Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość ....ups
jesteście na tyle durne, że wierzycie, że ciągle będziecie mieć w związku sielankę? Mylicie się i to bardzo .... są lepsze i gorsze momenty, a wy jesteście jak hieny czyhające na zwierzynę tylko problem w tym, że jak facetowi wejdzie w krew oszukiwanie, to okłamie też was... same go tego nauczycie...a faceci robią wielkie postępy, jak raz spróbują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie niczek
Izza no otoz to, mojego kochanka zona rowniez nigdy nigdzie nie pracowala,a dzieci ma juz odchowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
mądrością to ty nie grzeszysz :o Zrobiłaś dwa razy ten sam błąd, więc to nie przez nieuwagę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups: ale tak serio. Co cie obchodzi jak sie potoczy moj zwiazek z tym facetem, kiedy odejdzie od swojej zony? Tobie sie wydaje, ze znasz jakies wszystkie mozliwe schematy, ze posiadlas jakas tajemna madrosc. Ale tak nie jest. Zwiazki sa rozne, bo ludzie sa rozni. Ja o swoj zwiazek dbam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie niczek
No i co w zwiazku z tym? Zalamanie przezyjesz z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
Zresztą przygłup emocjonalny + przygłup intelektualny = idealna para :D :D :D żegnam was worki na spermę :classic_cool: i życzę powodzenia w obrabianiu laski na zmianę z żonką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki sobie niczek: mojego tam kiedys gdzies pracowala, ale jakos nie chcialo sie jej wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Ja o swoj zwiazek dbam. Iza, a o jakim Ty związku mówisz? Bo na razie tu nie widzę żadnego związku, tylko jakąś kurew, która rozbija małżeństwo, a pasożytem nazywa żonę faceta, który ją czasami przelatuje :D i to nazywasz związkiem? To nie związek, ale katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie niczek
Izza no i to jest wlasnie pasozyt...woli ciagnac kaske od meza niz sama ruszyc tylek by cos zarobic... A te ktore tak tu atakuja kochank, niech lepiej swoich mezow pilnuja ;) Bo my czychamy na nich heheh , bojcie sie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
żegnam was worki na spermę Zgadzam się z Tobą kicia :) jedynie co, to są to worki na spermę i suki, które czekają na okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Ona wychowuje dzieci!
i dba o męża gotuje ,pierze, sprzata prasuje i musi mu mu jeszcze dogadzać w łózku, bo jest dobrą żoną, a nie nawiedzioną psychpatka jak Ty:o:o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
A te ktore tak tu atakuja kochank, niech lepiej swoich mezow pilnuja Bo my czychamy na nich heheh , bojcie sie! Jakby mój facet się obejrzał za taką to nie miałby czego u mnie już szukać gardzę padliną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
Jakby mój facet się obejrzał za taką to nie miałby czego u mnie już szukać gardzę padliną To samo miałam napisać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ona: ja tez gotuje, piore, sprzatam i pasuje, ale to sa obowiazki a nie jakas łaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrozumcie, ze gdyby bylo tak jak piszecie, to faceci nie szukaliby szczescia gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Izza, gówno jeszcze wiesz o życiu więc życzę ci, żebyś urodziła temu typowi kilkoro dzieci, prała, gotowała i żebyś jeszcze miała pracę /bo pewnie chcesz jeszcze zawodowo pracować żeby nie być pasożytem/, a potem ... żebyś się przekonała,że nic... ale to nic... nie gwarantuje stałości związku, nic! A na pewno nie to, że będziesz się spełniała obowiązki możesz się spinać na 200% procent i dbać o związek, ale nie ma żadnej gwarancji,że pewnego dnia facet nie zacznie cię zdradzać nie masz żadnej gwarancji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przegięcie
Izza jemu pierzesz prasujesz gotujesz i zajmujesz sie dziećmi ? Jesteś idiotką wiesz ? nawet sobie nie wyobrażasz ile to czasu zajmuje i jak cięzko jest samotnej kobiecie. Wiem, bo mama sama nas wychowywała (ojciec zmarł) Ja mam 27 lat, ale nie poluję na żonatych, bo wiem, że to związki bez przyszłości ponieważ moja koleżanka wpakowała sie w coś takiego i chociaż minął rok jak została sama ona nadal cierpi,[zaliczyła też psychiatryk] a znajomi ?- omijają ja szerokim łukiem. Też uważam, ze to prowo, bo jaka cholerę tyle czasu poswięcasz na pisanie bzdur i obojetnie przyjmujesz tyle obelg jak np worek na sperme, dziwka, kurwa i t p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
"....Też uważam, ze to prowo, bo jaka cholerę tyle czasu poswięcasz na pisanie bzdur i obojetnie przyjmujesz tyle obelg jak np worek na sperme, dzi**a, k**wa i t p ..." Wiesz, gdyby ona miała chociaż odrobinę honoru, to znalazłaby sobie wolnego faceta, a nie odbierała ojca dzieciom gdyby miała odrobinę honoru.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assa sinnnaaaa
ty matke ,ktora---- urodzila,wychowala z pieluch 2 dzieci,sprzata ,gotuje,pierze i zajmuje sie domem i tysiacem drobiazgow od rana do wieczora ,takze pierze osrane gacie tego skurwiela ,co ja zdradza i napewno prasuje mu te koszulki ,ktore ty tak obwachujesz i jeszcze myje pewnie srocz jak twoj wspanialy a jej maz -obesra cala muszle klozetowa :D ------ty ta kobiete nazywasz Pasozytem?:O:O:O Akurat za to powinnas dostac w ryja ,jestes poprostu zwyklym smieciem,gnida i sama jestes takim pasozytem,taka qrwa pierdolona pijawka,ktora dossala sie do jej meza i nikim wiecej. I jeszcze piszesz,ze jej sie juz potem pracowac niechcialo,bo tylko krotko pracowala a potem juz nie ? Qrwa a te dzieci to ty jej wychowalas? Te jego obsrane gacie i kibel po nim to ty jej sprzatalas? Obiadki,sratki ,lekcje dzieci,mycie okien ,tysiace czynnosci w domu to ty za nia wykonywalas? Zal mi tylko jej ,ze dla takiego chuuja to robila :O:O Ty nawet gloopia pisto nie wiesz co ty mowisz :O Ale jak juz twoj zonkos zrobi ci 2 bachory to juz bedziesz wiedziala ,jakim jestes pasozytem i dlaczego ci sie juz nie bedzie chcialo pracowac ty qurwo skonczona bezwzgledna :O:O:O:O Zle skonczysz qurwo,bo takie pozornie cwane qurwy zazwyczaj zle koncza ,a ty slaba jestes i miekka ,widac ze mocna tylko w pisaniu ,bo nawet nie w ryju,skoro wymieklas odnosnie rozmowy na zywo z "tym pasozytem " :O:O I jeszcze piszesz jak taki desperat i rozkminiasz swoj wlasny dylemat z jakims nieudacznikiem takim samym jak ty a tak naprawde to zwyklym -miekkim i niezdecydowanym chujem,ktory gleboko w pizdzie cie nosi i nawet nie gleboko,bo glebiej ma zone i dzieci poki co w powazaniu niz ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Assa :)Sama bym tego lepiej nie ujęła dobrze napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przegięcie
ona to wszystko wymyśla, żeby tylko ciągnąc temat, zresztą jak lesba może być z facetem szczęśliwa? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
A to lesba?:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przegiecie: jemu czasem gotuje i wyprasuje, ale nie zajmuje sie jego dziecmi. Bardzo mi przykro z powodu twojej sytuacji, ale nie obarczaj mnie wina o to. Ja tez nie "poluje na zonatych" po prostu zakochalam sie i wcale nie uwazam, ze to zwiazki bez przyszlosci, bo jednak wiele "drugich" malzenstw sie udaje. Jezeli uwazasz, ze to "prowo" to twoja sprawa, a obelgi typu "dziwka" i "kurwa" nie robia na mnie zadnego wrazenia, bo to zazwyczaj wypisuja kobiety sfrustrowane. I nie wypisuje zadnych "bzdur", tylko odpowiadam na pytania. Szkoda , ze na moje pytanie z poczatku watku odpowiedzialy mi tylko bodajze 2 kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
no byla sponsorowana przez kobiete :D w trakcie studiow i jak sama napisala nie przez wyrzutow sumienia wyobrazcie to sobie jakas lesba zapinala ja sztucznym kutasem a na niej to wrazenia nie zrobilo, wszystko by miec kasiorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przegięcie
niech sama Ci sie przyzna, ja mam prace i muszę sie wyspać.dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie opanujcie się
Dziewczyna zadała pytanie a zaraz stado na nią z obelgami wyjeżdża,co was obchodzi co,jak,z kim i dlaczego robi?to jej życie i jak jej się nie uda to ona będzie cierpiała a nie wy. A do autorki,postaw mu ultimatum że albo w ciągu konkretnego czasu wynosi się z domu i wprowadza do ciebie albo do widzenia bo z tego co czytam to chyba faktycznie cię trochę zwodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisaaa
znudził się żoną, znudzi się tobą! Zonaty facet mało kiedy idzie do kochanki-kochanka to kochanka!! na pare razy a nie na zawsze... To do żony zawsze wróci..a jak są dzieci-tymbardziej-taki typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
ja mam trzymać poziom? i kto to mówi :D bo co bo ty tak chcesz? puszczałaś się za kasę, ale ty oczywiście znasz inną definicję sponsoringu :D potem uwodzisz żonatego, sypiasz z nim, rzucasz sie na jego pieniadze jak wyglodnialy pies i ty mi mowisz, ze ja mam trzymać poziom? Śmieszna jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
do Ludzie opanujcie się... Wiesz, my generalnie mamy w odwłoku, to,że ewentualnie ona będzie cierpiała jak to mówią "Ręka która bije nie może narzekać,że ją boli..." a co do zdania: "to jej życie i jak jej się nie uda to ona będzie cierpiała a nie wy. ...." My nie, ale dzieci cierpią, z tego sobie taka kochanka-larwa nie zdaje sprawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×