Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość sdfg
Tak i będziesz sie dzielic jego wypłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
Nie chce mi wysyłać postów:o Iza po raz ostatni Cię ostrzegam - opamiętaj się. Nigdy nie będziesz szczęsliwa w takim związku. My też się kochaliśmy i zawsze mi mówił, że jestem jego pierwszą i ostatnią miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
Nie chce mi wysyłać postów:o Iza po raz ostatni Cię ostrzegam - opamiętaj się. Nigdy nie będziesz szczęsliwa w takim związku. My też się kochaliśmy i zawsze mi mówił, że jestem jego pierwszą i ostatnią miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdfg akurat zarabia dobrze, wiec "dzielenie sie wyplata" nie stanowi problemu dla mnie. Nie mowiac juz o tym, ze zgodzilam sie, zeby zostaiwl jej mieszkanie, bo to akurat bylo jego. W sumie jest nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
On nawet całował miesce gdzie stanęłam lub siedziałam, zasypywał kwiatami, ale żona wpadła na genialny pomysł i wyjechała za granicę zostawiając mu dom. On dzwonił żeby wróciła i zajęła się dziećmi, a po jej powrocie nie było go tydzień u mnie. To przesądziło o wszystkim i mimo klęczeniu z płaczem przede mną na kolanach, przysięgach, że nic między nimi nie było nie uwierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
aaa więc poleciałaś na kase ale jak juz ktos napisał "dzieci chca miec Tatusia codziennie a nie w świeta" dzifko ale i tak bedziesz cierpieć kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
Potem się dowiedziałam, że mnie też bajki wciskał. Nigdy ale to przenigdy nie zwiążę się z facetem w związku. Jestem bogatsza w doświadczenie, a wcześniej o ironio ---brzydziłam sie takimi dziewczynami (kochankami). Dostałam kopa od życia, szkoda tylko, że tak późno się opamiętałam:o Ty robisz jeszcze jeden błąd---na siłę chcesz go zdobyć i TO JEST TWÓJ NAJWIĘKSZY BŁĄD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedzialam, ze "polecialam na kase", tylko ze dobrze zarabia. Czy to jakis grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
aaa więc na kase poleciałaś a jak ktos napisał "dzieci chca miec ojca na codzień a nie od święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka zbedna
danka , a jakie kity ci wciskal ? co sie dowiedzialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
że jednak z żoną sypiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
a czemu miałby nie sypiac z zona skoro z nią mieszka a tym bardziej jak zonka chce go zatrzymać jak to Izza pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
Jeszcze na koniec. Nie osądzam autorki tematu, ale ją ostrzegam. Miłość jest ślepa, teraz bym uciekła na koniec świata gdybym wiedziała, że tak się zabujam,. Mam miłe wspomnienia, bo było mi z nim cudownie, ale przypłaciłam to nerwicą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
Właśnie chcę jej to uświadomić, że on pod byle pretekstem będzie jednak z żoną sie spotykał---nawet ze względu na dzieci, a żona też zrobi wszystko żeby go odzyskać. Zreszta on sam może się znudzić "przygodą" i zechce wrócić??? Ja np w czułe słówka i gesty już nigdy nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukaj w necie
do sdfg.moze dlatego ze izaa napisalala ,ze mieszka jej kochas z zona :)Myslisz ze nie sypia z nia ? Naiwnosc kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnalignali
sypia i na bank bedzie sypial i ciemnote jej wciskal a ona bedzie lapac tylko to co on jej powie. znam to z autopsji:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz nim sie cieszy
a on i tak myślami jest przy żonie i dzieciach. Zawsze tak będzie, bo będą choroby dzieci ,szkoła, imprezy w szkole dla rodziców, komunie też z rodzicami i rodziną. Dzieci będą ją nienawidzić, że zabrała im tatę. W sumie to związek bez szansy na przetrwanie. w któryś piękny dzionek opamieta z ręka w nocniku jako stara panna no może jako druga żona, nie zazdroszczę jej tego tylko baaaardzo współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posczakajka
A jak nalepiej wziac na "wlasnosc " kochanka .Na bank sprawdzoone .Zrobic tak zeby zona go wykopala .Wtedy bierzesz braka dla siebie :) Wartoscowego ,wspanialego misia .Tylko ze czasem uslyszysz rechot zaby ? To nie bedzie oznaczalo ze nastepny ksiaze czeka na odczarowanie .To zla kobieta ,ex ,bedzie rechotala z zadowolenia ,ze zdjelas z jej barkow braka ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
pierwsze słyszę, że pospolity dzifkarz to "porządny i wartościowy człowiek", jak pisze kochanica :D Bierz go od żony, bierz, a za kilka lat zapłaczesz nad swoim losem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co zaraz po scianach
nie trzeba kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posczakajka
Zreszta wy nie jestescie kochankami .Jestescie zdesperowanymi kobietami ,ktore chca miec faceta. Prawdziwe kochanki znaja swoje miejsce , Sa kochankami z urodzenia .Jak kochanki ktore potrafily wplywac na los swiata :) Poczytajcie troche o slawnych kochankach .Narazie nie pretendtujdzie do takiego tytulu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zdesperowana. A ze chce miec faceta, to prawda, ale to zadne przestepstwo. A swoje pseudomadrosci z kolorowych magazynow o jakichs historycznych kochankach to sobie daruj, bo dla mnie liczy sie wlasne podworko i to co jest tu i teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RADEK!!
zrozum izzza my lubimy kochanki!!miło poczuć coś innego ale nie na długą mete bo nawet ta 2nam się nudzi a żona zawsze żona tak powiem ja bym nie odszedł dla żadnej suczki od żony po co wolę to i to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posczakajka
kolorowych magazynow nie polecam .Troche historii ,troche biografi mozna byloby jednak poczytac .Dowiedzialabys sie z nich jak manipulowac swoim wspanialym brakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tylko kwestia czasu kiedy
zdesperowana, biedna autorka sama będzie tą porzuconą:) Niestety, ale nie buduje się swego szczęścia na cudzym nieszczęściu!!!!!!! Jakbyś była inteligentną i mądrą kobietą to wiedziałabyś o tym. Jednak do głupiej desperatki żadne słowa nie przemówią. Musisz jednak przekonać się na własnej dupie:) Cieszę się, że będziesz cierpieć. Mam nadzieję, że bardziej jak jego żona! Może nawet zostawi cię w ciąży?:D...Głupich to jednak nie sieją!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie jestem zdesperowana, po prostu znalazlam faceta, ktory mi odpowiada i chce z nim byc. Nie ma to nic wspolnego z desperacja tylko z prawem do wlasnego szczescia. Ot i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ot i wszystko, bo ten
facet, którego sobie upatrzyłaś, tak się składa, ma już swoją rodzinę: żonę i dwójkę małych dzieci! Jednak jak to mawiają: oliwa zawsze sprawiedliwa! Kiedyś to ty się znajdziesz w sytuacji jego żony i obyś wtedy od zmysłów odeszła, głupia dziewucho! I tak, jesteś desperatką, skoro rozwalasz komuś rodzinę! Gdybyś nią nie była, znalazłabyś sobie wolnego faceta, a nie pieprzyła, że takich prawie nie ma. Są i to dość sporo! Cóż, idiotka idiotę przyciągnęła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
autorko a tak na poważnie ..nie jest Ci żal jego dzieci? żony? naprawdę nie masz żadnych wyrzutów sumienia że robisz komuś krzywdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×