Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

oby nie , ja za kazdym razem jak dostaje smsa otwieram w nerwach i model sie by to nie od niego i jak widze ze to ktos inny napisal czuje ulge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokręconych miłosnych? tematów mam nadzieję, że nie jestem aż tak okrutna, żeby wam zaproponować filmik na temat tematów, które ja zaczynam to byłby naprawdę zły film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kity nie badz tajemnicza wal smialo:) czemu zly o czym:)??? trzy po trzy z tego filmu rozumiem reszty sie domyslam:) angielski mialam na studiach nigdy sie sama nie uczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi wiem...znam to..kiedys jak chcialam zapomniec o kims(tym od krety ) tez tak sie trzeslam co sms...dlugo nie przychodzil a w koncu po jakims dluugim roku czy dwoch jak grom z nieba..lubil mnie skrzywdzic i jak by nigdy nic znowu sie przypominac..rozumiem Cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym co wysłałam to końcówka mnie zachwyciła po prostu. nie wiem o czym, tak powiedziałam żeby nie było że puszczam jakieś samookaleczeniowo-masochistyczne coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze ten trzesacy koles z nia zrywa a on z nia na koniec sie oswiadczyl czy cos tam kuzwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle :( oby sie nie kontaktowal naprawde bo mi bedzie strasznie z drugiej strony on mi zawsze mowil ze chocby nie wiem jak sie poklocimy czy jak on sie zdenerwuje zostawi w nerwach itd zawsze wroci bo i tak bedziemy razem na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kity nie martw sie my jestesmy ostatnie zeby Cie szufladkowac czy oceniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo on to wszystko przygotował żeby z nią zerwać, ona źle go zrozumiała, wszyscy go źle zrozumieli a jak on już stwierdza, że ok - niech będzie skoro wszyscy chcą i nawet się cieszy to ona mu na koniec mówi, że wcale się nie zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kity dobre:) haha Emi Ja Ci powiem..najlepiej to jak bys postanowila koniec..i kropka niezaleznie od tego czy sie odezwie czy nie czy stanie na uszach czy nie..ale kochana jak Ty tak mowisz to ja sie boje ze on bedzie chcial wrocic a Ty znowu wrocisz do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kity a co robisz na codzien pracujesz? bo pytalam ale nie wiem:) i co zrobisz z fizykiem? spotkasz sie w koncu?:) Emi kurcze no..a jak bys miala wybierac aniol czy maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wroce na pewno bo to by bylo na jakis czas a potem pewnie znowu by sie popsulo , ja juz stracilam nadzieje ze moze byc ok , tyle ze niech sie nie odzywa juz nigdy poki co 3 tygodnie milczy to dlugo moze jednak sie nie odezwie oby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kity, jestes porzadnie szurnieta, ale nie w takim pospolitym znaczeniu tego slowa, poprostu jak czytam twoje wypowiedzi to nie wiem czy masz az tak psychike rozwalona tym wszytskim czy sciemniasz...Serio nie ogarniam tego, wpsoclzuje ci cholernie ale tez sie boje ciebie i o ciebie! Przepraszam ze tak mowie, ale naprawde one tu gadaja on milostkach a ty nagle o krwi czy czyms takim i chodzi mi o to ze albo taka jestes swirnieta na punkcie takich strasznych rzeczy(bo tacy ludzie tez sa) czy ty bardzo potrzebujesz pomocy terapeuty. Mam nadzieje ze sie nie obrazilas bo moja intencja nie bylo w jakikolwiek sposob ci dowalic. Dziewczyny nie nadrobilam wszystkiego, ale mam nadzieje ze dacie sobie rade z tymi wszytskimi sprawami ;) Wierze ze dobrze zrobicie i sie nie przejedziecie a jak bedzie zle to walcie smialo. Na noc jeszcze wkurwa mam, bo gadalam szczerze z ciotka i zaczelysmy sie klocic i wgl i potem nagle o wszystkim zaczelam myslec to myslalam ze mnie rozniesie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuję ale zdalnie, przez internet nie wiem czy się spotkamy, dalej nie jestem przekonana co do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli co sie stalo?? o co sie z ciotka poklocilas?? myslalam wlasnie ze mialas tu byc i cisza pisz kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kityy sorki fakt:) mowilas o tym na poczatku:) czyli praca taka w samotnosci ciut..kochana moze warto sprobowac tego zwiazku..sama nie wiem...mam nadzieje,ze jakos Ci sie rozjasni i latwiej Ci bedzie zdecydowac bo takie zawieszenie tez nie latwe jest.. dzis zadne swieczki nie eksploduja?;) EMi Matko swieta:) oby dobry wybor:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze ze bardzo Ci EMi zalezy bo wiem,ze jemu tez:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde teraz zobaczylam ktora godzina aaaaaaaaaaa szok a ja musze o 6 wstac :) znowu fajny wieczor z Wami kochane :):* slodkich snow spijcie smacznie niech nam sie piekne sny snia :):* ciekawe co u rudi i M ... ? :) buzkiiiiiiiiiii :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelysmy gadac o wszystkim szczerze o co ktora ma pretensje i zale do drugiej. No i sie zaczelo.. No i doszlysmy do hirsa i zaczelysmy sie klocic bo ona mnie nie rozumiala, miala swoje do powiedzenie,a ja poprostu chcialam zeby mnie wysluchala..potem poszlo o imprezki ze tu nudne zycie w holandii i focha strzelila i zaraz dogryzla. POtem pretensje ze do netu ucieklam zamiast normalnie gadac i zaczelam glosniej gadac i ona do mnie ze mam sie nie drzec bo ona gowniara nie jest. I boze szlak mnie trafia...:( I jeszcze o chlopakach gadalismy to mnie kurwica wziela jak pomyslalam ze D z ta lafirynda gada..Ale tak przez chwile o nim myslalam..nie dam sie opetac zwariowac..Ehh a tak piekny dzien byl.. No nic, to byla w skrocie ponad godzinna szczera rozmowa miedzy nami...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobranoc EMi:* Kity fajnie ze z nami piszesz:) Rudi moze jutro do nas zajrzy?:) Poli jestes? napisz co Cie tak wkurwilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie mnie jutro nie bedzie i w czwartek tez nie, bo do rodzinki jade na noc a w piatek o 5.20 musze wstac to i w czwartek szybciej pojde wstac wiec dopiero w piatek do was zajrze i mam nadzieje ze sie nie rozgadacie ;) Aha i w niedziele tez do pracy ide..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli biednaa..nie mysl o D niech spizdza do tamtej:( kochana a ciotka co o hirsie? cos jej powiedzialas ze to taki portal?:) nie martw sie...jak cos to jakos zagadaj by sie nie gniewala i juz...bo jak masz tam byc jeszcze 3 tyg to musisz jakos z nia wiesz poprawnie zyc;) nie nerwujsia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze Cie nie bedzie:( ale mam nadzieje,ze nie przez ciociunie ktorej sie nie podoba ze na kompie za duzo jestes tylko naprawde masz wyjazd? super ze masz prace juz w piatek i niedziele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×