Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarny wąs

czy to zdrada?,

Polecane posty

Gość ballada
Odpowiem ci tak ; Znajdz sposob by zona chciała ;) a nie szukaj gdzie indziej . Wykaz się a uda ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W pomarańczowym mi do twarzy
Podejrzewam, że jeśli przez kilka ładnych lat nie chciała pieścić męża oralnie, to prawdopodobnie tak już zostanie. Chyba, że spadnie grom z jasnego nieba i się jej odmieni w co wątpię. Sporo takich przypadków już było tu omawianych niestety... A zdrada to już kwestia sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W pomarańczowym mi do twarzy
Podejrzewam, że jeśli przez kilka ładnych lat nie chciała pieścić męża oralnie, to prawdopodobnie tak już zostanie. Chyba, że spadnie grom z jasnego nieba i się jej odmieni w co wątpię. I tu żadne cudowne zabiegi nie pomogą, co wykazało wiele przypadków omawianych tu na forum. Seks francuski, czy klasyczny, czy analny czy bądź jaki... Zdrada to zawsze zdrada, obojętne w której z tych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
no oczywiscie, ze to zdrada. Tyle, ze jesli nie ma sie tego w domu z wlasnym partnerem, to rozne mysli przychodza do glowy. Sama pamietam jak na poczatku zwiazku niebardzo chcialam zrobic mojemu facetowi laski, cos wspomnial raz, drugi, ale nie naciskal, w koncu przemyslalam sprawe i stwierdzilam, ze co mi szkodzi sprobowac. W koncu jak bedzie to dla mnie problemem to wiecej sie nie zgodze i juz. Ale powiem szczerze ze mi sie spodobalo, zwlaszcza wyraz jego twarzy ;) Teraz nie wyobrazam sobie seksu bez porzadnego lodzika ;) bo to podniecenie w oczach mezczyzny jest warte wszystkiego, nawet orgazmu mi juz nie trzeba heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiego sposobu - przez 13 lat - uwierzcie, wszystkiego próbowałem... jedyny sposób to pomoc fachowca (seksuologa), ale ona nie chce ze mną tam iść bo przecież ona nie ma problemu...bo tego nie potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie "nie potrzebuje" i tego raczej na siłe nie zmienisz:) no chyba że jej się odmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
no to masz niewesoło. Faktycznie, po tylu latach nie ma raczej szans na zmiany. Szczerze to troche tego nie rozumiem, bo to jest zwykly egoizm. Dziala na zasadzie- mnie jest dobrze i tak ma byc, ale jak on chce czegos wiecej, to juz jego problem. To musi byc strasznie frustrujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle lat czekasz,twardy jestes nie wiem czy dalbym rade podziwiam;-) tylko musiales przed slubem wiedziec ze tego nie robi? Chyba ze sam wczesniej tego nie potrzebowales? Kobieta wychodzac za maz mysli ze maz po slubie sie zmieni, a On nie zmienia sie, On zeniac sie ma nadzieje ze Ona sie nie zmieni a ta zmienia sie i badz tu madry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecony - zakochałem się i wiedziałem, ale wiesz... były rozmowy, że ona tak przed ślubiem bo religia, bo strach bo wychowanie a potem to będziemy razem do wszystkiego dochodzić... miłość ślepa jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klubowiczka 23
miłość na szczęście jest ślepa - więc czego oczy nie widzą o to sercu nie żal Na wyjeździe hulaj dusza piekła nie ma. Chyba że się dowie wtedy piekło będzie, ale ile przyjemności najpierw !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIA_36
Zdradzisz , dłużej nie wytrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze milosc jest slepa to wiem doskonale:-) nie bede radzil zeby pogadac bo pewnie od lat gadasz na uparta kobiete nie ma rady a jak ja jeszcze religia obchodzi to wspolczuje:-( pozostaje jak piszesz zdrada trudne ale prawdziwe. Swoja droga ciezko mi zrozumiec ze pomimo ze Cie kocha nie godzi sie, nie chce sprawic ci mega przyjemnosci? a seks chociaz masz jakis bardziej wyuzdany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i może mnie za to zlinczują więc nie namawiam ale czego oczy nie widzą tego sercu nie żal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrącę i swoje 5 groszy .. według mnie to zdrada ale ma ona usprawiedliwienie bo jak się nie ma czegoś w domu to się szuka ataka nasza natura że dążymy do tego o czym marzymy i pragniemy więć jeśli tego właśnie chcesz to spróbuj z inną kobietą , zobacz jaka miłość francuska jest piękna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. 13 lat po ślubie, masz 37 lat, zmądrzej. położysz tyle lat małżeństwa bo ci się francuskiego zachciało!? widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. 13 lat po ślubie, masz 37 lat, zmądrzej. położysz tyle lat małżeństwa bo ci się francuskiego zachciało!? widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klubowiczka, klaudia - może mi pomożecie? ;) polecony - no co Ty! Zazwyczaj jest tekst po miesiącu lub dwóch przerwy: "jak coś chcesz to chodź"... i leży jak gumowa lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. 13 lat po ślubie, masz 37 lat, zmądrzej. położysz tyle lat małżeństwa bo ci się francuskiego zachciało!? widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia, klubowiczka - chcecie pomóc? ;) polecony - a gdzież tam! Zwykle po miesiącu lub dwóch przerwy jest tekst " jak chcesz coś to chodź" ... i leży jak kłoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahara100
witam. 13 lat po ślubie, masz 37 lat, zmądrzej. położysz tyle lat małżeństwa bo ci się francuskiego zachciało!? widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się nie wklejają wiadomości albo zaraz wpadną 3... :/ klaudia, klubowiczka - może chcecie pomóc? ;) polecony - raz na miesiąć albo rzadziej mówi "jak cosz chcesz to chodź" i leży jak kłoda.... taki jest ten seks wyuzdany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapusto ja sie z toba zgadzam ale jakby tak wszyscy mysleli to by dopiero bylo:-) w domu pewnie rzadko kto ma zupelnie wszystko czego oczekuje ale drobiazgi da sie pominac, no chyba ze po latach jak u autora mala na pozor blachostka moze stac sie problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
tez mi sie wydaje, ze predzej czy pozniej jednak zdradzisz. No coz, smutne to, ale prawdziwe. Tylko tak jak pisza inni-czego oczy nie widza... najwazniejsze, zeby na jaw nie wyszlo. To wlasnie dziwne jest, ze kobieta ktora kocha, nie chce dac przyjemnosci swojemu mezczyznie, choc raz na jakis czas. Sama jestem zoną i nie chcialabym, zeby moj maz szukal wrazen gdzie indziej, ale w Twijej sytuacji to jest w pewien sposob usprawiedliwione...chyba powinienes sprobowac z kims innym, bo milosc francuska jest cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtrącę i swoje pięć groszówek Jest to na pewno zdrada ale ona ma swoje usprawiedliwione podłoże bo każdy z nas dąży do spełnienia i realizacji marzeń, pragnień, pomysłów . A miłość francuska jest taka piękna kto raz spróbuje oddaje jej się na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtrącę i swoje pięć groszówek Jest to na pewno zdrada ale ona ma swoje usprawiedliwione podłoże bo każdy z nas dąży do spełnienia i realizacji marzeń, pragnień, pomysłów . A miłość francuska jest taka piękna kto raz spróbuje oddaje jej się na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że to niefajne ale facet ma 37 lat a nawet nie wie jak to jest gdy żonka robi loda wrrrr:-p :-o ale z drugiej strony ... sumienie i miłóść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×