Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chevelle

SCHUDNĄĆ 7 KG !!! Zapraszam :)

Polecane posty

Gość JaRA:)
ja szybko wczesniej schudłam jak ograniczyłam weglowodany tak troche przerobiłam sobie znana diete dukana. z tym ze lubie warzywa i pozwalałam sobie na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaRA:)
chevelle a ja nie mam wagi ale sobie kupie :) Na poczatek bede patrzec po sobie jak wygladam zanim kupie wage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chavelle, gdzies czytalam ze najlepiej jesc ostatni posilek na 4 godziny przed pojsciem spac (a nie jak wiele osob sadzi ze po 18) a tak to w ogole wam powiem, ze niestety..ale ja to uwielbiam jesc...i to zawsze sa te najbardziej kaloryczne rzeczy :O musze sie troche ograniczyc. w weekend bylam 2 razy w mc..i na dodatek doszlo tez pare drinkow. coz, trzeba z tym skonczyc- zeby w lato dobrze zaprezentowac sie w bikini ;) melka- ja cos z tego co napisalam wyzej ;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
a zmykam na zakupy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie waze codziennie rano a jak waga spada takki kop wielki ze wiem ze dobrze robie i ze ide w dobrym kierunku,tez wydalam mase kasy na jakies cudne tabletki ktore nic nie pomogly,dlatego teraz ruch i rozsadne jedzienie wygraly i mam super figure, ale nas duzo mam nadzieje ze tyle nas zostanie dopoki nie schudniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam nadzieje, ze bedziiemy sie wszystkie udzielac regularnie :) ja wlasnie sie zmobilizowalam i poskakalam na trampolinie (mojej coreczki )15 minut :) melka, polki z chipsami omijaj szerokim lukiem ;) lapka, tez kiedys z ciekawosci kupilam jakies tabletki- i nie widzialam zadnej roznicy na wadze. wiadomo:ruch+ zdrowe odzywianie= super figura.nie ma cudow. niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaRA:)
ja teraz jem ostatni posilek spagetti ale jutro juz głodówka 1 dzien co kupujecie na diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w domu zawsze jest coś na słodko, bo mam 3-letniego synka. ale jakoś daje radę mimo, że uwielbiam słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jara- ja stosuje MZ ;) zadnych glodowek, diet- diety- nie dla mnie ;) tylko mz+wiecej ruchu :) mjuska89, tez mam prawie 3-latke w domu. ale staram sie nie kupowac slodyczy. :) mam nadzieje, ze niedlugo wszystkie zobaczymy upragnione efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam obiadokolację zrobić dla moich chłopców ;) taka_zwykla dla mnie mc czy chipsy mogą nie istnieć, nawet czekolada chociaz uwielbiam, ale jak widzę taki domowy boczuś czy karkówke pieczone, albo nawet smalczyk jakiś dobry to wymiękam :o JaRA:) ja zwykle na diecie mam pełną lodówkę serków wiejskich, jogurtów naturalnych lub 0%, piersi z kurczaka, tuńczyk, no i pomidory i papryka czerwona.... jedyne chyba warzywka jakie uwielbiam, owoce rzadko jem, a jak już to jabłka lub cytrusy, nie więcej jednak jak jedno dziennie, no i cola zero musi być.... w razie jak mi sie słodkiego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ma 4 letniego synka, słodyczy mam w domu pełne szafki, bo mały tak średnio za słodyczami przepada, jego tata również, więc w kazdej szafce jakas pokusa.... ehhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaRA:)
a ja mam 5 letnia córke :) no to chevelle jesz podobnie jak ja taka zwykła ja tez bede musiała zaczac cwiczyc ale nie mam do tego motywacji miałam isc na siłke ale samej tez mi sie nie chce a z kolezankami nie moge sie zgrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie to żeby pełne szafki ale jakaś czekolada, czy biszkopty są zawsze. mąż nie lubi słodyczy, ale syn dostaje jak jest grzeczny i jak ładnie zjada wszystko co mu zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chavelle-mnie nie ciagnie do zadnych czekolad, ale ten przeklety mc i burger king... ;)... jara- wiadomo samemu nie chce sie tak cwiczyc. u mnie stoi crosstrainer, ale jakos w ogole go ostatnio nie uzywalam. chyba trzeba go odkurzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaRA:)
a mnie ciagnie do slodyczy właśnie. Czasami kawa sama mi pozwala troche zapomniec o slodkich rzeczach nie wiem czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaRA:)
a mnie ciagnie do slodyczy właśnie. Czasami kawa sama mi pozwala troche zapomniec o slodkich rzeczach nie wiem czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kalorii nie liczę wiec Ci nie mam jak doradzić za bardzo, ale najlepiej chyba warzywa jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kolacji.... miała być sałatka owocowa z jogurtem naturalnym, ale trafiły mi się jakieś strasznie kwaśne mandarynki i jeść się tego nie dało więc zjadłam tuńczyka z puszki :) padnięta jakas dzisiaj jestem i chyba wcześniej się położę, jak mi syncio pozwoli ;) więc póki co miłego wieczorku dziewczyny.... do jutra :) Wzrost: 176 cm Waga startowa:67,5 kg :o Cel: 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
heh....a ja zjadłam berliso ryż w kubeczku, poprawiłam godziną zumby i do rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
taka zwykła...chipsy? a fujjj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melka wow, godzinka zumby :) niezle ja wlasnie pocwiczylam 15 minut na macie..troche sie porozciagalam. na pierwszy dzien starczy ;) jutro wskocze na crosstrainer chcialabym zobaczyc nedlugo 58 kg na wadze ah :) czyli 2.5 kg schudnac-to niby tak malo..a jak trudno to zgubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam laseczki? Ja juz po kolacji(jaja,pomidor i szczypior),bleee. Czeka mnie jeszcze grapefruit,a to akurat lubie. No nic,lecę zrobić sobie Inke z mlekiem , a potem kąpiel z mnóstwem pachnacej piany!!! To do jutra. Nie dajcie się pokusom. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skowroneczekgb, ja juz po super kapieli :) jutro ide na zakupy, chce nabyc troche zdrowej zywnosci... boze, jak ja dawno nie pilam inki...smaka mi narobilas :P dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) ja juz po śniadanku,jadlam omleta z dwoch jajek ze szczypiorkiem, bylam na zakupach,bo sie skonczylo moje jedzonko,teraz siedze w pracy,ale mi sie nie chce. na drugie sniadanie zjem duzy jogurt z otrebami, na obiad makaron z kurczakiem,szpinakiem, po pracy zjem chyba troche fety albo mozzarelii z warzywami, pozniej godzinka biezni i rowerku milego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×