Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość nikola*
Choc tamto mieszkanie jest jego i w sumie nie podoba mi sie troche ze chce jej zostawic. Hej no wiesz,przecież Ich nie wyrzucisz,bo to jego mieszkanie,bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtetdtd
a tak szczerze, to co ci do tego mieszkania? to mieszkanie jest jej i jego, nie twoje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola*
DO- dominik1000-TAAAAk masz racje świety dominiku AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dte no wlasnie to mieszkanie nie jest jej i jego, tylko jego. Dlatego na razie to zostawie, ale predzej czy pozniej bede musiala wrocic do tego tematu raczej. Na chwile obecna doradzam mu, zeby zagrac mieszkaniem i spowodowac rozwod bez orzekania o winie. Nikola no wiesz ja rozumiem ale skoro nie beda juz malzenstwem to dlaczego ona ma mieszkac w jego mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izza27 szmatławcu, facet sobie poużywa młodszego ciała i zostawi tak samo jak swoją obecną żone. Tak kończą takie kurewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola*
Do dominik -puto non iudicemini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtetdtd
ale oni są małżeństwem 🖐️ poza tym napłodził jej dzieci i ona teraz ma iść z nimi na bruk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dte juz niedlugo nie beda malzenstwem. Wiadomo przeciez ze zapewni wsparcie finansowe dzieciom. Zona jest dorosla, zreszta moze poszukac sobie kogos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola*
"dlaczego ona ma mieszkac w jego mieszkaniu?" hej w Jego mieszkaniu beda mieszkac JEGO dzieci i teraz juz przesadziłas sory ale to juz chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izza27 biedny głupi kurwiszonie, widać tylko na kase lecisz bo sama jesteś za głupia żeby zarabiać. Jego mieszkanie i zrobi z nim co zechce, tobie chuj do tego. Ty jesteś tylko pochwą do ruchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna2
a czemu ty sobie nie poszukasz " kogoś innego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtetdtd
nie rozumiesz, zrobił jej dzieciaki, podejrzewam ze zrezygnowala z pracy, teraz zostanie jeszcze bez mieszkania? z dwojka małych dzieci? już nie chodzi o te marne alimenty które będzie płacił mam nadzieje, że on nie jest takim chamem i nie pozbawi własnych dzieci domu nad głową, bo kochanica za mało się hajsu nachapała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dominik dominik. Kto ja jestem to nic tobie do tego, nie znasz mnie, zeby mnie oceniac. Nikola ja to rozumiem. Ale napisalam przeciez o zapewnieniu wsparcia finansowego dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtetdtd
a dach nad głową???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Izzy
Jesteś tak obmierzłą szmatą, że aż szkoda słow, ale ten twój alfons jest szują nieporównywalnie większą niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna2
ona tez sobie znalazła "męża" a ty jej go zabierasz po co ma szukac drugi raz Ty sobie poszukaj innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izza27. Nikt cie kurwo nie chciał bo każdy wiedział co z ciebie za dziwka. Znalazłaś sobie frajera. który poleciał na twoją dupe, bo nic ciekawego sobą nie reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfb zgfs
sama nie potrafi na siebie zarobic kurrwa jedna dzieci niech ida na bruk byle kurrwiasz wiecej kasy do domu przyniosl zal zal zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfbstr
jaka kurrwa trzeba byc, zeby tak postepowac malo ci kasy? to sobie zarob nieudaczniku zyciowy w glowie sie nie miesci jak mozna byc taka wyrachowana s.u.k.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukukui9kmnjh
nie potrafisz się sama dorobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrft4g
trzeba byc zalosna kurfa by sie brac za cudzego chlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''w glowie sie nie miesci jak mozna byc taka wyrachowana s.u.k.a'' E tam to tylko kobieta. Jej zachowanie jest normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×