Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Oj Luiso, ja tam moge siedziec, na 8 mam ale pierwsze tance wiec moge pol przytomna tanczyc hehe :D A z checia zostane i pogadam ;) Serio, Emlko, tak to z Aniolem jest? Jak chcesz, to badz ze mna jak nie to baj? No ale on sie tak czule wobec ciebie zachowuje, ze nie pomyslalabym ze ot tak mogly odejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sfiksowalyscie chyba:) siedzcie ile chcecie a nie z troski dla mnie bo czuje sie taka zaopiekowana jakas przez Was :* Wy MOJE DUPECZKI achachaa fajna pisoenka,chodzcie kupimy sobie domek wspolny i bedziemy miec taki raj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohoho co za kretynka? Jaka dziewczyna probuje przez taki sposob zdobyc faceta? I co bylby z nia z litosci? Na co komu taka milosc? Ehh no nienormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czekam aż ona przyjedzie :D nie mam kawy na rano;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli no tak , wiesz jak on zna moja sytuacje dokladnie i wie ze mnie maz zostawil i jak ja juz nie wierze facetom i nie mam zludzen itd itd to jasne ze tak mu mowilam nie raz - ze i tak to sie kiedys skonczy itd wiec jak bedzie se chcial isc to bye bye :)on sie zawsze o to wkurza ale ja juz niestety mam taki stosunek po tym co mnie spotkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx to jak ona ma byc we srode to umow sie wtedy z M na goracy sex:) a wczesniej paraduj po Piotrkowie cala sliczna z nim w objeciach..:) ps a co do naszego raju kto by zapierdalal na te nasze depilatory slodycze leki ubrania:) o matkooo Emi Jak powiedzialas tak aniolowi to tym bardziej sie nakrecil,ze dajesz mu wolna reke faceci lubia jak sie ich nie naciska wlasnie:) nasza Emi dobrze wie co mowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam do Was takie delikatne zapytanie , czy ja mam mamie M coś jutro kupić skoro mnie zaprosiła. Bo wcześniej widywałam ją tak przy okazji , a teraz to nie wiem czy wypada jechać z pustymi rękoma , skoro mnie zaprosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Dupeczki :D Spokojnie Luiso, z nami nie zginiesz ;) :* No a ta piosenka tO spiewa Enej ;) No to skladamy sie na jakis domek i to bedzie nasz taki raj! :D Emilko, no ja cie doskonale rozumiem, zachowujesz w pewny sposob dystans i nie angazujesz sie tak bardzo... Oj no trzymaj sie i mam nadzieje ze z Anilem spedzisz cale zycie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wziela kawe jakas i ciasto:) no raj i miod na serce takie cos dla nas:) bezpieczna przystan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze emilka ten facet świata poza tobą nie widzi skoro tak się zachowuje. Może nie umie tego powiedzieć , ale na każdym kroku CI pokazuje ile dla niego znaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx mozesz z czyms przyjsc ale nie musisz ;) Ale mozesz wziac np. ciasto, kup w piekarni albo jakas babke i tak do kawki ;) Luiso, kaske by sie skads wzielo :D A wlasnie, Lusio, wiesz gdzie dokladnie z Amadeo jedziecie? Do jakiego miasta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa cholera wie moze lubia a chuj z nimi swiat sie na nich nie konczy ;)no ma wolna reke powiedzialm mu chcesz byc ze mna to masz byc uczciwy jak nie bedziesz chcial tego kontynuowac to sie zegnamy i ok i tak czuje dlatego go wtedy wywalilam z chalupy po akcji z fajkami :) annnqx mysle ze cos drobnego wypada kupic moze podpytaj M co by to moglo byc zeby mama sie cieszyla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem:) a co kochana chcesz nas zobaczyc?:) moze sie umowimy w jakims miejscu o okreslonej porze:) np w kawiarni albo straowce?:) i z dala nas oblukasz i puscisz mi oko:) a jak nas poznasz?:) no wiesz joanna brodzik i pawel malaszynski;););) on mowi o Trojmiecie mysle o gdansku ale on chce tez wiecej typu leba..a Ty kochana gdzie mieszkasz w trojmiescie z tego co pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso "PrawoAgaty" leci, nie wiem czy to tez w twoim repertuarze sie miesci ;) Ohoho Łeba?! No no no, to baaardzo blisko mnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi no nic nie trwa wiecznie,ale zobacz zdarzaja sie wieloletnie zwiazki;) moze Wy tez tak bedziecie:) a Ty masz dobre podejscie bo facata nie zabluszczasz..w ten sposob sam bedzie chcial byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, ty sie tam nie przejmuj. Serio, bo po co na zapas :) Bedzie jak bedzie, ale Aniola nie odstraszaj ani nic ;) Mowie ci, jeszcza nam tu napiszesz pewnego dnia, ze ci sie oswiadczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wezmę jakoś kawę i ciasto . właśnie joanna brodzik i paweł małaszyński w czym oni razem grali? :D poli i bartłomiej :D oh ah ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli Prawo Agaty ogladalam ze dwa odcinki..spoko film:)ale zawsze nie ogladam.. kochana co moze Ty z Ustki?:) na tak mrugnij na nie inny znak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo wlasnie dzwonil ze zaraz bedzie lecem ale wrocem prawdopodobnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D Brodzic i Malszynski grali razem w Magda M. ;) HEhe no no, to ja juz z Bartkiem jestem? :D hehe :D Nie Luiso nie z Ustki, mowie ci mam 30min do Łeby, a do Gdanska 2h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. bartek wysłał mi znaki dymne że Cię chcę , tylko kask swój przynieś kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh no juz powiem, ale cichoszaaaa...:) Z Lęborka jestem ;) I w tym momencie mam w dupie czy ktos to czyta czy nie, a wiem ze pewne wredne osoby z mojej klasy, udzielaja"dziwnych" porad na kafe, ale mam nadzieje ze tu nie zagladaja...hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) jak Cie Bartek na swoim motorku przewiezie t Ci loki rozwieje i wiatr wszystkie wloski z brodki i wasika wyrwie:) darmowa depilacja:) aletak na seio to przciez jak wyswatac Poli i Bartka skoro mieszkaja tak daleko od siebie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaki dymne?! Co za komunikacja! hehe :D No hmm trza bedzie kupic, ale dla milosci i takiego faceta jak Bartek to waaartooo heheh :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lej na to . ja powiedziałam że jestem z ptb. jak się m dowie o tym że tu pisze to pewnie też się dowie że mam hirsa bo nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×