Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WGardełkoUwielbiam!!!

Kocham jak mnie wali w gardełko...

Polecane posty

Moja też to bardzo lubi. Ostatnio poraz pierwszy przyjęła ładunek wprost w gardełko. Mało mi oczu nie wyssała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
Pendzior, a powiedz ty mi, podobało ci się to? jak byś to określił? byłeś zadowolony? czy może zaniepokojony? znam pare osób które po głębokim gardełku zastanawiały się czy ich kobieta nie robi tego z innymi panami, skoro już to umie.... dla mnie to jest koszmar, gdy facet pyta "a gdzie ty się tego nauczyłaś?" jestem zdania, ze jeśli facetowi się podobało to powinien trzymnać język za zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połyku w gardło nie robiła. A co robiła z innymi to jej sprawa. Teraz robi to tylko ze mną i tylko to się liczy. Nie jestem sfrustrowanym prawikiem, który musi mieć dziewice bo się brzydzi tym, co robiła z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to też był pierwszy raz. Poważnie, później mnie oczy bolały. Tak silny miałem orgazm. Nie da pre tego przyrównać do niczego innego. Nawet ssanie podczas loda nie daje takich odczuć. Czuć żołędzią przełyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
""""""""""""""""""""""CO TO JEST GŁĘBOKIE GARDŁO? Głębokie gardło to odmiana fellatio, przy której cały penis umieszczony zostaje w ustach i przełyku bez wywoływania odruchu gardłowego. CZY MOŻNA OPANOWAC ODRUCH GARDŁOWY? Tak. Tak samo jak osoby noszące soczewki kontaktowe są w stanie opanować mruganie oczu przy ich zakładaniu, tak Ty jesteś w stanie opanować odruch wykrztuśny podczas głębokiej immisji penisa do ust. CZY KAŻDY JEST W STANIE NAUCZYĆ SIĘ WYKONYWANIA GŁEBOKIEGO GARDŁA? Na to pytanie również odpowiem twierdząco. Chociaż zawsze znajdą się wyjątki. Być może niektóre osoby mają zbyt małą jamę ustną, aby mogły zmieścić w niej większego penisa. Jednakże przeciętna kobieta może z łatwością połknąć przeciętnych rozmiarów członka. Znaczne odchyłki od normy, z jednej lub z drugiej strony występują rzadko. CZY WARTO W OGÓLE PODJĄĆ SIĘ CAŁEGO TEGO WYSIŁKU ZWIĄZANEGO Z OPANOWANIEM ODRUCHU GARDŁOWEGO? Po raz trzeci TAK! Sama się o tym przekonasz, w momencie kiedy Twój facet zacznie jęczeć z rozkoszy, podczas gdy Ty będziesz wyczyniać z jego przyrodzeniem rzeczy, o których inni mogą zaledwie pomarzyć! Szczególne uniesienie towarzyszy głębokiemu gardłu wykonywanemu niespodziewanie. Zaskoczonym mężczyznom oczy wychodzą prawie z orbit wpatrzone w twoje usta wchłaniające całą jego męskość. A CO CZUJE PRZY TYM MĘŻCZYZNA? Większość panów twierdzi, że odczuwają przy tym przyjemny ucisk dookoła dolnej krawędzi żołędzi (korony) Obszar ten szczególnie spodnia jego część, to najczulszy punkt na penisie. Można niezwykle szybko doprowadzić mężczyznę do mocnego orgazmu, umiejętnie pobudzając ustami i językiem to miejsce. CZY SĄ JESZCZE JAKIEŚ DODATKOWE ZALETY TECHNIKI GŁĘBOKIEGO GARDŁA? Oczywiście. Jeżeli niezbyt lubisz smak nasienia, ale finał w ustach bardzo podoba się Twojemu chłopakowi. Podczas głębokiego połykania żołądź znajduje się tak głęboko, że omija kubki smakowe na języku. Nie oznacza to oczywiście kompletnego braku doznań smakowych, ale są one zdecydowanie słabsze. Poza tym niektóre kobiety krztuszą się podczas wytrysku w ustach. Pracując nad swoim odruchem gardłowym są w stanie wyeliminować ten problem. Wystarczy brać do ust niewielkie ilości spermy i przyzwyczajać się do jej smaku i lepkości. A CO PODOBA SIĘ FACETOM BARDZIEJ: WYTRYSK W USTACH CZY W PRZEŁYKU? A to już zależy od osobistych upodobań. Podczas płytkiego wytrysku jesteś w stanie dodatkowo pobudzać językiem żołądź penisa. Podczas głębokiego wytrysku można pobudzać językiem mosznę, co jest równie przyjemnym doznaniem, choć nieco innego rodzaju. POWIEDZ MI COŚ WIĘCEJ O TYM LIZANIU MOSZNY... To dość zaawansowana technika i nie powinnaś jej próbować dopóki nie opanujesz doskonale podstaw głębokiego gardła. CZY SĄ JESZCZE JAKIEŚ 'ZAAWANSOWANE TECHNIKI'? No pewnie. Jedna na przykład polega na wykonywaniu ruchów ssących przełykiem oraz językiem. To jest naprawdę poziom mistrzowski i nie radzę próbować tej techniki zanim nie otrzaskasz się z lizaniem moszny podczas głębokiego gardła. POWIEDZ COŚ JESZCZE NA TEMAT 'RUCHÓW SSĄCYCH'... Poruszając mięśniami odpowiedzialnymi za ssanie, dostarczy się kompletnie nowych doznań, poza tymi związanymi z podstawową odmianą głębokiego gardła. Wykonasz coś na kształt masażu całego penisa. Jeśli dobrze opanować tę technikę to obfity wytrysk jest kwestią chwili. Przede wszystkim, musisz się maksymalnie odprężyć: wziąć długą kąpiel z pianą, wychylić lampkę wina, włączyć ulubioną płytę, poddać się rozgrzewającemu masażowi z olejkiem. Uczynić cokolwiek, co jest cię w stanie maksymalnie rozleniwić. Przed rozpoczęciem praktyk poproś partnera o anielską cierpliwość i wyrozumiałość (oczywiście nie będzie się mógł niekiedy opanować). Raczej za pierwszym razem nie wyjdzie (wejdzie?) Ci do końca. Opanowanie podstawowej techniki głębokiego gardła bez nawet najdrobniejszych oznak krztuszenia się może zająć nawet parę pracowitych tygodni. Kluczowe znaczenie przy trenowaniu gardła ma zasada drobnych kroków ("kontaktowe" okularnice pewnie wiedzą, o co mi chodzi). Nie mniej ważna jest również odpowiednia pozycja. Najlepiej zacząć od "kobiety na górze". W ten sposób sama będziesz kontrolować głębokość immisji. (Później możecie spróbować "faceta na górze". Kładziesz się wtedy na wznak na całej długości łóżka, głowę spuszczając nieco z jego krawędzi. W ten oto sposób partner Twój będzie decydował jak głęboko chce penetrować Twój przełyk. To także pozycja w miarę zaawansowana, i nie powinnaś jej próbować nie opanowawszy podstaw). Musisz być w stanie tak odgiąć szyję, aby ustawić w mniej więcej jednej linii usta oraz gardło. Pamiętaj, aby DOBRZE naślinić penisa. Dobrze zwilżony bez trudu będzie sunął po twoim języku. Po nasmarowaniu śliną penisa, odchyl odpowiednio głowę. Wyciągnij nieco język, tak aby wystawał trochę z ust, i postaraj się go spłaszczyć, tak jak lekarz spłaszcza go łopatką zaglądając do gardła. Następnie "otwórz" przełyk, tak jakbyś ziewała, przeciwdziałając tym samym odruchowi gardłowemu. Wsuń w siebie penisa na tyle głęboko na ile potrafisz bez krztuszenia się i przytrzymaj go tam przez jakieś 10 sekund, po czym wysuń. Powtarzaj tę procedurę tyle razy na ile masz ochotę, jednak nie poprzestawaj na mniej niż 10 próbach. Odsapnij chwilkę i powtórz wszystko od początku. Pierwsza sesja nie powinna przekraczać czasu 10 minut (pamiętaj o tym, aby Twój partner nigdzie się nie spieszył). To Ty decydujesz o intensywności ćwiczeń. Kiedy już opanujesz to zadanie, to spróbuj wsadzić sobie do ust penisa tak głęboko, że odczuwać zaczynasz odruch gardłowy. Przytrzymaj wtedy penisa w takiej pozycji jakieś 10 sekund. Postaraj się przeciwdziałać odruchowi rozluźniając przełyk jak przy ziewaniu. Po jakimś czasie opanujesz ruchy mięsni swojego przełyku. I będziesz łykać penisa coraz głębiej i głębiej. Ustal sobie odpowiednie tempo ćwiczeń. Powinnaś brać "lekcje" jakieś 4 noce w tygodniu (możesz więcej, jeżeli tak uważasz). Stopniowo zwiększaj czas ich trwania z 10 do pełnych 30 minut. Może to potrwać przez tydzień, półtora tygodnia, albo i dłużej. Pamiętaj aby zachować tempo pozwalające na każdorazowe zwiększanie dawki ćwiczeń. W końcu sama się nie spostrzeżesz, kiedy połkniesz penisa w całości! Zapewniam Cię, że pierwszego razu, kiedy będziesz w stanie trzymać w ustach głęboko penisa przez nieograniczony niczym, oprócz ewentualnej potrzeby wzięcia oddechu czas nie zapomnisz nigdy! Kiedy już to się stanie, to możesz zająć się pracą nad bardziej złożonymi technikami. Pamiętaj tylko, że tu także obowiązuje zasada drobnych, za każdym razem jednak coraz dłuższych, kroczków. I ostatnia uwaga: niektórym wydaje się, że podczas głębokiego gardła należy język unieść wysoko do podniebienia, ustępując w ten sposób penisowi miejsca. NIC BŁĘDNIEJSZEGO! Przy prawidłowo wykonywanym głębokim gardle język powinien wystawać nieco z ust, aby spoczywał możliwie płasko i stanowił śliską drogę ruchu penisa. Każde inne rozwiązania (np. wypychanie penisem policzka) to nie jest prawdziwe głębokie gardło! Powodzenia w czasie nauki!" by szalony kucharz z forum.gazeta.pl Zmieniony przez - red78 w dniu 2005-07-11 00:19:54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
"czuć żołędzią przełyk"- poważnie , uwielbiam czuć żołędź w przełyku..... to mnie tak rajcuje, że aż orgazmu dostaję, a przy normalnym lodzie tak się nie czuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orgazmu nie dostaje ale po takiej akcji doprowadzam ją minetką w mniej niż minutę do pierwszego i nawet do czterech z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
aaaa, aż nabrałam ochoty..... na moje nieszczęście rozeszłam sie z ostatnim.... szukam teraz nowego z dosyć sporym (długim) penisem. kto szuka znajduje..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już zajęty. Ale jeśli chcesz się do nas dołączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
:) hm.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężateczka...
ja uwielbiam miec kut..aska w gardełku....ale mój mąż niestety nie za często mnie tak traktuje....ale za to kochanek....wie dokladnie jak mnie potraktować podczas sexu...jak posłuszną suczkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad5
Chcesz pewnie troche smietanki co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
nie aż po jaja, ale razem z jajami kochany. aż sobie poprawiałam samopoczucie wibratorem-podwójnym króliczkiem oraz podwójnym fioletowym sztucznym penisem, ale to nie to samo co prawdziwy facet.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
szczerze mówię, nie mam zachamowań, ale jeśli facet jest niemrawy i nie zaczyna ostrzej grać to i ja wstydzę się zacząć.... i tak oto ostatni nie umiał zagrać jak facet , a to mnie "hamowało" , nie pozwoliło mi się wykazać, więc po szczerej ppogadance czego chcę, co lubię itd, powiedział, że on nie wierzy w to co mówię, bo na to nie wyglądam, i go porzegnałam szczerym "adijo". mężczyzna musi mieć to coś, tą iskierkę, inaczej nici z lizania jaj czy z gardełka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
szukam nowego mężczyzny, ale chciałabym umieć rozpoznać czy on zna się na rzeczy, żeby nie tracić czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad8
Ja naleze do tych napalonych,podczas sexu zawsze bzykamy sie w kilku pozach,a twoj chlop nie lubi lizania jaj?To jest,jak dla mnie,zajebiscie podniecajace i przyjemne,co to za chlop phi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad8
Dalbym ci,calkowita swobode,robilabys ze mna,co tylko chcesź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze ona
zdomimowania a nie swobody oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mloda 123456789
tez lubie glebokie gardlo moj facet odlatuje w 2 minuty max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
gdybym chciaa swobody to bym się nie rozstawała..... dzisiaj miałam taką chęć, ze jak zobaczyłam sąsiada który jest nieco młodszy ale wysoki i porządnie zbudowany, to tak się do niego uśmiechnęłam...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
mialam sen, że złodziej był u mnie w domu, a gdy miałam włączyć nocną lampkę to poczułam jego dłoń na na tyłku, pomyślałam sobie "a co mi tam" i klęknął tuż przy mojej twarzy, lodzik niesamowity był, jęczał, a potem patrzyłam na otwarte okno i powiewającą firankę i obudziłam się......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
nie tylko mokra.... zabawiałam się wibratorek przy otwartym oknie i myślałam o sąsiedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
tobie twardo, mnie mokro..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad13
Przyznam sie,moja sasiadeczka to niezla szprycha, bylo tak ze ona do mnie przyszla,ona jest o 2lata starsza,a ja w tym czasie walilem sobie konia,gdy weszla do mego pokoju myslalem ze sie spale ze wstydu,podciagnalem szybko spodnie a ona zahihotala sie,powiedziala ale masz sprzecior,ja sie nie odzywalem,nagle upadla na kolana zlapala za spodnie i sciagnela je,rzucila sie na mojego kutasa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
brrrrr.......... aż mnie ciarki przeszyły, najgłębiej jak się tylko da? mmm..... kochany jesteś :) a ty Pad13, coś dziwnie to brzmi że sąsiadka przyszła, a ty się zabawiałeś, kto jej drzwi otworzył? mamusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam
Pad13, ta 13 to twój wiek? długość penisa? objętość penisa? czy może twoja szczęśliwa liczba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×