Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żabka86

porady dla kobiet na forum

Polecane posty

Jak widzę teksty typu, olej go, szanuj się i nie dzwoń pierwsza, daj na luz, on Cie nie kocha a Ty jeszcze gonisz za nim no jak możesz...to mi się rzygać chce, serio. Tacy ludzie chyba nigdy nie kochali :( jakby to wszystko było takie proste, to by kobiety nie zamartwiały się i nie pisały np tu na forum. Może są twarde laski, ja jestem i pyskata i staram się być w życiu silna, ale w związkach to ja chyba sobie nie radzę. Nie potrafię olać, zostawić, dać sobie spokój, na luz czy co tam sobie chcecie jeszcze. Mam swoje pasje, pracę itp, ale jak coś się dzieje niedobrego w moim związku, to ja nawet do pracy zanoszę swój zły humor. Męczące to jest, nie powiem. Zazdroszczę tym, którzy potrafią inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochają
tylko nie są zniewoleni drugim człowiekiem, nie mają toksycznego podejścia do drugiego czlowieka. myslisz że jak gonisz za kimś to bardziej kochasz? To po prostu nie panujesz nad sobą i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Miki w pantalonach
żabko, dzban nosi wode tylko do momentu do którego mu sie ucho nie urwie :P tak więc wszystko przed tobą :D, każdy ma swoje nieprzekraczalne granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka Miki w pantalonach no masz rację, chyba każdy je posiada :-) ale ile cierpienia przy tym czasami, bo niestety jak jest miłość to się cierpi gdy druga osoba rani. Żeby można było wyłączyć uczucia w dogodnym momencie, to by było super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×