Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chevelle

SCHUDNĄĆ 7 KG !!! Zapraszam :)

Polecane posty

Witam :) Odchudzam się już od jakiegoś czasu, parę kilogramów udało mi się już zgubić na szczęście :) Przed świętami waga pokazywała 65 kg, jednak tydzień obżarstwa dał znać o sobie i dziś niestety startuję od nowa z wagą 67,5 kg :o przy wzroście 176 cm Zaczęłam odchudzanie od dziś....pierwszy tydzień zrobię sobie trochę rygorystyczny, bo czuję się strasznie, brzuch wzdęty itp. dobrze mi zrobi kilka dni takiego "postu" pózniej będzie bardziej racjonalnie :) nie planuję żadnej konkretnej diety, po prostu ograniczenie kalorii i MŻ bo z doświadczenia wiem, że to daje najlepsze efekty :) Zapraszam wszystkie chętne do wspólnego odchudzania i wspierania się, razem zawsze raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
Hej :) Chętnie się przyłącze ;) W sumie chciałabym schudnąć 10 kg...Ale najpierw zrzucę 7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nołnołnoł
hej :) ja mam 179 cm i ważę 64 kg, chciałabym schudnąć 4-5 kg :) Trochę już dietkuje (o ile w ogole mozna to tak nazwac) i zeszłam z 67 kg Chętnie się przyłączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomówka_ witaj :) napisz z jakiej wagi startujesz, ile masz wzrostu i jaki plan odchudzania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce schudnac 5-6 kilo
schudlam juz 16 kg,i dla mnie te ostanie kg sa najgorsze,juz wygladam super,moge miec taka wage jak teraz ale wazylam 4 lata temu bez tych 5 kilogramow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nołnołnoł witam :) widzę mamy podobny cel.... tylko Tobie już trochę blizej do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
165cm wzrostu 59 kg ;) Chcę ograniczyć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne,do tego ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow 16 kg.... gratuluję !!! ja schudłam ok. 10 ale w bardzo długim czasie i z przerwami..... te ostatnie kg sa najgorsze, na poczatku tak szybko i ładnie leci, a pózniej trzeba długo i ciężko pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomówka_ tez planuję jakieś ćwiczenia, ale straszny leń jestem.... narazie nie mam pomysłu, moze jakas lekka gimnastyka na początek, żeby sie nie zniechęcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernilam sie,ja schudlam 16 kilo w pol roku,powolutko chudlam,teraz moge jesc wszystko,jem w malych ilosciach,duzo cwicze,nie jem na noc,nie moge jesc wiecej bo nie wcisne w siebie,mam zmniejszony żołądek i mam nadzieje ze mi sie juz nigdy nie powiekszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiakowa
co zamierzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
wiesz co...ja też straszny leń jestem...ale kupiłam sobie płytke z shape z ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej-i naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnei ruch byl najlepszy,ale na cwiczyalam codziennie,tez sie nie moglam przemoc,ale jaka nagroda,brak cellulitu i jedrna skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś ćwiczyłam z Cindy.... no i muszę powiedzieć, ze były efekty, muszę poszukac płyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
łapka....co to za dieta? 16kg w pół roku? nie żle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka dziś
Cześć dziewczyny ! mam do was pytanko też chcaiałbym schudnąc mam 160 cm i waże 65 kg, a było 55 chcę wrócić do tej wagi, tylko że jestem leń i jak zabieram sie do ćwiczen to wytrzymuję góra miesiąc nie widze efektów i rzucam to w trzy diabły. Czy dam rade schudnąć bez ćwiczenia ? Niesteyt moją bolączką sa dojazdy autem do pracy więc mało ruchu ale z dziećmi i do pracy inaczej bym nie wyrobiłą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomowka,ja tez mam ta plyte z tymi cwiczeniami,zamierzalam rzezbic cialo jak zrzuce caly moj balas,ale zaczynam szybciej,cwiczyalam godzine dziennie cardio,a teraz cwicze pol godz dziennie cardio a pozniej cwiczenia z ewa z shapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
Kobietki ... Może przeniesiemy się na vitalie??? BO zazwyczaj zawsze ktoś psuje topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
mi by wystarczyło z 5kg....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
a gdzie to jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka dziś ja tak naprawdę nigdy nie ćwiczyłam podczas diety, a jednak chudłam.... napewno szybciej się chudnie dodając ćwiczenia i skóra jędrniejsza..... ale widzć i bez tego mozna ;) tym razem jednak postawie na ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
atomówka....napisz gdzie i jak wejść i pójdziemy za tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wychodzi 3 kilo na miesiac a w jednym 4 kilo,cwiczylam cwiczylam i jeszcze raz cwiczylam codziennie, jadlam co 2-3 h,male porcje,jadlam wszystko,ale w malych ilosciach,nie jadlam na wieczor,ale jak bylam glodna to jadlam na noc,nie glodzilam sie wcale. przez dwa miesiace nie jadlam slodyczy,chcialam sie odzwyczaic i to zrobilam,ale nie bylo latwo,slodycze to moja zmora byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
Trzeba się najpierw zarejestrować... Możecie założyć pamiętniki lub możemy założyć swój temat na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
kurcze...ja ćwiczę 4 razy w tyg i jem naprawdę mało a waga jak zaklęta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
lapka68 rozumiem...ale jestem przekonana że posypie się temat.Zawsze znajdzie się ktoś kto zacznie wyzywać i psuć atmosferę i w końcu admin skasuje topic... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey,mogę dołączyć? Nie wiem dokładnie ile ważę,ale myslę,że ok 67kg,wzrostu mam 167cm. Półtora roku temu urodziłam dziecko,po ciąży ważyłam 76kg, w pół roku schudłam do 58kg,potem rzuciłam palenie i waga poszła w górę. Więc zaczynam od nowa. Od wczoraj jestem na diecie norweskiej. Dlaczego ta dieta,bo poprzednio właśnie na niej schudłam najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×