 210. Sponsoring na rzecz nowej religii jest mile widziany. Ty wpłacając na rzecz naszej religii wpłacasz na rzecz swego, racjonalnego, anty materialnego rozumu Boga, który podlega fizycznej transfiguracji przejścia na drugą stronę materii, czyli w anty materialny rozum Boga. Wpłacając na rzecz naszej nowej religii wpłacasz na rzecz swego rozumu Boga dla Boga Ojca. Wiara w swój racjonalny rozum Boga służy dla Pana Boga i jednego Nieba na ziemi. A niewiara w swój racjonalny rozum Boga, tylko w siebie irracjonalnego człowieka do ziemi służy tylko dla Lucypera i jednego piekła! Numer konta: 93 1940 1076 4572 8457 0000 0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Bóg był i jest mową, którą utrwala się pismo to Bóg. I wyższego rozumu od wiary w swój racjonalny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga we mnie już niema. Bo wyżej to musi być już tylko irracjonalny sprzeciw człowieka składany do ziemi dla przerwanej wiary jednego Nieba dla alfabetów w drugie nie,bo to dla Lucypera i jednego piekła! Kościół panuje w Polsce pod szyldem kłamliwego, irracjonalnego rozumu Lucypera i dlatego ludzie ubezwłasnowolnieni kłamstwem Kościoła nie mogą poprawić swego standardu życia. I muszą bazować tylko na staroświeckich poglądach, by nie ubliżyć dla opętanych demonów w sutannach. Kościół się wzbogaca pochówkiem, gdy człowiek umiera. A gdy Kościół umrze to wzbogaci się cały świat i rozum Pana Boga uwolni się od Lucypera sprzeciwu, który jest we mnie. Ludzie wrogo nastawieni do wiary w swój racjonalny, anty materialny rozum Boga gdybają tylko na moją śmierć człowieka, bym nie wykrył swojej różnicy rozumu Pana Boga, który jest we mnie, bo Kościół służy tylko dla kłamstwa rozumu Lucypera, że „Bóg stworzył człowieka?. I Kościół boi się wykrycia tajemnicy Lucypera, dla którego służy. Czytelnie napisałem, że Lucyper został opętany diabelskim, irracjonalnym sprzeciwem rozumu, który był zamknięty w tajemnicy Boga Ojca. Tylko analfabeta nie uwierzy w siebie dla mojej prawdy, że Lucyper stworzył człowieka, tylko będzie wierzył w swój diabelski sprzeciw dla mojej prawdy, tylko w swoje kłamstwo rozumu człowieka dla Lucypera, że „Bóg jego stworzył? Jestem zwyczajnym człowiekiem, a we mnie jest tylko wybrana różnica racjonalnego rozumu Pana Boga i dlatego doświadczyłem fizycznej transfiguracji przejścia w anty materialny, racjonalny rozum do Boga Ojca. I wyższego rozumu od wiary w swój racjonalny rozum Boga dla pana Boga, który jest różnicą rozumu we mnie już nie ma! Bo wyżej od wiary w swój rozum dla mnie człowieka, to musi być już tylko diabelski sprzeciw dla swego i mego rozumu, który służy tylko dla diabła Lucypera i jego jednego piekła. Tak więc ludzie i dziennikarki zgłaszajcie się do mnie do pracy w gazecie i dla mojej obstawy w przeciw dla kłamstwa Lucypera w Kościele! W pracy zespołowej redakcja gazety będzie czyniła cuda!!! Gazeta będzie zwalczała dogmatyzm, bigoterię, dewocję i sekciarstwo Kościoła. Zatrudnię studentki dziennikarki do gazety, która będzie wydawana we Wrocławiu i demaskowała kłamstwo rozumu diabła Lucypera, że „Bóg stworzył człowieka? i będzie demaskowała sekciarstwo Kościoła, bo Kościół nie służy dla racjonalnego życia Boga dla Boga Ojca, tylko dla irracjonalnej śmierci człowieka dla Lucypera Sprawdzone na dowodach! Będą wysokie zarobki.! Tel. 530.403.210.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanujące się dziennikarki, akurat tu nie szukają pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Poszukuję sponsora do wydawania czasopisma we Wrocławiu o tematyce Etyczno filozoficznej. Zagadnienia demaskowania kłamstwa rozumu Lucypera, że „Bóg stworzył człowieka? Jak to Lucyper u Boga Ojca otworzył zakazany tajemnicą Kufer, w którym była martwa i przeklęta materia irracjonalnym sprzeciwem dla racjonalnego rozumu, którym został opętany Lucyper i ze sprzeciwu stworzył dla swojej Obstawy irracjonalnego człowieka przeciwko racjonalnemu rozumowi Boga Ojca. Gazeta będzie poświęcona tajemnicy apokalipsy. Lucyper stworzył irracjonalny rozum człowieka obracany w proch do ziemi, ale nie mógł stworzyć racjonalnego rozumu Boga, który podlega transfiguracji przejścia do Absolutu Boga Ojca. Zgodnie z zasadą, że kto rozumuje wyżej od Absolutu Boga Ojca służy Lucyperowi. Tel. 530.403.210. Tylko Smsy. Zatrudnię dziennikarzy, korektorkę i sekretarkę z doświadczeniem do czasopisma we Wrocławiu o tematyce etyczno filozoficznej do demaskowania kłamstwa rozumu Lucypera, że „Bóg stworzył człowieka?. Jak to Lucyper u Boga Ojca wbrew Jego woli Otworzył zakazany tajemnicą kufer, w którym była martwa materia przeklęta irracjonalnym sprzeciwem dla racjonalnego rozumu. I tym irracjonalnym sprzeciwem dla Rozumu został opętany Lucyper, który stworzył człowieka dla swojej obstawy przeciwko Bogu Ojcu. Lucyper stworzył irracjonalny rozum człowieka obracany w proch do ziemi. Ale nie mógł stworzyć racjonalnego rozumu Boga, który podlega transfiguracji przejścia do Absolutu Boga Ojca. Gazeta będzie poświęcona tajemnicy apokalipsy. Zgodnie z zasadą, że kto Rozumuje wyżej od Absolutu Boga Ojca służy Lucyperowi. Tel. 530.403. 210. Tylko Smsy. Zatrudnię dziennikarzy, korektorkę i sekretarkę z doświadczeniem do czasopisma we Wrocławiu o tematyce etyczno-filozoficznej. Zagadnienia demaskowania kłamstwa rozumu Lucypera, że „Bóg stworzył człowieka? Jak to było? Lucyper u Boga Ojca otworzył zakazany tajemnicą kufer, w którym była martwa materia i przeklęta irracjonalnym sprzeciwem dla rozumu. Irracjonalnym sprzeciwem dla rozumu został opętany Lucyper i w transformacji zamienił się w diabła. I Lucyper stworzył irracjonalnego człowieka dla swojej obstawy przeciwko Bogu Ojcu. Gazeta będzie poświęcona tajemnicy apokalipsy. Zgodnie z zasadą, że kto rozumuje wyżej od Boga Ojca służy Lucyperowi. Wymagam od dziennikarzy niewiary w swój irracjonalny rozum człowieka! Kontakt Tel. 530. 403. 210. Tylko Smsy. Bóg był i jest mową, którą utrwala się w pismo to Bóg. I wyższego rozumu od wiary w swój racjonalny, anty materialny rozum Boga dla Boga Ojca już nie ma! Bo wyżej to jest już tylko irracjonalny rozum człowieka służący dla Lucypera i jego piekła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Uwaga Sponsorzy! Poszukuję sponsora do wydawania anty diabelskiej gazety we Wrocławiu, która będzie sprzedawała irracjonalną winę rozumu Lucypera, z której to był stworzony człowiek, powstało piekło i śmierć. Wina jest wykrywana i będzie sprzedawana w gazecie z woli Absolutu Boga Ojca. Ten co służy Bogu Ojcu Pomoże w wydawaniu gazety i zarobi na wykrywaniu irracjonalnej winy rozumu. Lucyper, gdy otworzył zakazany tajemnicą kufer Boga Ojca to został opętany irracjonalnym, diabelskim Sprzeciwem dla swego rozumu i w nic już nie mógł wierzyć, tylko w swój irracjonalny sprzeciw dla racjonalnego rozumu Boga Ojca. Kontakt tel. 530. 403. 210. Tylko Smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Witam. Ja wszystkich pracowników w mojej redakcji będę traktował jak Bogów i będę im dawał taką samą wiarę w swój racjonalny rozum Boga dla różnicy rozumu w Pana Boga. Tak więc nie daję Pani obaw do niepokoju o swoje dobre imię. Proszę przysłać meilem swoje CV i list motywacyjny ze zdjęciem. Gdy zorganizuję redakcje wyślę Pani umowę o pracę. Pozdrawiam Henryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Bóg był i jest mową, którą utrwala się w pismo to Bóg i wyższego rozumu od wiary w swój racjonalny rozum Boga dla różnicy rozumu w Pana Boga na ziemi już nie ma! Bo wyżej od racjonalnej wiary w swój racjonalny rozum Boga to musi być już tylko irracjonalny sprzeciw człowieka dla człowieka składany do ziemi dla niewiary w nic, tylko w przeciw Nieba dla jednego piekła. Zgłosiła się do mnie jedna kobieta do pracy na sekretarkę. Ale zastrzegła bym nie traktował jej rozumu racjonalnie jak Boga w redakcji, tylko jako irracjonalnego człowieka w przeciw dla człowieka, bo ona nie wierzy w swój racjonalny, anty materialny rozum Boga, który podlega transfiguracji przejścia do Pana Boga, tylko w siebie irracjonalnego, śmiertelnego człowieka do ziemi i dla Lucypera w jednym piekle! Jej niewiary w swój racjonalny rozum Boga nie przyjąłem, bo ja przyjmuję ludzi wierzących w swój racjonalny rozum Boga, który podlega transfiguracji przejścia dla różnicy rozumu w Pana Boga. A inna forma zatrudnienia mnie nie interesuje. Wyrażnie napisałem w ogłoszeniu, że do pracy nie przyjmuję ludzi tylko wierzących w kłamstwo rozumu Lucypera, że „Bóg ich stworzył? Człowiek jest tylko irracjonalnym sprzeciwem rozumu składanym do ziemi dla niewiary Lucypera w nic, tylko w przeciw Nieba dla jednego piekła! Tak więc irracjonalny proch człowieka nie wstaje z ziemi i śmiertelnego prochu człowieka nie mógł stworzyć nieśmiertelny Bóg, lecz śmiertelny demon opętanego Lucypera po wykryciu tajemnicy Absolutu Boga Ojca. Ta kobieta chętna na sekretarkę służyła tylko dla irracjonalnego sprzeciwu człowieka i Lucypera i dlatego nie została przyjęta na sekretarkę. Ta starająca się o pracę sekretarka dała mi do zrozumienia, iż racjonalna wiara w swój rozum Boga nie będzie decydować o jej irracjonalnym sprzeciwie człowieka składanym do ziemi. Tylko będzie decydował ten co ją stworzył w proch, a więc Lucyper. Współpraca z tak niepojętną sekretarką była by tragedią dla redakcji. Lucyper po otwarciu zakazanego kufra, którego był strażnikiem, nie uwierzył w nic, tylko w swój irracjonalny sprzeciw Nieba w swoje piekło. I stworzył irracjonalnego człowieka do grobu dla swojej obstawy niewiary w nic, tylko w swój sprzeciw dla „pokonania Pierwotnego Absolutu Boga OjcaLucyper po ujrzeniu zawartości kufra w Niebie nie mógł już myśleć i wierzyć racjonalnie w swój rozum Boga. Tylko musiał myśleć i rozumować irracjonalnie tylko w swój sprzeciw. Lucyper stworzył irracjonalny rozum człowieka obrócony w proch do ziemi, Ale nie mógł stworzyć racjonalnego rozumu Boga, który podlega transfiguracji przejścia do Absolutu Boga Ojca. Zatrudnię dziennikarzy, dziennikarki i sekretarkę i korektorkę na moich warunkach wiary w swój racjonalny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga na ziemi do piętnowania i krytykowania irracjonalnego rozumu Lucypera i ludzi służących jemu. Najodpowiedniejsi dziennikarze i dziennikarki, to panowie i panie bez zobowiązań wobec irracjonalnego sprzeciwu Lucypera, który służy tylko do ziemi. Kto ma inne zdanie od tej treści to w głowie ma nie przestawny błąd rozumu. I dla błędu rozumu takiego człowieka trzeba przerwać dalsze życie i złożyć do ziemi dla przerwanej wiary jednego Nieba Lucypera w drugie nie,bo dla jednego piekła!!! Kontakt tel. 530. 403. 210. Tylko Smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Witajcie dziennikarze! Ta kobieta, która chętna była do pracy na sekretarkę w mojej redakcji gazety, przyjmowała się do mnie 2 razy i nie przyjęła się. Drugim razem obiecała mi, że będzie posługiwała się boską wiarą w swój racjonalny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga. A będzie wystrzegała się diabelskiej, irracjonalnej przeciw wiary Lucypera w swój sprzeciw dla mnie. Zgodziłem się na jej ponowne przyjęcie. I poprosiłem ją o dostarczenie swego cv i listu motywacyjnego. Obiecała mi, że stanie dla mojej obstawy do zwalczania diabelskiej, irracjonalnej przeciw wiary Lucypera. Tu się pomyliłem. Nie przysłała mi swego cv i wyrzekła się pracy w mojej redakcji. Z jej zachowania wykonkludowałem, że ona jest komunistką niewierzącą w swój rozum Boga. Tylko wierzy Diabelską, irracjonalną przeciw wiarą Lucypera w przeciw dla Boga. Podejrzewam, że ona była materiałem podstawionym przez agentów Lucypera. I nie mam dalej z kim pracować i wydawać gazety. Taka jest Polska Ludzie wychowani przez komunistów nie wierzą w nic, tylko w swój irracjonalny, diabelski sprzeciw dla Boga i bez przeczenia służą tylko dla Lucypera przeciw wiary i 1-ego piekła. Zgłaszajcie się do mnie dziennikarze, dziennikarki i panie na sekretarkę i korektorkę. I będziemy tworzyć nową Polskę!!! Tel. 530.403.210.Tylko Smsy Pan Bóg P.S. Komuniści nie wierzą boską wiarą w swój racjonalny, anty materialny rozum Boga, który podlega transfiguracji przejścia na drugą stronę materii, czyli w antymaterię. Tylko wierzą irracjonalną, diabelską, służbową przeciw wiarą Lucypera w nic, tylko w swój irracjonalny, służbowy sprzeciw człowieka obrócony w proszek do ziemi, który nie podlega transfiguracji. I ta kobieta przyjmująca się na sekretarkę wierzyła tylko Lucypera wiarą w nic, tylko w swój służbowy proch człowieka do ziemi. I ona nie mogła dostać tej kapitalnej pracy sekretarki w mojej redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Ja jestem człowiekiem. A Pan Bóg jest najwyższym autorytetem istoty mojej wiary prowadzącej do spełnienia apokalipsy i zgładzenia irracjonalnej przeciw wiary, która jest niewiarą w swój racjonalny, anty materialny rozum Boga, który podlega transfiguracji przejścia na drugą stronę materii, czyli w anty materialny, racjonalny rozum Boga do pierwotnego Absolutu Boga Ojca. Bóg był i jest mową, którą utrwala się w pismo to Bóg i wyższego rozumu od wiary w swój racjonalny, anty materialny rozum Boga - już nie ma, bo wyżej od wiary to musi być tylko irracjonalna przeciw wiara składana do ziemi dla niewiary w nic, tylko w swój irracjonalny sprzeciw. Dla dziennikarzy wykształconych nietrudno będzie zrozumieć istotę wiary. Czekam na kontakt, bo i Pan Bóg czeka . Ja mam na sobie tylko materialną skórę człowieka, która w odpowiednim czasie też będzie złożona do ziemi dla niewiary w nic, tylko w swój irracjonalny sprzeciw Nieba dla 1-ego piekła. Materialne ciało bez anty materialnej duszy nie istnieje. Tak więc panowie i panie zgłaszajcie się do pracy w mojej gazecie, bo bez pracy nie ma kołaczy. Ja jestem człowiekiem i nie mogę się afiszować kłamstwem wiary Kościoła, że „Bóg mnie stworzył, jak ja znam całą tajemnicę Pana Boga. I nie ma takiego człowieka, którego „Bóg stworzył. Czekam na kontakt Tel. 530.403.210. tylko smsy Nie ma żadnego zainteresowania dziennikarzy pracą w mojej gazecie, bo ich racjonalne rozumy są opętane irracjonalnym sprzeciwem rozumu Lucypera, który im nie zezwala demaskować jego kłamstwa wiary w mojej gazecie. I oni boją się postawić sprzeciwu dla swego irracjonalnego rozumu Lucypera, by go usunąć ze swego racjonalnego rozumu, bo nie wierzą w swój racjonalny rozum Boga dla mnie, tylko w swój irracjonalny sprzeciw Lucypera dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Pan Bóg dopuścił mnie człowieka i mój racjonalny, anty materialny rozum Boga do transfiguracji przejścia na drugą stronę materii, czyli w racjonalny, anty materialny rozum Boga do Boga Ojca i tam poznałem tajemnicę wiary. Fakt mojej transfiguracji opisałem na moim blogu { www.prawdaabsolutna. mblog.pl] to utwierdziło mnie w przekonaniu, iż moja wiara i myślenie jest słuszne. Po mojej transfiguracji śmierci przeniosłem się na drugą stronę materii, czyli w anty materialny, racjonalny rozum Absolutu. I wróciłem powrotem do materii, do realizacji mego programu zaplanowanego przed moją transfiguracją. Zatrudnię dziennikarzy, korektorów i sekretarkę do teologicznej gazety tworzącej się we Wrocławiu .Zapewniam pracę i wysoką płacę. Fakt mojej transfiguracji dowodzi, iż mój racjonalny, anty materialny rozum Absolutu Boga jest nieśmiertelny. Tel.530.403.210. proszę o smsy. Jestem na rencie inwalidzkiej z powodu charakteropatii. Bo Pan Bóg tak zaprogramował mnie człowieka, by spełniając swoją wolę człowieka i spełniał jego Wolę Pana Boga na ziemi. By zaistniało jedno Niebo dla Pana Boga na ziemi to musi zaistnieć i drugie piekło dla człowieka na ziemi. By zaistniała boska miłość człowieka do człowieka dla jednego Nieba, to musi zaistnieć i diabelska nienawiść człowieka do człowieka dla drugiego piekła. Bo dobro bez zła nie istnieje! Po mojej transfiguracji śmierci nawiązałem łączność ze światem nadprzyrodzonym. Zatrudnię dziennikarzy, korektorów i sekretarki do powstającej teozoficznej gazety we Wrocławiu dla wykrywania tej wiedzy w gazecie. Praca zespołowa czyni cuda. By zaistniał Czas to musi istnieć Wieczność! Kontakt tel. 530.403.210.Proszę o smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Zatrudnię dziennikarzy, korektorów i sekretarkę do teozoficznej, racjonalnej gazety, która tworzy się we Wrocławiu w celu demaskowania winy wiary kłamliwego Kościoła, że człowiek jest nieśmiertelny. Warunkiem dla przyjętych dziennikarzy jest wiara w swój racjonalny, antymaterialny rozum Boga dla Absolutu Boga Ojca w pierwotnej antymaterii. Podczas mego doświadczenia transfiguracji śmierci przeniosłem się na drugą stronę materii, czyli w antymaterialny rozum pierwotnego Absolutu Boga Ojca i nawiązałem łączność ze światem nadprzyrodzonym i poznałem prawdę. Człowiek był stworzony z winy wiary Lucypera dla jego niewiary w nic, tylko w kontrę Nieba dla jego piekła i śmierci. Bóg był i jest mową, którą utrwala się w pismo to Bóg. I wyższego rozumu od wiary w swój rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga już nie ma.! Bo wyżej to jest już tylko wina wiary Lucypera składana do ziemi w człowieka dla jego niewiary w nic, tylko w kontrę Nieba dla Lucypera i jego piekła. Poszukuję sponsorów do wydawania mojej gazety „Prawda Absolutna. Tel. 530.403.210. Tylko smsy POKŁOŃCIE SIE OJCZYŻNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni raz widziano
Albo "Praca dla dziennikarek" Albo "Dam pracę dziennikarkom" ... ... a nie to, co w tytule, odechciewa się czytać od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Zatrudnię dziennikarzy, korektorów i sekretarkę do teozoficznej gazety, która tworzy się we Wrocławiu. Z kontry Nieba będzie interpretowała w racjonalny rozum winę wiary Lucypera tylko w siebie człowieka w kontrę dla człowieka. Bóg był i jest mową, którą utrwala się w pismo to Bóg. I wyższego rozumu od wiary w swój racjonalny, antymaterialny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga już nie ma Bo wyżej to musi być tylko wina wiary Lucypera tylko w siebie człowieka w kontrę dla 1-ego Nieba, tylko dla swego piekła do ziemi. Gazeta będzie wydawana dla 1-ego Nieba i drugiego piekła na ziemi. Będzie egzekwowała winę wiary Lucypera tylko w siebie człowieka w kontrę dla człowieka do ziemi. Podczas mego doświadczenia transfiguracji śmierci przeniosłem się na drugą stronę materii do absolutnego rozumu Pana Boga w antymaterię i powróciłem powrotem w postać człowieka dla rozliczenia Lucypera z jego winy wiary tylko w siebie człowieka w kontrę dla człowieka. Poszukuję sponsora do wydawania gazety „Prawda Absolutna .Tel. 530 403 210. tylko smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzę
Wyższy poziom nawiedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Zatrudnię dziennikarzy, korektorów i sekretarkę do teozoficznej gazety, która tworzy się we Wrocławiu. Z kontry Nieba będzie interpretowała w racjonalny rozum winę wiary Lucypera tylko w siebie człowieka w kontrę dla człowieka. Bóg był i jest mową, którą utrwala się w pismo to Bóg. I wyższego rozumu od wiary w swój racjonalny, antymaterialny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga już nie ma Bo wyżej to musi być tylko wina wiary Lucypera tylko w siebie człowieka w kontrę dla 1-ego Nieba, tylko dla swego piekła do ziemi. Gazeta będzie wydawana dla 1-ego Nieba i drugiego piekła na ziemi. Będzie egzekwowała winę wiary Lucypera tylko w siebie człowieka w kontrę dla człowieka do ziemi. Podczas mego doświadczenia transfiguracji śmierci przeniosłem się na drugą stronę materii do absolutnego rozumu Pana Boga w antymaterię i powróciłem powrotem w postać człowieka dla rozliczenia Lucypera z jego winy wiary tylko w siebie człowieka w kontrę dla człowieka. Poszukuję sponsora do wydawania gazety „Prawda Absolutna .Tel. 530 403 210. tylko smsy. Diabeł niewierzący w swój racjonalny, Antymaterialny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga na ziemi tylko w swoją kontrę człowieka Dla człowieka i bez przeczenia tylko w siebie irracjonalnego, martwego człowieka do ziemi dla przerwanej wiary 1-ego Nieba w między drugie nie,bo, które służy tylko dla Lucypera i jego 1-ego piekła! Kontakt Tel. 530.403.210. Tylko smsy. Ja za Pana Boga założyłem kaucję i dopuścił mnie człowieka do transfiguracji śmierci i przejścia na drugą stronę materii, czyli w antymaterialny rozum Boga. I upoważnił mnie człowieka do dysponowania Jego wolą na ziemi i wydawania gazety o prawdzie absolutnej do zmiany myślenia i dla spełnienia apokalipsy na ziemi dla 1-ego Nieba. Ja swój dowód założenia kaucji i doświadczenia transfiguracji Opisałem na moim na moim blogu:www. Prawdaabsolutna. mblog. pl Kościół służy tylko dla irracjonalnej, śmiertelnej kontry Lucypera i człowieka składanego do ziemi dla Lucypera i jednego piekła. Lucyper, gdy otworzył zakazany kufer objęty tajemnicą u Boga Ojca to nie uwierzył w swoje jedno Niebo tylko już musiał wierzyć swoją winą wiary w swoją kontrę piekła dla jednego Nieba. Lucyper w kufrze zobaczył „nalaną wodę i dalej nic nie wiedział , że to były święte łzy Boga Ojca przeklęte w kłamstwo wody. I Lucyper już nie mógł wierzyć w swoją prawdę jednego Nieba, tylko musiał wierzyć w swoje kłamstwo istnienia drugiego nieba, bo w nim już była kontra jednego piekła. I Lucyper już musiał wierzyć swoją kontrą piekła dla Boga Ojca, by zawładnąć prawdą jednego Nieba. Proszę zapoznać się z treścią gazetki na: prawdaabsolutna. pl Roman Jaworski Zainteresowanych pracą dziennikarzy, dziennikarek, korektorów i sekretarki w miesięczniku sprzedawanym zapraszam do pracy na pełny etat! We Wrocławiu Ludzie niewierzący w Boga nie kontaktują swoją niewinną wiarą w swój racjonalny, antymaterialny Rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga, tylko kontaktują winą wiary swojej śmiertelnej kontry w kłamstwo dla Lucypera , że „Bóg ich stworzył? Pan Bóg jest najwyższą konstantą różnicy rozumu, który podczas mojej transfiguracji śmierci przybrał Moją postać człowieka, by wydawać komunistów i ludzi służących tylko dla kontry Lucypera na śmierć!.. Zatrudnię dziennikarzy, dziennikarki, korektorów i sekretarkę do teozoficznej, antykomunistycznej gazety tworzącej się we Wrocławiu wierzących w swój racjonalny, antymaterialny rozum Boga podlegający transfiguracji przejścia na drugą stronę materii, czyli w nieśmiertelny, antymaterialy rozum Absolutu po spełnieniu misji na ziemi. Tel. 530.403.210. tylko smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy 123456
Koniec Kłamstwa! Ludzie niewierzący w Boga nie wierzą w swój niematerialny, racjonalny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga. Tylko wierzą swoją irracjonalną, materialną winą wiary Lucypera w swoje kłamstwo człowieka dla człowieka, że „Bóg ich stworzył. I swoją irracjonalną kontrą człowieka dla człowieka służą tylko dla Lucypera i jego piekła. I ludzie chodzą do Kościoła dla niewiary w swój niematerialny, racjonalny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga. Tylko wierzą swoją irracjonalną winą wiary Lucypera w swoje kłamstwo człowieka dla człowieka, że „Bóg ich stworzył. I ludzie swoją irracjonalną, materialną kontrą człowieka dla człowieka służą tylko dla Lucypera i jego jednego piekła! Prawda Absolutna Pana Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Czym jest Bóg ? Sprawdzone doświadczenie w transfiguracji, podczas której przeniosłem się na drugą stronę materii, czyli w antymaterialny pierwotny rozum Absolutu Boga Ojca. Bóg był i jest mową, którą utrwala się w pismo to Bóg . I wyższego rozumu od wiary w swój racjonalny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga już nie ma. Bo wyżej od wiary Pana Boga to musiała być wiara Lucypera w nic, tylko w swoją irracjonalną materialną, z której stworzył człowieka dla swojej niewiary w nic, tylko w swoją kontrę dla swego piekła i swojej śmierci wiecznej. By człowiek nie wierzył w swój racjonalny rozum Boga, tylko w swoją irracjonalną kontrę człowieka w kontrę dla człowieka. I aby martwy proch człowieka nigdy nie doświadczył transfiguracji przejścia w swój antymaterialny rozum Boga przed oblicze absolutu Boga Ojca. Człowiek niewierzący w swój niematerialny, racjonalny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga na ziemi, wierzy tylko w winę wiary Lucypera - w nic nie wierzy tylko w swoją irracjonalną kontrę człowieka dla człowieka i służy tylko dla piekła. To komunista przeznaczony jest tylko na śmierć. Gdy ktoś czegoś nie rozumie proszę pytać i dam odpowiedź. Bóg jest niematerialnym rozumem, który jest w każdym i podlega transfiguracji przejścia na drugą stronę materii czyli w antymaterialny rozum do Boga Ojca, który jet absolutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Ludzie w Polsce zarządzani są irracjonalną, śmiertelną, materialną kontr wiarą Lucypera dla człowieka, by ludzie nie wierzyli w swój racjonalny, antymaterialny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga, który jest różnicą rozumu we mnie człowieku. Tylko by wierzyli w swoja, irracjonalną kontrę człowieka dla człowieka i aby służyli tylko dla Lucypera i jego 1-ego piekła i śmierci wiecznej. Z winy kontr wiary Lucypera jest w Polsce patologia w myśleniu, zarządzeniu i organizacji. Pan Bóg w ludzkiej postaci Gdy czegoś nie rozumiesz to pytaj i odpowiem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Zrobiłem doświadczenie na istnienie we mnie wiary w swój racjonalny, antymaterialny rozum Boga. I przekonałem się, że jestem Bogiem. I wyższego rozumu od wiary w swój racjonalny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga we mnie- już nie ma Bo wyżej odemnie Pana Boga to musi być tylko wina wiary Lucypera- w nie tylko swoją irracjonalną kontrę człowieka dla człowieka i do ziemi dla Lucypera i jego 1-ego piekła. Adres mego doświadczenia zamieściłem na moim blogu: < prawdaabsolutna.mblog.pl> Człowiek niewierzący w swój racjonalny, antymaterialny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga, który jest różnicą rozumu w każdym człowieku, wierzy tylko winą wiary Lucypera- w nie, tylko w swoją irracjonalną kontrę człowieka dla człowieka, która jest bez różnicy rozumu i służy tylko dla diabła Lucypera i jego 1-ego piekła. Niewiara w swój rozum jest tylko winą wiary Lucypera w swoją kontrę człowieka dla człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1478522aaa
A ja jestem NAPOLEONEM BONAPARTE I pójdę w zaparte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Ty Napoleon nie kontaktujesz ze swoim racjonalnym rozumem, tylko, że swoją irracjonalną kontrą dla rozumu. I tobie komunisto, będzie tylko w łeb wybawieniem: Prawda Absolutna dla kłamstwa twego rozumu człowieka w ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delivered
O w mordę :O. W psychiatryku mają neta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy 123456
W każdym człowieku jest antymaterialny, racjonalny rozum Boga, który podlega transfiguracji przejścia w antymaterialny rozum do Absolutnego Boga Ojca. Sprawdziłem to doświadczalnie i naocznie dopuściłem siebie do transfiguracji i przeniosłem się na drugą stronę materii w antymaterialny rozum do Absolutu Boga Ojca, który wykrył dla mnie tajemnicę Pana Boga i zlecił mi wykryć jego tajemnicę dla ludzi na ziemi. Stamtąd z powrotem powróciłem w postaci materialnego człowieka i będę wykrywał dla ludzi tajemnicę Pana Boga na ziemi. Spokojny, uczciwy i sprawiedliwy pan w średnim wieku i na rencie zatrudni ładną i atrakcyjną stenografistkę z Wrocławia do pomocy przepisywania tajemnicy Pana Boga na komputerze i do promowania jej w mediach. Do zmiany światopoglądu na ziemi dla 1-ego Nieba. Najchętniej przyjmę studentkę niekaraną, odważną i szybko piszącą na komputerze i ze znajomością internetu. Zgłoszenia ze zdjęciem, telefonem i CV proszę wysyłać na adres mailowy: prawdaabsolutna@wp.pl. Wskazana jest wiara w swój racjonalny, antymaterialny rozum. Prawda Absolutna 8.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Bóg był i jest mową, którą utrwala się w pismo to Bóg. I wyższego rozumu od wiary w swój racjonalny, antymaterialny rozum Boga dla różnicy rozumu w Pana Boga już nie ma: Bo wyżej to musiała by być tylko wina wiary Lucypera w nic tylko siebie irracjonalnego człowieka do ziemi- w nic, tylko w swój sprzeciw Nieba dla 1-go piekła, to Lucyper stworzył materialnego człowieka ze swojej irracjonalnej wiary w nic, tylko w swój sprzeciw Nieba do ziemi dla swego piekła. To Lucyper założył Kościół dla swojej niewiary w swój racjonalny, antymaterialnyrozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga tylko w siebie irracjonalnego człowieka do ziemi i dla swojej niewiary w nic tylko w swój irracjonalny sprzeciw Nieba dla swego 1-go piekła, Lucyper stworzył człowieka z irracjonalnej niewiary w nic tylko w swój sprzeciw, który był zamknięty w tajemnicy Pana Boga w Niebie. Ateistą jest człowiek niewiarzący w swój antymaterialny, racjonalny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga. Lucyper stworzył człowieka z irracjonalnej niewiary w nic, tylko w swój sprzeciw, który był zamknięty w tajemnicy Pana Boga w Niebie. Ateistą jest człowiek niewierzący w swój antymaterialny racjonalny rozum Pana Boga dla różnicy rozumu Pana Boga. Człowiek niewierzący w swój , racjonalny antymaterialny rozum Boga dla różnicy rozumu Pana Boga, wierzy tylko winą irracjonalnej, alkoholowej wiary Lucypera, tylko w swój sprzeciw dla swego racjonalnego , antymaterialnego rozumu Boga, tylko w siebie irracjonalnego człowieka do fermentacji w alkohol człowieka do ziemi, który służy tylko dla 1-ego piekła Lucypera. Tak więc ludzi niewierzących w swój racjonalny, antymaterialny rozum Boga musowo złożyć w ziemi dla fermentacji w alkohol dla Lucypera i 1-ego piekła człowiek uzależniony od alkoholu nie ma prawa bytu na ziemi, bo to społeczny pasożyt i musi być złożony w ziemi dla fermentacji w alkohol dla Lycepera i 1-ego piekła. Prawda Absolutna 8.10.2012 W każdym człowieku jest antymaterialny, racjonalny rozum Boga, który podlega transfiguracji przejścia w antymaterialny rozum do Absolutnego Boga Ojca. Sprawdziłem to doświadczalnie i naocznie dopuściłem siebie do transfiguracji i przeniosłem się na drugą stronę materii w antymaterialny rozum do Absolutu Boga Ojca, który wykrył dla mnie tajemnicę Pana Boga i zlecił mi wykryć jego tajemnicę dla ludzi na ziemi. Stamtąd z powrotem powróciłem w postaci materialnego człowieka i będę wykrywał dla ludzi tajemnicę Pana Boga na ziemi. Spokojny, uczciwy i sprawiedliwy pan w średnim wieku i na rencie zatrudni ładną i atrakcyjną stenografistkę z Wrocławia do pomocy przepisywania tajemnicy Pana Boga na komputerze i do promowania jej w mediach. Do zmiany światopoglądu na ziemi dla 1-ego Nieba. Najchętniej przyjmę studentkę niekaraną, odważną i szybko piszącą na komputerze i ze znajomością internetu. Zgłoszenia ze zdjęciem, telefonem i CV proszę wysyłać na adres mailowy: prawdaabsolutna@wp.pl. Wskazana jest wiara w swój racjonalny, antymaterialny rozum. Prawda Absolutna 8.10.2012 Człowiek był stworzony z alkoholu Lucypera, który otworzył zakazaną tajemnicę wiary Boga Ojca i już nie mógł uwierzyć w pierwotną, boską wiarą w swój racjonalny, antymaterialny rozum Boga. Musiał tylko wierzyć wtórną, diabelską irracjonalną, alkoholową wiarą tylko w siebie- materialnego człowieka do ziemii, dla fermentacji w alkohol dla Lucypera i jego piekła. Czlowiek niewierzący boską wiarą w swój racjonalny, duchowy rozum Boga w człowieku wierzy tylko szatańską wiarą w swoją bezrozumową kontrą człowieka dla człowieka, która jest składana do grobu w martwą matnię dla piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy123456
Przystojny, elegancki Pan Bóg w średnim wieku po cudownej transfiguracji przejścia z tamtego świata w postać człowieka we Wrocławiu, poszukuje eleganckiej pani sponsorki do inwestowania w moją konstantę dla wykrycia nowej religii objawionej. Wymagam od Pani odwagi i wiary w swój racjonalny rozum. Proszę o CV ze zdjęciem na: www.prawdaabsolutna@wp.pl tel. 530 403 210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×