Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivienna

miałyście kochanka? Jak to sie skończyło ?Doradźcie !!

Polecane posty

Gość hahahaha ignorowanie jest najl
n ot o ciebie tez maz nie kocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
do jnb "Dlatego do tego nie dopuszczę.... - Do czego? Do zdrady, czy do tego, żeby zdrada nie wyszła na jaw?" Do ujawnienia rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Mąż mi nie okazuje uczuć tak, jakbym tego oczekiwała. Ale to nie znaczy, że nie kocha. Gdyby nie kochał, nie byłby ze mną, to akurat jego słowa. Zdarza mi się, zgadzam się z Tobą w 100%! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kochasz jej, kolego
widzę, że nauki nie poszły w las :D zauważcie, że "zdarza się..." konsekwentnie nie odnosi się do postów, nie pyszczy, jak to zwykła była robić od początku obecności na topiku. zmiana jej reakcji świadczy o tym, że argumenty są trafione, wyjątkowo dla niej niewygodne i że zapiekło ją w serduszku. nasza pani psycholog ze ściany wschodniej wybrała typowo psychologiczną zagrywkę, a więc ignorowanie, pozorne niezauważanie. tak się postępuje gdy np. dziecko przeklina. niezwracanie uwagi na zachowanie powoduje u człowieka jego wygaszenie--> nie zachodzi wzmocnienie zachowania (czyli dziecko nie otrzymuje uwagi rodzica). tak więc nasza pani psycholog liczy na to, że ignorowanie postów odniesie pożądany skutek i ludzie przestaną tak pisać. nie dajcie się zwieść! idziecie dobrym tropem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
jnbh do jnb "Dlatego do tego nie dopuszczę.... - Do czego? Do zdrady, czy do tego, żeby zdrada nie wyszła na jaw?" Do ujawnienia rzecz jasna" Ja chyba też właśnie zamknęłam kolejne ryzyko... Nie odpisuje mu... gorzej jak mnie gdzieś złapie pod domem teściów, lub pod pracą... Dla pewności jutro zawiezie i odbierze mnie mąż z pracy... Niby, że po bankiecie mogę nie móc prowadzić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha ignorowanie jest najl
NO NO! zdarza mi sie , mezus na pewno cie3szy sie ze nie sleczysz mu nad glowa bo ma czas na swoja kochana sliczna wysoka brunetke !: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Franki bez kochanki Mam dwie ciotki-stare panny. Ale takie typowe z kotami u boku. Być może są z tymi kotami szczęsliwe, ale ja siebie w tej roli nie widzę (choć koty uwielbiam). Koleżanki w wieku ok. 30-35 lat - chcą mieć mężów, chcą mieć dzieci, ale jakoś nie mają szczęścia do facetów. A zegar tyka. Jedna własnie jest w trakcie poszukiwania dawcy materiału genetycznego dla jej dziecka. Druga wraca z pracy koło 21.00 i idzie spać, by o 6.00 wstać i szykować się z powrotem do roboty. Nie wyobraża sobie spędzać każdego wieczoru samotnie w 4 ścianach. Trzecia umawia się z facetami z neta, zazwyczaj kończy się na pierwszych randkach. Nie znam ani jednej szczęśliwej starej panny. "Czy jest dla Ciebie szczęściem kiedy nadziany facet daje Ci kasę bez specjalnych ograniczeń, w zamian czasem tylko bzykając Cię bez szczególnych emocji (ze względów higienicznych)? A pozostały czas masz do własnej dyspozycji. Mam wrażenie, że tak." Możliwe, że w takim położeniu byłabym szczęsliwa. Ale nie jestem w takiej sytuacji. "Gdyby to co jest między Tobą a Twoim mężem było miłością to nie pie**oliłabyś się z nikim innym." Być może masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Zdarza mi się, oby do rękoczynów nie doszło, jak się kochanek również pod pracą pojawi :D Ja myślę, że przez Twoją nawet parodniową obojętność on się jeszcze bardziej nakręci, dlaczego mam wrażenie, że o to właśnie Ci chodzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Może... bo jakoś tak lubię... :P Ale jak się skończy, to może jeszcze lepiej... Może to być koniec, bo w końcu straci cierpliwość... Ileż może się prosić, każdy ma jakąś dumę... :P A ja tam przeżyję, bo akurat ta relacja to dość ryzykowna. Szkoda tylko, że on takie ciacho...:P Nawet poprzedni nie miał takiego ciała, choć po każdym dniu pracy na uczelni śmigał na siłownię. Ten i tak lepiej wygląda, może dlatego że młodszy...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha ignorowanie jest najl
MAZ CIE NIE KOCHA KTO BY KOCHAL TAKA NIEUDACZNA I SLABA ISTOTE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
jnbh - z drugiej strony uprzedzałam go, że mam trudny charakter. heh.. nawet poprzedni twierdził, że oprócz urody nasza córka nie powinna nic dziedziczyć więcej po mamie... heehehe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha ignorowanie jest najl
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH MITOMANIA W ROZKWICIE :D :D :D jaka to jestes fajna i cudowna a nawet wlasny maz ma cie w powazaniu i musisz szukac uczucia na zewnatrz jak bezpanski pies:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Ja tam w niego wierzę i podejrzewam, że nie podda się za szybko. A duma? Napalony facet nie wie, co to duma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Zobaczymy... już przestał pisać... więc może odpuścił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha ignorowanie jest najl
to by dopiero byla dla ciebie przyrkosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Trzymaj się Zdarza mi się, dobrej zabawy na bankiecie życzę przy okazji :) I nie daj się topikowym świętoszkom-moralizatorom! Chyba że o to im chodzi, by Cię zdołować, byś musiała poszukać pocieszenia w ramionach Słodziaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
jnbh - kochana ja od dawna nie czytam niczego, oprócz nicków, które znam, a podszywy też od razu rozpoznaje i zarzucam czytanie. Przecież w każdym tym poście było to samo... czasem parę wyrazów się zmieniało... Po co mi to czytać? Nie po to tu piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
I nigdy nie odmawiaj tyłeczka swojemu kochasiowi. A nóz znajdzie taka co mu nie odmówi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Właśnie skończyłam manikiur... Loki po zabiegu nawilżającym - wtedy wyglądają jak z reklamy gliss kura. Długo ten efekt nawilżenia się nie utrzymuje, ale z 2 tyg. mam z głowy... :) Ciuchy przygotowane, buty też ... Jest ok.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Tylko ta depilacja... że tez mam obstrukcje, by dac jakiemus wygłodniałemu do wyrywania zębami :) jak sobie radzicie z tym problemem ? golarka ? pianka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 37
zdarza mi sie a ten zabieg nawilzajacy robisz sama czy w salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj czytasz czytasz
paskudna kłamczucho łasa na jakikolwiek przejaw zainteresowania :D a gdzie mąż, na randce ze śliczną brunetką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Nokija......
Ja tez mam krecone co to za zabieg nawilzajacy ze sie tak zapytam? I utrzymuje sie przez 2 tyg? Nawet po myciu? Przeczytalam all wiadomosci oczywiscie tylko od zdarza sie. Ja az tyle czasu nie mam zeby tak dlugo siedziec na necie. A czemu uwazasz ze S byl wczoraj nijaki?? Napisz jak dzisiaj zareaguje na twoje oswiadczyny o zerwaniu?? Moze cos zona podejrzewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Nokija......
Jakiej marki kupilas sukienke i jakiej marki kupilas buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Nokija......
I co to za wystapienie?? Co ty masz wogole za prace? Piszesz ze nie w swoim zawodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Nokija......
Twoj maz nie idzie na bankiet z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Nowa Nokija...... - nie mogę na wszystko odpowiedzieć. Z wiadomych względów... Mąż nie idzie, bo to służbowy bankiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Nokija......
I co z tym zabiegiem ile kosztuje i czy mozna go w domu wykonac? (brak mozliwosci na wyjscie z domu chyba ze z dzieckiem:) ale jakie te wlosy sa wilgotne b sie kreca na all wlosy krecone dzialaja?? A normalnie Twoje wlosy tak nie wygladaja jak po reklamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Nokija......
Odpowiedz na te co mozesz szczeg o marke sukienki i te wlosy ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Nowa Nokija...... Jakiej marki kupilas sukienke i jakiej marki kupilas buty?" Sukienka to coś w tym stylu, tylko kolor inny... http://www.luxlife.pl/sukienka-versace/ i nie jest od versace... http://www.mojeciuchy.pl/dane/226503/sexowne_buciki_na_platformie_i_13cm_obcasie_idealne_na_upojna_noc_P.html - buty coś w tym stylu... Ogólnie nawet nie wiem jakiej to marki... Weszłam to pewnego mi sklepu i wybrałam... nie lubię długo kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×