Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivienna

miałyście kochanka? Jak to sie skończyło ?Doradźcie !!

Polecane posty

Gość Zdarza mi się .....
Zabieg goldwella coś tam... sorry, ale zdaje się na zaufane osoby... kosztował 70 zł. A w domu robię oprócz tego maski golldwella rich repair (mam ten największy zestaw (szampon i maskę). Loki od razu lepiej się układają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Nowa Nokija...... I co z tym zabiegiem ile kosztuje i czy mozna go w domu wykonac? (brak mozliwosci na wyjscie z domu chyba ze z dzieckiem ale jakie te wlosy sa wilgotne b sie kreca na all wlosy krecone dzialaja?? A normalnie Twoje wlosy tak nie wygladaja jak po reklamie?" Przy kręconych to najważniejsza rzecz nawilżać. Jak są nawilżone, to są bardziej sprężyste. Bez może i nie jest najgorzej, ale nie są aż tak sprężyste i nie ma ich tak "niby" dużo, jak u tej laski z reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
No i się bardzo błyszczą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Buty 219 zł, a sukienka 347 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Szczególnie te pod pachami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Włosy znaczy :) Ale zabieg polecam nie tylko ze względu na połysk po, ale mając na wzgledzie delikatnośc dłoni, jakimi owy zabieg jest wykonywany. Gdyby nie to, ze lubię mężczyzn, kto wie, kto wie. Damskie dłonie i wiedza o tym , czego kobieta kobiecie dac może, byc mogą powodem mojej zmiany, orientacji oczywiście, seksualnej, a jakżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Nokija......
A ten zabieg to chyba wiem jaki, kiedys go robilam, i w sumie nic nie pomoglo. Czy wkladasz glowe do takiego garnka? ze tak to potocznie ujme. Wez sukienke do reki i powiedz jakiej firmy. Wiem ze modne sa platformy. Ale ja przy moim wzroscie 170 juz przy samych szpilkach wydaje mi sie jakbym miala 2 metry, a dopiero z platforma. Tobie to nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Nokija......
A jak ta maseczke nakladasz moze jakos dluzej na wlosach trzmasz? Ja mam awersje do zabiegow kosmetycznych ze wzgledu na ich czasochlonnosc. Wlosy z podcieciem plus farbowaniem to w moim przypadku 3h z zyciorysu. A naprawde nie widze roznicy czy mi masuje wlosy 30 sec czy 15 min, a szyja boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Nowa Nokija...... - tak sauna też na końcu zabiegu. A sukienka Kasia Zapała. I też mam 170 cm wzrostu... i w ogóle mi nie przeszkadza, choć bywa śmiesznie w związku z tym... :) Jakiś rok temu na podobnej imprezie, ale takiej bardziej na luzie, najpierw dosiadł się nasz prezydent miasta i coś tam nawijał, aż w końcu poprosił mnie do tańca... heh kiedy wstałam (oczywiście w podobnych butach jak zawsze :P), to on tylko wyjęczał: o cholera! Heh sięgał mi do ramion tylko... :D Wychodzimy na parkiet, on przestraszony rozgląda się szukając pomocy, oraz czy też czasem jakieś media tego nie filmują, lub nie pstrykają zdjęć... I wyszeptał: "Boże, jak to się dostanie do prasy"... heh w końcu wybrnął na zasadzie odbijane i oddał mnie posłowi, który jest wysoki. :D Uśmiałam się nieźle... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Nowa Nokija...... A jak ta maseczke nakladasz moze jakos dluzej na wlosach trzmasz? Ja mam awersje do zabiegow kosmetycznych ze wzgledu na ich czasochlonnosc. Wlosy z podcieciem plus farbowaniem to w moim przypadku 3h z zyciorysu. A naprawde nie widze roznicy czy mi masuje wlosy 30 sec czy 15 min, a szyja boli...." Tak, ja nakładam maskę, na to czepek i na to czapkę taką zabawną i sobie swobodnie chodzę po domu - jakby co, to najwyżej wyjdzie, że taki styl... nic mi nie przeszkadza. Innych zabiegów nie robię u fryzjera, bo też nie lubię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Nokija......
Widzialam sukienke buty tez. Ja wole bardziej wloski albo turecki glamour. Sa bardziej oryginalne. No to juz wiem o jakim nawilzaniu mowa to sie chyba sauna dla wlosow nazywa. Robilam to z dwa razy. Moja siotra robila czesciej w sumie cos tam pomoglo. Ale bez zachwytu. To o ktorej masz dzis randke? A i tak najlepsze sukienki to amerykanskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się......
Dodam, że po tamtej imprezie z Prezydentem, potem się z nim umówiłam :-) Przecież wzrost w łóżku się nie liczy :-D Natomiast władza jest bardzo kusząca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Nowa Nokija...... - ja nie mogę przesadzać z oryginalnością, bo i tak wybijam się z tłumu poprzez dość egzotyczną urodę. Poza tym jak pisałam to czysto służbowe i reprezentuje tam swoją firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się......
Poseł smsował do mnie chyba ze 2 tygodnie, ale był za stary :-D Odpuściłam go sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się .....
Nie mam dzisiaj randki żadnej... Pożegnałam się już z kolegą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się......
Nowa Nokija...... - Najważniejsze to zainwestować w dobre majtki wyszczuplające brzuch ;-) Włoskie. Koszt - 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zdarza mi się......
Raczej kolega pożegnał się z tobą :-D Zobaczył cellulit i zwiał do żony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zdarza mi się......
Mam oryginalną urodę, bo matka jest cyganką... Ojca nie znam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Nokija......
Tez nie lubisz zabiegow kosmetycznych? Ja nieraz tak ciesze ze mam krecone wlosy, bo wysusze i juz mam fryzure. Nie musze ich ukladac, podcinac, nieraz farbowac bo mam ciemne. Nic a nic. Bo zeby Ci wlosy krecily dam Ci dobra rade - to na umyte wlosy kapiace woda (to jest wazne, nie zawijasz w recznik) nakladasz ile chcesz tam pianki (ja tylko na koncowki) glowa spuszczona w dol, i suszysz suszarka z dyfuzorem, przytrzymujac jak najdluzej przy glowie. Spali ci skore na glowie ale co z teo. Tylko wlosy maja bys super mokre. I dyfuzor. Inaczej kiepski efekt. I masz efekt lepszy od tej reklamy!!!! Burza wlosow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zdarza mi się......
To znaczy TY MASZ MATKĘ CYGANKĘ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zdarza mi się......
OJCA NIE ZNASZ, PRAWDA? Ciebie chyba nikt nie kochał :-( Dlatego tak ciągle poszukujesz miłości, bo w domu jej nie miałaś i mąż również jej nie okazuje.... O teściowej nie wspomnę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Nokija.....
A najbardziej kręcą mi się na małej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się......
To prawda..... Mąż nie okazuje mi zbyt wiele uczucia.... Ale to często się zdarza.... Nie tylko w moim małżeństwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się......
Podszywie - nie pisz za mnie :-D Mój mnie kocha i to bardzo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się......
Ostatnio powiedział mi to w czasie podróży poślubnej :-D Ty pewnie jesteś starą panną i mi zazdrościsz :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Nokija.....
Ja Ci zazdroszczę, że masz takie powodzenie :-) Ja niestety jestem niska, dość puszysta i nie mam wszystkich zębów, ale włosy są ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się......
Nowa Nokija ..... - Ojej :-( Taki pasztet z Ciebie? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się......
Ja mam urodę coś w stylu Edyty Górniak :-) Od razu swoim wyglądem zwracam na siebie uwagę :-D Czego to ja nie robię, żeby mąż zaczął mnie zauważać.... Ale macie chyba rację..... On może kogoś mieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Ja mam nadzieję, że mój mąż mnie pokocha i że dziecko wzmocni nasz związek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Zdarza mi się.... - Baw się dobrze i korzystaj z życia :-) Tylko pilnuj się, żeby małżonek nie odkrył twoich zdrad ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×