Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emilko pozwol mu marzyc o sobie w roli glownej:) marzen chlopakowi nie zabierzesz... a moze poligamia dozwolona we Wloszech?:) zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie liczy na to,ze sie rozwiedziesz i kiedys wezmiecie slub..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dzis pranie robilam:) to Ci widze marynarz dal do myslenia swoimi pol zartami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Mój facet też nie lubi jak palę, chociaż na co dzień nie pale, ale na imprezach czy tam jak z kolezankami sie spotkam to czasem zapalę ;) Teraz właśnie bym sobie zapaliła , bo jadłam obiad, a po jedzeniu najlepiej się pali :P Emilko widzę, że masz bardzo skomplikowaną sytuację, moim zdaniem tego anioła nie pokochasz tak jak męża, no ale znowu przez tamtego tyle przeszłaś, sama nie wiem co bym zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze go tak nie pokocham jak meza a boje sie ze jak dalej taki bedzie to wlasnie tak sie stanie :D no te jego podteksty mi daja do myslenia :/ poza tym dzis mnie zszokowal jeszcze czyms - pyta mnie czy moze isc z kolegami na mecz , oczy zrobilam jak 5 zl :) i mowie - ale czmu ty mnie pytasz chcesz to idz, a on - bo w zeszlym tygodniu poszedlem i nie spytalem i zrozumialem ze zle zrobilem to teraz pytam , ja mowie- a czemu uwazasz ze zle zrobiles , a on - bo chcialbym cie pytac o pozwolenie jak chce gdzies isc , no szok o co kaman ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcial Ci dac do zrozumienia,ze jest 'Twoj' wiec sie liczy z Twoim zdaniem:) tak na chlopski rozum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tylko,zeby to nie zadzialalo w obie strony,zeby niedlugo od Ciebie nie wymagal bys sie go pytala czy mozesz wyjsc z kolezankami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie wyczytalam ze dla mezczyzny oznaka milosci kobiety do niego jest pozadanie i szacunek:) naprawde super ta knizka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ta na pewno nie zamierzam go o nic pytac :) na silke tez nie chcial isc bo gadal ze woli ze mna siedziec nie chce zeby rezygnowal z hobby to mu isc kazalam :) no sciagne i poczytam :) tez sie dzis obzarlam slodkimi rzeczami ciastkami lodami ufffffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam ze jak nie jem slodyczy i bialego pieczywa mam plaski brzuszek a jak tylko zjem zalozmy 2,3 dni codzien to mi rosnie jak balon:) ale brzuch tylko,nienawidze tego,od pon zero bialego pieczywa i slodycze tylko raz w tyg:) o przypomnialas mi o lodach,ale bym zjadlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz jak przeczytasz bedziesz zadowolona:) duzo latwiej Ci bedzie zroumiec pewne zachowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie polozyc:) jestem cala jak balon po tym obzarstwie:) a jeszcze mama mi dala kapuste w sloiku a na wieczor mam robic salatke z tunczyka achachaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sobie sprobuje sciaganc :) wlasnie sobie nalozylam kolejna porcje lodow ...czekoladowych... :D potem zapale i bede juz w siodmym niebie :D ja tez sie zdrowo odzywiam ale mam czasem napady na slodycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dlatego,ze marynarz dzis namieszal Ci w glowie i zajadasz emocje:) a moze jestes przed ciotka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione smietankowe i czekoladowee:) mmmmmmmmmm daj polizac achachaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee okres mialam niedawno tak mi sie chcialo poszalec na slodko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bylam ze swoim amadeo staralam sie malo jesc zeby kupy przy nim nie robic:):):) jaki wstyyd ja chyba nie jestem normalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa hahahahahaha ja z Ciebie to nie moge mistrzostwo swiata :D o matko kochana wrzuc na luz !!!!!! nie no jestes bezkonkurencyjna :D :* ja tam robie kupe normalnie przy chlopcu mym a jak mam okres to tez nie ma zadnego skrepowania z niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie chcialam tak srac na potege :) tam maly kibel byl i lazienka razem:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z seansu nici. mieliśmy stłuczke , pod carrefourem baba w nas wjechała . Mojego M jest mi kurwa tak szkoda. Kurde 2 miesiące temu auto kupił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szok!!!:(:( nic Wam nie jest??? samochod mocno uszkodzony...jejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sranie to normalna rzecz :D ahahahahahahahaha jakbys sie w majty zesrala to wstyd ale do kibla to nie hahahahahahaha :D annnqx a nic Wam sie nie stalo ????? bidaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic , samochód trochę oberwał . babka wysiadła zaczęła drzeć mordę jak wysiadłam i jej powiedziałam parę słow to się kurde aż malutka zrobiła m pojechał na policje a ja czekam na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) wiem:) widzisz jaka ja mam spinke zbedna ze wszystkim:) jak dzikus jakis ale co.. a w nocy znaczy nad ranem tak mi burczalo w brzuchu ze on spal a ja musialam wstawac i banana pozarlam w kuchni z glodu:) i przestalo:) Annqx Cos ostatnio nie bardzo u Ciebie kochana a to zaslabniecie teraz to...jejku naprawde jakis pech pieprzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baba w was tracila i jeszcze sie darla?? dali jej przepustke z tworkow?:) kochana najwazniejsze,ze WY cali... samochod sie wyklepie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój się babsko nauczy trochę rozglądać. Luisa jak ludzie się mało znają to wiele rzeczy ich krępuje miną ze 3 miesiące bycia razem i będziecie się znać prawie jak lyse konie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×