Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Luiso przecież nasz kochany Bartłomiej ( lub Bartosz) ma niezawodny środek komunikacji , będzie gnał z pt do Lęborka na swym rumaku . ;) a zresztą ja ją tu przywioze jak zdam egzamin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo i kolejny plus poznania Bartka! No no :D A tak apropo wlosow, to juz wiem jakbysmy utrzymywaly sie w tym naszyjm raju! Bysmy sie z wlosow utrzymywaly, bo ja niejednokrotnie mowie ze z moim wlosow na caly ciele to peruke szlo by zrobic a jak tak my wszystkie do kupy to sie nazbiera kłaków :D Ide z psiakiem na dwor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Lęborka kochana moze byc tu duzo dziewczyn:) wiec miej na to jakladie T to mowisz wywalone:) WOOwLębork to sliczne miasto..ale tam chyba nie zawitamy..ni bylam tam..ale moze zawitamy tam gdzies blisko i sie Poli umowimy:) wezme jakies łoki toki:) i bedze tukafeteria ;) odbierz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaa Annqx no wiec maszjuz motywacje by zaliczyc to cholerna pj:) Poli jak tak kazda sie zdepiluje to niezla peruka moe bedziemy je sprzedawac naprawde haha ale bysmy byly mlionerkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx Kochana a Ty teraz co? jak dostaiesz ciotke bedziesz lykala tabletki czy jak?:) a napisz jak z wloskami dalas rade ? nie myslalas naprawde o ostrej nodze czy faldce?:) pilas driny przed:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiore Luise , Emilke z lotniska z Wawy i jedziemy na wycieczke do Lęborka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troszkę wypiłam cytrynówki , przed pójściem do pokoju to aż dreszczy dostawałam jak mnie dotykał a przed weselem depilacja całego ciała , telecapil , peelingi maseczki i bylo gładziutko , nawet rano jak się kochaliśmy to w dupie miałam że jest widno i że on wszystko widzi , te fałdki itp A ty jak się będziesz przygotowywać przed nocką z amadeo . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Annqx to kiedy zaliczasz prawko? ;) Hehe Luisa, jaka ciekawska :) Taki zlot zrobimy, jak Annqx bedzie miala prawko ze hoho :D A ty Luiso masz prawko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze iść po jakieś anty do ginekologa. a się boje żeby nie przytyć za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem zeby nie zapeszać jak zdam to powiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx no powinnas isc po anty, ale wiesz nie kazdy po nich tyje. Serio. To tez zalezy od organizmu i tabletek, nieraz trzeba poeksperymentowac z tabletkami ze trafic w "te". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh oszty! Pewnie dowiem sie, jak zawitac do mnie pod dom i upss... kafeterianki przyjechaly a za kierownica wspanialej hondy Annqx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no muszę coś zacząć brać ;) M jakie sms miłosne mi pisze . :D jezuu jak ja kocham tego wariata to szok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) mam lewko nie prawko:) nie mam pj nie zaliczylam ajzdy juz kiedyys i zostawilam to a potem nie poszlam i teraz bym znowu poszla,,,przydalo by sie:) Annqx :) Super,ze mialas luz jak z nim bylas widzisz a tak sie martwilas:) Kochana ja biore yasminelle,pomagaja mi na zmniejszenie wloskow na ciele..ale tez po nich schudlam kilo:) i cera ok. I maja nizsza dawke estrogenow,,podejrzewam,ze gin Ci zaleci cos w tym stylu jak cos bo masz ile lat? 17? a wlasnie powiem Wam,ze mnie czeka 1 sex z amadeo jak sie zobaczymy ale jeszcze mam sporo czasu nie bedzie to moj 1 raz ale z nim tak i boje sie bo ma naprawde sporego. Powiem Wam,ze chyba pojde na wosk na cale nogi i rece. a twarz wiadomo na elektrolize..wlasnie Poli nie odp mi na temat elektro? i znowu panika peelingi,solarium:) kupowanie szmat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz M mnie kocha ale chyba nie aż tak żeby dać mi swoje cudowne UFO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo no Annqx, M kocha cie tak szalenie a teraz jeszcze seks doszedl no poprostu zyc nie umierac! :) Zazdroszcze! :) Ojc Luiso, zapomnialam, wybacz:* :) Hmm ja tam na brodzie tych takich ciemniejszych mam z 10-15 i tak je wyrywam i myslalam ze na elektro to chyba za malo, a zreszta boje sie bolu bo tego tak nie widac, wiec jak narazie chyba sobie to daruje bo najpierw musze sie pilnym wasikiem zajac i brzuchem! :) Ide umys sobie wloski i szybko prysznic i jestem z wami again ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się co spinać , bo to samo z człowieka wychodzi. M też ma sporego , troche mnie pobrzusze boli , nie wiem czemu. Poli spodziewaj się wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam, nagadasz go, runde seksu przed wyjazdem i bedzie twoj upojony ze odda ci wszystko hehehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso a czemu na wosk a nie np. na paste cukrowa czy na laser chyba na dluzej trzyma sie efekt? :) Annqx przywykniesz do duzego, bo nie masz wyjscia! ;) Oj Luiso spokojnie, masz czas, przygotujesz sie, a moze nie jest AZ tak duzy jak ci sie wydaje.. Boze po co ja sie w tym temacie udzielam...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Poli ok,ale jak bys je miala wyrywac i bylo by wiecej na brodzie to pomysl o tej elektro..wlasnie dobrze zrobic na te 15 wloskow to cos kolo wyjdzie 13 -15 zl tylko i bys nie miala tych wloskow!! a wasik wiadomo ze wosk albo ta pasta cukrowa.. lec kochana ja tez na jakis czas znikne,jak bedziecie pozniej to piszcie:* Annqx:) jak zdasz daj znac koniecznie a M na pewno zachwycony i znowu by chcial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli jest duzy.,,,widzialam serio:) Kochana no myslalam,ze nie masz kasy na laser stad wyjechalam z propozycja wosku i pasty wybacz to;) Annqx mnie tez bolalo troche po 1 razie podbrzusze:) narazie uciekam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on to nawet w aucie chciał , jutro pewnie z rana przyjedzie a że rodzicow nie będzie ... no chyba nie mam wyjścia , muszę przywyknąć , ale chyba lepiej że duży niż za mały ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem , rozmowa zeszła na tor męskich penisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha dobre :) no mnie wlasnie jeden penis uciekl bo ZNOWU go wezwali do roboty ja zwariuje normalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko robie rozne czynnosci mylam sie przed chwila i zeby itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurwa jak sie wkurzylam :/dwa razy dzis przyjechal na chwile i go wezwali do roboty no kurwa mac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx to pewnie niedlugo znowu Cie czeka sex:) musisz byc kochana juz codzien gotowa do akcji:) EMi ale wroci dzis jeszcze? i jak i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×