Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

tak, aniol goli pachy i jajka :Dostatnio walnacl ze se klate ogoli ale nie wiem po co zabronilam mu bo tam prawie nie ma wlosow za to ma sporo na rekach i nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole zauwazyam ze wiekszosc facetow to nie ma problemu z nagoscia wygladem i cialem nie wstydza sie tak jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak ja nieraz czytam czy slysze, zze facet goli sie "tam" no to ok, ale klate, pachy na łyso, nogi i takie tam to mysle "co z ciebie za facet?! " Emilko ja depiluje rece, nogi, uda,stopy, myszke, brzuch, pachy, ramiona. A obecnie czekam na depilacje wąsika i mysle o tym by ogolic krzyz, posladki i pomiedzy posladkami, ale ja juz czasami nie mam sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie faceci powinni golić tylko twarz pachy i jajka nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie jak facet goli pachy bo mnie jakos kudly tam raza ;) oj bidaku to duzo czasu zajmuje co ?:( ale czujesz ze wierzba Ci cos pomogla?bierzesz na ta chwile cos jeszcze?a telocapil uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powinni wygladac jak FACECI a nie jak baby! Sa jakies granice, a nie, ze oni sie gola wszedzie tak jak my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w klasie agenta który ręce ma zgolone na zero. Kwestia higieny czy facet goli pachy , ale raczej powinien moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz to jest mega owlosiony jak malpa normalnie , ale tez tylko golil jajka i pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane:) Annqx:) czyli wszystko odbylo sie dobrze i teraz juz myslisz kiedy to kolejny raz nastapi? a co dopiero Twoj M:) pewnie chlopak przeszczesliwy:) Kołuj BArtka dla Poli:) szkoda,ze daleko mieszkaja od siebie;) Powodzenie jutro na poprawce z matmy.. Poli:) Korki widze przezylas:) Nie martw sie tym,ze jeszcze nie mialas seksu..facet powinien byc tego wart nawet jakbys miala czekac do 'po 20;) poza tym zaczynasz nauke w liceum a tam z pewnoscia ktos wpadnie Ci w oko:) Emilko:) ale masz RIckiego Martina:):):) no przystojniak ze hej:) mysle,ze jestescie ladna para:) TY sliczna bladynka on ciorny;) super..no wlasnie ciezko znaleac odpowiednika idealnie zeby byl jak sobowtor..no to nocke spedzasz sama..jutro pewnie prosto z pracy Cie odwiedzi:) A ja tez szukalam amadeo ale nie znalazlam bardzo podobnego,jest podobny czasem do Pawla Malaszynskiego,ale nie identyczny..moze znajde cos na podobe to wkleje:) Kochane naprawde z jego tepem to naprawde bedzie ' łoj corciu corciu juz Ty mi dluugo panienka nie bedziesz;)' wg niego;););) bo ja nie nadazam:):):) dziewczynki boje sie spac sama w nocy:( a musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zajmuje duuuzzzooo czasu! Jak moj depilator dziala na raz 40min to na same nogi od gory do dolu tyle potrzebuje, wiec musze zawsze czekac godzine az sie naladuje, wiec sporo czasu trace...Tak jak nie zapomne to uzywam telocapil a mysle ze wierzba chyba miala jakis minimalny wplyw bo chyba wolniej na nogachj rosly ale moze to tylko moje urojenie bo nie bralam jej dlugo, a teraz odstawilam bo musze zobaczy jak ja z okresem stoje...cholera musze isc do tego lekarza..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa dawaj adres to przyjadę ;) No był szczęśliwy , ;) mam nadzieje że szybko będzie następny raz, cholera spodobało mi się ! Zaraz do Bartusia zadzwonie i powiem że znalazłam mu dziewczynę do wożenia na skuterze, tylko wiesz Poli dorzuć mu trochę na paliwo zeby się nie załamał chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh poli bidaku :* szkoda ze nie mozesz brac palmy moze ona by pomogla bardziej ! aniol przyjedzie tyle ze bardzo pozno pewnie jak juz bede spala , co do tego jak wygladamy hahahaha jak matka z synem?no moze przesadzam ale widac miedzy nami roznice wieku luisa mmmm pawel malaszynski fajny jest zawsze mi sie podobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luiso, zostaniemy tu z tobą do pozna jak chcesz, a potem wtul sie do swojego psiaka i spij :) Hehe no no, bawicie sie w swatki?! :D No dobra dorzuce sie zeby nie bylo :D Annqx, teraz tu w igraszkach bedziesz gonila Emilke i Luise hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny M . wyjdzie ze mnie nimfa i ooo Emilka każdy ma tyle lat na ile się czujesz, i nie ważne jak razem wyglądacie , ważne jak się przy sobie czujecie i ile dla siebie znaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli ty wiesz jakie to jest ciacho . ok 175 cm wzrostu brunet ciemne oczy . i ten skuter , bierz się póki wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze,ze spalam teraz z 2 godz bo bylam zdechla a teraz do 3 w nocy nie zasne,a wizje mam w glowie pogrzebowe..widzialam trumne odkryta i stoi to zwlaszcza jak ciemno przed oczami,o Boze..mowie Wam nie jest dobrze mieszkac samej.. Emi Malaszynski tak ale z krotszymi wlosami ale jest blondynem ale ciemnym wysoki wyzszy ode mnie z 14 cm,szczuply ale dobrze zbudowany,wkurwia mnie,ze nie ma na klacie wlosow,nogi lekko owlosione brzuch mocniej ale rece ma slabo owlosione,a jaja goli:) wogole najgorsze ze twaarz ma slabo owlosiona:) tylko brode widze ze golona:) haha ja piernicze:) oczy ciemne zielen albo cos w tym stylu:) no i ma taki blysk w oku;) jest bystry meski i pomyslowy:) ma milion filozofii w swojej glowie i musi byc jak on chce;) ale ja chce by bylo jak ja chce:) ogolnie duzo smiechu i czulosci..tak mniej wiecej z nim. Ale Ricki Martin jest meski bardzo tez a co do roznicy wieku weez i lej na to:) to bez znaczenia.. Poli:) ja tez depiluje to co Ty z tym,ze nie stopy i na plecach nie mam mocnych wloskow za to mam na brodzie kilka i baczki to te gratisy ktorych Ty nie masz:) Poli jak mu dasz na paliwko to po calej wsi Cie obwiezie hahahaaaaa:) zartuje Annqx:) Dawaj opis swojego M:) zapraszam Was na noc wszystkie kupie lody i sie posmiejemy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze ciut podobienstwa tu ale ma ciemniejsza karnacje,znaczy jasna ale teraz na lato jest bardziej opalony niz ten i mniej wlochaty jak ten;) http://www.przeploty.pl/wp-content/uploads/2009/11/pawe%C5%82-ma%C5%82aszy%C5%84ski.jpg a Wy jutro do szkoly o szok,,,ale by mi sie nie chcialo uczyc jak tak cieplo a jeszcze ta matma przed wami..wazne by zdac nie przejmujcie sie ocena i tak nie musicie dalej miec cos z nie wspolnego:) powiem Wam,ze chyba kakao wypije zaraz bo juz za mna chodzi cos slodkiego a nic nie ma:/ !!! Emi nie pal tyle;) a wlasnie aniol juz nie wspomina o fajkach?:) Poli i anqx smieje sie ze Wy w podobnym wieku ale jak na swoj wiek jestescie bardzo fajne powazne i madre:* poadoruje was a co tam;) a ja znowu w wieku blizej Konstancji i Emi:) haha w sumie kolo 30 a Wy przed 20 i umiemy sie dogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx, no no to coraz bardziej Bartus zaczyna sie podobac :D Luiso, biedna ty:( Zaraz tam u ciebie bedziemy i ci dotrzymamy towarzystwa ;) Troche czasu i jakos sie pozbierasz. A duzy masz domek Luiso? Bo moze nie wiem, rodzenstwo popros zeby u ciebie na noc raz zostalo czy moze raz do rodzicow idz, tak zeby samemu nie siedziec bo idzie zbzikowac... Emilko, nie przejmuj sie tym! Przeciez sa zwiazki gdzie kobieta jest nawet dziesiec czy ile lat starsza od swojego partnera, wiek to nie wszystko :) A jesli mozna widziec jaka jest roznica wieku pomiedzy wami? :) No Luiso, to ja mam gratisy tak jak ty ;) Ale ja bym juz wolala bez nich..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OHOHO Luiso twoj amadeo tez jest sliczny, ehh szczesciary!!! ;) Mi ten facet na korkach powiedzial, ze nikt na oceny z gimnazjum, w liceum nie bedzie patrzyl wiec luzik. Ja jak wybieram sie na bio-chem czy nawet na humana to tam punkty z oceny z matmy sie nie licza, tylko on mowi jesli raban w domu bedzie to sie zajmiemy, a ja mowie ze nie, a on , no i gites ;) Wiec wystarczy ze zdam a w liceum bede sie meczyc ;) Ooo Kakao, Luiso poprosze tez jedno dla mnie! ;) No wlasnie super, ze umiemy sie dogadac mimo roznicy przejsc, wieku i wgl. :) Hmm..Luiso, niech cie tam amadeo tez poadoruje troszke! ;) Bo jestes super babką! ;) Ja z nudow sobie poczytalam o moim imieniu i sie smieje teraz jak powiedzialas ze takie babki z nas :D to tak na marginesie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli jak to? toz na brodzie nie masz gratisow?:) mowisz ze masz jak ja haha nie zatrybilam:) kochana mam domek ze sa 4 pokoje taki sredni ni duzy ni maly ale wiesz nie ma opcji by rodzenstwo przyszlo bo kazde gdzie indziej mieszka..a do rodzicow moge isc ale nie chce tak bo kiedys musze sie przemoc i wrocic do siebie..i co wtedy..ach kochana mowie Ci.. no Bartek z opisu niczego sobie;) a Emi i anio to 8 lat roznicy:) a amadeo ode mnie 4 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa no fajnyyy mmmmm :) jestes zakochana tak czuje a na pewno baaaardzo zauroczona ;)a ta fota tez ladna zawsze mi sie malaszynski podobal ;) wlasnie jak my sie fajnie dogadujemy bez wzgledu na wiek extra :) poli no wiele sie nie pomylilas aniol jest mlodszy o 8 lat :P aniol po tamtej klotni milczy w temacie fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli no umiemy sie dogadac bo sie wzajmnie nie oceniamy tylko sluchamy wspieramy i dobrze z serca radzimy:) pewnie dlatego:) i co tam o imieniu twoim? pewnie sama superlatywy:) A Annqx ciekwe kiedy teraz bedzie miala nast raz:)? no amadeo adoruje ale ja jakas jestem nie do zycia chyba..nie wiem czy bedzie nam dobrze on ma dosyc duzy temperament a ja raczej domatorka pewnie domatorka jestem przez te kudly inaczej bym nie byla taka domatorka hahaha:) Emi wybyla? Taak kakalka starczy i dla Ciebie Poli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso ja mam gratisy, typu wasik i baczki i tam pojedyncze wloski na brodzie, ale powiedzialas ze nie masz tak ciemnych wlosow na plecach, wiec moj gratis to plecy i wasik a twoj to wasik :D No to ja mysle, ze to wcale nie ma tak duzej roznicy wieku. :) Kiedys byly stereotypy ze kobieta starsza od faceta to dziwnie, ale teraz to loozik :) Wiec wazne ze wy nie czujecie sie niekomfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie lubie w domu siedziec dupa mnie swedzi i wiecznie bym gdzies chodzila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja no wlasnie tez domatorka i to straszna, niby skrywam sie bo przez wlosy ale domatorka ze mnie na bank! ;) Emilko, ja na jego miejscu juz bym nic ci o fajkach nie gadała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×