Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

czyli ze ma pani niedobory zelaza..jedz duzo watrobki itp kurcze widzisz,,,dbaj o siebie..naprawde nie ma zartow z tym.. u mnie po staremu,ciagle te same dylematy;) ale Ty kochana nie lezalas w szpitalu tylko sie badalas ? jak z TWoim romeo?:) od szkoly pewnie masz dzis wolne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną dobę byłam w szpitalu , mam wolne od szkoły ,ale byłam na egzaminie teoretycznym na prawko i ZDAŁAM :D za drugim. Teraz czeka mnie praktyczny , cały tydzien mnie nie bylo w szkole. Wczoraj byłam na dodatkowych badaniach. A moj romeo cały czas przy mnie , boże jak ja się cieszę że on był ze mną przez cały ten czas. a ty ze swoim romeo staly kontakt kiedy się widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulujeeeeee:) super to teraz tylko praktyka,tylko albo az;) Ale fajnie widzisz,wspiera Cie..dobry chlopak:) To odpoczelas sobie od szkoly..szkoda tylko,ze zdrowko podupadlo,ale nie ma co,anemie da sie odwrocic:) Kochana ja ze swoim amadeo w ciaglym kontakcie gg i maile widzimy sie za mies,on chce na dluzszy wypad gdzies to juz nie na 2 dni,ze moglam miec wszystko pod kontrola;) o masakra:) przekonam go znajac zycie ze 3 dni wypadu to max;) Fajnie ze jestes z nami naprawde:) wogole to tak sobie myslalam matko jak by tak ktorejs z nas cos sie stalo..przestaly bysmy pisac nawet bysmy nie wiedzialy:( smutne,nie ma w zyciu nic stalego..dobra juz nie doluje;) uciekam poki co bede wieczorkiem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuoo nadrobiłam , nawiązując do ziółek o których pisałyście , jedne są dobre na coś a szkodzą na coś innego i tak to właśnie jest Poli cieszę się że tak przebiegło to przesłuchanie , trzymałam za Ciebie kciuki aż zemdlałam. :D Cieszę się Emilka że podjęłaś decyzje, znalazłaś swojego anioła który pokazuje w czynach że Cię kocha, ja miałam kiedyś chłopaka który non stop gadał jak to on kocha a jak przyszlo co do czego to mecz i kumple byli ważniejsi. Z M jest zupełnie inaczej w szpitalu mnie nie odstępowal na krok i był ze mną cały czas i pytał co chwile czy wszystko ok i czy coś mi przynieść. Faceci miłość wyrażają w czynach nie w słowach. jakaja1 nawiązując do odchudzania to ja ostatnio stosowałam 6 weidera i ćwiczenia na nogi i uda chyba 8 min legs znajdę i prześle może link jeśli jesteś nadal zainteresowana :) Luisa ja też ostatnio jak troszkę pobawiłam się z chrześniakiem mojego M to była pogawędka o naszych dzieciach. Boże doczytałam do końca niezły młyn emilko Ci się zrobił naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx bidaku !!!! :( dbaj o siebie kochana :*masz super chlopaka :) no maz tez taki byl jak marynarz ze co by sie nie dzialo to byl przy mnie ehhhh :/ a ja posprzatalam zrobilam zakupy i wybawilam sie ze zwierzakami :) teraz wskakuje do wanny tez bede wieczorem:) luisa wez Ty juz daj spokoj jedz z amadeo na dlugo i juz nie mecz sie glupotami !!!!!! ile Ciebie ominie w zyciu jak bedziesz tak robila !!!!! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak chłopak mi się cudny trafił , Emilko a Ty jak się czujesz w całej tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annqx, nigdy wiecej tak sie nie przejmuj mną, że mi tu mdlejesz! :D A tak na serio, to teraz musisz wziąć sie za siebie :) Ja musialam zmienic diete, bo jadłam na okrągło to samo i nie dostarczałam organizmowi potrzebnych witamin. Jedz sałatę, wątróbke(tego nie jadłam, za nic sie nie przemoge xD ) A oprocz tego, pewnie lekarz ci powiedzial co i jak, bo ja jeszcze żelazo w tabletkach dostalam, musialam wstawac po malu, by zbyt szybko nie zmieniac stanu "położenia" no i gorących kąpileli zero. Ja dziś jestem padnięta... wróciłam do domu po 20 i od 8 w szkole byłam i w przeciągu tylu godzin tylko na 30min ze szkoly sie wyrwałam. I jestem mega zmęczona... Hmm...moje gg troche ruszylo,z jego inicjatywy, akurat wtedy kiedy ja juz prawie mialam na niego wylane... Emilko, jejuniu, co ty za galimatias tam masz... strasznie ci wspolczuje, bo sytuacja jest okropna, a z tego co tu wyczytalam to tez mysle, że do męza moglabys sprobowac wrocic, ale nie wiem, zrobisz jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) Ale fajna ta prawda o facetach:) Poli:) Wow gg ruszylo:) zawsze tak jest ze jak sie czeka albo pisze,to gg jak makiem zasial..a jak sie nie spodziewamy to rusza:) ciesze sie:) ale Poli..od wtedy co napisalas to byla zlewka z jego strony bo mowil,ze idzie a sie pojawil nie? a potem juz pewnie nie pisalas i sam sie odezwal... Klade sie spac kochane:* dobrej nocyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusio :) Od tamtej pory nic nie bylo, a ja sobie powiedzialam, że tak szybko znowu nie napisze, niech troche poteskni hehe :D No i faktycznie napisal, wyszlo to z inicjatywy na fb, bo cos tam wyczytal i sie zapytał i takie tam...:) No ale pozytywnie mnie zdziwił, ale pewnie teraz tak szybko on sie nie odezwie ehh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze Poli że coś się rusza, ale nie narzucaj się gościowi , lepiej jak będziesz taka bardziej milcząca :) M mnie wykończy obiadkami z witaminkami i w ogóle. Dzisiaj jak zaczęłam się z nim kłócić to się śmiał że albo coś jest mojemu albo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx, masz 18lat? ;> Jeju, ale masz kochanego faceta! Gdzie takich spotakac?! hehe :D Dobrze, że tak sie troszczy, przynajmniej wiesz,że mu na tobie zależy :) A ile on ma lat? :) A no bede milcząca i nie napisze pierwsza, a przynajmniej nie tak szybko hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie wiem co zrobie naprawde dzis miala miejsce taka sytuacja : marynarz sie wscieka ze pale i ciagle mnie meczy bym przestala , i dzis mu nagadalam ze bede palila i zeby mi dal z tym spokoj bo mnie ten temat wkurza a on mowi -nie bedziesz palila i do konca zycia dopilnuje bys nigdy wiecej nie siegnela po papierosa, a ja mowie - ta jasne przeciez jak nie bedziemy ze soba to co cie to bedzie obchodzilo czy pale czy nie , a on powtorzyl swoje a ja swoje a potem mowi -uwierz nie bedziesz palila a ja tego dopilnuje juz zawsze i sie caly czas usmiechal , potem mnie pocalowal w reke i polozyl ja na swoim sercu i powiedzial ze jego serce nalezy do mnie a byl przy tym taki powazny ze az mi sie smiac chcialo a potem spytal - a twoje nalezy do mnie ? a ja mowie - no tak , a on sie usmiechnal i mnie polcalowal potem gadal ze mnie uwielbia i szaleje itd i calowal jak dziki , moze on mnie kocha tylko nie umie jakos tego wyznac???? :)kurde ja to zawsze mam jakis problem :) co do hirsa :) nadal nie uzywam bioxetu i telocapilu i wloski nie powracaja hurrraaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinda Ty jestes taka przemila dziewczyna znajdziesz swojego ksiecia na pewno a on bedzie szczesciarzem ze Ciebie ma :) :* annnqx a Ty masz extra super kochanego chlopaka szczesciara !!!! :) :* spijcie dziewczyny slodko ja tez juz lece dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on 3 lata starszy . kurcze poli ja kiedyś uważałam że to taki typowy dupek , który dziewczyny potrzebuje tylko do jednego , nie chciałam się z nim spotkać nawet. przez 9 miesiecy jak był w wojsku to pisaliśmy cały czas ze sobą. Emilko widzisz ze marynarz Cię kocha, faceci nie potrafią tak mówić o uczuciach , ale pokazują to w gestach w czynach. Jakbyś napisała do obu sms w nocy że coś Ci się stało to marynarz by się zjawił szybciej niż raport . Przy nim przynajmniej masz stabilną sytuacje, facet za tobą szaleje ale nie mówi o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
POli..no jasne ,że chce te ćwiczenia wiecie dziewczyny dzisiaj musiałm pomagac przy pokazie i ubierac dziewczyny które były modelkami i tak ganiałay nago przede mną w tym majtakch i stanikach i ja im tak zazdrościłam,że są piękne .chude i bez hirsa a faceci tylko po tyłkach je klepali... hmmm...jej niech mój mózg sie przekieruje na optymizm :) buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź optymistką . Inaczej świat wygląda jak się nastawienie do życia zmienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
jakaja1 Poczytaj sobie o interwalach na rowerze.. :-) A skoro lubisz skakać to polecam Ci skoki na mini trampolinie.. http://www.sportowystyl.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=844&Itemid=8 A dietke możesz stosować na 1100 karolii lub 1200 i też schudniesz. Poczytaj sobie o diecie o niskim IG. Przejrzyj tabele IG. U mojego faceta na siłce ta dieta się najlepiej sprawdza. A przed każdym posiłkiem i jak Cie dopadnie atak głodu wypij sobie 2 szklanki wody.5 posiłków dziennie. Na kolacje np.jogurt naturalny-może być z ogórkiem zielonym lub pomidorkami. Owoce tylko do południa. I najważniejsza wola i psychika.. Będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej..zasnęłam.. Emilko, dzięki bardzo!! :* :) Obym znalazła hehe ;) Ojej...ale mi się słodko zrobiło, przez marynarza...ehh, ja jestem zielona, nie wiem co zrobisz, bo po tym co napisalas, to bym wybrała Anioła, ale jednak tesknisz i zależy ci na mężu, taki sentyment...Ale tak jak Annqx napisała, faceci w czynach pokazują jak im na nas zależy. :) ohh..nie zazdroszcze ci tej sytuacji..trzymaj się :** :) Annqx jednak pozory mylą, twój się zminił może pod wpływem ciebie :) Ale jesteś cholerną szczesciarą!!! :* ;) Jakaja, nie patrz na te dziewczyny! My jesteśmy piękniejsze, bardziej wartoścowe i w ogole!! Więc niech optymizm bije od ciebie, bo nie masz o co być zazdrosna!! ;) Milego Dnia, dziewczynki!! :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinda ma racje !!!!! kazda z nas jest inna i wartosciowa , nie mozna oceniac po wygladzie to ze ktos jest piekny idealny itd znaczy ze jest lepszy ? absolutnie nie !!!!! naprawde liczy sie osobowosc nikt mnie nie przekona ze jest inaczej , przyklad-piekna dziewczyna moze byc zimna niemila nie usmiechac sie byc podla itd , a ta mniej urodziwa moze byc slodka dobra kochana itd ktora wybierze normalny wartosciowy facet ? jasne ze ta druga posluchajcie starej emilki wiem co mowie :)poza tym czasem dziewczyna mysli ze ciezko jej znalezc faceta bo jest brzydka a najczesciej jest tak ze kompleksy ja blokuja rezygnuje z zycia spolecznego i nawet nie ma szansy nikogo poznac !!!! jej blokady i strach jej na to nie pozwalaja !!!! dlatego te ktore tak maja - musicie z tym walczyc inaczej nigdy nie bedziecie szczesliwe bo same sobie ta szanse zabieracie ja i constance juz sie tyle o tym napisalysmy ufffff :) palma i wierzba naprawde dzialaja odrastaja mi wloski i bede sie dzis depilowac , i tak sobie siedzialam na balkonie i przyjrzalam sie moim nogom w sloncu no te odrastajace wloski sa tak jasne prawie jak moja skora a kiedys byly duzo mocniejsze i ciemniejsze super :) a luisa pewnie zajeta swym amantem na gg co ? :)kiedy on dokladnie przyjezdza , pojedziecie gdzies czy zatrzyma sie u Ciebie? i mam pytanko - ile Ci zajmuje depilowanie nog depilatorem ? uda tez depilujesz ? tak sobie mysle ze moze tez walne nogi depilatorem ;) tylko mnie przeraza ze to tyle czasu zabierze pewnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie , a przeważnie dziewczyny ładne i nazbyt dbające o siebie są brane za te o lekkich obyczajów . Liczy się naturalność. a nie wychodzony szkielet , 3 kg tapety , wytapirowany blond na głowie. Ja sama mam parę kg dodatkowego bagażu. :) Emilko jak ty się w tym wszystkim czujesz , w tej sytuacji z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) Czytalam rozmowe Twoja i marynarza:) jest zakochany w Tobie z tego zachowania wynika...i ten gest z sercem...wszystko jasne:) Kochana moj amadeo przyjezdza w polowie dokladnie czerwca bedzie jakies 3 tyg w domu u siebie wiec mamy troche czasu:) On chce wyjechac gdzies na kilka dni,za granice...nie wiem nie mam kasy wiec z nim nie pojade a nie chce by mi fundowal wszystkiego,zle bym sie czula,,,ja obecnie szukam pracy i musze wyjechac stad gdzie mieszkam bo tu jest male miasto i szans nie ma...nie takie jak chcialabym...on pisze wciaz a to maile a to gg:) jest mlodszy o 3 lata ode mnie ale zwisa mi to:) Chyba pojade z nim jak ostatnio na jakeis 2 max 3 dni:) zobacze...znowu dylemat,ze nie ma ciuchow,kasy,a jak juz mowilam nie chce by placil za mnie,choc kase ma,,, Emilko to Ty golarka golisz??? ło matko dziewczyno zrob to depilatorem!!!! ja gole depilatorem cale lydki,uda i bikini nawet czasem i mam spokoj 2 tyg po tym czasie odrastaja poj wloski!!! a po golarce to juz na 2 dzien...jak Ty masz jasne to wogole bedziesz zadowolona,,,ja mam czarne..problem to wrastanie ale na szczescie duzo nie wrasta ze 3 na jednej i na drugiej:) ostatnio robie codzien peeling cukier i mydlo w plynie lacze miodowe:) masuje tym nogi i jest super!!! Kochana sie nie zastanawiaj rob nogi depilatorem tylko potem przemyc zdezynfekowac i nawilzyc dobrze:) no i te peelingi:) Co dzis robisz? sama w domu ? pojechal Aniol? masz juz decyzje co dalej??:) ja siedze weekend w domu,nudy:) a TY od pon praca:) pewnie rzadziej bedziesz na kafe:( buzka dla wszystkich dziewczynek na dzien dobry:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest poza tym wlasnie najczesciej te lale to takie zabawowe dziewczyny albo uwazaja sie za bog wie kogo i sa mega niedostepne, ja tez mam pare kompleksow i idealna nie jestem ale mam to gdzies :) co do moich spraw - hmmm no roznie sie czuje, oczywiscie mi przykro bardzo ze tak wyszlo z mezem i zal mi go mam wyrzuty sumienia, ale on mnie zostawil ja nie wiedzialam ze jest inaczej niz myslalam a to ze poznalam Aniola to wielki przypadek przeciez ja nie planowalam nikogo poznac nie szukalam w zyciu bym nie pomyslala ze tak sie potoczy , wszystko wyszlo tak naturalnie , nie wiem jakie jest wyjscie z tej sytuacji , normalnie gdyby nie bylo Aniola wrocilabym do meza bez chwili zawahania , ale jak ja mam zostawic Aniola po tym jak mi pomogl? przeciez on by mi nieba przychylil on sie tak stara jest taki kochany i co mam mu powiedziec - ok dzieki za wszystko czesc ? , on na to nie zasluguje poza tym tak mi z nim dobrze i spokojnie , uwielbiam go , moze nawet na swoj sposob kocham za to ile dla mnie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czasu poswiecisz moze z pol godz na jedna noge by dokladnie cala wydepilowac i pol na druga:) ale kochana 2 tyg spokoju:) wartoo jak bedzie Cie bolalo naciagaj depilowane miejsce lekko druga reka by napiac skore ,spr sposob;) mniej boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx kiedy praktyka z pj?:) uczyl Cie troche Twoj M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do decyzji napisalam wyzej ;) nie przejmuj sie Aniol jest ode mnie mlodszy o 8 lat !!!! :) tak w poniedzialek wracam do pracy ale ja pracuje tylko po kilka godzin dziennie wiec jasne ze bede tu przychodzic codziennie jak zawsze :):* ja jak gole maszynka to 1 x na tydzien czesciej nie musze to wystarcza ale moze faktycznie sie przerzuce na depilaor :) z Aniolem sie widzialam na chwile rano przyjechal i zjedlismy razem sniadanie teraz pojechal do pracy wieczorem sie spotkamy , wczoraj posprzatalam i zrobilam zakupy to dzis sie lenie totalnie bede sie obzerac ogladac tv no i tu pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi Emilko na to.ze aniol jest w wieku amadeo:):):):) ale jaja...to dobrze ze bedziesz mimo pracy:* Decyzja no czytalam ... ale myslalam,ze to narazie rozwazania a nie jeszcze decyzja:) zobaczysz z czasem jak bedzie...do wrzesnia jeszcze duzo czasu.. kochana wlasnie jak to pisalam wylalam kawe na klawiature fotel i podloge:):) ja pierdziele:) niech zyje precyzja ruchu;) Rob nogi depilatorem:) zapomnisz o wloskach na nich na dluugo:) Emilko a mam pyt ile razy w tyg uzywasz depilatora na twarz? i robisz ja cala przy uszach tez? i wasik i brode i poliki? bo ja sie zastanawiam..z meszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ma 26 lat :) wiesz co ja na twarzy mam meszek jasniutki wiec robie tak - najpierw wyrywam wloski te grubsze ciemne peseta a potem jade po twarzy depilatorem zeby usunac odrastajacy meszek robie wasik poliki podbrodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ile dni musisz? ja mam taki meszek ale szary dluzszy zalezy pod jakim katem go widac bardziej lub mniej..brode robie elektroliza i jest ok ale powtarzam raz na mies ja..mysle o baczkach by je usunac depilatorem ale bedzie lipa bo na calej twarzy lekki mech wiec bedzie roznice widac i chyba w koncu to zostawie.. sama nie wiem. Kochana dokladnie 26 skonczyl achachaaaaaaaaaaa:):):) a Twoj czarny czy blondyn?,amadeo szatyn taki raczej ciemny blondyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×