Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Gość ewelka1
Nie biorę teraz antykoncepcyjnych, ale przez chwilę brałam Dianę, bo oczywiście co innego ginekolog mógł przepisać, ale bardzo szybko odstawiłam, i nie chce brać żadnych antyków. Faceta mam od kilku lat tego samego :) Tak tak, dalej mam zamiar kontynuować studia :) No z tym żelem jest naprawdę fajnie, żadnego bólu, otarć itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie pozarlam z chlopakiem :) meczy mnie zebym nie palila ale to jak meczy mam juz dosc :/ powiedzialam ze bede a on ze zalezy mu na moim zdrowiu i ze jak bede palic to mnie zostawi to ja powiedzialam droga wolna a sie zdziwil :) powiedzialam jak masz mnie tak meczyc o to to faktycznie daj mi lepiej spokoj az mi sie go zal zrobilo bo nie wiedzial jak ma wybrnac z tej sytuacji :) potem powiedzial ok nie bede cie juz o to meczyl rob jak uwazasz do wieczora i polazl na silke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym nie mowila o tym problemie z suchoscia po co ma wiedziec ze masz tego typu problem naprawde kochana nie mow faceci sa inni jak wiadomo , jeszcze nie jestescie razem ,na dalszym etapie zazylosci wiadomo mowi sie o wszystkim ale tak na poczatku to troche inaczej , zeby jakos tego zle nie zrozumial i sie nie zniechecil ? no ale zrobisz jak uwazasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko Ale wiesz co Ci powiem:) no naprawde moglabys rzucic to palenie..toksyny hirsa nasilaja nie wiem czy wiesz.. jak sie kocha kogos to sie martwi o druga osobe tu racje przyznaje aniolowi:) a Ty serio pomysl co dobrego masz z tych fajek..ani zdrowia ani urody Ci nie dodaja nie wspomne o tym jakiego sie ma po nich chucha:) Zrobie tak..kupie zel i jak przyjdzie co do czego trala lala to wtedy wyjme i powiem,ze uzuwam tego bo lubie:) i juz nie bede mu opowiadac ze lykam tabsy i mi sie nie chce i mam sachare nawet jak on stoi obok nagi:) ja wlasnie ogarnelam mieszkanie,wzniecilam ogien nazarlam sie dzis sernika z makiem pyychaaa,ale teraz od poniedzialku odchudzam sie...znaczy nie odchudzam,bo jestem chuda,w normie,ale ten tydzien sobie folgowalam z drozdzowkami,sernikami,bialym pieczywem...a niedlugo spotkanie wiec musze wyeliminowac w.w. ALe kocham rano do kawy slodka bulke mmmm:) Emilko jak ci sie nudzi sciagnij sobie ta ksiazke co pisalam wiesz jaka zajebista...duzo lepiej i latwiej w zwiazku po przeczytaniu jej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polazl na silke emocje rozladowac:) a on jak wyglada? blondyn brunet? zbudowany umeisniony:)? moj amadeo taki ciemny blond raczej szatyn. Wysoki srednio umiesniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry pomysl z tym zelem ,zamiast mowic wprost , nawet go to podjara ze jestes pomyslowa :) super ! wiem ze zle robie ze pale i rozumiem go ale mnie wkurwil tym tekstem ze jak bede palila to mnie zostawi:)nie spotkam sie z nim juz wieczorem, skoro tak sprawe stawia ok droga wolna :) sciagne ta ksiazke tyle ze net mi ostatnio kiepsko dziala :( moze jutro sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiso no zem ci wczesniej nabazgrala ze brunet przecie on Wloch z krwi i kosci to jacha ze brunet :) wysoki , jest dobrze zbudowany umiesniony itd bo cwiczy ostro na silce no przystojniak ze ho ho baby sie za nim ogladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana!! Wiem,ze Cie wkurwil ale co...chcial dobrze i tylko tak powiedzial,bo chcial zobaczyc TWoja reakcje...a TY..zareagowalas bardzo dobrze:) zrobila bym to samo, bo to tak jak by ktos nam mowil co mamy robic a jak nie to sobie pojdzie...dziecinne,ale wiesz dobrze ze nie zrobil by tego...a on sie pewnie wkurzyl,ze Ty zareagowalas jak by Ci zwisalo czy bedzie czy pojdzie:) a tak naprawde oboje chcieliscie dobrze:) ja tam bym z nim pogadala jak przyjdzie..nie fochuj sie tylko wiesz...pogadaj z nim,ze rzucisz wtedy kiedy Ty bedziesz chciala..ze potrzebujesz troche czasu..i juz:) wilk bedzie syty i owca cala;) a palenie to samobojswto..no wiem,ze nie latwo rzucic..ale teraz idziesz do pracy moze bedziesz bardziej zajeta i nie bedzie Ci sie chcialo palic:) ale chyba z tej silki wpadnie do Ciebie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ksiazki sie dlugo nie sciaga dalam link klikasz tam w tytul jest chyba po lewej 'mezczyzna od a do z' masz pobierz wiec pobierz a potem kaza wpisac kod to wysylasz sms tylko za 2 zl chyba i dostajesz kod wpisujesz i sciaga moze z 15 min!! ksiazka naprawde super jest tam o tym jak pewne rzeczy postrzegaja mezczyni i kobiety co mezczyzni lubia czego nie...z czego powstaja problemy jak sie porozumiewac i wogole...o tym jakie kobiety sie podobaja mezczyznom,no z kazdej manki ugryziona naprawde super ksiazka:) kazdej z was polecam:) Konstancji tez:) cos jej nie ma dzis z nami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on tak wyglada ze szok az dziwne ze ma taki fajny charakter przy takim wygladzie bo wiesz jak to czasem jest czesto przystojniaki to skurwiele :/ o nie nie spotkam sie z nim po silce idzie na mecz z kolegami a potem ma zadzwonic i mamy ustalic co robimy czy wpadnie do mnie czy gdzies idziemy itd ale ja juz podjelam decyzje nie spotkam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparciuch z Ciebie:) w koncu nic sie nie stanie jak za soba zatesknicie..ale konflikty najlepiej moim zdaniem rozwiazywac na biezaco...dzis mam jakis pechowy dzien a to kawe wylalam a to mi roleta spierdzielila sie z okna:) masakra...co mnie jeszcze czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa czesto przystojni sa zadufani ale na szczescie sa wyjatki:) Ja nie wiem ale moj amadeo jest tak wyluzowany ze masakra..chodzi se po mieszkaniu,spiewa...wclae mu to nie idzie najlepiej:) ale ma to gdzies ze mi sie nie spodoba,napierdala w glos:) Boze...tez bym tak chciala miec na wszystko wy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie wkurwil tym tekstem :) poza tym mnie dzis przerazil - gadalismy o gotowaniu , on nie umie ja tez nie , i tak on mowi niby w zartach ze -hej naucz sie bo wiesz co my bedziemy jesc a ja mowie- sam sie naucz bo ja ci gotowac nie bede a on -ale zony zazwyczaj gotuja to co my bedziemy jesc i sie usmichal i tak na mnie gapil,no kurwa co za tekst ,ze niby on ma jakies plany w stosunku do mnie czy co ???? do konca zart to to nie byl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko a Ty mieszkasz ze zwierzakami w bloku? jak Ty sie tam miescisz z nimi:)? masz dwa psy i jeszcze kilka ale juz nie pamietam:) ja mam jednego pieska kochanego i nie ogarniam ciagle sprzatam wloski jego i na spacer i jesc i tak wkolko a co dopiero z kilkoma zwierzakami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurwa:) chce Cie za zone....ja piernicze:) moglas powiedziec ze jeszcze nie masz rozwodu;););) ale z tym gotowaniem widzisz nosz kurwaaa to samo co moj!!! liczy ze bede siedziala w garach zeby go i siebie pasc...o nie...nie dajmy sie w to wrobic:) ja rozumiem raz na jakis czas...ale nie codzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest blok tu nie ma takich blokow jak w Polsce to jest taki jakby apartament w takiej nowoczesnej kamienicy , mam 5 psow 3 koty chomiki szczura krolika i fretke , to jest mega duze mieszkanie , nie mam z nimi problemu , na spacer chodze i tak wiec czy z jednym psem czy z 5 to bez roznicy :) jesli chodzi o siersc codziennie odkurzam i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak on hiper fajny bez komplkeksow niepoprawny optymista a ja...sama wiesz no na pewno nie tak pewna siebie i na pewno nie optymistka raczej pesymistka:) poza tym przy nim udaje pewna siebie i staram sie usmiechac,a w srodku wiadomo..obawy itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pierdole ten tekst pol zartem pol serio mnie przerazil bo mowiac to gapil sie maslanymi oczami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezuuu:) zoo masz:) wiem ile to roboty uwierz mi:) beda tesknic jak pojdziesz do pracy.. dobrze ze masz nie caly etat,to zdazysz ogarnac to wszytsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - ale mu powiedzialam-czlowieku zapomnij nie zamierzam nigdy nauczyc sie gotowac chcesz to se gotuj , ja zawsze robie to co lubie i mnie nikt nie zmusi wiec se daruj , moge sprzatac bo bardzo lubie a gotowac i prasowac nie zamierzam - a on na to - ok rozumiem to ja to bede robil no musisz wyluzowac nie analizowac i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak mowil widac chce tego i pol zartem pol serio o tym mowi... wlasnie w tej ksiazce przeczytalam,ze NIC TAK NIE ZDRZADZI MILOSCI MEZCZYZNY DO KOBIETY JAK JEGO WIZJE WSPOLNEJ PRZYSZLOSCI:):):) a co sie wystraszylas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tam one sa przyzwyczajone czesto sa w domu same to nie problem bawia sie wariuja sobie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz wiekszosc facetow by chcialo by kobieta czekala z cieplym obiadkiem w domku..wlasnie to samo moj..ciagle mowi ze bede gotowac a on moze mi pomagac spytalam w jaki sposob to odpowiedzial,ze on to zje:) :):):) Kochana olac to i robic swoje...raz na jakis czas mozna ugotowac w koncu same tez bysmy sobie cos robily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zakochasz w nim na maksa to bedziesz sie pewnie cieszyla ze tak powaznie mysli o Tobie...czy poprostu sie boisz znowu slubu..? wiadomo,ze jeszcze sprawa z M nie rozwiazana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie umiem ugotowac nie naucze sie nie lubie :) i nie chce :P ide powiesic pranie zara wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nawet nie o to chodzi , jak wyjdzie z M to cholera wie, ja nigdy nie planuje , zyje dniem dzisiejszym to i nie chce zeby ktos sobie cos ze mna w roli glownej planowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja powiedzialam swojemu niech se znajdzie kogos po gastronomiku jak szuka kuchareczki:) no ja tez nie umiem ale co...cokolwiek jesz na pewno sama na obiad,to mozecie przeciez razem zjesc..oj tam upierdolisz mu jakiegos kotleta raz na tydzien i juz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×