Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarny wąs

czy to zdrada?,

Polecane posty

Gość Klaudia_36
znaleziona w kapuście Ale to jedynie przedłuży tylko wytrysk. Problemem jest też to że u niego sex= 2 pozycje przez całe życie. Gdyby nie kochanek to do dziś bym nie wiedziała co to np oral . Dla mojego to tylko wsadzić i wyjąć, reszta to zboczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
klaudia mowisz ze problem polega w zasadzie na jakosci, tak? a co z czestotliwoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_36
Jak groziłam,że go zdradzę to się śmiał ,,kto mnie weźmie, babę z trójką dzieci" , a po zdradzie płakał...obiecał poprawę, a ja obiecałam, że zakończę tamten związek. Ja słowa dotrzymałam,on nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
oral....o matkoooo...na sama mysl az mnie ciarki przechodza Uwielbiam! a jeszcze jak mam z tylu zwiazane rece i facet sam wklada mi do ust...ehhh ejjj moze moj maz ma jednak racje...moze ja faktycznie zboczona jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_36
klaudia mowisz ze problem polega w zasadzie na jakosci, tak? a co z czestotliwoscia? z częstotliwością to bym jeszcze poradziła sobie...tyle,że siebie zaspokoi, odwróci się plecami, zacznie chrapać ...a ja co ? wypchać się kukurydzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
znaleziona probowalam , probowalam, jakis rok temu zaczelam sie spotykac z fajnym mezczyzna, widujemy sie co jakis czas. Jest po prostu rewelacyjny, to co z nim przezywam nie da sie opisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_36
RudaRudaRuda111 ejjj moze moj maz ma jednak racje...moze ja faktycznie zboczona jestem.... O !!! Mój mi tak samo mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
Klaudia a podobno zboczona kobieta, to najwieksze szczescie dla faceta...moze po prostu co niektorzy nie ogarniaja tematu hehehe Znaleziona ja uwielbiam byc zdominowana, ale nie powiem...w druga stronetez lubie byc taka wladcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_36
znaleziona - wzajemnie...do miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
znaleziona.. dzieki i udanego weekendu zycze rowniez :) u mnie weekend samotny...zero seksu nic a nic...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_36
Klaudia a podobno zboczona kobieta, to najwieksze szczescie dla faceta...moze po prostu co niektorzy nie ogarniaja tematu hehehe To chyba prawda... ,,Nasz John" chciałby to szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chciałbym Klaudio... chciałbym.... u mnie też weekend będzie bez seksu - okres niepłodny sięnie zaczął, a poza tym ostatnio nie ma na co liczyć, zacznie siepo niedzieli i dostanę comiesięczny jednorazowy deputat od żony " jak chcesz to chodź"...zacznę ją pieścić a ona powie "nie musi być długo"... co oznacza "wejdź, zrób swoje i tyle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna Ruda.... pewnie spaceruje... ale ja tak z ulicy nie umiem podrywać a internetowe potencjalne "ofiary" zawsze trafiają się z daleka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
oj bedactwo nasze biedactwo...na samą myśl o takich przydziałach- nie musi byc dlugo- to sie odechciewa, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - żebyś wiedziała... był czas, że robiłem fochy, dopominałem się, ale okazało się, że ostatnio nawet mi się nie chce po takim czymś i z takim nastawieniem... nie upominam się nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
w sumie tak z ulicy to nawet jest dosc ryzykowne, bo nagle moze sie okazac, ze to jakas kolezanka zony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
oj jak ja Cie rozumiem...też już przestałam prosić, bo co to za przyjemność, jak wiesz ze wykona parę ruchów tylko dlatego, że musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
polecony pewnie , ze z daleka, mniejsze ryzyko ze mogloby sie wydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 090
Aż mi sie nie chce wierzyć John, moze Ty też nie za bardzo się starasz skoro żona traktuje seks tylko jako przykry małżeński obowiązek? nie musi być długo..... hm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_36
John a skąd naprawdę jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×