Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość nocosTY
Izza a dlaczego chcesz faceta z "drugiej reki" ? odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jest wspanialym, wartosciowym czlowiekiem. Po prostu stracilam dla niego glowe. I co to znaczy "z drugiej reki"? Kazdy tam kiedys mial jakas kobiete przeciez. Poza tym facetow na poziomie w przedziale wiekowym 28-40, ktorzy sa wolni to wlasciwie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zloty srodek na to!!!!
ale za chwile ty byc moze-bedziesz zona i co jesli znajdziesz sie w takiej samej sytuacji...? dzieci sa male. Szkoda tej rodziny.Takie mlode malzenstwo a on juz na boki chodzi....-i ty piszesz ze on jest wartosciowym czlowiekiem....:O dziewczyno-on nie ma z wartosciowym czlowiekiem NIC WSPOLNEGO///:o OBUDZ SIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocosTY
wiadomo, ze kazdy kogos wcześniej miał ale jak zonaty to z "drugiej ręki" i z dziecmi które chca miec Tate codziennie a nie od święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość where have you been
gdyby wiedział siedział by teraz z tobą a nie z nią :D głupia jesteś, czy jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocosTY
Izza27 "Ferdynand on to wie problemem jest tu wylacznie ta kobieta" TA KOBIETA? TA KOBIETA TO MATKA JEGO DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede martwic sie na zapac co bedzie kiedys, bo to w tej chwili nie ma sensu. Wiele jest takich rodzin, poza tym ona przeciez moze sobie znalezc kogos innego. A z dziecmi przeciez nie bede mu utrudniac kontaktu. Niech sie z nimi spotyka ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam, ze on sie z nia rozstaje, ale miszkaja nadal. Dzis wieczorem bedzie u mnie na przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
Iza szkoda mi Ciebie, on nigdy nie będzie już Twój. Wspomnisz moje słowa, a Ty zapłaczesz nad straconymi latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zloty srodek na to!!!!
kochana-to co go powstrzymuje zeby juz teraz przeprowadzil sie do ciebie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
Iza szkoda mi Ciebie, on nigdy nie będzie już Twój. Wspomnisz moje słowa, a Ty zapłaczesz nad straconymi latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizuje wszystko, przeciez przeprowadzka nie polega na tym, ze sie bierze szczoteczke do zebow i jedna koszule ze soba i na wariata zmienia miejsce zamieszkania. Tam musza sie odbyc rozmowy z tym starszym dzieckiem itp itd. Danka on juz jest wlasciwie moj. Mentalnie jest juz ze mna, to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek $
żone zdradził a za pare lat zdradzi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zloty srodek na to!!!!
kochana,rozmowy to powinny sie juz dawno odbyc.... spakowacswoje rzeczy to trwa 2 godz. max a on teraz bedzie ci sciemnialze starsze dziecko histeryzuje,to potem mlodsze bedzie chore....pozniej starsze do komuni..i tak zleci kilka lat,a ty bedziesz marnowac sobie zycie przy takim dupku. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prącie
Ja tez narazie wirtualnie pocieszam smutną małżeństwem Źonke ,jakiegos pierdoły.No ale tak to jest ,gdy on ją bzyka jak dzieciak co dwa razy włoży i juz gotowy !! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prącie
Ja tez narazie wirtualnie pocieszam smutną małżeństwem Źonke ,jakiegos pierdoły.No ale tak to jest ,gdy on ją bzyka jak dzieciak co dwa razy włoży i juz gotowy !! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
...wirtualnie... powiadasz a łapie te twoja ścieme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
Iza ja byłam w podobnej sytuacji nawet nocował u mnie ,szalał za mną ja za nim .Miał tylko starsze dzieci . Dziewczyno będziesz zazdrosna o każde spotkanie z dziećmi (żoną). Ja tkwiłam zaślepiona w takim związku parę lat i też nie słuchałam co inni mi mówili. Opamiętaj się, bo za jakiś czas innaczej na to spojrzysz , doprawadzisz się do nerwicy, a on odejdzie, bo wybierze dzieci i byłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
dodam tylko, że jego żona przy mnie wyglądała jak Kopciuszek, unikała seksu po urodzeniu dzieci, choroby też symulowała, tylko ja nie naciskałam żeby od niej odszedł. Dałam mu wolną rękę, ale z czasem taka sytuacja zaczęła mnie przerastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka6
dodam tylko, że jego żona przy mnie wyglądała jak Kopciuszek, unikała seksu po urodzeniu dzieci, choroby też symulowała, tylko ja nie naciskałam żeby od niej odszedł. Dałam mu wolną rękę, ale z czasem taka sytuacja zaczęła mnie przerastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prącie
Tak odpowiada jej to co pisze ,niz to co jej mąż robi i mowi...wazne by w zyciu szczesliwym byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danka dziekuje za dobre rady, ale ja jednak zaryzykuje i bede kontynuowac ten zwiazek. Za duzo juz czasu i wysilku poswiecilam na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×