Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nadarine

Co mam powiedziec?

Polecane posty

Jutro mam rozmowe kwalifikacyjna,, to moja pierwsza w zyciu :( Aplikowałam na stanowisko recepcjonisty w Mariocie i odezwano sie do mnie godz po tym jak zlozylam cv i nie mam pojecia jak moze wygladac taka romowa o prace? :( czego powinnam sie spodziewac?co powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastes
nic nie mow tylko kleknij i otworz buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tam wiesz jaki był oficer
przytakuj a na pewno dostaniesz te pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes łomem
poczytaj poradniki, pełno w necie takich informacji jak przygotować się do rozmowy, bądź miła i pewna siebie, powodzenia pewnie z języka obcego cię przepytają, może coś być o twoim reagowaniu na stres czy "trudnego klienta", reszta to standard, dlaczego chcesz tam pracować, co robiłaś przedtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim dowiedz się czegoś o samym hotelu, to robi dobre wrażenie, jeśli przychodzisz na rozmowę i wiesz coś o potencjalnym pracodawcy. Przygotuj się na rozmowę w języku angielskim, na pewno będą chcieli sprawdzić czy potrafisz się komunikować z obcojęzycznymi ludźmi. Poza tym: bądź sobą i bądź otwarta i uśmiechnięta. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo, pomogliście mi:) nie mam doświadczenia w branży hotelarskiej ponieważ skończyłam języki, znam 3 biegle, wiec ze względu na to zaproponowano mi pracę. Strasznie się boję... mam nadzieję, że dobrze wypadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×