Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chevelle

SCHUDNĄĆ 7 KG !!! Zapraszam :)

Polecane posty

dziewczyny, łykacie jakieś suplementy diety? Ja łykam ocet jabłkowy w tabsach,błonnik z ananasem i chromem i Asystor Slim. Do tego piję zieloną i czerwoną herbatę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
skowroneczku ja nie łykam nic ale niebawem zaopatrzę się w jakiś spalacz bo zamierzam ćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
Czy ten Asystor Slim rzeczywiście cos daje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niczym sie nie wspomagam ;) na różnego typu środki wydałam już fortunę i dziś wiem, że nie ma cud specyfiku..... czerwonej i zielonej herbaty również nie piję, bo nie bardzo mi ich smak podchodzi.... wogóle moją zmorą jest fakt, że strasznie mało piję..... czas to zmienić w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomówka,czy cos daje ,jeszcze nie wiem,dopiero zaczęłam łykać,mam jednak nadzieję,że w połączeniu z dieta jakiś tam efekt będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam ocet w tabletkach, lineę, asystor kupiłam ale nie dokończyłam opakowania bo nie czułam dużej różnicy, tyle,że wyregulowały mi trawienie. a teraz kupił mi mąż kawę bioactive wspomagającą odchudzanie. a co do ciasta które upiekłam to mogę sobie je spokojnie jeść, bo jest z przepisów SB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
chevelle no musisz zacząć duuuuuużo pić :) Kobietki ja jak na razie zmykam-jestem wieczorem lub jutro rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chevelle,ja wcześniej też niczym się nie wspomagałam,a 18kg poszłooo!! Teraz nie mam juz tak silnej motywacji, więc wspomagam się czym mogę! Jeśli chodzi o picie, tez mam z tym problem,nie cierpie wody, pije za to duzo red bulli i kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skowroneczekgb ja w sumie to mogę przeżyć o 2 kawach i nic więcej.... a napoje energetyzujące to było moje uzależnienie, jednak zarzuciłam ich picie parę miesięcy temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 no gwarno sie zrobiło.... mam nadzieję, że póki cele nie zostaną osiągnięte nikogo nie ubędzie.... amoze jeszczesie ktoś dołączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak często się ważycie? bo ja obsesyjnie codziennie to robię zaraz po przebudzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojo
No to ja tez się przyłączę. 166 wzrostu waga skacze, w zeszłym roku z 68 kg schudłam do 52 ;) ale zaniedbałam się i przyszło jojo. waga wzrosła do 71.5 kg i wtedy postanowiłam wznowić dietę, teraz waże 65 kg, dążę do 55 :) MŻ, dużo warzyw i wytrwalosc. mam nadzieje ze do lata uda sie zgubić chociaż 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też codziennie raczej, ale staram się powstrzymywać. teraz ostatnio w sobotę się ważyłam, bo taka granica na wadze, że jak już się zważę to chciała bym już poniżej 70kg zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
chevelle....ja na wadze rano, wieczór....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje marzenie to zobaczyć na wadze 63 kg.... jak dotad miałam wzloty i upadki ale nigdy mi się nie udało zejść niżej :o mam nadzieję, że w końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^melka^^ to jesteś najlepsza z nas ;) ale przyznam sie, ze mi tez sie to czasem zdaza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej wazyłm sie codziennie,nawet jak wazyłam już 58kg,jednak jakiś czas temu padły mi baterie w wadze i dlatego nie wiem ile dokładnie waże, przed świętami było 65kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja mam do schudniecia jeszcze jakies 5-6 kg. schudlam na razie niecale 3 :) udzielalam sie na pewnym topiku..ale ten umarl smiercia naturalna... mam 170 cm, waze traz 60, 5. ale jestem bardzo drobnej budowy i najlepiej wygladam wazac 55 kg. teraz mam wielka opone na brzuchu, uda, na ktore nie moge patrzec ..a biodra...-niestety wyplywa z nich tluszczyk, gdy zaloze jakies spodnie, badz spodnice.. :O ) slodyczy nie jem juz od jakis dwoch miesiecy.. moja najgorsza zmora sa wieczory- gdy usiade przed laptopem..wtedy zaczynam byc glodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
wiem:) to takie małe zboczenie....w ciągu dnia też staję na wadze:) stoi sobie tak bidulka koło wersalki to żal żeby kurzem zaszła:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chevelle- ja staram sie wazyc codziennie. wtedy widze co i jak ;) i oczywiscie, gdy widze jakis ubytek na wadze, chocby maly- motywuje mnie on jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaRA:)
ja tez sie przyłacze do was. Ale zaczne od jutra :P chciałabym schudnac tak z 7 kg. :) I chyba zaczne od dnia oczyszczajacego głodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka_zwykla witam :) każdy wie w jakiej wadze mu najlepiej, więc rozumiem :) też nienawidzę wieczorów :o ja mam zasadę, że nie jem jakieś 2 h przed snem, wiec często jeszcze misie zdarza zjeść coś o 22 nawet, bo pózniej chodze spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
to co jutro jemy na śniadanie? bo wybieram się na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skowroneczekgb- tez uwielbiam red bull ale z nim trzeba uwazac, mozna sie szybko uzaleznic ;) kawa obowiazkowo do sniadania :) mjluska89- zazwyczaj jedna kanapke (ciemne pieczywo) z serkiem i np. pomidorem badz ogorkiem. albo jajecznice z dwoch jajek. do tego jakis jogurt (teraz zawsze patrze na etykietki, zeby byl malokaloryczny ;) ) i od niedawna jem czasem msli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaRA:) witaj :) ja dzisiaj sobie zrobiłam taki owocowy dzień w ramach oczyszczenia ;) taka_zwykla mnie też motywuję każdy najmniejszy ubytek, dlatego to codzienne ważenie..... no i obserwując w ten sposób organizm, wiem co dla mnie dobre podczas diety, a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×