Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

barany to straszne uparciuchy. ja sobie przeczytam pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tez was nie oszukiwalam co do amadeo ze raptus ze uparty ze tak jak on chce:) mowilam wam:) ponic to najb.meski znak zodiaku:) ale ja lubie barany,gryza sie ze skorpionem bo sa silnymi znakami ale jednoczesnie sie dobrze rozumieja:) haha ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w horoskopy tez nie ale w cechy zodiakalne wierze bo mi sie w wiekszosci zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no to musze przeczytac ksiazke :) A ten sms to cos kosztuje? Jak chce sobie sciagnac? :) Lusio a czemu myslisz ze ja WAGA? :) U mnie zgadzam sie duzo rzeczy jesli chodzi o znak zodiaku i o moje imie i tak nieraz mysle, ze kurde jak trafne heh :D Hehe A ten ASim to poprostu jest tak smieszny, no nie moge z niego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a w m jak m to odazu widac ze ta kasia nie kocha tego policjanta.. a asim jest the best;) Poli sciagnij koniecznie cos kolo 2 zl sms a mysle,ze waga bo to dobry znak i taki ugodowy:) myle sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda mi tego policjanta :( Ale no trudno..ale czasami mam ochote wejsc do ekranu i tam kogos kopnąc ;) No niestety mylisz Luiso.Jestem Rakiem :) I jestem taka jak tu w opisie, identyko, zdanie w zdanie heh :D http://www.rhayader.art.pl/rak.html :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co za prezent na walentynki od Kuby i Irka heh :D A Mirkę poprostu uwielbiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa rak :) wiecie znak zodiaku ma znaczenie to co pisza o baranach to u mnie w 100 % sie zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rak to moj byly ten co jak bylam z amadeo mu smsa slalam:) no uwielbiam tez ten znak...sentymentalny uczuciowy solidny rodzinny bardzo fajny znak :) bardzo mi pasowal:) ech bylo minelo.. :) masz ochote kopnac tej kasi?:) mnie podkurwia ta zona od pawla taka niewyrozumiala dla niego a on taki dobry chlopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie było i odjechało. m jak m już dawno nie oglądam , czasem tylko barwy i pierwszą miłość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mirka the best jest:) fajna tez ja lubie:) a o skorpionie pisza glupoty ze taki wredny:) no ale jak juz kiedys mowilam jestem dobra bardzo dla dobrych ale dla wrednych wredna i pamietliwa :) zawsze towarzysza silne emocje rzadziej letnie:) a Ty Emi mowilam,ze jak moj amadeo jestes pamietasz?? ksiazki juz nie czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta zona pawla jest taka dziwna...ale nareszcie pawel ma zone... A teraz przepis na zycie , to jest dopiero KOMEDIA! :D Luiso jestes skorpionem jak moja mama :D Emi, po co był?! o_O Aniu, i jak dogadaliscie sie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytam juz ksiazki bo sie nie da :/ otworzylam drzwi a to on rece mi opadly wszedl powiedzial ze chce pogadac powiedzialam ze ja nie chce zamknacl drzwi przywital sie ze zwierzakami i usiadl na lozku , ja wrocilam tu do was ogladam piosenki na youtube i z wami gadam a on lezy na lozku i sie mizia z kotem chamstwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widzisz Poli:) jak mama Twoja łoj corciu corciu Ty moja:* to znasz skorpiony:) Kochana w tym serialu lubie borysa szyca:) zabcia mnie smieszy taki fajtlapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa jak on Cie meczy..chce na sile Cie przekonac czy jak..o szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze co?! On teraz sobie jest w drugim pokoju?! No ja bym go za uszy wytargala i kopniakiem za drzwi! Bozzeee... Oj mamciu mamciu mam to po kims :D No z moja mama ciezko sie dogadac, jest strasznieee wybuchowa, łooo matko...hehe Tak żabciu żabciu, genialne! Lubie tez Polę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to już jesteśmy pogodzeni ;) weź go za uszy z domu wywal . co on sobie myśli w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mam sily :/ naprawde juz jak widac jestem zrezygnowana nawet mi sie nie chce z nim klocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez ladunek wybuchowy ale jak ktos mnie naladuje;) hahaha Pola smieszna:) Beatka infantylna:) ania spoko smiesza mnie te imiona typu Gniewko i Maniaa haha Emi co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie juz szarpac naprawde juz dostalam jakiegos otepienia chyba z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, czyli poprostu skormiony maja temperament, ja tez sie potrafie wkurzyc ale zaraz mi przechodzi...musialam sie nauczyc ustpowac, 16 lat ze skorpionem pod jednym dachem...brrr...doswiadczenie na cale zycie :D A tak wgl to za tydzien jest ostatni odc Przepisu na zycie :( i wtedy dopiero od pazdziernika czy jakos..:( Emi, wyrzuc go! To jest twoj dom! Jak tam chhce do zwierzakow to niech powie szybciej to poprostu przychodzi bierze ze soba i git, a nie ze ty swoje a on swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×