Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WGardełkoUwielbiam!!!

Kocham jak mnie wali w gardełko...

Polecane posty

Gość Pad13
Zaczela obciagac ja juz tylko glaskalem ja po glowie,w koncu dochodzilem,pytam sie co teraz,ona-do buzi,tak zrobilem,na koniec powiedziala ze bedzie mnie czesciej odwiedzala,i tak jest,dobrze miec sasiadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WGardelkoUwielbiam Lubie lizac gleboko, lubie ssac male wargi i lechtaczke. Im ona jest bardziej mokra tym lepiej. Moze popiszemy na GG?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
nie mogę na gg bo wydam swoje dane..... dlatego go już nie używam. :) głowa mnie boli.... czy to z braku mężczyzny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
a ile on ma? :) tylko szczerze proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad13
A tak se wpisalem 13,a co do sasiadki byc moze pukala nie slyszalem bylem na 2pietrze,zapewne miala cos waznego do powiedzenia,skoro weszla do domu bez zaproszenia,ale na koniec sie tylko pozegnala wiec nie wiem co chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad13
Ona 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
ona18? mów konkretnie człowieku, jaka ona? nie o sąsiadkę pytam tylko o twego penisa!!!!!!!!! idę spać, tak si9ę wnerwiłam....... nie, nie na ciebie, o co innego mi poszło..... do kolejnego popisania :) by by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzys12345
jezeli chodzi o lurzko z twojch wypowiedzi to jestes idealna kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzys12345
wgardelko uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencjadupencja
Jest tu kto ? Chciała bym z kimś o tym porozmawiać. a więc, strasznie podnieca mnie robienie loda mojemu facetowi , jednak pragnę robić to w nieco inny sposób, a mianowicie głębokie gardło . uwielbiam klęczeć przed nim i brać jego penisa całego. Dopiero się uczę,jednak prześladuje mnie odruch wymiotny który wszystko psuje :( :( :( jak nad tym zapanować ?! pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi byc fajnie bo odrazu z dorzywianiem i nie trzeba zebow urzywac i za duzo przelykac bo samo do zoladka leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zęby :D Gębunia szeroko i jechana ;D Głębokie gardełko - Lubię To! :D I Ty dobrze o tym wiesz Pendziorku ;) Uwielbiam się Tobą dławić! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odruch wymiotny to zdajesię , kwestia przyzwyczajenia, trening , trening i jeszcze raz trening :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno się mówi ;) Tydzień lodzika się zaczął i musisz się z tym pogodzić, bo spokoju Ci nie dam :D Nie offtopujmy już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie się podział Madej? podobał mi się jego sposób pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAk chcecie poznać więcej osób, które lubią takie zabawy, a nawet będą chętne na spotkanie to zajrzyjcie sobie na mynago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stach w punkcie G
Delikatny masaż cuda czyni. Masując i delikatnie rozciągając ochotniczkę spokojnie włożymy dłoń. Ba, nawet stopę. Widziałem pięknego p****la w którym facet dwóm ochotniczką stopy włożył. Wyglądało to jakby w kapciach chodził. Ponoć mają wypuścić drugą, zimową część. Z kozakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony z seksu
Ktoś kto pobieżnie przeczyta ten post , nie jest świadomy swojej "seksualności" lub w cale nie lubi seksu , będzie pisał negatywne komentarze . Autorka wie czego potrzebuje , czego oczekuje , o co chodzi we wzajemnym dawaniu sobie przyjemności . Panowie takich partnerek wam życzę , ale uwaga kiedy traficie na taką musicie też wiele z siebie dawać !! Prawdziwy seks i związek nie jest dla leniwych . Szacunek dla autorki i życzę spełnienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stach koło punku g
Jestem strasznie ciekawy. Oblizywanie narządów służących do wydalania wydaje się dosyć obrzydliwe. Jak daleko można się posunąć. Czy któraś z Was wsadziła by język w o***t waszego ukochanego? A palca chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stach dobrze przygotowany
Zakładam oczywiście, że ukochany dba o higienę i dokładnie się podciera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stach  zatroskany
Mam nadzieję, że sie zbytnio nie podjarałyście? :)Świetnie że jest takie forum na którym otwarcie i bez krempacji można sobie porozmawiać, że nie ma za wielu mądrkujacych się sztywniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×