Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarny wąs

czy to zdrada?,

Polecane posty

Gość RudaRudaRuda111
zulus grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne...maja niebo na ziemi ;) a Ty grzeczny chłopczyk jesteś? polecony no ba! ja już się czuję jak niekoronowana królowa ;) jeszcze chwila i zacznę wszystkich po kątach rozstawiać ;) hehe ale wiesz- cicho sza, bo jak się czarny wąs dowie, to jako autor tematu mnie stąd przegoni w siną dal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
RudaRudaRuda111:) maiłaś tylko jednego kochanka/:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututy
Czemu temperamentni faceci do ołtarza ciągną takie cnotliwe, grzeczne i oziębłe a potem płacz. Twoja żonka nie jest nic winna, po prostu za bardzo się różnicie. Skoro ona jest i była religijna i przed ślubem nie było seksu, to co ty myślałeś?? że jak cię nago zobaczy to wstąpi w nią kurwa ?? Wy faceci to jednak śmieszni jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
no mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko, bo nie chciałabym stąd znikać, bo za miło mi się z Tobą i całą resztą rozmawia :) zulus tak- jednego, ale za to jakiego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
so pytałas:) Im bad boy:)) ale miły:)) ile to już trwa z tym kochankiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
srutututy nie wiem kim jesteś, bo po pseudonimie ciężko stwierdzić płeć, ale wydaje mi się, że kobietą. Powiedz mi jedno- do kogo Ty się zwracasz? do Poleconego? do Johna? do czarnego wąsa? czy do kogo? Jeden z nich wyraźnie pisał, ze żona obiecała, że ze względu na religię po ślubie wszystko się zmieni, a co do reszty, to mają swoje sumienie i wiedzą co robią, są dorośli i nie Tobie ich oceniać. A już na pewno nie w ten sposób. Nie wydaję mi się, żeby obrażanie innych było odpowiednią formą wyrażania swojej opinii. Nie musisz się z nikim zgadzać, w końcu to forum i każdy ma prawo napisać to, co na dany temat myśli, ale język polski jest na tyle bogaty, że można wyrazić się w sposób godny osoby dorosłej i nie wylewać całego jadu na innych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
zulus niegrzeczni chłopcy zwykle są mili dla kobiet, ale w swój specyficzny, drapieżny sposób. I chyba przez to tak kobiety do Was ciągnie... ;) A ile trwa? niewiele ponad rok, ale widujemy się bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
polecony a gdzież Ty zniknąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Ruda ale masz problem jak sie zakochałaś....... będziesz cierpieć jakkolwiek by się to nie skończyło....on tez żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
eh przynudzam..... ciesz sie życiem :) jak sie ma kochankę/kochanka to wszystko się chce;) a poza tym z "kochanką się robi rzeczy które z mężem /zona się nie robi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
wiem, ale cóż poradzę, jak już się stało. Uczucia zwykle nie pytają czy mogą nam wejść z butami w życie ;) ;) mam świadomość, że sprawa jest jasna i prędzej czy później nadejdzie czas, że będziemy musieli się pożegnać. Taka prawda. Tak, jest żonaty i chyba gdzieś wcześniej wspominałam, że dość sporo ode mnie starszy. A tak w ogóle to opowiadaj jak u Ciebie sytuacja wygląda skoro Ty taki bad boy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
e tam, nie przynudzasz :) po to ten temat został założony, żeby go realizować ;) taka już cecha kochanków, że mają to czego nie mają żony i mężowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
polecony czyżby cenzura wokół Ciebie krążyła? ale ok, zaczekamy na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Ostatnio jestem bez kochanki i smutno:(( ale kilka ich było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
ale stałą partnerkę masz? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
osz Ty! to faktycznie diabeł wcielony z Ciebie... kilka mówisz tych kochanek bylo? tzn ile? i co Tobą kierowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie cenzury nie ma jeszcze:) a co do tego co pisał zulus taka już cecha kochanków, że mają to czego nie mają żony i mężowie.. No właśnie nie rozumiem do końca bo przeciez ta kochanka ten kochanek też są żonami mężami więc potrafią dać to coś tylko chyba jakoś przed ż/m nie umieją się otworzyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
to jest trochę taka podwójna moralność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Ruda-"taka już cecha kochanków, że mają to czego nie mają żony i mężowie.." i Ruda to rozumie;) bo hmmmmm.........jeśli obie strony maja na to ochotę......to z kochanką/kochankiem chyba łatwiej wykoncypować jakiś 3 kąt....lub inne party niż z żona;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
co do filmiku...co pieniadze potrafia zrobic z kobieta...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
wiesz to czasem taka zabawa może być;) nie miałaś skrytych marzeń coś zrobić za kasę? tak dla zabawy niektóre kobiety to podnieca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę to tak że w małżeństwie ludzie zaczynają miec nie wiadomo jakie wymagania wobec siebie, są mężowie którzy w żonie widzą kurę domową i żony które oczekują w zamian za kuchcenie nie wiadomo czego. Jedna osoba ma być od tego a druga od tego bo tak wygląda małżeństwo. Poprzez nadmiar wymagań związek staje się uciążliwy pojawiają się niesnaski, jakieś kłótnie oczywiście seks umiera więc nie ma żadnego zrozumienia a skoro nie ma zrozumienia nie może dawać ci tego m czy ż co daje kochanka czy kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
polecony może nie umieją, ale jest i tak, ze jak najbardziej chcą się otworzyć, ale jeśli mąż czy zona ich odpycha, to w pojedynkę nie da rady. I właśnie stąd się biorą kochankowie. zulus dla mnie nie ma problemu, ja jestem skłonna zgodzić się na każdą zachciankę męża, ale skoro on nie czuje potrzeby, by się mną bardziej zainteresować i muszę się dopominać, to niestety ktoś inny to ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
jak stare powiedzenie "mówi: kobieta powinna być kochanka w łóżku, kucharką w kuchni i dama w salonie" nie mylić pomieszczeń ;) choć w kuchni tez lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaRudaRuda111
zulus zabawa zabawą, ale jeśli taki filmik trafia później do internetu, to ja za taką zabawę podziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×