Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no dzis juz nie wroci jest jakas akcja i pewnie wlasnie wyplywa w morze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie teraz muszę być cały czas w stanie gotowości . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie plaacz kiedy odplyneee sierceeem bede przy Tłobiee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx no to teraz musisz sie pilnowac zeby byc w miare gladkim..:) Emiko, taka ma prace, ale pewnie jutro z rana u ciebie bedzie i nadrobicie wszystko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wgl, to mamy juz 90 strone i jeszcze 10 i mamy nasza huczna 100 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi widze ze coraz bardziej sie angazujesz w aniola i tesknisz za nim:) Emi sie zakochalaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi juz dawno sie w Aniele zakochala tylko bala sie przyznac przed soba i dopuscic ta mysl do glowy ;) Emilko, wyruszaj z nim na te rejsy hehe :D zartuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no drogie panie, zrobimy video konferencje i się nabrzdyngolimy przed kamerkami internetowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Annqx to wcale nie bylby zly pomysl :D O i amadeo sie odezwal, no no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo i kolejna zakochana nam wybyla :) jasne ze jestem zakochana troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo annnqx super pomysl ide se cosik zrobic do picia zapale i wracam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki myslałam że dłuzej z Wami posiedze ale M dzwonił zaraz przyjedzie bo żyć beze mnie nie może biedactwo . Dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko to dotrzymaj tam Luisie towarzystwa, ja bym z checia zostala, ale coz zmecznie mnie ogarnia a musze jeszcze sie zorganizowac na jutro...ehh ja chce juz wolne...:( Dobranoc, kolorowych :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spijcie kochane:) gadam z nim.. nie martwcie sie,jak jutro sie nie odezwe znaczy padlam na zawal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty gadasz z amadeo :):):) spoko to ja lece kochana gadaj gadaj :):* dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko...on se wymyslil ze ja bede na imprezie z nim u niego w domu a potem posiedze jeszcze ze dwa i dopiero wyjazd ja jebie.. juz powiedzialam,ze sama zdecyduje nosz kurwa co to ma byc..i ja nie mam nic do gadania a on zdecyduje gdzie co i jak..nieeee nosz kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to niedobrze przeciez zwiazek to partnerstwo musi liczyc sie z Twoim zdaniem , i co poklociliscie sie? zrobisz jak on chce? u mnie hmmmm jak zwykle syf :/maz sie odezwal jak stad poszlam, napisal czemu nie odpowiadam to napisalam - a po co mam odpowiadac bawisz sie mna?co chcesz ze mna byc? nie sadze , odpisal- tesknie za Toba dostalem wyniki egzaminow ( mial w kwietniu taki wazny egzamin ze spcjalizacji to dla niego wazne bardzo) wiec zapytalam - i jakie wyniki , napisal ze zdal bardzo dobrze , odpisalam ze - tak myslalam gratuluje , odpisal - dzieki kocham cie , a ja co zrobilam ????durna pala jestem odpisalam - ja ciebie tez no kurwa jakos odruchowo to zrobilam ja pierdole zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×