Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarny wąs

czy to zdrada?,

Polecane posty

Gość RudaRudaRuda111
tak, zdarza mi się czasem masturbować, w końcu jakoś trzeba sobie radzić ;) a co do trójkąta, to nie próbowałam, ale nie powiem, że o tym nie myślałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
polecony zatem miłej nocy i do następnego :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
ale 3 kąt 2M + TY ..........czy Ty + kobieta +M ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
zulus a powiedz mi, ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
a czemu taka mina? nie ma sie co smucic...mlodszy niz teraz juz nie bedziesz nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Ty masz 26 ?czyli 12 lat:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
ale wróćmy do tematu:) 3 kąt 2M + TY ..........czy Ty + kobieta +M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
12 lat to Twoim zdaniem dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
kurcze, trochę się krępuję odpowiedzieć. W końcu później inni to przeczytają, a ja się spalę ze wstydu...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
ok ok nie o wieku ale jak lubisz starszych to dla mnie ok:) a robiłaś to gdzieś poza domem w jakiś ciekawych miejscach?:) winda? przebieralnia, knajpa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
1- tu sie jest anonimowo:) i dlatego się pisze najbardziej skryte marzenia. 2- poczytaj inne tematy jak kobiety śmiało piszą:) 3- chyba to tez trochę kreci ze się to robi in public;)? 4- napisałaś o kochanku i to chyba najbardziej ci zależny aby pozostało w tajemnicy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
właśnie mam słabość do starszych od siebie ;) wiesz, tu jest temat o zdradzie i strasznie zboczyliśmy z tematu, nie powiem, całkiem mi się ta rozmowa podoba, ale obawiam się że możemy zostać zbesztani bo zrobiła nam się z tego rozmowa erotyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
oh come on..... tu jest portal EROTYCZNY! ZOBACZ CO INNI PISZA........ ale jeśli nie chcesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Poza tym żeby zdradzać trzeba bys dość odważnym w sexie tez..... i kochanki są najlepsze jak sa nieco wyuzdane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
owszem, portal erotyczny, ale temat jest konkretny i powinniśmy się go trzymać. Wiem, czytałam wypowiedzi na innych wątkach. Nie powiedziałam, że nie chcę, po prostu chodzi mi o to, że niekoniecznie tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
jak nie tu to podaj gg lub maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
rozbroila mnie ta ankieta...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Po to Ci ja wysłałem żeby Cie rozbroić;) a jak się lubisz ubierać ? na imprezę na spotkanie z kochankiem? itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
ok na dziś znikam jak będziesz miała czas to napisz;) wet&sweet derams:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
ok, ja tez znikam, bo strasznie późno się zrobiło również kolorowych snów Ci życzę ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIA_36
1. Imię 2. Wiek 3. Mężatka/singiel 4. Ogolona/nieogolona 5. Jak często się maturbujesz? 6. Kiedy i gdzie ostatni raz zię masturbowałaś? 7. Czego użyłaś? 8. Czego lubisz używać do masturbacji? 9. Czy kiedykolwiek masturbowałaś się w pracy? 10. Jeżeli tak, gdzie? 11. Czy kiedykolwiek masturbowałaś się w miejscu publicznym? 12. Czy masturbowałaś się w czyjejś obecności? Jeżeli tak, to kogo? 13. Czy masturbowałaś się w czuimś domu? Jeżeli tak, to kogo? 14. Czy przyłapał cię ktoś na masturbacji? Jeżeli tak, to kto? 15. Czy masturbowałaś się w pokoju, gdzie był ktoś, kto o tym nie wiedział? 16. Czy byłaś w jednym pokoku, gdzie ktoś się masturbował i myślał, że ty nie wiesz? 17. Jakie jest najbardziej niezwykłe miejsce, w którym się mastuwbowałaś? 18. Ila najwięcej razy masturbowałaś się w ciągu 1 dnia? 19. Czy masturbowałaś się odpowiadając na putania.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecony trzeba po prostu jasno powiedziec, na co sie godzimy a na co nie. A dla Ciebie co bylo by taką granica nie do przekroczenia? Nie umiem dokładnie zdefiniować co, Kiedyś spotkałem się ze stwierdzeniem że to wpływ chwili i emocje towarzyszące decydują o granicach i muszę się z tym zgodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
polecony a co Ty tak w niedzielę z samego rana się zrywasz? spać nie możesz? heh ;) co do granic, chyba muszę się z Tobą zgodzić, w końcu podczas takich uniesień nie myśli się tak, jak my teraz- teoretycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Dzień dobry :) skoro już się zgodziliście to do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) :-) :-) W ten niestety niezbyt piekny i ostatni dzien weekendu:-) RudaRudaRuda111 polecony a co Ty tak w niedzielę z samego rana się zrywasz? spać nie możesz? heh Nie tak po prostu wstaje;-) Poza tym wyscig ogladalem:-) Moj faworyt wygral:-) :-P w końcu podczas takich uniesień nie myśli się tak, jak my teraz- teoretycznie O ile w ogole sie mysli;-) Odnosnie teorii to ale steoteryzowalismy ten caly temat:-) :-) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
sorry ja nic nie teoretyzowałem same konkretne tematy chciałem ,ale Ruda robiła uniki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
zulus no proszę Cię...do dzieła? obawiam się, że jeśli liczysz na opis dzikiego cyberseksu, to możesz się troszkę przeliczyć mój drogi ;) heh a co do uników to...ja??? ależ skąd ;) polecony zapewne GP Chin oglądałeś- noo Rosberg dał czadu :) "steoteryzowalismy ten caly temat heh" tak troszkę, ale w sumie od teorii do praktyki krótka droga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×